Перейти до вмісту

Яка у вас мобіла?

Повідомлень в темі: 608

#481 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 26.08.2010 – 12:19

А об бетон його не пробував бити? Має подіяти.. :)
  • 0

#482 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.08.2010 – 12:29

Моторола З3 вже 3 роки, і ше поки що жива.
  • 0

#483 Ivan 523

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Звягель

Відправлено 26.08.2010 – 14:34

Sony-Ericsson K-800i вже 3 роки і все ок!
  • 0

#484 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 26.08.2010 – 15:04

Перегляд дописуkatapulta (26.08.2010 12:57) писав:

Що скажеш про цей бюджетний смарт? Хотів його але начитався негативних відгуків   :)

Наразі ніяких глюків не бачу. А негативні відгуки є завжди і стосовно будь-чого, обирати насамперед тобі.
  • 0

#485 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.08.2010 – 15:26

Ой у мене стара вже мобілка, але я так до неї звикла. І вона в мене ще жодного разу не заглючила, навіть не зважаючи на те, що пару раз падала то на плитку то на асфальт... І зарядка тримає. Короче в мене самсунг Е-530)
  • 0

#486 D@r@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 17:01

Перегляд дописуkatapulta (26.08.2010 13:19) писав:

А об бетон його не пробував бити? Має подіяти.. :)

Ні, до бетону діло не доходило... Мені він ще живий потрібен...

P.S. І "не пробувала"...
  • 0

#487 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 27.08.2010 – 07:36

самсунг і-250 вже четвертий рік.Пройшов кріз бетон і воду і залишився живим)

Повідомлення відредагував Монблан: 27.08.2010 – 07:36

• 0

#488 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 08.09.2010 – 16:35

nokia 1100 - sony ericsson k510 - nokia 5530+2700
  • 0

#489 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.09.2010 – 21:00

Nokia E50 + Daxian T32
  • 0

#490 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2010 – 12:46

HTC HERO
Зображення
  • 0

#491 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 05.10.2010 – 15:14

І як тобі?
за скільки взяв?
  • 0

#492 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.10.2010 – 20:52

Поки що сказати як не можу 2дні всього з Андроїдом. Поки що сподобались такі штуки: HTC Sense, відносно швижко працює хоча до айфона 3жс не дотягує, синхронізація з гугл контактами і vkontakte тут дуже толково зробили. Мультитач гарно реалізований і екран добре реагує на дотик. Є купа софту безкоштовного в маркеті. Брав за 300 євро з Італії, гемору трохи було з прошивкою але перешив на оф російську. Загалом не погана штука.

11.10.2010
Допишу мінуси які помітив у перод користування всі вони не так в апаратній частині як в ос, хоча з апаратною частиною теж свої приколи

- Андроїд Маркет Україна фігня повна купа софту дійсно але адекватно працюючого елементарного icq клієнта не знайшов досі, таке саме з багатьма іншими програмами, доступу до платних програм немає
- Із за того що відкрита ос для розробників, андроїд маркет теж особо не модерується можна таке поставити що телефон ледве працювати буде(от і виповзають плюси закритості Apple тому і айфони так досонало працюють і софт відмінний)
- Гуглофонів вже вистачає на ринку, софт пишеться заточується під одну модель або під всі і в ітозі там працю там ні..
- З музикою теж не все добре кирилицю небачать плеєра, і хоч я музику на айподі слухаю, мені то не критично але і не приємно все таки
- З оновленням ПО туго, в HTC ще хоч якось підтримують апарат, в самсунгів взагалі жах 3 місяці і телефон з флагмана перетворюється в непотрібну їм застарілу модель де про оновлення і мови йти не може.
- З іграми теж краще промовчу нічого серйозного нема, є кілька портованих з айфона але не те.
- Порівняно з айфоном де джейлбрейк робить протягом 5ти хв і кількома кліками, тут щоб рут права отримати треба мати час і натхнення.

Висновок: телефон добрий там де є підтримка сервісів гугл повність, популярний фейсбук, твітер, флікр та ін американські та європейські сервіси. Телефон конструктор, а не просто апарат з яким можна працювати. Хоча якщо не вистачає $ на айфон, то щось на андроїді буде оптимальний варіант. Наступний мій телефон наврядчи буде на андроїді )
  • 0

#493 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 05.10.2010 – 21:26

може чорна, мо'біла
я дальтонік
  • 0

#494 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.02.2011 – 21:14

Купила собі цяцю: Nokia 3720 - для походніка в самий раз.
  • 0

#495 Шахтар

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 01:49

Перегляд дописуЯрий (5.10.2010 20:52) писав:

Поки що сказати як не можу 2дні всього з Андроїдом. Поки що сподобались такі штуки: HTC Sense, відносно швижко працює хоча до айфона 3жс не дотягує, синхронізація з гугл контактами і vkontakte тут дуже толково зробили. Мультитач гарно реалізований і екран добре реагує на дотик. Є купа софту безкоштовного в маркеті. Брав за 300 євро з Італії, гемору трохи було з прошивкою але перешив на оф російську. Загалом не погана штука.

11.10.2010
Допишу мінуси які помітив у перод користування всі вони не так в апаратній частині як в ос, хоча з апаратною частиною теж свої приколи

- Андроїд Маркет Україна фігня повна купа софту дійсно але адекватно працюючого елементарного icq клієнта не знайшов досі, таке саме з багатьма іншими програмами, доступу до платних програм немає
- Із за того що відкрита ос для розробників, андроїд маркет теж особо не модерується можна таке поставити що телефон ледве працювати буде(от і виповзають плюси закритості Apple тому і айфони так досонало працюють і софт відмінний)
- Гуглофонів вже вистачає на ринку, софт пишеться заточується під одну модель або під всі і в ітозі там працю там ні..
- З музикою теж не все добре кирилицю небачать плеєра, і хоч я музику на айподі слухаю, мені то не критично але і не приємно все таки
- З оновленням ПО туго, в HTC ще хоч якось підтримують апарат, в самсунгів взагалі жах 3 місяці і телефон з флагмана перетворюється в непотрібну їм застарілу модель де про оновлення і мови йти не може.
- З іграми теж краще промовчу нічого серйозного нема, є кілька портованих з айфона але не те.
- Порівняно з айфоном де джейлбрейк робить протягом 5ти хв і кількома кліками, тут щоб рут права отримати треба мати час і натхнення.

Висновок: телефон добрий там де є підтримка сервісів гугл повність, популярний фейсбук, твітер, флікр та ін американські та європейські сервіси. Телефон конструктор, а не просто апарат з яким можна працювати. Хоча якщо не вистачає $ на айфон, то щось на андроїді буде оптимальний варіант. Наступний мій телефон наврядчи буде на андроїді )

2 дні це не той термін щоб писати такі відгуки))) 4PDA Вам в допомогу)
  • 0

#496 Cleo

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:с.Лучка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл.

Відправлено 17.02.2011 – 11:49

В мене зараз Nokia 6233, але ось моя мрія: Nokia E7!
  • 0

#497 Karamelka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 25.02.2011 – 22:12

А в мене зараз Nokia 6600.
  • 0

#498 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 03.03.2011 – 11:17

Бачу багато хто є фанатами фірми Nokia, тому я приєднуюся о них... майже пів року маю телфончик Nokia 5800, і достатньо ним задоволена!!! :)

Прикріплені файли

• 0

#499 bubochka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 12.03.2011 – 23:54

в мене зараз SE XperiaX8 дуже задоволена
  • 0

#500 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 16.03.2011 – 21:23

Здається в грудні куила собі Samsung GT-C5212 Зображення
дуже задоволена. зручно користуватись двома карточками одночасно.. і майже не глючить)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних