Перейти до вмісту

Алльо?

Повідомлень в темі: 49

Опитування: Алльо? (83 користувачів проголосувало)

Чи любите Ви телефонні розмови?

1. просто обожнюю полялякати годинами байдуже з ким. (8 голосів [9.64%])

Процент голосів: 9.64%

2. можу висіти годинами на телефоні, але лише з найближчими людьми (33 голосів [39.76%])

Процент голосів: 39.76%

3. лише по роботі (навчанні) (11 голосів [13.25%])

Процент голосів: 13.25%

4. ненавиджу розмови по телефону (5 голосів [6.02%])

Процент голосів: 6.02%

5. та мені якось байдуже (22 голосів [26.51%])

Процент голосів: 26.51%

6. інша відповідь (4 голосів [4.82%])

Процент голосів: 4.82%

Чи віддаєте перевагу смс перед телефонною розмовою?

1. так, приємніше і економніше смс (24 голосів [28.92%])

Процент голосів: 28.92%

2. смс - це несерйозно (18 голосів [21.69%])

Процент голосів: 21.69%

3. не люблю писати (15 голосів [18.07%])

Процент голосів: 18.07%

4. інша відповідь (26 голосів [31.33%])

Процент голосів: 31.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.06.2008 – 13:19

залежить від настрою. деколи можу трохи по говорити і по телі, деколи тільки по смс, а деколи нічого не хочеться.
  • 0

#22 еgoїст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Космоса

Відправлено 05.06.2008 – 13:32

Поговорити по телефоні люблю, можу говорити годинами ( з дівчатами), а щодо SMS взагалі не користуюсь, ну хіба що комусь чись номер СМСскою перекинути (при потребі) можу.
Терпіти не можу повідомлення типу "передзвоніть мені будьласка", або колись була мода говорити по 2 сикунди!
  • 0

#23 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.06.2008 – 14:09

Я надаю перевагу розмові чим смс, мені набагато простіше подзвонити людині и зразу сказати що я від неї хочу, так само і зрозуміти чи вона мене зрозуміла, чи ні... А смс-це колі розмовляти не зручно. <_<
Та і побалакати можу хоч и годинами, якщо людина цікава, е про шо побалакати, або просто далеко, бо друзі є по всій Україні :rolleyes:
  • 0

#24 werwoolf

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2008 – 14:15

Я не люблю балакати по телефону , вживу краще ))
  • 0

#25 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.06.2008 – 15:02

Найдаю перевагам смс
  • 0

#26 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 16:10

Ну в мене так є одий друг з яким я моду то трубі говорити від 2-х годин за раз сидимо деколи з 22 до 01 говорим (він живе на іншому кінці міста ) а так решта швидкі розмови - в мене короті відповіді - так, ні, незнаюю....
  • 0

#27 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 05.06.2008 – 18:58

Багато балакати по телефону не дуже полюбляю, бо рука неміє, а до смс відношусь нейтрально.
  • 0

#28 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 05.06.2008 – 19:04

розмовляти можу довго лише з найближчими людьми...смски люблю,але краще поговорити...
  • 0

#29 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 05.06.2008 – 20:10

Люблю полялкати по телехфону,особливо з подругами..А шо,а де,як ,коли вже пів години сплило)Смс тоже так по гону)
  • 0

#30 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 05.06.2008 – 23:18

Не люблю довго базікати по телефону :happy1:
  • 0

#31 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 06.06.2008 – 01:30

мобільний телефон люблю лише за можлиівсть смс. але не захоплююся.
спосіб передачі інформації залежить зазвичай від змісту.
по мобільному розмовляю рідко і швидко - економлю сімейний бюджет), а говорити довго можу лише з трьома людьми. сестра, мама, подруга. якщо новин чи емоцій багато. коли з мамою тиждень не бачуся, то звісно вишу по 3 години. поки всім поділимось)) і тоді користуюся домашнім. зв'язок кращий. і трубка ергономічна, а не мобільне бознашо.
сістер. це часто мобільний. бо лайф. блін. не було б лайфу - частіше б бачилися.
подруга. найближча. виходимо з тези, що спілкуання має бути живим і безпосереднім, тому за умови неможливості зустрітися говоримо довго і весело.
хазбенд. моб. - зручний засіб повідомити, що ще треба купити в магазині. ми ще досі пишемо один одному довжелезні листи. на ту саму адресу) :happy1:
це і все моє "алльо". решта - нормальне спілкування, наживо, так би мовити)
  • 0

#32 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 06.06.2008 – 06:04

Мобільник використувую лише у тому випадку, коли не можу поговорити з людиною вживу, балакаю по ньому не більш 20 сек. за один раз, бо дорого. СМС не шлю взагалі - можна ж позвонити, от якщо мені не звонять, а шлють смс розцінюю це, як неповагу, адже можна позвонити! Можу зрозуміти відсилку мені СМС, якщо чоловік у іншої країні знаходиться.
Щодо домашнього телефону, те майже не звоню, якщо тіко друзям - підеш на вулицю? Тому що базикати влом, я краще за компом посиджу :happy1:
  • 0

#33 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 10:12

А я люблю поговорити лише цікавими на даний момент, коханими, близькими чи перспективними людьми... Але зараз це рідко... З Коханим годинами зависала по телефону, зранку і перед сном, це при тому, що ми й бачились кожного дня! А зараз просто потреби нема з кимось довго і нудно балакати, може це просто сенс втратився.. Ну хіба з коліжанкою, яка живе в іншому місті.. Хоча і то надаю перевагу побачитись..
Стосовно смс - це зручно, коли обставини не дозволяють говорити, коли хочеш розтягнути інтригу наприклад.. Коли ж це якісь справи, омовленість, то зручніше і швидше усно це робити, тариф особисто в мене такий, що вигідніше дзвонити і ти безпосередньо зразу можеш вияснити всі деталі..
  • 0

#34 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 06.06.2008 – 12:33

Розмовляю по телефону лише коли є в тому потреба. А так - базікати не люблю.
Хоча декілька років тому проговорила з хлопцем по телефону цілу ніч.... :happy1:
  • 0

#35 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 20:31

Живе спілкування не замінить ні телефон, ні інтернет. Мені особисто більше подобається бачити людину з якою я спілкуюсь, а не просто чути її голос. А телефон - тільки для узгодження деталей.
  • 0

#36 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 24.06.2008 – 14:32

хм..а в мене ситуація "нравіцца нє нравіцца..." Не існувало би телефонів, то я б замахала всіх поштових голубів
  • 0

#37 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 24.06.2008 – 14:59

Звичайно, якщо на даний момент я не можу зусрітися з людиною(найчастіше з найкращою подругою) то це гріх не поговорити по телефону. а особливо коли тобі безкоштовно дзвонити. Знаю, що завжди 30-ти хвилинна розмова з моєю кращою подругою завжди закінчується тим що ми співаємо. З боку це, мабуть, кумедно виглядає... сидять двоє і спвають по мобільноу :)
Найбільше я люблю живе спілкування: з жестами. емоціями. криками. Але, коли ми вкрай не можемо зустрітися, то телефон аж приліпає до вуха. Перші фрази: привіт... а шо ти робиш.... далі голосний сміх.. і по теі говоримо. :happytwo: Але розмовляю виключно по мобільному.
Домашній телефон мої друзі вже навіть позабували.

А СМС - це найкраща штука, яка містить в собі малуньку частинку переживань, які описані буквально реченням. СМС - це історія. У мене такий був величезний архів отриманих СМС, що коли не було що робити я перечитувала і спогади поглинали мене. Одна людина стерла всі мої безцінні смс, які я не видаляла з свого"смартфона" 2,5 роки, і весь цей час їх зберігала. :)
  • 0

#38 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.06.2008 – 13:56

В мене робота пов'язана з телефоном. Я - менеджер з продажу. Тому вдома взагалі не хочеться по телефону говорити. Відпочиваю мовчки
  • 0

#39 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 29.06.2008 – 12:49

не не люблю, не люблю ні говорити, ні переписуватись по смс, люблю все чітко і ясно, без всяких заморочених годиних розмов
  • 0

#40 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 29.06.2008 – 12:58

я не дуже люблю розмовляти по телефону, краще живе спілкування, але завжди є виключення: кожного вечора перед сном розмовляю з своїм коханим :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних