Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#441 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.03.2010 – 13:53

В Балачку
  • 0

#442 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 19:19

А мені зазвичай якась маячня сниться.... кошмари.... в основному пов"язані з темними приміщеннями, з яких я не можу знайти вихід... або зомбі, яких я вбиваю, але вони знову оживають ((((( Після таких снів відчуття страху та безпомічності тільки посилюється (((((((

Повідомлення відредагував Самотня: 18.03.2010 – 19:21

• 0

#443 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.03.2010 – 19:43

Флуд видалено.
  • 0

#444 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2010 – 20:03

сниться мені мужик в галубом, який рукою манить мене - прокидаюсь фахує
  • 0

#445 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 20:27

Перегляд дописуspanky (17.03.2010 08:16) писав:

Так,дійсно,це правда.Сни насамперед попереджують нас про неполадки з нашим організмом,а зокрема з нервовою системою.В ідеалі снів ми не маємо бачити взагалі,а якщо і бачити,то не запам"ятовувати.Сновидіння,які ми пам"ятаємо,говорять про те,що наша нервова система така перегружена,що не відключається навіть під час сну.І тоді уві сні ми заново починаємо переживати позитивні чи негативні події нашого життя,навіть у снах приймаємо важливі рішення,які вагалися прийняти вдень.
Шпунько, ну знову ви намагаєтесь повчати не розуміючися на темі.
Людина завжди бачить сни, але не пам’ятає їх.
Нервова система нікуди не відключається, ви це по аналогії з холодильником? Сон це зміна діяльности мозку на повільнішу. Зв’язку із запам’ятовуванням сновидінь і поганим відпочинком нема.
  • 0

#446 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 21:27

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 20:27) писав:

Шпунько, ну знову ви намагаєтесь повчати не розуміючися на темі.
Людина завжди бачить сни, але не пам’ятає їх.
Нервова система нікуди не відключається, ви це по аналогії з холодильником? Сон це зміна діяльности мозку на повільнішу. Зв’язку із запам’ятовуванням сновидінь і поганим відпочинком нема.

Муляж Мозку,ви далі провокуєте мене на грубість? Почитайте попередні дописи,може тоді вам стане ясно,до чого я вела.А то у мене таке враження,що ви тупо вириваєте мої фрази з розмови і критикуєте,навіть не знаючи про що мова. Словом "відключається" я мала на увазі "відпочиває",якщо воно так вас заділо.Почитайте,що медики пишуть.

Цитата

Переважно люди розумової діяльності нездатні вимкнути механізм переробки інформації на ніч; вони працюють не лише 8 — 12 годин на добу, а майже постійно з короткими переключеннями. Це і є підтвер дженням так званої інформативної теорії, згідно з якою людина, під час сну перероблює інформацію, отриману в період активної бадьорості

Цитата

Как известно, сон жизненно необходим для отдыха, восстановления энергетических затрат организма. Кроме этого, сон выполняет важную для нервной системы функцию обработки полученной за весь день информации. Сновидения также играют серьезную роль в регуляции психологического состояния организма. Именно в фазу быстрого сна происходит обработка полученной за время бодрствования информации, предшествующих впечатлений, конфликтных ситуаций. И, тем не менее, многие врачи считают, что неприятные сновидения свидетельствуют скорее о чрезмерной впечатлительности человека, нежели о тяжести действительных конфликтов.

Цитата

В чем же заключается жизненно важная функция быстрого сна и его неотъемлемого компонента - сновидений? Имеется уже достаточно научных данных, свидетельствующих о том, что сон - отнюдь не пассивное тормозное состояние, способствующее лишь восстановлению сил и энергии. Во сне осуществляется особым образом организованная мозговая деятельность. В настоящее время ее сущность представляется следующим образом. В течение дня человек отбирает и запоминает жизненно необходимую ему информацию, призванную оказывать то или иное влияние на его последующую активность. Поскольку в состоянии бодрствования нервная система загружена в основном текущей деятельностью, информация, важная для будущего, фиксируется в долговременной памяти без переработки. Именно во сне происходит переработка этой информации. На ее основе в спящем организме осуществляется всесторонняя целенаправленная подготовка физиологических систем к той деятельности, которая предстоит в последующем периоде бодрствования. Таким образом, сон - это специфическое активное состояние мозга, способствующее полноценному использованию имеющегося опыта и приобретенной информации в интересах более совершенной адаптации организма в период бодрствования. Народная мудрость давно заметила эту особенность и выразила ее в виде пословицы "утро вечера мудренее". Сказанное позволяет понять, почему бессонница или же сон, вызванный фармакологическими веществами (снотворные и алкоголь), угнетающими компоненты быстрого сна, так резко снижают психическую и физическую готовность человека активно действовать после пробуждения.

• 0

#447 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 21:31

Ніде ж не говориться, що сновидіння свідчать про перенапруження. :ggggg:

Ок, не мулятиму більше ваш моск, бачу ви вже й так втомилися. Ідіть поспіть. <_<
  • 0

#448 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.03.2010 – 21:32

Перегляд дописуTeo (18.03.2010 21:03) писав:

сниться мені мужик в галубом, який рукою манить мене - прокидаюсь фахує
Перепрошую, що таке "фахує"? Бо я в молдавській мові щось не дуже.
  • 0

#449 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 22:01

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 21:31) писав:

Ніде ж не говориться, що сновидіння свідчать про перенапруження. :ggggg:

Ок, не мулятиму більше ваш моск, бачу ви вже й так втомилися. Ідіть поспіть. <_<

Добре,давайте трохи по іншому.Ніколи у вас не було таких ситуацій,коли ви прокидаєтесь після сну такий виснажений,так якби цілу ніч не спали,а мішки грузили? Поясніть мені будь-ласка це з вашої точки зору про сновидіння і перенапруження нервової системи.Хочу почути вашу думку,але думку,а не її муляж.

Повідомлення відредагував spanky: 18.03.2010 – 22:02

• 0

#450 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.03.2010 – 23:43

Снилась дитина, десь однорічна. Мала великий животик з якого стирчала оця пупкова кишечка. Потім їй випадково братик перерізав горло...
  • 0

#451 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 08:14

Перегляд дописуКава з козявками... (19.03.2010 00:43) писав:

Снилась дитина, десь однорічна. Мала великий животик з якого стирчала оця пупкова кишечка. Потім їй випадково братик перерізав горло...
Добрий братєґ....

Шо сьогодні снилося - не пам"ятаю, бо спала мало і розбудили мене так несподіванно, що нічого не встигла згадати зі свого сна... Але відчуття лишилося неприємне, мабуть снилася якась гидота .... У мене таке часто буває: нібито й не пам"ятаю, що був за сон, а все одне таке враження, що він був поганий.....
  • 0

#452 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.03.2010 – 15:13

сьогодні приснилось, що я пішла до свого хопця, який жив в якомусь химерому будинку. заходжу я туди, відкриваю двері, а там якийсь мужик сидить і каже, що ми тут збираємо речі вашого хлопця, бо його вже декілька годин нема, тож ми вирішили, що можливо його десь підрізали під мостом і він вже не повернеться. я не всигла ще нічого сказати, як він додав :" жартую, жартую, він зараз прийде, вийшов в магазин". Ну це ппц.
  • 0

#453 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.03.2010 – 16:47

мені снилося недавно, що в нас по місту вбивали тварин. причому тільки ночами. оце ранком встаєш, а в тебе на подвір"ї кіт випотрошений лежить. чи собача голова під дверими валяється. і сниться меня, шо виходжу я одного ранку у свій двір, а на стіні сусіднього будинку висить кіт. тільки не повішений за шию,а прибитий цвяхом до стіні через рот. тото в тварини відкритий рот, і отак через рот прибили іі до стіни. і я його так боялася, все очікувала, що він зі стіни злізе і накинеться на мене.
ужс. Мабуть По,коли він свого "чорного кота" писав, теж шось таке снилося.
  • 0

#454 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 31.03.2010 – 17:25

Сенсоріці:

Цитата

Кот: тебя обманывают; быть укушенным или оцарапанным - должен терпеть
сопротивление; черный - несчастье; кормить или ласкать - ждет тебя
неблагодарность; есть кота - вероломство; видеть много котов вокруг себя -
окружают тебя неверные люди
.
Мертвого видеть - опасная болезнь.

Мені нещодавно снилася слизька перекладина в полі, я на неї заліз, посисів, але не втримався і впав на землю. В цей же день здавав залік і здав на трійку. Потім зрозумів, що означав мій сон.

Також часто здається, коли мої сни збуваються, що я не можу ніяк вплинути на хід подій. Наче карма. Якщо у сні говорилося, що я поїду кудись, чи станеться нехороше (хоча цього можна було б уникнути), то я точно кудись поїду і саме станеться щось нехороше.
  • 0

#455 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 06.04.2010 – 14:32

мені приснилось, що я кицька і це було доволі цікаво, поки я не здибала купку диких котів, які хотіли перегризти мені горло. а бігати уві сні ой як важко :lol:
  • 0

#456 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 09.04.2010 – 02:01

Останніми днями сняться якісь надприродні, тобто нереальні у житті, речі. У більшості снів за цей тиждень неодмінно була присутня моя покійна близька родичка... Я пов’язую незвичність моїх сновид надмірним переглядом шокуючих відео, на кшталт навчальні відео з патанатомії.
  • 0

#457 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 11.04.2010 – 20:53

Покійник - це або до сметрі, особливо, якщо кличе вас, чи за руку бере, або до того, що його треба пам*янути.
  • 0

#458 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 11.04.2010 – 21:58

Перегляд дописуІ Цвях (11.04.2010 14:53) писав:

Покійник - це або до сметрі, особливо, якщо кличе вас, чи за руку бере, або до того, що його треба пам*янути.

моя бабуся каже що покійник то до дощу
  • 0

#459 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 13.04.2010 – 07:17

Ніколи не вірив у екстрасенсорику, але сон, який мені наснився 11 листопада 2008 року, змусив мене переосмислити це питання.

Моя мати потрапила у лікарню. Через тиждень з відділення через погіршення стану її було переведено до реанімації. Згодом лікарі повідомили, що кома надто затяжна, органи відмовили, життя підтримується за рахунок апарату штучно вентиляції легень, а поживні речовини постачали в організм через крапельницю, тому шанси вижити стреміли до нуля. Вимикати не наважувалися, адже серце ще справно працювало, і науці відомі випадки оговтання після коми, але з певними психічними вадами. Через який час помре, теж не бралися прогнозувати, тому я сидів поверхом нижче та тупо чекав. Пройшов тиждень, два. Я вже давно змирився з думкою про мамину смерть.

Тієї ночі прокинувся близько одинадцятої години. Мені наснився неприємний сон. Начебто матір лежить на великому чорному дивані у темній кімнаті, одягнена у суворий чорний костюм (пізніше на похорони я купив максимально на нього схожий). Вона піднімається на лікоть, дивиться на мене і каже: «Ну все, синку, час прощатися. Лікарі сказали, що я не виживу, помираю».

Прокинувшись, я не підозрював, що саме в цей час у реанімаційне відділення прийшли представники моргу за жінкою, що щойно померла. Просто подумав, що поганий сон зумовлений нервовою напругою від останніх подій.

Уявляєте моє здивування, коли я піднявся вранці до реанімації і дізнався, що мати померла?

Видно, якийсь зв’язок, пояснення якому поки-що нема, все-таки існує, хоча і сприймається більшістю з упередженням.

P.S. Перепрошую, якщо вже це писав тут. Я точно не пам’ятаю, але десь писав, можливо, на іншому форумі.
  • 0

#460 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 19.04.2010 – 23:47

ітс інтерстін, шоб мало значит коли мені арешт снився?))) лмаааооо
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1