Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#301 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 11.01.2009 – 21:05

читала в одній газеті, що з 6 по 19 січня можна ворожити на снах.......там у кожну ніч, проти якогось числа потрідно робити певні речі........

так от, вніч на 11 січня, можно було просити у Морфєя домопоги у горошових питаннях, начебто він повинен дати цєу :lol:

добрим знаком вважалося, якщо насняться гори, ріки, хмари та відчуття швидкості та польоту.......останне в мене було, та майне всю ніч уві сні я збирала по землі монети, старовинні.......щою це значило? :D
  • 0

#302 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.01.2009 – 22:08

Цитата

Если Вам снится, что Вы один из многочисленных гостей на свадьбе, то этот сон сулит Вам расширение Вашего бизнеса. Кроме того, мысли, высказанные близким человеком, очень Вас порадуют.

Цитата

Видеть голыми других означает, что наяву Вас попытаются уговорить поступиться своими идеями

• 0

#303 -=Felorgas=-

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 135 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 14.01.2009 – 00:06

Мені ось що снило:
"Я цілую свою колишню (яку я досі кохаю) в губи, але вона лежить ніби не жива. Губи не були холодними. "
Що б це значило?
З.І. Перед тим я ввечері подивився фільм Спеши любить і перед сном думав, щоб мені приснило мою 2-гу половинку.
Допоможіть з тлумаченням, бо навіть не знаю...
  • 0

#304 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 22.01.2009 – 11:30

Мені рідко сняться сни, а навіть коли сняться - то я їх миттєво забуваю!

Як ви думаєте, коли сниться тобі якась людина (коханий хлопець, друг, подруга - не важливо), невже це означає, що ця людина про тебе думає? Мені здається, що я просто думаю про цю людину, і все... Чи в снах відображаються наші приховані страхи, або бажання? Мій коханий останнім часом каже, що йому часто снюся я. І чомусь в снах я йду від нього? Як ви це можете протрактувати? Він просто боїться цього, чи насправді якесь програмування?
  • 0

#305 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.01.2009 – 15:11

Сни постійно сняться. Дуже реалістично переживаю їх. На днях проснулася від того що в мене так серце калатло, що здавалося зараз вискочить(снилося що я тікаю від вовків які були скажені і на моїх очах просто розривали всіх: кров бризгала на всі сторони і частини тіла людей в сторони відкидало.. і им швидше я бігла тим більше задихалася...). Інколи сняться зовсім неймовірні сни. Ну і звичайно без еротики не обійтися, але частіше сниться що вмираю чи хтось гониться за мною.
  • 0

#306 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.01.2009 – 15:20

Мені десь місяць тому сон наснився...начебто я була на якійсь шумній party, що закінчилася груповухою. А потім начебто йду я ..в одній міні-юбці,та й та- бузкового кольору, боса...йду по якимосьь зеленим полям з такой мякою-мякою травою. І чомусь йду я в Голандію, наспівуючи при цьому пісню "на Сєвєр" (Мєльніца)
Як прокинулася довго сміялася. Сон точно нічого не означає. хіба що якісь підсвідомі бажання. Але ТАКОГО я точно не бажаю :D
  • 0

#307 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 22.01.2009 – 16:01

Сни - дивні, (як у всіх, мабуть). Сняться частот, але я рідко їх запам'ятовую. Іноді бувають особливі сни, зі своїм сюжетом (як у фільмі), які зранку піднімають мені настрій (якщо я їх пам'ятаю), бо я у цих снах - герой!!!! :D
  • 0

#308 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.01.2009 – 17:29

Перегляд дописуSensssorika (22.01.2009 15:20) писав:

Мені десь місяць тому сон наснився...начебто я була на якійсь шумній party, що закінчилася груповухою. А потім начебто йду я ..в одній міні-юбці,та й та- бузкового кольору, боса...йду по якимосьь зеленим полям з такой мякою-мякою травою. І чомусь йду я в Голандію, наспівуючи при цьому пісню "на Сєвєр" (Мєльніца)
Як прокинулася довго сміялася. Сон точно нічого не означає. хіба що якісь підсвідомі бажання. Але ТАКОГО я точно не бажаю :D
ніні, не забороняй це собі :D
  • 0

#309 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 24.01.2009 – 11:40

хм... а в мене як коли.... деякі сни запам'ятовую ну дуже добре... а деякі ні, просто залишаюсь певний час під емоційним враженям того сну :lol:

сни це прикольно в будь-якому разі... якщо сниться щось класне, то файно висипаєшся, прокидаєшся з хорошим настроєм, ну а коли шось зле, то прокидаєшся з думкою "хух, добре шо це тільки сон... в реалі все буде по іншому" ;)
  • 0

#310 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.01.2009 – 12:51

Ось в мене проблеми з судинами....кров недобре поступає.....то страхіття і кошмари - мої часті гості (((...
Останній сон - моя сім"я розбилась в автомобільній аварії, всі вижили, тіки не Я ))...хожу по світу, а мене ніхто не бачить ))), мені плаття біле купують, тато в труну кладе ...похорон (((....Жахи одним словом...

Якби вірила в тлумачення снів, то вже б давно була в божевільні ))))))

А кому сниться погане - провірте судини !!!!!!!

Повідомлення відредагував Carrion: 24.01.2009 – 12:55

• 0

#311 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 23.03.2009 – 00:58

Останнім часом сняться «робочі моменти»...
  • 0

#312 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 25.04.2009 – 12:47

Сниться мені цієї ночі, що брат купив павуків. ;) 5 штук. :) Вони такі здоровезні...розміром з долоню. От він для приколу почав їх мені на спину чіпляти!!! (нагадаю - маю арахнофобію у важкій стадії) Навіть зараз пам,ятаю як я почала верещати, щоб він їх зняв, при цьому захлинаючись слізьми...... :)
Потім снилась змія, але це вже приємний сон... ;)
  • 0

#313 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 13:09

мабуть змія дохла була да?
  • 0

#314 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.04.2009 – 13:35

Перегляд дописуДарця_Борхес (25.04.2009 12:47) писав:

Сниться мені цієї ночі, що брат купив павуків. ;) 5 штук. :) Вони такі здоровезні...розміром з долоню. От він для приколу почав їх мені на спину чіпляти!!! (нагадаю - маю арахнофобію у важкій стадії) Навіть зараз пам,ятаю як я почала верещати, щоб він їх зняв, при цьому захлинаючись слізьми...... :)
Потім снилась змія, але це вже приємний сон... ;)
павуки то ніщо в порівнянні з літнім нашестям тараканчиків на Іспанію. Тарганчики більші за мій мізинець.Красафци,якось фоткану.

Все частіше сниться що тону в брудній воді в глибокому тихому озері
  • 0

#315 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 25.04.2009 – 14:02

Перегляд дописуTeo (25.04.2009 14:09) писав:

мабуть змія дохла була да?

навпаки, манюня просто на шиї грілась...а от павуки....бррррррррррр
  • 0

#316 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 27.04.2009 – 11:55

сни сняться постійно
нажаль ніц не пам'ятаю з того що наснилось
тільки загальне враження - приємне щось, цікаве, фух добре що проснулась
а цікаво ж чим моя голова живе ночами)))
  • 0

#317 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2009 – 12:09

якщо за дня перенервуюсь то сняться жахіття, а потім прокидаюсь і все забуваю, але відчуття ніби тебе душили...благо таке не часто буває...зазвичай сни кольорові, іноді з продовженням на наступну ніч і рівно з того місця де закінчився попередній, іноді сни - віщі, збуваються
  • 0

#318 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2009 – 14:08

така фігня сьогодні наснилася. Що я з товарищем від ДАІшників тікаю. А вони в нас гроші вимагають)))
  • 0

#319 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.04.2009 – 14:13

Перегляд дописуfregat (28.04.2009 15:08) писав:

така фігня сьогодні наснилася. Що я з товарищем від ДАІшників тікаю. А вони в нас гроші вимагають)))
кому сниться - а в кого в реалі таке буває)))
  • 0

#320 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.04.2009 – 14:34

А мені часто сниться мій ангел. ну,тобто мені так сниться,що мій ангел. Щось таке світле,цинічне, весь час кепкує з мого апетиту,звертаюся я до нього як до "хлопця" ,але маю відчуття ,що звати його Аня,хоча це ім"я ніколи у сні не звучало. мій ангел- гей? ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних