Перейти до вмісту

Бартер під час сесії: секс-оцінка

Повідомлень в темі: 60

Опитування: Бартер під час сесії: секс-оцінка (44 користувачів проголосувало)

Бартер секс-оцінка з погляду студентки (а)

1. Не існує і не може існувати. (31 голосів [64.58%])

Процент голосів: 64.58%

2. Отримувала (в) такі пропозиції й презирливо відкинула (в). (9 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

3. Отримувала (в) такі пропозиції й вступила (в) у бартерні стосунки. (1 голосів [2.08%])

Процент голосів: 2.08%

4. Сам (а) пропонував (ла), але ніц з тего. (4 голосів [8.33%])

Процент голосів: 8.33%

5. Сам (а) пропонував (ла) і бартер відбувся. (3 голосів [6.25%])

Процент голосів: 6.25%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2008 – 14:17

пропорнував викладачці був.. вона послала мене.. але їй було приємно від такої уваги й таки поставила мені те що я хотів :blush:
  • 0

#42 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 15:50

Перегляд дописуKykyRyDZA (13.06.2008 15:17) писав:

пропорнував викладачці був.. вона послала мене.. але їй було приємно від такої уваги й таки поставила мені те що я хотів :blush:
вона напевне не хотіла трахати тебе в жопу. добра аднака.
  • 0

#43 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 20:58

Перегляд дописуKykyRyDZA (13.06.2008 14:17) писав:

Але чи це можна було трактувати як увагу? Швидше як милостиню для старшої жінки... Не безплатно... Чи вона справді була цікава особа і отримання оцінки було лише приводом?
  • 0

#44 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 19.06.2008 – 16:15

Як кажуть у народі, диму без вогню не буває, тому... Якось під час сесії на другому курсі один уже немолодий викладач назначив мені і моїй подрузі залік на 8 вечора у себе вдома... :( Ми заручилися компанією брата подруги і його френда (обидва під 2 метри зростом, кремезні) і рушили в дорогу. :ggggg: Горе-викладач не чекав, що нас прийде четверо, тому швиденько віддав заліковки прямо у коридорі і мило з нами попрощався. :huh:
  • 0

#45 Джульєттко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 19.06.2008 – 16:53

Перегляд дописуMatvey (10.06.2008 22:57) писав:

Це ти випадково не в ХНЕУ вчишся? Я чув там була давня історія... хоча подробиць не знаю.

Ну сусідка моя не в ХНЕУ, вона так в НЮАУ *вчилася*, але знаєш, деякі викладачі в декількох вузах працюють...
  • 0

#46 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.06.2008 – 16:55

моя одногрупниця,прийшовши до викладача в кінці семестру, щоб точно довідатися з яким результатом йде на екзамен, вибігла зі сльозами на очах :( . Виявилося, що він закрив двері, почав її обнімати і розпускати руки, вона відштовхнула його і вибігла. Потім хлопці до нього підходили все розказали як має бути, що тепер вони йдуть до нього і мажуть молодшим курсам екзамени...
так що таке і можна в свою сторону обернути :huh:
  • 0

#47 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 18:58

Ох які душерозриваючі, але і комерціалізовані історії...
  • 0

#48 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.06.2008 – 00:04

На потоці із трьох груп було десь зо 7 дівчат. В моїй групі жодної. Проте вони самі глазкі строїли задля хорошої оцінки. Проте про інтим жодного випадку не чув :ggggg:
  • 0

#49 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 23.06.2008 – 00:30

Хм.. Ще один залік у викладача-жінки залишився, всі інші та екзамени - у чоловіків. Якось НЕ випадає вже. :ggggg:
-_-
  • 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 16:21

Перегляд дописуbamik (23.06.2008 00:04) писав:

На потоці із трьох груп було десь зо 7 дівчат. В моїй групі жодної. Проте вони самі глазкі строїли задля хорошої оцінки. Проте про інтим жодного випадку не чув :ggggg:
Мабуть генератори цього процесу не дуже полюбляють інформувати громадськість про досягнуті успіхи...
  • 0

#51 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 11.09.2008 – 17:14

Перегляд дописуCurLyheadeD (19.06.2008 17:55) писав:

моя одногрупниця,прийшовши до викладача в кінці семестру, щоб точно довідатися з яким результатом йде на екзамен, вибігла зі сльозами на очах :) . Виявилося, що він закрив двері, почав її обнімати і розпускати руки, вона відштовхнула його і вибігла. Потім хлопці до нього підходили все розказали як має бути, що тепер вони йдуть до нього і мажуть молодшим курсам екзамени...
так що таке і можна в свою сторону обернути :D

У ветеринарній академії? Просто колись чув таку ж історію від своєї знайомої - 1 до одного.
  • 0

#52 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 25.09.2008 – 22:01

це звичайно не домагання, але в мене був цікавий випадок, навіть 2:
1. одного разу викладач запросив на побачення))))) але все було тихо-мирно просто в кахве побазікали не більше))
2. Була аттестація, подружка моя не могла оцінку отримати, от побігла я шукати викладача, щоб вона з ним побалакала, захожу в деканат - він сидить, я кажу так і так в мене 1 дівчинка н/а (я староста), зараз я її приведу і пішла по ню, а так сталося, шо в той день я була в короткій спідничці і в блузочці з декольте, ну буває)) от знайшла я її, вона зайшла, побалакали, виходить посміхається, каже що він їй поставив "5" лише за "вбрання її старости" :8:
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.09.2008 – 22:52

а в нас грішили на старого декана, тобто зараз вже інший, не той що був, якийсь більш науковий
а той що був, завкаф кафедри молекулярної фізики, казали, що якщо симпатична дівчина вчиться в нього на кафедрі, то вона оцінки має гарн, а якщо така собі, то всеодно:8:

хоча, одні знайомі дівчата розказували, що в них в технікумі є вчитель історії, який пристає...
доречі, буда тема, про вчителя гея, от тепер цікаво, хто краще, вчитель гей, чи той що розбещує дітей, але гетеро
  • 0

#54 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 09:53

анекдот з цього приводу
Знання статевим шляхом не передаються, а от оцінку заробити цілком можна.
  • 0

#55 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 08:47

лол)) та нє, в мене нормальний універ))
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 08:47

Анекдот з цього приводу...
- Професор, повірте мені, я готова все зробити для того, щоб скласти цей іспит? Я маю на увазі абсолютно ВСЕ!
Професор уточнює:
- Справді ВСЕ?
Вона нахиляється, показує класні груди в декольте, професору заглядає в очі і томно видихає:
- ВСЕ!
Професор питає пошепки:
- Невже і вчитися будете?

ПЕС. Бартер не відбувся... Категорія 5 можливих відповідей....
  • 0

#57 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 13.12.2009 – 20:20

Тут із боку викладача ще важливо ГРАМОТНО "відбити атаку". Я одного разу жорстко обламав дівчинку, що так намагалася сподобатися, аж із штанів вистрибувала (зманіпулювати молоденьким і неодруженим для оцінки, це дуже типово), так потім мав два семестри майже неприхованої ненависті і намагання всіялко насолити.

До речі, чим хороша робота викладача - на модулі чи екзамени дівчата за БУДЬ ЯКОЇ погоди приходять у декольте. Причому, фіґ зна як вони запасли, що мені саме груди подобаються, а не там, ноги чи щось інше, напр... Жіноча інтуїція!

Повідомлення відредагував Teren: 13.12.2009 – 20:12

• 0

#58 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 13.12.2009 – 20:54

ІМХО голі сіське, тим більше не дуже голі, в карман не покладеш. Не знаю чого дівчата хочуть добитись, приходячи у такому вигляді на екзамен.
  • 0

#59 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 20:56

Перегляд дописуTeren (13.12.2009 20:20) писав:

Причому, фіґ зна як вони запасли, що мені саме груди подобаються, а не там, ноги чи щось інше, напр... Жіноча інтуїція!

Й справді, яка в нас дівчат особлива інтуїція :gryzin: Щоб уникнути її впливу, вам доведеться постійно ходити із закритими очима, які так часто видають вас хлопців (чоловіків) :cry:
  • 0

#60 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 22:05

Перегляд дописуБажана (13.12.2009 20:56) писав:

Й справді, яка в нас дівчат особлива інтуїція :gryzin: Щоб уникнути її впливу, вам доведеться постійно ходити із закритими очима, які так часто видають вас хлопців (чоловіків) :cry:
...мужчин :wub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних