Перейти до вмісту

Третя світова війна вже почалася...

Повідомлень в темі: 72

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.09.2008 – 08:09

що за маячня? це якийсь підлітковий максималізм. заборонити війну, ггггг. це намагалися зробити багато разів. Захопити владу над всим світом, установити тоталітаризм, і всім все заборонити. А давайте візьмем не всю планету, а одну окрему країну. Всередині країни заборонено воювати, але Чеченці спробували, їх покарали... війна заборонена. А як колись - СРСР. Всередині все заборонено. Але УПА воювали...

Отак і в Грузії. Осетинам заборонили воювати, вирішили покарати. - хоча, я дуже сумніваюсь, що то було насправді. Швидше навпаки.
  • 0

#42 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 02.09.2008 – 08:45

Перегляд дописуВасиль (1.09.2008 10:40) писав:

Повідомляю, що третя світова війна не просто буде. Вона вже є! Називається ця війна війною держави з тероризмом. І закінчиться ця війна поразкою держави. Поясню чому. Справа в тім, що будь-яка війна є формою тероризму, тому, поки продовжується війна, продовжує існувати й фабрика тероризму. Лише заборона війни може бути основою перемоги над тероризмом тобто системою влади насилля на Землі. Ця перемога не буде перемогою держави, а перемогою громадян над владою насилля.

Геть війну!

Джерело теми: http://socys.forum2x...opic-t33.htm#40 .
Нам то не грозить, у нас терористів нема)) А на рахунок 3ї світової, то можна війну з таким самим успішов привязати до війни з....колорадськими жуками, я вже давно існує і не відомо чим закінчиться!!
  • 0

#43 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 02.09.2008 – 20:50

Появна маячня. З твоїх слів виходить, що існування будь-якої країни - теж тероризм. Кішка сидить - теж тероризм, все тероризм...

Повідомлення відредагував Shiver: 02.09.2008 – 20:50

• 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 09:15

Перегляд дописуВасиль (2.09.2008 07:20) писав:

Насправді, війну може заборонити лише Громада, конституція якої забороняє владі вбивати людей! Конституцію Громади читайте тут: http://socys.forum2x...f3/topic-t7.htm .
Фільм "Еквілібріум" всі бачили? Заборона війни - це постійна війна без пауз, перепочинку, перемир'я. постійна війна за мир проти людей.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 03.09.2008 – 09:17

• 0

#45 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.09.2008 – 09:33

Яка громада, люди, не живіть ілюзіями. Звідки та громада візметься і хто її послухає? Для таких дій потрібно зруйнувати стару систему, повністю, стерти в порох, а це війна, при чому війна всіх проти всіх, бо система має засоби для захисту, а громада є підконтрольним стадом. Без крові змінити не можливо такі системи, а потім що, встановити жорстку диктатуру громади, так тут теж є різні люди, більшість з яких прагнуть влади і їхні дії приведуть до нової війни. Дурниці це все. Краще автор теми запрпонував би інноваційні шляхи вирішення сьогоденних проблем, а не творив утопії.
  • 0

#46 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 03.09.2008 – 13:37

Шлях припинення глобальної громадянської війни

Перегляд дописуТемний ангел (3.09.2008 10:33) писав:

Яка громада, люди, не живіть ілюзіями. Звідки та громада візметься і хто її послухає? Для таких дій потрібно зруйнувати стару систему, повністю, стерти в порох, ...

Якраз Громада і є формою руйнуванна старої системи влади, яка спирається на владі насилля. Але Ви цього не бачите, бо з конституцією Громади, мабуть, не знайомі. Саме Конституція Громади є правовим механізмом зміни стосунків між Громадою та владою. Аргументів проти самої Конституції Громади я в Вашому дописі не знайшов. Так що не бачу потреби займатись риторичними вправами.

Перегляд дописуТемний ангел (3.09.2008 10:33) писав:

Для таких дій потрібно зруйнувати стару систему, повністю, стерти в порох, а це війна, при чому війна всіх проти всіх, бо система має засоби для захисту, а громада є підконтрольним стадом. Без крові змінити не можливо такі системи, а потім що, встановити жорстку диктатуру громади, так тут теж є різні люди, більшість з яких прагнуть влади і їхні дії приведуть до нової війни. Дурниці це все. Краще автор теми запрпонував би інноваційні шляхи вирішення сьогоденних проблем, а не творив утопії.

Якраз тут Ви вловили суттєвий момент існуючого стану справ: система влади насилля веде до глобальної громадянської війни, яка розгортається в світі під прапором війни з тероризмом. Тому громадянська війна сама є частиною проблеми, а не її розв’язанням. Виходом із зачарованого кола перманентної громадянської війни може бути лише Громада, стосунки якої з владою будуються на апріорній засаді, що будь-які дії влади, які допускають вбивство людей як засіб реалізації рішень влади, є нелегітимними. Тобто Громада не допукає насилля над людьми з боку органів влади, яке перетворює стосунки з владою в перманентну громадянську війну. Лише реалізація конституційних засад Громади відкриває перспективу припинення третьої світової війни, що відбувається під прапором війни з тероризмом. Це і є інноваційний шлях вирішення сучасних проблем, про який Ви згадуєте!
  • 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.09.2008 – 13:58

теми з"єднано
  • 0

#48 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 16.09.2008 – 12:05

Світова війна то не локальниконфлікт двох сторін, а бойові дії в яких приймають участь декілька держав (їх громадян напевно також).

Ось натрапив випадково на матеріал про участь українських вояків УНСО в грузино-російсько-абхазському конфлікті 1993 року:

Цитата

До 15 річчя Абхазької війни

УНСОвці воювали у Придністров'ї та на Кавказі з метою не лише захистити колишні республіки від російської інтервенції, але й показати боєздатність сил Української самооборони - тоді на сході України та в Криму знаходились сотні російських казачків, які чекали тільки приводу або наказу для того щоб почати щось подібне тому, що відбувалося у Придністров'ї, Абхазії, Пд. Осетії. Саме тому, захищаючи цілісність і незалежність Грузії, стрільці з УНСО захищали автоматично і незалежність української держави

Зображення

Українські хлопці перебували у Грузії протягом весни-літа 1993 року. Їм протистояли з російсько-абхазської сторони такі формування найманців як батальйон КГНК (горці) і так званий „Славбат" (козаки та добровольці з європейських регіонів Росії, кримінальні злочинці, яким пообіцяли "скостить строк" і т.д.). Саме вони (приблизно 1,5 тис. чоловік), батальйон Ш. Басаєва (286 чол.), російський десантний полк та ряд інших регулярних підрозділів федералів, що й переломили хід війни.
Українські добровольці вважались одними з найбільш боєздатних підрозділів Грузинської армії та викликали люту ненависть у "слов,янських братів". Відрізнити стрільців УНСО в бою було неважко: чіткі виконання маневрів, ведення боїв на близьких дистанціях 50-100 м, а головне -"мазепинки" (головні убори). Основними бойовими операціями гірнострілецького підрозділу УНСО були виявлення та знищення спецпідрозділів, в основному російських, які через гірські важкодоступні райони намагались проникнути в тили грузинських військ.

Зображення

Найбільшої слави зажили наші стрільці за штурм стратегічно важливого пункту Шрома. Всього в захопленні поселення брало участь лише 52 українських стрільці без підтримки грузинів, що майже в десять разів менше, ніж кількість ворожих сил, які обороняли селище.
Вибухом 46 гранат "Ф-1" з першим променем сонця розпочався штурм російських позицій УНСОвцями (довідка: граната Ф-1, теоретично розліт уламків 200 м, практично на 50-60 м знищує все живе). Автоматно-кулеметне стрекотіння, вибухи ручних гранат і над усім цим, посилене луною в горах, - "Слава! Слава!".Якби стрільці отримали підкріплення від грузинів
(їх підтримав тільки так званий батальйон морської піхоти, який налічував усього 14 багнетів), то могли б розвинути успіх і перекрити єдину дорогу, по якій йшло постачання головного фронту сепаратистів. Проте після того як росіяни зрозуміли що трапилось, замість переляканих козаків підтягнули батальйон регулярних військ, який почав планомірно, за допомогою мінометів вибивати УНСОвців з поселення. За три дні важких боїв, не дочекавшись підкріплення, українці отримали наказ відступити та залишили містечко. Втрати з боку УНСОвців склали 2 бійці вбитими та 18 чоловік пораненими з яких 8 важко. З боку Росії, за даними їхньої розвідки, було вбито 58 чоловік та спалений танк (вперше на Кавказі).

Зображення

Серед стрільців були батько і син. Останній загинув від ворожої кулі. З тих пір батько самостійно одинаком систематично "йшов на прогулянку" по ворожому запіллю, вертаючись із трофеями. Він втратив страх.

Зображення

Згадує грузинський ветеран тієї війни про те як пліч-о-пліч з ними билися українці:
"Больше всего нам докучала батарея ротных минометов. Россияне разместили их за трехэтажным домом так, что мы своими РПГ-7 никак не могли их достать Помог случай, точнее совпадение. На противоположном от наших укреплений боку маневрировал танк Т-80, прикрываясь домами. Он достаточно тщательно обстреливал нашу оборону. На второй день боев поручик Байда засек российские переговоры. Какой-то капитан Лисицин в истерике кричал: «Я отказываюсь атаковать в третий раз, это не грузины, это или украинцы, или какие-то наемники с Западной Европы». Мы поймали волну. На следующий день, выяснив квадрат, с которого били российские минометы, сотник вышел в эфир на русском языке и от имени капитана Лисицина начал кричать, что в квадрат 14 (расположение российских минометов) прорвались украинские автоматчики, надо немедленно накрыть их огнем. Наш старый знакомый, танк Т-80, среагировал мгновенно, развернул башню и врезал по своим минометам. Минометный огонь сразу стих, а эфир, казалось, стал мутным от российского мата. Танкистов крыли вдоль и поперек. Они явно растерялись и подставили нам бок, а наши хлопцы первым же выстрелом из ПТУРС подпалили эту надоевшую нам железную коробку."

Зображення
Атака у Шрома

Після вищеописаних подій грузини часто на найрізноманітніших ділянках фронту піднімали український стяг над своїми позиціями - це призводило ворога до жаху. Українських добровольців боялися не менше смерті.

Зображення
Грузин і українець перед битвою

Зображення
Вручення грузинських урядових нагород

Зображення
Про наших хлопців на тій війні Г. Гонгадзе зняв цікавий документальний фільм "Тіні війни".

Повіривши обіцянкам Росії, Грузія підписала 27 липня 1993 р. договір про припинення вогню. Згідно цього договору, Грузія мусила вивести з зони бойових дій важку техніку і українських добровольців.

Зображення

Знесилена та обеззброєна цим договором, Грузія зазнала поразки. Дочекавшись виконання грузинською стороною всіх пунктів договору, Росія знов розпалила війну. 27 вересня 1993 року Сухумі пав. За неповними даними слідчих матеріалів абхазькими сепаратистами в результаті етнічних чисток на території Абхазії вбито 5738 чоловік, з них: в Гагрській зоні - 483, в Сухумі - 1148, в Гульріпшському р-ні - 1232, в Очамчирсь-кому - 815, в Гальському - 1553, Гудаутсь-кому - 147, в м. Ткварчелі - 20.
Біженцями стали 267 тисяч 345 чоловік.

Зображення
Російський снайпер Абхазія 1993 рік

А ось ці світлини вже з Першої чеченської

На той час дуже загострилася ситуація в Криму - російські підрозділи Чорноморського Флоту систематично вдавалися до провокацій - мінувалися будівлі українських частин, сепаратисти вже свормували ядро "Кримської армії" - загін Скорпіон, силоміць захоплювалися наші штаби, склади, казарми, а українських вояків відловлювали і били лише за тризуб на кокарді, нерідко траплялися збройні сутички. УНСО вирішує, щоб недопустити війни на українській землі слід тримати для Росії фронт на Кавказі. Так стрільці з,явилися в Ічкерії.
Цікаво, що через деякий час після цих подій через ряд містифікацій, проведених севастопольськими патріотами, „Общественное российское телевидение" (ОРТ), повідомило про появу в Севастополі „бойових груп українців, які мають досвід війни в Югославії". Цькувати українські підрозділи на деякий час припинили.

Зображення
Зелені стрічки носили, щоб ічкери могли відрізнити стрільців від федералів

Зображення
Грозний 1995. Найвищий - легендарний Тополя.

о цих хлопців можна ставитися по різному. Деяких з них вже давно немає серед живих. УНСО як організація занепала. Але беззаперечною є їхня хоробрість, відданість своїй Батьківщини і напевне якась частина заслуги того, що ми зараз живемо у суверенній державі.

Зображення
Пам,ятайте історія має властивість повторюватися...

джерело

• 0

#49 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 17.09.2008 – 10:51

Я проти сепаратизму та за визвольні рухи, навіть найрадикальніші, але те що роблять сучасні УНСОвці в чужих країнах це на мій погляд щось неправильне. Багато піару, багато пропоганди, а дійсно корисних справ мало. В Україні вбивали і тиснули на журналістів і політичних діячів типу Гонгадзе, В. Чорновола. Але я не чув щоб тиснули на УНА-УНСО, напевне журналістів більше бояться ніж хлопців без стріхи, але з автоматами.
  • 0

#50 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.06.2011 – 19:04

Хе-хе.

З часу останнього допису в даній темі трапилося дуже багато локальних конфліктів, змінили формат держави та їх кордони, успішно завершилися деякі революційні перетворення, активізувалися сепаратистські настрої територій, зявилися войовничі амбіції в деяких політиків... Все змінюється...

Цікаво було б реанімувати цю тему в трохи іншому форматі: "Чи можливе нове збройне протистояння?" за участю більш ніж 50% населення планети, тобто нового світового конфлікту?
  • 0

#51 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2011 – 19:37

The peace has entered the third world war !
  • 0

#52 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 16.08.2011 – 21:41

Перегляд дописуSotnik (10.06.2008 16:37) писав:

Світова війна йде вже безперервно 2000 років.
Ота нумерація: перша, друга, холодна, третя... Це все намагання ворогів приховати своє справжнє обличчя...
Інформаційна війна є лише одним із засобів ведення бойових дій.Всього таких засобів на сьогодні відомо сім ( детальніше):
1. Силове протистояння
2. Економічна війна
3. Прихований геноцид
4. Організаційна війна
5. Інформаційна війна
6. Хронологічна війна
7. Духовна війна
Мова іде про нумерування фаз світової війни. Мені більше до вподоби назва Друга Холодна, але це не суттєво.
Суттєво визначити ворога, який веде проти українців духовну війну.
  • 0

#53 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.08.2011 – 22:34

Перегляд дописуСонцеслав (16.08.2011 22:41) писав:

Мова іде про нумерування фаз світової війни. Мені більше до вподоби назва Друга Холодна, але це не суттєво.
Мова йде за світову війну, а не за конкретно двох учасників її. І хто ж веде проти нас духовну війну? Таліби? Маджахети?
  • 0

#54 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 11:34

Холодна війна - гонка озброєнь між приблизно рівними супротивниками. Між ким і ким іде холодна війна? Як на мене США має тотальну перевагу в озброєнні над будь-якою іншою країною світу, і ця ситуація буде незмінною досить довго.

Духовну? Це як?

Перегляд дописуШАХІСТ (16.08.2011 23:34) писав:

Мова йде за світову війну, а не за конкретно двох учасників її. І хто ж веде проти нас духовну війну? Таліби? Маджахети?
Світова війна неможлива без двох учасників, між якими розподілено тотальну більшість країн світу.

Я запевняю вас, що третя світова війна ще не почалась. :prapor3: Я думаю мене б попередили про таку річ. :prapor3: Думаю ми б усі були в курсі - це вам не дрібничка. :prapor3:
  • 0

#55 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.08.2011 – 11:45

Перегляд дописуPavlo_Taiko (17.08.2011 12:34) писав:

Холодна війна - гонка озброєнь між приблизно рівними супротивниками. Між ким і ким іде холодна війна? Як на мене США має тотальну перевагу в озброєнні над будь-якою іншою країною світу, і ця ситуація буде незмінною досить довго.

Світова війна неможлива без двох учасників, між якими розподілено тотальну більшість країн світу.
Щодо США-воно вже відплило, коли ви останній раз чуди про якусь новинку у озброєнні США? Я ніяку, а інших держав-наприклад Японія? Китай? Іран?
Світова війна-це війна між союзами...
  • 0

#56 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 11:54

Перегляд дописуШАХІСТ (17.08.2011 12:45) писав:

Щодо США-воно вже відплило,
У вас погані джерела. США має найпотужнішу та найсучаснішу армію на сьогодні і ніхто їх не переплюне. А щодо нововведень - вони існують завжди, просто розсекречують лише застарілі проекти. Крім того, я не бачу країни з більшою військово-технічною та кадровою потужністю.
  • 0

#57 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 12:23

Перегляд дописуШАХІСТ (17.08.2011 12:45) писав:

Щодо США-воно вже відплило, коли ви останній раз чуди про якусь новинку у озброєнні США? Я ніяку, а інших держав-наприклад Японія? Китай? Іран?
Світова війна-це війна між союзами...
подивися телеканал Мега і ТВі.
Про інфразвукові заспокоювачі натовпу чув? А про мікрохвильові пічки? не памятаю як воно називається, але вже кілька років серійно випускається установка, яка мікрохвильовими хвилями запікає кров ворога на відстані 70 кілометрів.
  • 0

#58 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 12:25

Перегляд дописуPavlo_Taiko (17.08.2011 11:34) писав:

Я запевняю вас, що третя світова війна ще не почалась. :prapor3: Я думаю мене б попередили про таку річ. :prapor3: Думаю ми б усі були в курсі - це вам не дрібничка. :prapor3:

Згоден.

Світовими війнами іменують конфлікти в яких одночасно приймають участь країни загальним населенням 50+1%.
В Другу Світову було втягнуто близько 80% населення планети.

Невеличкий нюанс: як правило, світова спільнота починала розуміти, що втягнута в світовий конфлікт місяці і роки опісля початку ведення бойових дій. Тобто, в перший же день протистояння важко сказати про масштабність конфлікту. І підсумки проводять вже по закінченню. Як і Перша так і Друга Світові аж ніяк не починалися як глобальні, а як локальні війни.

А ті всі розмови про інформаційні війни, духовні, економічні - це все пусте. Це маститі політологи вставляють в свої праці для "красного слівця" і підняття авторитету в певних наукових колах. Нестиковки завжди були, є і будуть. І причини нестиковки завжди однакові - конкуренція. А як хтось когось не має бажання пускати на ринки і використовує для цього різного роду обмеження, такі як ембарго мита, ввізні квоти, це ще не війна - це політика.

На мою думку, війна - це межа, за якою дипломатія безсила і вхід пускають зброю. Це крайній засіб продовження інтересів держави, коли на слова і погрози немає реакції. От тоді і вступає в діло грубе контрольоване насильство.
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 12:29

Китай вже значно випереджає в технологіях Росію, хоч і відстає від США. зате кількістю переважає обох разом взятих.
  • 0

#60 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.08.2011 – 12:31

Перегляд дописуMaksym (17.08.2011 13:25) писав:

Невеличкий нюанс: як правило, світова спільнота починала розуміти, що втягнута в світовий конфлікт місяці і роки опісля початку ведення бойових дій.
Да ну? Мабуть слов'яни якісь менш тормознуті.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних