Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#321 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 14:44

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 14:34) писав:

А мені часто сниться мій ангел. ну,тобто мені так сниться,що мій ангел. Щось таке світле,цинічне, весь час кепкує з мого апетиту,звертаюся я до нього як до "хлопця" ,але маю відчуття ,що звати його Аня,хоча це ім"я ніколи у сні не звучало. мій ангел- гей? ;)
ні, трансвестит

Цитата

все травести умрут от зависти

• 0

#322 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.04.2009 – 14:52

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 15:34) писав:

А мені часто сниться мій ангел. ну,тобто мені так сниться,що мій ангел. Щось таке світле,цинічне, весь час кепкує з мого апетиту,звертаюся я до нього як до "хлопця" ,але маю відчуття ,що звати його Аня,хоча це ім"я ніколи у сні не звучало. мій ангел- гей? ;)

або його батьки дочку хотіли, вже й ім'я вибрали - а тут...
  • 0

#323 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.04.2009 – 21:56

деколи сниться така фігня, шо мотрошно стає.
деколи навіить прикольні речі сняться.
  • 0

#324 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 22:27

сняться гігантьскі хвилі цунамі, я щильно притуляюся до скелі і чекаю ...

мені наснилося що Христос воскрес , і що він бухав шмурдяк у парадному зі шпаною і його били до смерті цепочкою стальной

і я був один з тих з ким у підїзді він пив віно

він сміявся і стонав
  • 0

#325 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 23:55

Головне щоб вам не снилось таке як от йому:

Повідомлення відредагував Фабрегас: 29.04.2009 – 23:58

• 0

#326 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2009 – 11:17

Блискавиця: теми з*єднані.

От я точно пам*ятала, що на цю тему вже відписувала ще на початку приходу на Теревені)). Тож читайте також ще одну тему про сни та сновидіння в Іграх що кому сниться.
  • 0

#327 Гість_Хрося_*

• Гості

Відправлено 13.05.2009 – 16:52

уві сні дуже часто бачу себе в дзеркалі...ніхто не знає, що це значить? :happytwo:
  • 0

#328 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:14

Перегляд дописуХрося (13.05.2009 17:52) писав:

уві сні дуже часто бачу себе в дзеркалі...ніхто не знає, що це значить? :happytwo:

можливо гугл знає.
а так, не дуже морочуй собі голову через сни. живи наяву, не у сні)
  • 0

#329 Ярослав4

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:Планета Земля

Відправлено 18.05.2009 – 19:39

а сьогодні мені наснився сон наче я тікав від якихось д...п...б... навіть не знаю як їх назвати, одним словом я сховавсявід них на дереві а вони кинули в мене частоколом і я впав з діркою у грудях
а потім прокинувся вдома живий живісінький
дивний сон
  • 0

#330 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.05.2009 – 15:52

Мені ось нещодавна наснилось, що я виходжу на гору. Зелену і невисоку. Але хмари мені десь по коліна. Таке блаженство...))) А в мене перша думка: чого я фотоапарата не захватила?)
  • 0

#331 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 05.06.2009 – 16:17

лан..зара буду розказувати пр свої нічні пригоди))

ну сни в мну дуже дивні...якщо хтось розтлумачить...тому премію!

менше з тим...
снить ся мені літо..тепло..ідемо з братом по якомусь полю..він там щось фоткає...потім нізвідки білий кінь...такий красивий...
ну ми короче сховалися у траві і почали його фоткати..потім кудись вилізли на високу гірку...сидимо і дивимося як заходить сонце....
небо стало яскраво -червоного кольору..
подивилися..воно зайшло..темно навкруги..а я кудись іду...
знову якесь поле, тіки пшеничне, якась музика лунає..причому весільна0_о...я на горбі, мене фоткає якись незнайомий хлопець..
типу фотосесії...
потім багато-багато людей, всі веселяться...чомусь в сі в українському одягнені...типу якись фестиваль чи що....
тьху!нарешті проснулася.... блін, але голова болить.....
......

Повідомлення відредагував soul: 05.06.2009 – 16:17

• 0

#332 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.06.2009 – 00:59

от я іноді дивлюсь в соннік Міллєра, якщо трактування подобається-вірю, якщо ні- значить то неправда=)
  • 0

#333 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 14.06.2009 – 14:51

Перегляд дописуAmili (4.07.2008 17:22) писав:

Вірю))) Зігмунд Фрейд писав в своїх працях, що сни - це задоволення наших бажаннь, як потаємних так і явних. В більшості снах про себе дає знати наша підсвідомість, яка за допомогою асоціацій і символів "говорить" нам про наші підсвідомі темні бажання ..... Принаймі чомусь в це вірю.....:gryzin:
Ну, до Фрейда з питаннями про сон краще не лізти. За його часів теорії про будову мозку і т.д. були ще дуже примітивними і недосконалими, а він ґрунтував свої судженнями, саме на них. Та й взагалі, Фрейд тільки те й робив, що приводив всі підсвідомі процеси до сексу і "задоволення потаємних бажань". Він навіть міг будь-який сон, чи його деталь, шляхом асоціацій привести до сексу.

Як на мене, то сни абсолютно нічого не означають і не можуть піддаватися тлумаченню. Так, вони можуть давати відповіді на якісь питання і навіть бути часом дуже логічними, проте здебільшого це набір образів, зібраних за прожитий день.
  • 0

#334 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 14.06.2009 – 14:59

ЧОРТ, ТАК ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ НАРЕШТІ НАСНИВСЯ НОРМАЛЬНИЙ ЖАХЛИВИЙ СОН!!! Бо в мене останні кілька місяці такі тупі сни, що хоч вішайся. Бувають і цікаві, але їх надзвичайно мало.
Останній сон, який я памятаю - я Бандерівець, мій кращий друг - Корейський партизан, і ми граємо баскетбол на тенісному майданчику лікарні, при чому в приміщенні!!!! Ну не тупо?????
  • 0

#335 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 12:22

Не останній,але один з останніх снів.

Постапокаліптичне майбутнє з усією "атрибутиткою". Період ядерної зими.Я з коханим йду по тому, що колись було вулицею. І натрапляємо ми на напівзруйнувану стіну,всю списану якимось словами. І виглядає це все так,ніби по цьому шляху має пройти кожна людина,яка вижила і залишити тут повідомлення.Я підходжу ближче.Чиатю. Написано різними мовами і слова майже однакові "Жити" , "Земля" або імена чи якісь цифри. Стіна невеличка,місця на ній ну практично нема вже,але я-таки знаходжу. Артьом весь цей час стоїть в стороні. Я беру шматок крейди(гг як зручно вона там опинилася) і пишу одне слово ПОВЕРНУТИСЬ. Одразу ж підходить Тьома але не те щоб він намагався,але зрозуміти яке зі слів написала я і де- неможливо,надто та стіна рясніла повідомленнями.
___
брррр це сон ще стрьомніший,ніж коли я в майже гола п полям в Голандію йшла :)
  • 0

#336 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 18:47

снилося шо я бігаю, бігав, бігав і реально уві сні заморився.
бувало таке, що відчуваєш втому коли спиш та бачиш сон?

Повідомлення відредагував begemot: 16.06.2009 – 18:47

• 0

#337 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.06.2009 – 18:55

Перегляд дописуSensssorika (16.06.2009 13:22) писав:

брррр це сон ще стрьомніший,ніж коли я в майже гола п полям в Голандію йшла :)
Про цей сон докладніше)))) :)
  • 0

#338 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.08.2009 – 12:18

Нещодавно приснився аццкій дрім. Якраз в ніч на пятницю гг

Я була в душному "нєправєтріваємом" приміщенні- величезній кімнаті,настільки величезній,що навіть сатана Воланд позаздрив би- в нього на балу не така велика була гг Місце таке... "атвратітєльна красівоє". Такий собі аbandoned рlace. І тут я розумію,шо тут був і орудував маньяк. Бачу- лєжак,наче медичний,з кров"ю та м"ясом на ньому,грудою..нє,не грудою,а розмазаним паштетом кривавим,бордовим по всій простині.Наче об"їдки,куча ліверу..огидно аж. А у раковині куча крові,да подтьокі,плями і шматки м"яса розкидані- чи то потроха, чи то тряпьйо чиєсь криваве- не розбереш. І тут я помічаю самого маньяка. Це була дівчина.Висока,худа- астенік одним словом. Одягнута в таку наче сукню,але вона була більше схожою на "смірітєльную рубашку"( як в тій пісні: Белые рубашки задом наперед,ручки на спине в узелок завязаны,вкус овсяной кашки нас уже не прет,скоро доктор придет, будем вмазаны...гг) такого ..ну не осліпляюче білого,а кольору..ну ряженки. Тіки рукава не зав"язані ззаду,а звисали з плечей,так шо видно було руки. Дивишся на ці руки і відчуваєш таке..змішане почуття спокою і нервозності. Рухи пальців такі швидкі-швидкі,нігті- таке враження,шо вони були довгими,а потім вони ними чи асфальт царапала чи шо,бо вони такі..поламані-подерті- погризені. Всюди бруд. Не то шоб там брудно було,нє,таке враження,що хтось естетично попрацював гг і сама дівчина теж в чомусь вимазана. На правій руці не було такого дорого всім "брачующімся" пальця- без"іменнного. біла..дуже біла шкіра,такого синьо-зеленого трупного відтінку,вся в якихось порізах,ссадінах і т.д. Волосся не дуже довге- нижче лопаток,чорне, і не те шоб хвилясте..волоссся немите..- заплутане і немите. от. І..ну видно,шо вологе,не знаю чого,але розумію,що вимазані у чомусь прост.
Рухи головою такі різкі,але вражають своєю плавністю. Дівчина була на підлозі,сиділа на купі битого скла(ну не на ньому,а просо воно коло неї розкидане було) у позі ваджрасани(це з йоги,якшо коротко,то тре встати на коліна,потім сісти,так шоб коліна були стиснуті,тобто разом,і "носкі вмєсте,пяткі- врозь".) Дівчина вона піднялася. поряд був стіл. Такий.."абєдєнний". Сервірований.Скатертина вся в крові,а на столі частини людських тіл. якийсь кіт сидів на столі і гриз чиєсь серце. мабуть,то була кішка.бо поряд був людський тулуб, з роздертою грудиною. ну..як при вскритії- в сторони розвернуті. а з цього тіла кошенята виглядують.перемазані кров"ю і довольні- граються.Посуд такий гарний... в "яствах" гг якась ше чаша стояла, надщерблена, наповнена кров"ю.і павуки типу тарантулів по кімнаті бігають,на стола вилазять кидаються в ту чашу,і вилазять вже трошки іншими ,але теж огидними павуками .
Поряд був наче дитячий куток. такий столик дитячий,там всякі книжки,фарби-олівці,іграшки повсюду дитячі..і не дитячі. людська голова стояла, вимазана тими фарбами,наче косметикою,по-клоунськи так...і все у крові. Дівчина спокійно так повертається і скажено скидує речі зі столу руками. "зла буйна гг тьотя") А потім граціозненько так кудись попрямувала. шла впевнено,в "походкє" відчувалась.. "отречьонность" чи шось таке. Шла метрів 10. Підійшла до якогось ліжка,в такому вікторіанському стилі.Там лежало тіло,гендерно мною неопізнане гг Нахилилась до тіла і так ласкаво-ласкаво погладила його,з такою ніжністю,наче то шось дуже дороге їй було. ну..тобто "хтось". і таким ніжним голосом,з турботою в голосі вкрадчіво так декілька разів прошепотіла "Шлафст ду?"(Ти спиш? нім.),дуже розтягуючи звук "а". і тут мені вдалося помітити її очі. а очі- МОЇ. І взагалі та дівчина- Я. А погляд,як у скаженої. чи віруючої. ну..такий..бездумний чи шо. і щасливий. спокійно щасливий.
І весь цей в кімнаті пахло дощем, і грало "Місячне сяйво" Клода Дебюссі. а дівчина,тобто я, рухалася плавно,в такт мелодії.
А ліжко,біля якого вона стояло, стояло начебто біля стіни. але потім я помічаю,шо то не стіна,а театральний занавіс...
------
шо цей сон може значити? :ggggg:
  • 0

#339 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 21.08.2009 – 16:53

Сняться і дуже часто :ggggg: останній мій сон:що я втікаю від FBI :8:
  • 0

#340 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.08.2009 – 19:11

Перегляд дописуeliot (21.08.2009 17:53) писав:

Сняться і дуже часто :ggggg: останній мій сон:що я втікаю від FBI :8:
Ггг, схожі сни))) Я теж від багато кого тікаю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних