Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#61 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 30.06.2007 – 22:21

Перегляд дописуТемний Муня (20.06.2007 20:00) писав:

Foxy_mouse
наприклад? :(
Наприклад, що я кудись їду, з незнайомими людьми...Часто пливу на кораблі, шторм починається...Що когось з моїх друзів викрадають...Або когось хочуть насильно одружити...
Нині в день мені снилось, що сестра мене на концерт Гріндей потягнула)))
Короче, сон рябої кобили...
  • 0

#62 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 30.06.2007 – 22:45

субота, майже 12 ночі, а я сиджу в офісі і працюю...
чорт, де ж я помилився? :(

снів сьогодні не буде, а шкода...
  • 0

#63 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 30.06.2007 – 22:56

А я нині так класно в день відрубилась...Таке марення снилось!!! Ух!!!
  • 0

#64 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 01.07.2007 – 09:17

мої сни - мабуть найтупіші сни у світі...
я просто в шоці..
іноді такє приснииться...ну таке..!!!?
:(
  • 0

#65 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.07.2007 – 16:20

Перегляд дописуmetamoreFoZza (1.07.2007 10:17) писав:

мої сни - мабуть найтупіші сни у світі...
я просто в шоці..
іноді такє приснииться...ну таке..!!!?
:(
давай розказуй, не мнися
  • 0

#66 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.07.2007 – 08:14

такйи сон приснився вчоа, це просто капець
значить вечір Київ, і тут я узнаю що скоро буде кіець світу, причому його можна зупинити, і це мені повідомляє, дівчисько, яке смутно нагадує Пилюку, хоча я її вживу небачив, і щоб спасти світ треба виконувати квести, я ганяю по тролейбусах, по трамваях шукаючи записки, навіть в комп"ютерному клубі був, і на Теревені заходив, а там, Духовна необмеженість виклала свої дитячі фотки, оказується вона колись займалась гімнастикою, в класі першому другому, потім я узнаю, що щоб небуло кінця світу, треба грати на двох гітарах в 12 годин ночі, в напрямку від жд вокзалу, до кардач, і треба голосно грати, і саме в цьому напрямку, бо так получається ми будемо дивитись на туманність Андромеди... здається ще метро поламалось, але все обійшлось...
і я проснувся

Повідомлення відредагував Katod: 02.07.2007 – 08:16

• 0

#67 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 03.07.2007 – 20:37

І мені захотілось розказати брєд, який мені наснився)))) Здається, це було тиждень назад. Так от бачу уві сні, буцімто стою я на березі нашого Дніпра широкого, який “реве та стогне”, а навкруги все степи та степи, і небо блакитне розкинулось, а на ньому жодної хмаринки… Дивлюсь на небо і думаю собі: “От чисте яке… Хоч би літак якийсь пролетів чи що.” І раптом таке видовище: летить у небі автомобіль! Чомусь я зразу зрозуміла, що це Ланос чорного кольору, а чому, хтозна. І він не просто так летів, а ще й обертався навколо своєї орбіти. В моїй голові вертілось, як таке може бути, чи де аварія трапилась, Камаз наїхав на Ланос, штовхнув його, і Ланос полетів-полетів ось так… Аж тут на моїх очах автомобіль БА-БАААХ у воду… Мені так страшно стало, чи живий той водій, що сидів у кабіні? А чи викликати швидку допомогу? Біжу до берега, коли Ланос виїжджає назустріч. “Тебе підвезти?” каже мені водій, такий собі здоровий дядько в білому костюмі і з перев’язаним як у пірата оком. Я вже не на жарт злякалась і нуж бо тікати! Але дядько вискочив і побіг за мною, кажучи, що покаже мені якісь документи, і підвезе за дві копійки до якогось села в Криму. Але чомусь потім зник кудись, а я заблукала. Ходила-ходила, степи якісь, гори, море… Потім бачу ось цей самий Камаз, по вині якого виникла аварія на трасі. А він ще якісь новорічні ялинки віз… Бігала я бігала, так і прокинулася, не розуміючи де я і де той піратський водій? :angry12:
  • 0

#68 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 06.07.2007 – 19:51

а мені тричі в житті вві сні якась одна й та сама людина являлась... :)

хоча я досі не вірю, що то сни були, бо всі рази я сиділа в ліжку з розплющеними очима і уважно слухала (одного разу він попросив мене відкрити планету, бо в недалекому майбутньому з"явиться у Всесвіті нова раса... ;) )

Я вірю в те, що сни - це дещо накшталт альтернативних реальностей :D

P.S. Такі цікаві сни у вас, люди! Якось треба видати збірочку "сни пересічних громадян" :D
  • 0

#69 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 08:19

а мені сон такий приснився, знов якась маячня, Землю атакували інопланетяни, причому дуже дивним методом, вони спочатку зробили генетичну атаку модифікуючи генетику собак, і собаки стали нетакими, вони стали телепатами, і телекінетиками, а потім вони встановили дипломатичні контакти, але замість того щоб робити щось добре, вони почали сюди закидати політично нестабільний народ, злодіїв, і письменників революціонерів, в такій атмосфері було важко обійтись від зброї, головне що політично нестабільні письменники були нормальними (то була гуманоїдна раса) а злочинці були в усяких екзескелетонах, і з ними було непросто так воювати
  • 0

#70 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 12:36

Взагалы сни мені рдіко снились, але нещодавно придбав нове ліжко, м"яке дуже, і почало снитися щоночі. Снилося про ядерну війну, я навіть запам"ятав план бомбосховища, там один тренувальний відсік був, набирали солдатів, я ще думав на кого йти вчитись... отакий бред...
  • 0

#71 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 15:41

Дуже цікаво, що є такі місця, куди потрапляєш лише уві сні. І є такі люди, які живуть лише там.
Досить часто сниться саме таке.

А от сьогодні якась маячня снилась ) Бігборд, на якому дівчинка в формі порізаної шкірки від апельсину та довжилезного напису висловлює бажання переїхати з передмістя Києва до Донецьку, аби бути ближче до коханого, який... в Одесі :-)
Щось чи я з географією не дружу, чи вона :brovy:
  • 0

#72 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 16:48

А мені шось теж такий брєд сниться останнім часом.
Я зробила цікавий висновок зі своїх снів. найгірше коли сниться школа. Чи то зараза, не дає спокою вже скільки років, чи шо за фігня. Одним словом, коли сниться школа це щось дуже погане означає.
Останній повний брєд, який мені снився, мені приснилось шо в мене була дитина. Але я не знала від кого. Отож я шукала, шукала і виявилось шо це від Мериліна Менсона, який виглядав як якийсь мажор і ше казав шо йому пофіг, бо він Менсон , він і так тру.
Сняться цвинтарі останнім часом. Снятся люди, які мене оточують але вони дуже часто міняються місцями. Снюсь я сама. Часто сниться якесь чуже життя.
От еротика не сниться чомусь...
  • 0

#73 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 13.07.2007 – 16:29

Снилося цієї ночі, що збирала дроав.. і хтось ще допомагав. От би подивится, що б це могло означати?
Так просто цікаво. Але вірити сильно не хочеться.
Але ж сни це наша підсвідомість :)
  • 0

#74 over to you

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.07.2007 – 16:42

Мені останнім часом сниться транспорт, частіше червоного кольору. Може це щось означає? :)
  • 0

#75 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.07.2007 – 16:46

Перегляд дописуover to you (13.07.2007 16:42) писав:

Мені останнім часом сниться транспорт, частіше червоного кольору. Може це щось означає? :)

це значить до влади прийдуть коммуністи :gryzin:
  • 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 08:50

сон снився, їду я на дачу на конісному тракторі, бо дорогу залило водою, не всю а буквально метрів 200, їду несам. а зі мною брат і батько, і перед водою розганяюсь і б"юяси днищем об саму поверхню, причому мене підкидає десь на метрів 5, непевершені враження... а їду я на дачу непросто так, там нас чекає делегація з південної америки з місією ООН, причому складається ця делегація з аборигенів Амазонки і Арнольда Шварцнеггера, і я маю їх навчити як смажити картоплю з свіжими пагонами чаю Мате, здаяється таки навчив
  • 0

#77 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 19.07.2007 – 11:36

Я чогось ніколи не пам"ятаю що мені сниться... Пам"ятаю тільки що щось було... що було цікаво... а що саме ? B)
  • 0

#78 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 13:02

Сьогодні наснилася друга світова війна. До чого б це?
  • 0

#79 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 19.07.2007 – 13:16

Перегляд дописуСварус (20.06.2007 00:49) писав:

А я то думаю чому такий нік B)
А на такий нік мене якраз сон і наштовхнув.
Якось приснилось, що я посеред людного місця спалахую, у мене виростають крила і я здіймаюсь у повітря. Я став Феніксом, який був подібен на яструба (тільки дуже гарячого).
  • 0

#80 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 19.07.2007 – 13:48

Нещодавно прочитала що могло б означати те що призведе до сварки з коханою людиною.
А цієї ночі взагалі щось страшне снилося,щось бридке. Короче коли я прокинулася в мене було відчуття нудоти B)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних