Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#81 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 19.07.2007 – 13:58

Раджу почитати сонник Фрейда... тлумачення снів стане набагато цікавішим B) :D
  • 0

#82 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.07.2007 – 21:44

Перегляд дописуArchon-ua (19.07.2007 14:58) писав:

Раджу почитати сонник Фрейда... тлумачення снів стане набагато цікавішим B) :D

Читала його "ТОлкованіє сновідєній" - багато чого стало на свої місця у моїх заплутаних сюрреалістичних сновидіннях.

І ще одно - сни сбуваються!!! ))
  • 0

#83 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 23:11

Фройд, звичайно дядінька розмуний був.

ги... пам'ятаю мені наснилися мікрохом'ячки. мені подарували одного і я його в чашечку Петрі посадила. А виявилося, шо в нього крильця є і він полетів... і ше на клаві була кнопочка для мікрохом'ячків.
Як прокинулася - пів дня реготала.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 19.07.2007 – 23:12

• 0

#84 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 24.07.2007 – 18:22

Всім відомий вислів Фрейда відомий.. тобто все що відбувається у нашій підсвідомості це не без причини.
От буквально на днях мені наснився еротичнй сон. І де питається в мене така фантазія?!? :P
А моїй подрузі наснилося що я у її сні вбила людину, і ми сиділи в неї на кухні курили і думали, як замітати сліди... де тіло сховати і т.п... :8:
  • 0

#85 Liubko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.07.2007 – 18:33

А хтось знає походження снів?
  • 0

#86 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 24.07.2007 – 20:32

Розтлумачте Ваші сни
Неймовірним фактом є те, що більшість людей бачать сни про одне й те ж. Сни, які найчастіше зустрічаються – це сни про літання, зуби, утікання, коли хтось опиняється у публічному місці повністю голим, тощо.

Неймовірно, що люди з абсолютно різним вихованням та досвідом мають схожі сни. Людський мозок може створювати неймовірну кількість образів та переробляти безкінечну кількість інформації, але все-таки у нас у всіх схожі сни. Цей факт знову нам нагадує, що насправді ми вже не так і відрізняємося один від одного.

У нас схожі страхи та переживання, ми опиняємося у схожих конфліктних ситуаціях та маємо схожі надії та сподівання. Деякі психологи навіть наголошують на тому, що сни об’єднують людей між собою.

Голий у публічному місці

Йдучи по вулиці чи чекаючи на автобус Ви несподівано усвідомлюєте, що ви повністю голий – це один зі снів, який зустрічається найчастіше. Бути голим може означати різноманітні речі в залежності від поточної ситуації, у якій знаходиться людина. Такий сон зовсім не означає, що колись ви дійсно забудете одягнути ваш одяг, перед тим як вийти з будинку, але це може означати незахищеність, страх показати риси Вашої особистості чи Вашого особистого життя, чи страх визнання факту, який може Вас присоромити. Це може свідчити про Ваш страх щодо того, що вам здаєтеся, неначе ви прозорий, неначе інші люди бачать Вас наскрізь, чи що хтось може дізнатися про таємницю, яку ви від усіх приховуєте.

Бути голим є також символом відсутності готовності до певної ситуації, що склалася, нової ситуації. Якщо Ви прийшли голим до нового офісу, це може означати, що Ви відчуваєте себе неготовим до виконання певних завдань. Якщо Ви гуляєте голим уві сні, і ніхто вас не помічає, Ви можете відчувати деякі страхи щодо того, як Ви живете, але вони не мають підстав. Або якщо Ви голий у публічному місці і ви не почуваєте себе присоромленим – це може означати, що Ви у безпеці та впевнені у собі.

Падіння

Коли Ви бачите сон про те, як ви падаєте – це означає втрату емоційної рівноваги та самоконтролю. Це може свідчити про почуття незахищеності, страху про те, що Ви можете допустити помилку чи що Ви не маєте можливості впоратися з ситуацією.

Падіння у безкінечну пустоту може свідчити про те, що Ви втратили контроль над справами у реальному житті чи про Ваші переживанні через безуспішні докладання зусиль у вашому особистому житті чи на роботі.

Фрейд вважав, що коли Вам сниться, що Ви падаєте, це означає, що у Вас присутні нереалізовані сексуальні бажання.

Зуби

Сон про наші зуби, які випадають, просто жахливий і часто він надовго залишається у нашій пам’яті.

Одна з багатьох теорій каже, що такий сон – це відображення наших переживань про нашу зовнішність та про те, що думають люди навколо нас про нашу зовнішність. Ми живемо у світі, де досить важливо красиво виглядати, і зуби мають особливе значення у нашій зовнішності, тому люди відчувають через це стрес. Ми користуємося нашими зубами (посмішкою), коли ми фліртуємо та для того щоб виражати багато емоцій. Наша зовнішність – дуже важлива частина нашої особистості, і ви Бути голим сну втрачати час на те, щоб ми виглядали так, як ми цього хочемо – є досить важливим.

Сон про зуби може означати, що Ви боїтеся відчути себе присоромленим у певній ситуації, або про те, що занадто переживаєте про те, як інші люди сприймуть вашу зовнішність. Ми користуємося нашими зубами для кусання, жування, рвання, тощо, і у такій ситуації сон про зуби може означати, що ви відчуваєте себе безпорадним у певній ситуації, розбитим чи непоміченим. Ви можете відчувати нерівність чи намагання керувати вами у певній ситуації.
Сон про зуби може свідчити про те, що вам слід заступитися за себе і що вам слід довести, що ви чогось варті і намагатися виражати вашу власну думку. Древні греки вірили, що сон про зуби означав смерть члена родини, а у Китаї вважали, що якщо ви втрачаєте зуб, це означає, що ви брешете.

Політ

Сон про політ відноситься до категорії снів, де ми усвідомлюємо, що ми бачимо сон. Коли ми бачимо сон, як ми літаємо та без зусиль за всім спостерігаємо з висоти, означає, що ви керуєте вашим життям дуже добре, що ви все тримаєте під контролем і що можливо ви вже досягли найвищого рівня у особистісному чи кар’єрному рості.

Якщо ви можете контролювати ваш політ, це означає, що у вас високий рівень самооцінки та відчуття безпеки. Якщо у вас виникають труднощі при польоті, коли вам досить важко триматися у повітрі, це означає, що у вас недостатній рівень контролю над вашою власною ситуацією.

Дерева, гори, будинки, тощо, які заважають вам летіти, означають перешкоди, які виникли у вашому житті чи особу, яка намагається потягнути вас назад. Вам слід визначити, хто чи що заважають вам рухатися далі, розвиватися. Якщо ви боїтеся літати чи боїтеся літати високо, це може означати ваш страх перед новим досвідом чи завданнями.
Кохання

Сон про кохання чи закоханість означає сильні почуття, які ви відчуваєте до вашого партнера у реальному житті. На даний момент ви щасливі і задоволені ситуацією. З іншого боку, це може означати недостатню кількість кохання у вашому житті чи розчарування у ваших особистісних стосунках на даний момент. Сон про закохану пару означає чудовий успіх у найближчому майбутньому.

Матрац

Якщо Вам сниться матрац чи ліжко, можливо у вас з’являться нові обов’язки у найближчому майбутньому, зобов’язання, для виконання яких потрібна буде вся ваша увага. Сон про те, як ви спите на новому матраці, означає, що ви задоволені і щасливі від того, як все складається у вашому житті.

Телефонний номер

Телефонний номер у вашому сні означає, що вам необхідні нові знайомства чи допомога. Якщо ви не можете знайти номеру чи зателефонувати комусь, це може означати, що вам слід стати більш незалежним, відповідальним та людиною, на яку можна покластися.

Змія

Змія звичайно означає проблеми чи деякі приховані страхи. Сон про змії може означати, що у вас виникли проблеми, існування яких ви поки що не усвідомлюєте, змія також може означати жадібну особу, брехливу, якій не можна довіряти. Змія також може бути дуже позитивним символом зміни, знань та мудрості.

Диявол

Диявол може означати вашу темну сторону, ваше почуття вини щодо чогось, що ви зробили. Також він означає розум та хитрість. Якщо ви боретеся з дияволом та перемагаєте, це означає, що ви зможете побороти перешкоди та людей, які стоять у вас на шляху. Розмовляння з дияволом означає, що вам буде важко протистояти спокусі, яка виникне у перешкодах. Сон про диявола може означати, що ви шукаєте відповіді на питання, пов’язані з етикою чи намагаєтеся знайти рішення, коли перед вами з’явилася спокуса.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Правда про еротичні сни

Сон життєво необхідний для відновлення енергетичних запасів нервової системи, роль сновидінь в цьому процесі залишається все ще мало вивченою. Тому не можна собі уявити сон без сновидінь. Сновидіння включають як реальні, пережиті людиною події, що мали сильне емоційне забарвлення, так і сни у вигляді фантазій. Серед сновидінь особливе місце займають еротичні.

Встановлено, що 8 % всіх сновидінь, що переживаються людиною протягом життя, - сексуальні, так вважає сучасна наука про фізіологію сну людини. Є дані, що близько 60 % чоловіків і 50 % жінок "дивляться" еротичні сни, повідомляє «Медновости».

Наприклад, з 500 опитаних ученими жінок наявність сексуальних снів визнали 240 з них. Причому у однієї третини сни супроводжувалися оргазмом. Всупереч поширеній думці, еротичні сновидіння, що супроводжуються оргазмом, набагато частіше відвідують жінок, не обділених сексуально, а, навпаки, які живуть активним статевим життям. Цим снам були властиві еротичні фантазії.

Чоловіки частіше уявляють статеві зносини з незнайомими партнерами і іноді уві сні вони бачили себе учасниками групового сексу. Жіночі фантазії більш емоційні і різноманітні. В них, частіше всього, фігурують сексуальні вчинки, які вони ніколи б не зробили в реальності. Нерідкі сни, в яких жінки є жертвами насильників. Еротичні сновидіння можуть запам'ятовуватися надовго.

Повідомлення відредагував Shoni: 24.07.2007 – 20:33

• 0

#87 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 24.07.2007 – 22:25

Перегляд дописуLiubko (24.07.2007 20:33) писав:

А хтось знає походження снів?

На мою думку сни існують від коли існує людина :8:
  • 0

#88 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.07.2007 – 09:24

мені сьогодні знов снилась якась маячня, значить я прийшов в якусь студію, а тут кажуть, все відкрився портал в якись світ, і звідти валиякась кака, і люди, всі в болоті, в такй мокрій сірій землі...
я вибіг на вулицю і опинився на московській площі, там якраз ішла байка, два винищувача дивної конструкції як два коршуна добивали залишки навали, а потім коли все це припинилось, я побачив знайомого, який вів загін, теж чомусь перемазаних землею людей, добивати ще одну групу цих покидьків, а мені вручив двхствольний кулемет, теж дость дивної конструкції...
думаю ми їх добили...
а потім засвітало і я проснувся
  • 0

#89 KOPOBA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:бочинець

Відправлено 28.07.2007 – 13:04

рідко сни бачу, і, як прокинусь, то зразу забуваю)))
  • 0

#90 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 28.07.2007 – 15:28

цілком погоджуюсь на своєму досвіді.
  • 0

#91 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 28.07.2007 – 15:39

Цитата

однозначно! :rolleyes: от мені пророчі сни снилися під час минулорічного Чемпіонату Світу з футболу :unsure:
  • 0

#92 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 01.08.2007 – 09:49

Вчора точно памятаю що снилося чк я лопала морозиво і блудила по торговому центрі. А сьогодні вже забула...
  • 0

#93 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.08.2007 – 13:45

снилось що придмував п"єсу. про самосфал, але я її не придумав
  • 0

#94 Монета

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 01.08.2007 – 14:14

Мені останнім часом постійно сняться весілля і наречені...
Рушники готувати чи що? :angry1:
  • 0

#95 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 08:27

снилось сьогодні що грав на восьмиструнній вілоанчелі, з дуже цікавим звукознімачем, справа в тому, що в нижньому кінці струн ьреба засипати мілкозернисте скло, адля кращої звуковіддачі, а потім ми десь ішли, одним словом, я прокинувся, але грав класно, як простото смикав за струни, так і темпінгом, взагалі, це щось нагадувало варр-гітару, але було віолачеллю
  • 0

#96 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 02.08.2007 – 09:59

мені іноді сниться житомир або село дениші, я туди недавно їздила на бардівський фестиваль і досі не можу забути... іноді сниться, що я їду на велосипеді і за мною починає хтось гнатись... бла-бла-бла одним словом, нічого цікавого. :angry1:
  • 0

#97 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 16:37

ми йшли по набережній біля мінської, і почав підніматись вітер, і так дивно, я зрозумів, що то почалась піщана буря, бо справді дуже близькао була пустеля, нам прийшлось ховатись в найближчому під"їзді
  • 0

#98 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 17:02

Перегляд дописуRaven@ (28.07.2007 16:39) писав:

однозначно! :) от мені пророчі сни снилися під час минулорічного Чемпіонату Світу з футболу :)
то треба було в тоталізатор грати ))
От я, нажаль, до цих пір, тільки негативні "проротства" у снах своїх мала. Колись то лякало дуже.
  • 0

#99 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 06.08.2007 – 17:13

Сьогодні приснилося, що я вбиваю тапочком крису, таку жирну і здорову ( у нас в класі є дівчина, яку ми поза її очима називаємо Криса, може цей сон про неї. Знаю точно, що більшість людей, які її знають були б дуже раді, якщо б її і справді нестало (гріх так говорити, але це правда..вибачте) і шо ви думаєте - вбила ( у сні ) і викинула.......фуу... :) :)

Повідомлення відредагував Анюта: 06.08.2007 – 17:13

• 0

#100 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 06.08.2007 – 17:20

Я сни ніяк запам"ятати неможу :)
  • 0