Перейти до вмісту

Кохання :: ТРОХИ ІНША ТОЧКА ЗОРУ

Повідомлень в темі: 127

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2009 – 19:52

Перегляд допису100000 (5.06.2008 12:19) писав:

Насправді коли одна людина говорить іншій „я люблю тебе” означає „я люблю себе за те, що завдяки тобі відчуваю себе щасливим або бачу перспективу такого щастя”.

оскільки в кожної людини є недорозвинуті органи іншої статі.

Яка дурня, я шокований.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.01.2009 – 20:11

Перегляд дописуСлобожанка (3.01.2009 12:34) писав:

По собі знаю - коли кохаєш, то не маєш бажання вникати в механіку чи хімію, чи магію цього почуття!!!
А от коли усе б"ється на осколки, то тоді треба знайти бальзам на рани, і починаєш шукати якісь пояснення цього процесу.
Кохання настільки прекрасне, що не потребує пояснень - чи ти себе кохаєш у іншому, чи іншого у собі, чи просто іншого. Ти просто кохаєш!!!!

Стопудово. Людина може й хомо сапієнс,але і між тим ще й хомо людус. От коли вона думає більше,ніж вимагає ситуація- от тоді й починаються проблеми. Ваще, якшо на то пішло,то було б ще чим думати. Хлопець три роки зустрічався з дівчиною,а потім каже "Я тут подумав..нам,мабуть, треба розстатися..в кінці кінців мені вже дружина погрожує з дому вигнати,якшо я з тобою не порву...Але ти нічого такого не подумай,ти ж знаєш як я тебе люблю!" - отак перед новим роком моя колишня одногрупниця дізналася ,що в її коханого є сім"я)))
  • 0

#23 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2009 – 22:34

Sensssorika, бідака... І як ти допомогла вибратись з тої неприємної ситуації подрузі?
  • 0

#24 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.01.2009 – 12:42

Подібне я читала по філософії...
Але навіщо кохання наповняти різними складними термінами. Нам - простим людям вистачає пояснень більш доступними словами: любов - егоїз з обої сторін. А те що протилежності притягуються(фізика) - любов - чубляться значить любляться.
Коли я була закохана я просто була щаслива і не задумувалася ні над чим.

Повідомлення відредагував малеча: 05.01.2009 – 12:42

• 0

#25 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 07.01.2009 – 22:23

А що, кохання – це лише почуття для продовження свого роду? А якщо людина закохується, то це лише тому, що її потрібно доповнювати свої "нерозвинені статеві органи однієї статі"? Не подобається мені ця теорія, якось грубо все виражено і про деякі речі можна було б уточнити. А як же тоді виникає любов до рідних, до батьківщини? Теж тому що потрібно "користуватися чиїмись послугами"?
  • 0

#26 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 00:56

Цитата

Перегляд допису100000 (5.06.2008 12:19) писав:

Насправді коли одна людина говорить іншій „я люблю тебе” означає „я люблю себе за те, що завдяки тобі відчуваю себе щасливим або бачу перспективу такого щастя”.

оскільки в кожної людини є недорозвинуті органи іншої статі.

Яка дурня, я шокований.
Як на мене, це не дурня. Механізм обміну почуттями з іншими людьми дійсно непростий і має свої хитрощі. Але я сказала б, що насправді людині в силу багатьох природних і соціальних обставин досить складно любити себе саму, тому більшість людей відчуває самотність, якщо не має кохання з кимось іншим.
Я б сказала, що коли людина говорить: "я люблю тебе", вона має на увазі "я почуваюся щасливою поруч тебе", "ти мені даєш щастя і спокій"; тобто присутність коханої людини приглушає постійну внутрішню тривожність (самотність) людини.

Щодо другого, то еволюція наближає людину до стирання різниці між статями, і це й зараз вже помітно.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 14:04

Перегляд дописуФруктик (4.01.2009 22:34) писав:

Sensssorika, бідака... І як ти допомогла вибратись з тої неприємної ситуації подрузі?
а я тут при чому? Я про це знала. Якшо ти не бачила паспорту свого коханого,то не смій стверджувати шо він абсолютно вільний. Та й відсутність у паспорті штампу не заважає..не "обязиваєт" хлопця бути лише з однією тобою..Як би неприємно це не звучало,але так часто трапляється. Тому робюити круглі очі і кричати "Ти падлюка!" не бачу змісту.Сама дура. Тим більше,шо вона мені не подруга,а я просто з нею разом вчилася)
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 23:25

Перегляд дописуБлискавиця (8.01.2009 00:56) писав:

Щодо другого, то еволюція наближає людину до стирання різниці між статями, і це й зараз вже помітно.
гага, що це за пропаганда статевих збочень? <_<
  • 0

#29 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 00:21

Навіть і не мрій <_<
  • 0

#30 Ангелочок

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 17.01.2009 – 20:51

А я з Вами абсолютно не згодна.....Любити означає відкрити душу іншому....Ви поглянули на біологічну точку зору кохання.....а насправді це філософія....як нашої душі...так і душі нашого коханого....На мою думку, кохати - це розуміти філософію коханої людини.....розуміти її лише з погляду...Багато чого залежить звичайно, від самих людей....Є така притча, я її зміст точно не памятаю...але суть така: любов по світу водить божевілля....А хіба не так??? так.Коли ти не можеш навіть хвилини не думати про кохану людину, це божевілля...інколи доходить до того що ти заставляєш себе серйозно зайнятись роботою...але без думки про ту людину все валиться з рук...Кохання - це філософія(любити розум)...це трошки суперечить...але суть полягає...у розумінні...повазі....навіть давні історики вчені....в своєму понятті використовували слово "Любов"....майже всі наші терміни(особливо предмети) перекладаються, як любов до чогось....А отже, Любов, кохання існують ще з початку існування світу, а  таким чином можна зробити висновок, що ми народжені, щоб любити.....
  • 0

#31 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.01.2009 – 00:55

Перегляд дописуАнгелочок (17.01.2009 20:51) писав:

..., а таким чином можна зробити висновок, що ми народжені, щоб любити.....
...бо така наша фізіологія...
  • 0

#32 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.01.2009 – 02:08

Перегляд дописуБлискавиця (8.01.2009 00:56) писав:

І як це помітно? (якщо Ви правильно розумієте поняття еволюція)
  • 0

#33 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.01.2009 – 03:49

З одного боку кохання це просто забавки гормонів у нас десь там...Це з точки зору анатомії.Але з моєї власної(та й майже всіх) це щось таке чого словами не поясниш,треба відчути.І в кожного відчуття свої.Тому кожен пояснює на свій лад.Для мене кохання це турбота одне про одного,потяг одне до одного,взаємоповага і ще багато багато чого.Може те що в 1 дописі написано і є правдою,бо ми любимо себе коли ми з коханими.Ми любимо світ навколо нас коли ми з ними поряд.Але як тоді пояснити те що коли кохаєш - хочеш віддати все,всі почуття своєму "партнеру"(теж не люблю це слово).Це вже йде проти егоїзму.
В нас на форумі цілий розділ є про кохання.Правда там теми якось не дуже про кохання але це вже оффтоп)) (я маю на увазі "кого з форумлян ви б..") Всі якісь поради дають,з свого чи чужого досвіду..а треба зрозуміти що в кожного воно своє.Навіть в дитсадку щось таке є,коли хлопчик безкорисливо несе дівчинці портфель і віддає половину смачного бутерброда)))
Що я хотіла сказати-так це те що в кожного точка зору своя і 100відсотково вона не може співпадати ні з чиєю.
  • 0

#34 knedlyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.01.2009 – 12:03

Перегляд дописуКрихітка (18.01.2009 03:49) писав:

З одного боку кохання це просто забавки гормонів у нас десь там...Це з точки зору анатомії.Але з моєї власної(та й майже всіх) це щось таке чого словами не поясниш,треба відчути.І в кожного відчуття свої.Тому кожен пояснює на свій лад.Для мене кохання це турбота одне про одного,потяг одне до одного,взаємоповага і ще багато багато чого.Може те що в 1 дописі написано і є правдою,бо ми любимо себе коли ми з коханими.Ми любимо світ навколо нас коли ми з ними поряд.Але як тоді пояснити те що коли кохаєш - хочеш віддати все,всі почуття своєму "партнеру"(теж не люблю це слово).Це вже йде проти егоїзму.
В нас на форумі цілий розділ є про кохання.Правда там теми якось не дуже про кохання але це вже оффтоп)) (я маю на увазі "кого з форумлян ви б..") Всі якісь поради дають,з свого чи чужого досвіду..а треба зрозуміти що в кожного воно своє.Навіть в дитсадку щось таке є,коли хлопчик безкорисливо несе дівчинці портфель і віддає половину смачного бутерброда)))
Що я хотіла сказати-так це те що в кожного точка зору своя і 100відсотково вона не може співпадати ні з чиєю.
:-) Гарно сказано. Скажу, що з поруч із коханою людиною світ набуває кольорів і відчуваєш себе здатним робити чудеса.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.01.2009 – 12:45

Перегляд дописуКрихітка (18.01.2009 03:49) писав:

В нас на форумі цілий розділ є про кохання.Правда там теми якось не дуже про кохання але це вже оффтоп))
ага, там в основному Важливо: Кохання:: ТРОХИ ІНША ПОЗА

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 18.01.2009 – 12:45

• 0

#36 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 11:27

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2009 19:52) писав:

Яка дурня, я шокований.
Я не претендую на новизну того що далі пише, але звернімо увагу всюди в природі можна спостерігати прояв її фундаментального принципу парності. Мабуть, як говорив один мудрий чоловік, не випадково в людини є дві руки, дві ноги, два вуха, двоє очей і зокрема дві системи статевих органів. У чоловіків молочні залози і жіночі статеві органи знаходяться в недорозвинутому стані і навпаки у жінок недорозвинутими є чоловічі статеві органи.

Поняття „кохання” є дуже складною структурою, яка напряму залежить від таких особливостей організму, як стать, тому мабуть говорити, що воно таке виходячи із властивостей почуттів однієї статі є неправильним. Ми повинні розглядати це, як два окремі елементи одного механізму, які мають окремі притаманні лише їм особливості. Почуття однієї людини, то ще не кохання оскільки воно несе інформацію унікального змісту лише про одну із його сторін.

Для глибшого розуміння суті цього варто звернути увагу, що зустрівшись ці два елементи постійно прагнуть якомога тісніше зблизитись. Це мабуть прояв основних принципів забезпечення існування життя, при чому якість репродукції, як основної задачі даного зближення досить сильно, або й навіть прямо пропорційно залежить від степені цього зближення. Цікаво, що запліднена яйцеклітина знову за тим же принципом парності перетворюється на подвійну клітину, в якій одна частина зберігає всі особливості чоловічої статі, а інша - жіночої. Далі циклічний процес ділення завжди зберігатиме всі особливості принципу парності.

Повідомлення відредагував 100000: 20.01.2009 – 11:29

• 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.01.2009 – 16:32

Принципу парності відповідає багато чого в природі, якщо не сказати "все".
А яка з тварин не парна?))
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.01.2009 – 16:51

Перегляд дописуБлискавиця (20.01.2009 16:32) писав:

Принципу парності відповідає багато чого в природі, якщо не сказати "все".
Плоскі черви до прикладу
  • 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2009 – 16:52

Перегляд дописуБлискавиця (20.01.2009 16:32) писав:

Кастрована, мабуть

Перегляд дописуГетьман (20.01.2009 16:51) писав:

Плоскі черви до прикладу
Плоскі черви - тварини?
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.01.2009 – 16:54

Перегляд дописуКиря (20.01.2009 16:52) писав:

Плоскі черви - тварини?
Щодо біологічної класифікації - так. Якщо ж щодо хордових - так, там усе "парне"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних