Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#341 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.08.2009 – 19:32

Мені в дитинстві часто снилося, що я стою десь на височенній шафі, драбині тощо і дивлюся вниз. Кумедно, я насправді висоти не боюся і ніколи не боялася, навпаки - люблю :8:

А ще часто снилося, ніби я застрягаю в ліфті. Або що я виходжу з ліфта, вихід на сходи в будинку замурований, і з жодної квартири мені не відкривають дверей, тобто я опиняюся в замкнутому просторі і не знаю, що робити) А оце вже більш схоже на мене - у мене трохи клаустрофобія :ggggg:
  • 0

#342 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 20:17

Перегляд дописуTwinkle (21.08.2009 20:32) писав:

Мені в дитинстві часто снилося, що я стою десь на височенній шафі, драбині тощо і дивлюся вниз. Кумедно, я насправді висоти не боюся і ніколи не боялася, навпаки - люблю :)

А ще часто снилося, ніби я застрягаю в ліфті. Або що я виходжу з ліфта, вихід на сходи в будинку замурований, і з жодної квартири мені не відкривають дверей, тобто я опиняюся в замкнутому просторі і не знаю, що робити) А оце вже більш схоже на мене - у мене трохи клаустрофобія :8:

Дитиною ти відчувала своє високе призначення і воно майже було гарантоване.
Але щось таке вийшло в житті, що ти сама собі встановила багато обмежень які тебе душать. Але ти не можеш збагнути ці обмеження, бо це твій вибір і твоя гординя вибору.
І двері тобі ніхто не відкриє, поки сама не достукаєшся до себе.

Мій погляд на твій сон щирий, незважаючи на те, що ми нещодавно обмінялися фекалками. :ggggg:
  • 0

#343 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.08.2009 – 20:27

Перегляд дописуОгiрок (21.08.2009 21:17) писав:

Але щось таке вийшло в житті, що ти сама собі встановила багато обмежень які тебе душать. Але ти не можеш збагнути ці обмеження, бо це твій вибір і твоя гординя вибору.

Мій погляд на твій сон щирий, незважаючи на те, що ми нещодавно обмінялися фекалками. :ggggg:
А на мій погляд то просто прояв підсвідомого страху. Он у мене танатофобія увісні, і нічого, живу.
  • 0

#344 4up

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 20:32

Мені снилося що я супер-герой та з легкістю долаю ворогів там такі спецефекти були шо просто жесть .. дуже сподобалося прям був весь під враженями таких снів було десь три.. говорив зі знайомим психологом казав що це свідчить про самовпевненість =)))) хз чи то правда.. а ви що скажите про такі от сни ?* комусь подібне снилося?*
  • 0

#345 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 21:21

Перегляд дописуОгiрок (21.08.2009 21:17) писав:

Дякую, щось в тому, мабуть, є)
  • 0

#346 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 21:40

Перегляд дописуTwinkle (21.08.2009 22:21) писав:

Дякую, щось в тому, мабуть, є)

Twinkle, то гарно що таке сниться. Це ми живем і нам щось потрібне. Коли нічого не сниться, то вже погано.
  • 0

#347 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 21:42

мені не встигає ніц приснитися
  • 0

#348 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 21:43

Перегляд допису4up (21.08.2009 21:32) писав:

Мені снилося що я супер-герой та з легкістю долаю ворогів там такі спецефекти були шо просто жесть .. дуже сподобалося прям був весь під враженями таких снів було десь три.. говорив зі знайомим психологом казав що це свідчить про самовпевненість =)))) хз чи то правда.. а ви що скажите про такі от сни ?* комусь подібне снилося?*

Снитися-МАРитися може що завгодно, що навіть і самому соромно буде, але коли щось часто, чи так, що як по кумполу заїхали що прийти до тями тиждень не можеш, то це вже треба кумекати.
  • 0

#349 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 21:49

Перегляд дописуОгiрок (21.08.2009 22:40) писав:

Twinkle, то гарно що таке сниться. Це ми живем і нам щось потрібне. Коли нічого не сниться, то вже погано.

Та я ж не сперечаюся) Деякі сни взагалі дуже приємні бувають :ggggg:
  • 0

#350 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 21.08.2009 – 22:22

А мені можуть по пару разів снитися одні й ті ж самі місця, дивні, наприклад кухня вдома, але незвична, в кожному сні там стається інша подія, і так багато разів.
  • 0

#351 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 21.08.2009 – 22:26

Як каже моя мати, дурне сниться тільки дурному!!! Тиждень назад мені наснилося наступне: Йду я по вулиці і не знаю як падаю під ноги якійсь жінці, я встаю, прошу пробачення, а вона у відповідь, ти хочеш знати своє майбутнє, а я у відповідь-ні, вона-чому, я- тому що жити буде не цікаво,вона-ти не правий, але твоє право!!! Я прокидаюся, йду на роботу, подумав просон, як завжди,забув пронього, вечором після роботи я ходжу на море на турніки та брусья,а це 20хв. ходьби від мене, там я пробув 1.5 год, і щоб перепочили руки я вирішив пройтися на набережну, хоча це далеченько, згорем пополам я пішов, прийшовши туди я почув музику, думаю черговий концерт,чи ще щось, майже так і вийшло, це Пиво Оболонь приїхало у Ялту проводити свій пивний конкурс,на саме пиво я не встиг, але я найкращий танцюрист у Ялті, мені подарували подарунки, виходив на сцену, коротше, радості не було меж, я цього неочікував!!! Я навіть не знаю що сказати про сон, наше життя складене так, що у ньому можливе все,і сни теж можуть справджуватися а можуть і ні!!! Таке життя...
  • 0

#352 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2009 – 22:50

Перегляд дописуSHAHIST (21.08.2009 23:26) писав:

Як каже моя мати, дурне сниться тільки дурному!!! Тиждень назад мені наснилося наступне: Йду я по вулиці і не знаю як падаю під ноги якійсь жінці, я встаю, прошу пробачення, а вона у відповідь, ти хочеш знати своє майбутнє, а я у відповідь-ні, вона-чому, я- тому що жити буде не цікаво,вона-ти не правий, але твоє право!!! Я прокидаюся, йду на роботу, подумав просон, як завжди,забув пронього, вечором після роботи я ходжу на море на турніки та брусья,а це 20хв. ходьби від мене, там я пробув 1.5 год, і щоб перепочили руки я вирішив пройтися на набережну, хоча це далеченько, згорем пополам я пішов, прийшовши туди я почув музику, думаю черговий концерт,чи ще щось, майже так і вийшло, це Пиво Оболонь приїхало у Ялту проводити свій пивний конкурс,на саме пиво я не встиг, але я найкращий танцюрист у Ялті, мені подарували подарунки, виходив на сцену, коротше, радості не було меж, я цього неочікував!!! Я навіть не знаю що сказати про сон, наше життя складене так, що у ньому можливе все,і сни теж можуть справджуватися а можуть і ні!!! Таке життя...
точно, сон був віщий
  • 0

#353 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 21.08.2009 – 22:58

Перегляд дописуKatod (21.08.2009 22:50) писав:

точно, сон був віщий
Ти це серйозно???
  • 0

#354 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 23:38

Перегляд дописуSHAHIST (21.08.2009 23:58) писав:

Ти це серйозно???

Катод серйозна людина, він каже тільки серйознні речі, повір мені
  • 0

#355 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.08.2009 – 07:05

Сьогодні приснилось як Карпати громлять Металіст)) Йшов другий тайм рахунок вже був 5-1, два останні голи забив Кузнецов...але мене розбудили... :ggggg:
  • 0

#356 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 09:55

а мені снилось, що я ганяв на якомусь мотороллері в гонках мотороллерів, і головне він був буде дивний, бо я там переробив з 4 тактного двигуна 2 тактний, і з нього висіли провіднички всякі, але я був перший, але в пере щось там поломалось, і прийшлося стати справляти, але я проснувся

взагалі, давно сни не снплись, а от знову почали
  • 0

#357 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 10:42

Для мене це таємниця, чому так приємно розповідати свої сни?
  • 0

#358 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 11:55

не те що приємно, цікаво, сон це завжди таємниця, яку ніколи не розв"яжиш, і коли розказуєш, знов переживаєш, згадуєш, підхоплюєш нові нюанси, і згадуєш, як класно прокидатися, та ще й так, що не спішити на роботу:D
  • 0

#359 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 12:16

Перегляд дописуKatod (31.08.2009 12:55) писав:

не те що приємно, цікаво, сон це завжди таємниця, яку ніколи не розв"яжиш, і коли розказуєш, знов переживаєш, згадуєш, підхоплюєш нові нюанси, і згадуєш, як класно прокидатися, та ще й так, що не спішити на роботу:D

А як приємно згадувати впродовж дня приємні сни.
Я от досі літаю, але такий сон буває не часто. А приємно як згадувати...

Буває що присниться щось таке, що не розумієш до чого, але приємно над цим поразмислити і навіть записати що було в деталях. І якщо там було визначення часу, то це дуже важливо.
  • 0

#360 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.09.2009 – 21:39

Не така вже проста справа ті сни. Завжди скептично до них відносився. Однак дорослішав, відповідно рідні старіли. Тричі, перед смертю когось із них був один і той же сон : виймав власний зуб і бачив на ньому кров. За дві-три неділі все і відбувалось. Завжди цікаво було ; чому все символами ?
Зрозуміло, що біля цієї справи крутиться багато шарлатанів і "дякуючи" їм багато пророкувань - брехливі. Однак, попри шарлатанів, раціональне зерно у снах таки є. Життєвий досвід (як на мене) підказав, що порівняно найправдивішим є сонник Мілєра.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних