Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#521 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.08.2010 – 09:38

А мені всю ніч снився бувший.До чого б це :ggggg:
  • 0

#522 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 04:55

Навіть близнюкам і клонам не сняться однакові сни.
  • 0

#523 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.09.2010 – 09:54

можуть
  • 0

#524 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2010 – 11:29

Перегляд дописуР0М@ННь0 (2.09.2007 21:04) писав:

Ну то як хто думає?
Щось це малоймовірно, а якщо ти маєш на увазі що одночасно то взагалі неймовірно! :yes:
  • 0

#525 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.09.2010 – 13:49

А ось цікава інфа про сни:

Цитата

Сны – это то, что будоражит лучшие умы человечества уже сотни, тысячи лет. Сны – это то, что не может объяснить официальная наука, хотя и очень старается. Многие люди верят в то, что сны могут показать наше будущее, причем не только самое близкое. Да, конечно, ученые стремятся объяснить все загадки снов, однако многое еще остается за гранью понимания.

Как бы то ни было, мы не собираемся спорить о том, что собой представляют сны – просто приведем наиболее интересные факты о сновидениях.

Слепые люди видят сны

Правда, это характерно только для тех людей, кто потерял зрение по той либо иной причине. Если человек родился слепым, то он не сможет видеть сны, ему снятся звуковые и “запаховые” сны. Люди с “приобретенной” слепотой видят сны, как и все остальные – и черно-белые, и цветные, всякие.

Человек забывает около 90% всех своих сновидений

Собственно, мы не собираемся удивлять кого-либо этим фактом – все люди знают, что запоминаются очень немногие сновидения. Просто интересно, что забывается не треть, и не половина снов, целых девяносто процентов! Представляете, сколько интересных вещей забывается? Наверное, некоторые люди многое бы отдали за то, чтобы помнить свои сны. А еще было бы интереснее просматривать сны других людей. Осталось только подождать немного развития нейрохирургии и нанотехнологий…

Сны видят все

Конечно же, мы видим разные сны, поскольку все люди разные. Однако, как уже говорилось выше, забывается около 90% сновидений. Это среднестатистическое значение, то есть некоторые люди запоминают сны лучше, чем другие, но есть и несчастные, кто вообще не помнит своих сновидений. И вот такие люди рассказывают своим друзьям и знакомым, что вообще снов не видят. На самом деле, это не так.

Сны предотвращают нервные срывы

Сновидения являются отражением наших желаний – как сознательных, так и подсознательных. Именно сны помогают сберегать нашу нервную систему в порядке. Не так давно психологи провели эксперимент, где добровольцам спать позволяли по 8 часов, однако будили их тогда, когда наступала “сновиденческая” фаза. Через некоторое время волонтеры начали галлюцинировать в обычное время суток, нервничать без причины, проявлять агрессию.

В снах мы видим только тех людей, которых мы где-либо видели

Мозг не «выдумывает» новые персонажи. Вы сомневаетесь? На самом деле, давно доказано (правда, доказательство этого мы здесь приводить не будем), что все люди, которые снятся человеку, когда либо встречались этому человеку. К примеру, в сорок лет нам может присниться человек, который заправлял автомобиль нашего дедушки 35 лет назад. За всю свою жизнь мы видим тысячи людей, которые потом могут сниться.

Некоторые люди видят черно-белые сны

Да, сны видят все, однако примерно 12% человек видят черно-белые сны. Пока что ученые не могут понять, почему так происходит, однако факт остается фактом – есть люди, кто никогда не видел цветных снов.

Сны – не всегда то, что они собой представляют

Немножко непонятно сказано, однако о такой странной и таинственной вещи, как сны, нельзя выразиться особо ясно. Сон – это своеобразный символический язык, которым наше подсознание общается с нашим сознанием. Большинство снов, которые мы видим, выражают ту либо иную эмоцию.

Внешние факторы влияют на наши сны

Действительно, мы часто видим в наших снах то, что могут навеять посторонние звуки, запахи, прикосновения, температура комнаты, где мы спим, или даже жесткая подушка. Все это так или иначе влияет как на сон как физиологический процесс, так и на сновидения.

Тело человека «парализовано», когда он спит

Это действительно так. Наш мозг старается отключить центры движения и физической активности, чтобы не повредили самим себе, двигаясь во сне.

И пара дополнительных фактов:

— Когда мы храпим, сны не снятся.
— если вы проснулись во время фазы, когда сновидения наиболее ярки, скорее всего, такой сон хорошо запомнится.

• 0

#526 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.09.2010 – 09:30

Наснилось сьогодні дещо. Пишу тутай, бо маю властивість протягом години уже усьо забувати. Заодно може хтось прокоментить.
Отже, дія проходить уночі. Стоїть будинок, схожий на будинки-особняки, у яких жили професори університетів за Польщі. Я та WTF? пробираємось через паркан до нього. Паркан - складний, але без колючого дроту. Я при цьому зауважую, що утікаючи його легко перестрибнути. Дія проходить зимою. Довкола багато снігу - замети. Ми проникаємо у будинок через задні двері, при цьому вдало приєднавшись до екскурсії. Нам проводять екскурсію, але я на неї уваги не звертаю, бо навколо оглядаю навколишню темну атмосферу.
Сон переривається і переносить нас у інший день. Ми перелазимо через вчорашній паркан, ідемо знову до задніх дверей. Але в цей час відкриваються двері, хтось виходить і помічає WTF?. Я пробую замаскуватись, влізши у замет, тим паче, що все є на схилі. Але зусилля мої даремні, нас помітили. Помітившою виявляється старенька бабця. Вона заводить нас і ще двох хлопак у будинок на другий поверх. Я звертаю увагу на стрімкі сходи униз. Вона нас садить на старе ліжко, я справа, WTF? - зліва біля вікна і починає базікати. Я сиджу головою до виходу і, повертаючи голову, бачу справа прохід до кухні, де порається якийсь дідусь, ззаду бачу кімнату, куди завели хлопців, видавши їм ручки до рук і сказавши написати кілька слів на кшталт "велика китайська стіна", тобто слів, де слід визначити, які починаються з великої літери. Протягом розмови мене починає хапати параноя, оскільки я бачу окрім розпитувань бабці про всяке дії, які здійснюють інші люди - тітка у задній кімнаті закриває двері, дід починає ножем щось розрізати, бабця дістає звідкись пательню, прикладає туди скло і показує мені. Я сиджу і чекаю, бабця виходить у задню кімнату, хлопців там не виявляється, коли ж вона відкриває двері, я бачу там сокиру, швидко хапаю WTF? за руку і починаю утікати. Утікаючи сходами, я настрибую на дядька, який пробував бігти нам назустріч, збиваючи його. Потім збиваю тітку, яка пробувала стати на проході у дверях. При цьому WTF? вдаряється головою об бік дверей і втрачає свідомість. Я беру її на руки і починаю бігти, перестрибую перший паркан, потім другий, третій... тут до голови приходить думка, що я на такі подвиги б не був здатний. Сон перекручується до моменту, коли ми вибігаємо з дверей, я приставляю руку, WTF? не вдаряється об бік дверей, ми разом перестрибуємо всі три паркан, я ледь не зачіпляюся штанами. Вибігаємо, за нами біжить внук тієї бабці. Ми утікаємо через парк, біжимо догори, WTF? спершу мене переганяє, потім відстає. На мій крик "швидше", вона відповідає "він і так не дожене". Потім ми вибігаємо на відому мені вулицю, я знаю куди бігти, ми біжимо до головного управління міліції у Львівській області і на цьому погоня завершується.
Інший день. Ми ідемо повз універ Франка і бачимо, що одна людина проїхала на моєму велосипеді. Інша людина сідає із моїм рюкзаком і витягає нетбук з нього. Тут я пригадую, що всі речі утікаючи ми залишили у цьому будинку. На цьому сну кінець.
  • 0

#527 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 11:59

Перегляд дописуГетьман (12.09.2010 10:30) писав:

Паркан - складний, але без колючого дроту. Я при цьому зауважую, що утікаючи його легко перестрибнути. Дія проходить зимою. Довкола багато снігу - замети.
Нагадало похід на Янівське кладовище вночі.
Я прям якась невдаха. Ще й головою бахнулася об двері

Повідомлення відредагував WTF?: 12.09.2010 – 12:05

• 0

#528 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.09.2010 – 19:28

Перегляд дописуГетьман (12.09.2010 09:30) писав:

Наснилось сьогодні дещо. Пишу тутай, бо маю властивість протягом години уже усьо забувати. Заодно може хтось прокоментить.
Отже, дія проходить уночі. Стоїть будинок, схожий на будинки-особняки, у яких жили професори університетів за Польщі. Я та WTF? пробираємось через паркан до нього. Паркан - складний, але без колючого дроту. Я при цьому зауважую, що утікаючи його легко перестрибнути. Дія проходить зимою. Довкола багато снігу - замети. Ми проникаємо у будинок через задні двері, при цьому вдало приєднавшись до екскурсії. Нам проводять екскурсію, але я на неї уваги не звертаю, бо навколо оглядаю навколишню темну атмосферу.
Сон переривається і переносить нас у інший день. Ми перелазимо через вчорашній паркан, ідемо знову до задніх дверей. Але в цей час відкриваються двері, хтось виходить і помічає WTF?. Я пробую замаскуватись, влізши у замет, тим паче, що все є на схилі. Але зусилля мої даремні, нас помітили. Помітившою виявляється старенька бабця. Вона заводить нас і ще двох хлопак у будинок на другий поверх. Я звертаю увагу на стрімкі сходи униз. Вона нас садить на старе ліжко, я справа, WTF? - зліва біля вікна і починає базікати. Я сиджу головою до виходу і, повертаючи голову, бачу справа прохід до кухні, де порається якийсь дідусь, ззаду бачу кімнату, куди завели хлопців, видавши їм ручки до рук і сказавши написати кілька слів на кшталт "велика китайська стіна", тобто слів, де слід визначити, які починаються з великої літери. Протягом розмови мене починає хапати параноя, оскільки я бачу окрім розпитувань бабці про всяке дії, які здійснюють інші люди - тітка у задній кімнаті закриває двері, дід починає ножем щось розрізати, бабця дістає звідкись пательню, прикладає туди скло і показує мені. Я сиджу і чекаю, бабця виходить у задню кімнату, хлопців там не виявляється, коли ж вона відкриває двері, я бачу там сокиру, швидко хапаю WTF? за руку і починаю утікати. Утікаючи сходами, я настрибую на дядька, який пробував бігти нам назустріч, збиваючи його. Потім збиваю тітку, яка пробувала стати на проході у дверях. При цьому WTF? вдаряється головою об бік дверей і втрачає свідомість. Я беру її на руки і починаю бігти, перестрибую перший паркан, потім другий, третій... тут до голови приходить думка, що я на такі подвиги б не був здатний. Сон перекручується до моменту, коли ми вибігаємо з дверей, я приставляю руку, WTF? не вдаряється об бік дверей, ми разом перестрибуємо всі три паркан, я ледь не зачіпляюся штанами. Вибігаємо, за нами біжить внук тієї бабці. Ми утікаємо через парк, біжимо догори, WTF? спершу мене переганяє, потім відстає. На мій крик "швидше", вона відповідає "він і так не дожене". Потім ми вибігаємо на відому мені вулицю, я знаю куди бігти, ми біжимо до головного управління міліції у Львівській області і на цьому погоня завершується.
Інший день. Ми ідемо повз універ Франка і бачимо, що одна людина проїхала на моєму велосипеді. Інша людина сідає із моїм рюкзаком і витягає нетбук з нього. Тут я пригадую, що всі речі утікаючи ми залишили у цьому будинку. На цьому сну кінець.

Пану треба менше грати в комп"ютерні ужастики :wacko:
  • 0

#529 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 27.09.2010 – 11:41

Практика показує, що можуть. Таке трапляється інколи.
  • 0

#530 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 30.09.2010 – 11:15

Труп приснився, лежав в парку десь в Манхеттені, 34 вулиця і бродвей, а всім пофіг. Труп якоїсь жінки був, потім ще бачу підозрілого мужика, який тоже виглядав не здоровим і кудись шурував, я б сказав виглядав він мертвим.
  • 0

#531 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.09.2010 – 16:18

А мені позавчора такий сон приснився, що не можу забути до сьогодні у всіх подробицях.
Займався коханням з дівчиною такою гарною тільки в якомусь темному домі і здається на земляном полу. Вона на пол постелила вишивану нову сорочку і я ще у ві сні подумав, що це дуже сурьозно вийде і мені від неї не вийде втекти і прийдеться ту сорочку потім одягати. Але вона була така гарна і в неї були такі цицьки і вона була така... така.. ух..., що я про все забув і так раздухарився, що прокинувся на самому цікавому місці і не зміг потім заснути.

А потім день був такий гидотний і волокитний, що "трахався" весь день з одними грьобаними дебілами, щоб їх повбивати мало.
А мені всеодно здається що той сон був не про день, що був, а означає щось інше і може був про мое далеке минуле. Хтозна.
  • 0

#532 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 17:34

Перегляд дописуAmarok (30.09.2010 12:15) писав:

Труп приснився, лежав в парку десь в Манхеттені, 34 вулиця і бродвей, а всім пофіг. Труп якоїсь жінки був, потім ще бачу підозрілого мужика, який тоже виглядав не здоровим і кудись шурував, я б сказав виглядав він мертвим.
дзвони в 911
можеш піти в ФБР працювати екстрасенсом :lol:
  • 0

#533 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 30.09.2010 – 23:12

Перегляд дописуВуйко Дмитро (30.09.2010 11:34) писав:

дзвони в 911
можеш піти в ФБР працювати екстрасенсом :lol:

все простіше тепер знаю шо означає труп уві сні: погана вдача. :lol:
  • 0

#534 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.10.2010 – 15:17

снився мені дивний еротичний сон, в якому я був Емпаєр Стейт Білдінг, і займався сексом з Ейфелевою Вежою
  • 0

#535 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.10.2010 – 20:45

Перегляд дописуKatod (5.10.2010 16:17) писав:

снився мені дивний еротичний сон, в якому я був Емпаєр Стейт Білдінг, і займався сексом з Ейфелевою Вежою

Гм...це пророчий сон. Емпаєр Стейт Білдінг чекає гостей 9/11.
  • 0

#536 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.10.2010 – 20:49

Перегляд дописуБезбожник (5.10.2010 21:45) писав:

Гм...це пророчий сон. Емпаєр Стейт Білдінг чекає гостей 9/11.
Впаде назавжди, будуть сльози і дира без діла.
  • 0

#537 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.10.2010 – 23:33

Перегляд допису---- (5.10.2010 21:49) писав:

Впаде назавжди, будуть сльози і дира без діла.

Ну да...шось у цьому є. Катоде, ану давай пригадуй..шо тобі снилось напередодні 11 9 2001 ? Ти часом не бачив себе Північним близнюком, вкупі з Південним, в груповухє з Ейфелевою вежою ?
  • 0

#538 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 09.10.2010 – 10:16

Перегляд дописуKatod (26.07.2010 08:52) писав:

на вихідних був в Івано-Франківській області, в друга, і там мені приснилось, що я восьмитонний тягач, і в мене влюбилась інопланетянка, наші почуття були взаємні
Круто :happy1: мені теж іноді таке сниться
  • 0

#539 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 11.10.2010 – 08:42

приснився сьогодні цікавий сон, на юпітері ставя якийсь катаклізм, який викликав конкретне пониження рівня води в океані, та ще й якась чи то раса інопланетян чи то яксь державні структури захопили владу, і головне вони такі хитрі, перш за все забрали методи комунікації, і електроенергію, та ще й використовують для контролю всіх і вся всяхиї менеджерів, які займались менеджеруванням до революції
і мені щоб підняти повстання приходилось собирати викинуті батарейки, реабілітовувати їх з допомогою оцта, та інших органічних кислот, виготовляти радіо, і всякі такі штуки, в кінці кінців, ми їх перемогли:cool1:
  • 0

#540 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 23.10.2010 – 15:42

мені пиво снилось, точніше що мене хотіли ним напоїти, до чого це?)
п.с. якщо бути ще точнішим то не пиво а ель
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних