Перейти до вмісту

Сновидіння

Повідомлень в темі: 645

#261 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2008 – 20:13

Перегляд дописуHeim (14.10.2008 19:17) писав:

Мені у ранньому дитинстві дуже часто, майже постійно, снились змії... :) та і зараз іноді буває... :) а я їх боюсь до смерті...
А мені останнім часом сняться всякі ящірки які вилазять в мене зпід подушки,сьогодні таракани снились і лазили по підлозі і не давали ходити спокійно....бррр :ggggg:

Хтось знає що це означає??? :prapor3:
  • 0

#262 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.10.2008 – 20:58

Перегляд дописуkEDa (14.10.2008 21:13) писав:

А мені останнім часом сняться всякі ящірки які вилазять в мене зпід подушки,сьогодні таракани снились і лазили по підлозі і не давали ходити спокійно....бррр :ggggg:

Хтось знає що це означає??? :prapor3:

Кажуть, що таке сниться коли людині самотньо. Мені теж таке іноді сниться.
  • 0

#263 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.10.2008 – 12:30

Мені часто сниться один і той самий сон. Сиджу за рулем машини, бачу свої руки на рулі і дорогу перед собою..... Може то на права піти здавати, нарешті :ggggg:?
  • 0

#264 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 15.10.2008 – 12:36

Мені часто сняться жахіття... Коли за мною біжить або маньяк, або якийсь чортяка, і я ніяк не можу від нього втікти, а він не може мене догнати :ggggg: .
Мабуть менше треба страшних фільмів наніч дивитись :happytwo:
  • 0

#265 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.10.2008 – 13:16

мені часто сниться моя смерть.Або мої похорони .Причому вже набридло від тої смерті прокидатися)) Останні мої похорони виглядали так:
" я лежу в труні,кришка відкрита. а поряд мої друзі. Правда,вони не лежать. Ірка займається сексом зі своїм рудим Мішей на сусідній могилі, Анька причитає яке в неї нещасне життя,розказує які в неї проблеми і як все фігово, Олька сидить на землі у позі лотса і курить траву від чого її "нє па-децкі" плющить, Мілан шось на своїй чеській бельмоче, Ілонхєн взагалі приперлася з піснею "ми дєті Багов наша участь ізвєсна" і криками "де безплатне пиво,що це Ренка на власні похорони зажлобила чи шо?"
....я сама цей сон трактую як: " вічної дружби для мене не існує" ))))
  • 0

#266 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.10.2008 – 22:31

ось вчора снилось, що скуплялася в гіпермаркеті місцевому........і зважувала у кульок апельсини та банани......але чомусь перші були всі надрізані, як підпорчене зняли, а банани у чорну цятку......... :shok: до чого б це.....

Перегляд дописуРена (15.10.2008 14:16) писав:

Або мої похорони .

за останні, три роки тричі снились мої власні похорони..... :brovy: :ggggg:

Повідомлення відредагував @_Kat_@: 19.10.2008 – 22:32

• 0

#267 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.10.2008 – 00:04

сьогодні приснилось, що на небі було два місяця, і відбувалась якась паніка, як потім я узнав йшов слух про те що один з місяців зіткинутись з землею, але, справді він мав пройти дуже близько, але і під час цього треба було зайти в приміщення, бо місяць пройде надто близько, і гравітаційне притягання землі зрівноважиться з місячним, і ан едякий час буде невагомість, а може і навіть місяць почне притягувати, але найцікавіше було коли місяць пройшов, спочатку почалась невагомість, а поітм і потягнуло до стелі, один кувирок, і все, на підлозі....

отакий от сон
  • 0

#268 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 02.11.2008 – 17:09

ем.....от єдиний сон який я запамятала і він мені з голови не вилазить....ем.......типу ми з друзями гуляли...підходить до мну мій колишній і каже пішли потанцюєм,ну ми типа танцюєм там...потім він відводить мну на бік починає мною трясти і каже "дивись!дивись!"показеє свй язик...а він в нього порізаний і кров тече...він бере мен і цілує!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

іууууууууууу((((((((((
  • 0

#269 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 03.11.2008 – 12:33

Мені снився мій колишній хлопець, з яким років 7 тому останній раз говорила, і ми з ним ... :happy1:, а потім я сказала, що досить, бо я не збираюсь зраджувати свого теперішнього хлопця.
Що б це могло означати???... Може мене тягне на зраду?
  • 0

#270 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.11.2008 – 13:47

Сьогодні наснилось, що я з групою людей добудовуємо в сутінках хату. Не знаю, що конкретно це означає, але знаю, що це дуже погано...

Два дні тому мені наснилось, що я хлопчик-підліток і вбиваю в якійсь хаті кількох людей по черзі, заховую одного за одним і переживаю, чи хтось про це не здогадається... А перед цим мені теж щось подібне снилось... До чого це?..
  • 0

#271 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 03.11.2008 – 13:53

Перегляд дописуОлеська (3.11.2008 13:47) писав:

Сьогодні наснилось, що я з групою людей добудовуємо в сутінках хату. Не знаю, що конкретно це означає, але знаю, що це дуже погано...

Два дні тому мені наснилось, що я хлопчик-підліток і вбиваю в якійсь хаті кількох людей по черзі, заховую одного за одним і переживаю, чи хтось про це не здогадається... А перед цим мені теж щось подібне снилось... До чого це?..

Олесько, якщо не брати традиційні значення цих снів, а просто подумати з точки зору психології,то можливо те, що ви будували хату з людьми означає, що десь підсвідомо ти шукаєш захист, підтримку від когось.

Інший сон - це теж твої страхи. Хтось чи щось тобі заважає, і десь підсвідомо ти цього намагаєшся позбудися. Якщо вбила, значить чогось позбудешся, можливо, негативного для тебе.
  • 0

#272 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.11.2008 – 13:57

Мені снилося..правда вже роки два тому...Що нібито у нас в місті примишляє якийсь маніак. Я вже точно не памятаю як там увісні було...я повертаюся додому,заходжу на літню кухню а там мам.Мертва. Я кидаюся в дім- там мертвий тато. Знову вибігаю у двір- сусідка. одна,друга,третя...всі мертві. І я точно знаю шо маніак десь поряд,але чомусь стою і дивлюсь на все те. В такому тихому шоці. І тільки коли побачила мертвого брата,з яким я вічно воюю,тільки тоді мене охопило почуття..ні,не страху,а помсти і ненависті.Не знаю як українською,російське слово "ярость" точно підходить.
Пройшло два роки,нічого такого не сталося....)))
  • 0

#273 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 13:59

Перегляд допису=MAVKA= (3.11.2008 13:53) писав:

Олесько, якщо не брати традиційні значення цих снів, а просто подумати з точки зору психології,то можливо те, що ви будували хату з людьми означає, що десь підсвідомо ти шукаєш захист, підтримку від когось.
Я те трохи по-іншому розтлумачила. Те, що добудовуємо в темноті, та ще й стару (забула додати) хату - це швидше моє вперте чіпляння за моє звичне життя, небажання щось міняти, типу латаю-латаю, а толку ноль...

Цитата

Інший сон - це теж твої страхи. Хтось чи щось тобі заважає, і десь підсвідомо ти цього намагаєшся позбудися. Якщо вбила, значить чогось позбудешся, можливо, негативного для тебе.
Погоджуюсь.)
  • 0

#274 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.11.2008 – 03:07

Давно мені сни не сняться взагалі. От нещодавно став помічати, що якісь глюки відбуваються на межі сну і реальності. Вранці, коли вже здається і прокинувся, а ще наче спиш, крутишся - якісь напів-сни, напів-в'юки ловлю. І здається, що можу паралельно цьому *сну* міркувати і реагувати на це все - як наяву. Дивина :happy1:
  • 0

#275 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 08.11.2008 – 11:09

В сни не дуже вірю :angry12:
Але іноді буває насниться щось таке, що мимоволі призводить до роздумів. Зараз пишу по свіжим спогадам, поки наступна ніч остаточно їх не змила :( Сниться мені, що я прибираю у кімнаті якоїсь хворої бубусі, бачу у неї на полиці якийсь старий запилений капелюх... От я їй і кажу: "А давайте я його викину у мішок зі сміттям? Все одно тільки місце займає." А вона мені таким срокійним голосом у відповідь: "Ні. Це - пам"ять про мої молоді роки. Навіть якщо викинеш - купиш такий же або знайдеш. А молодість - не повернути."

Аж лячно стало... Бррр... Чого б воно таке снилось?..
  • 0

#276 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 08.11.2008 – 11:17

Сьогодні приснилось, що їздив на вокзал на стільці, який по формі нагадував велосипед і їздив, як машина... А ще, що на президентських виборах в Україні балотувався негр (мабуть, навіяно перемогою Обами).
  • 0

#277 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 00:17

Вчора мені наснилось весілля. Дивна весільна хода по вулиці мого міста. Якийсь балаган в українських строях, всі кричать, співають, танцюють... Я їх бачу і дивлюсь на себе: я в простому буденному вбранні, і такий жаль бере, що я не одягнула свою вишиванку...
Далі сниться, що я вправно орудую палицею - як у східних єдиноборствах. Навіть прокинулась з думкою про те, що я в реалі зможу так, як і у сні.)))
А ще далі снилось, що я іду і бачу сплячих людей на долині, вони повністю голі. І такі худі, що мене бере жах...
  • 0

#278 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 12:41

Народ.. Рятуйте.. Вже дві доби з голови сон не виходить.. Снився гребінь, на якому було волосся.. моє... Що б це означало? Рилась в інтернеті - ніц не знайшла ;)
  • 0

#279 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 20.11.2008 – 13:00

Знайшла тіки таке:

" Видеть во сне затейливый гребень- ждите дорогого подарка или же берегитесь вмешательства любопытного человека в вашу личную жизнь."

Звідси Сонник чи шось таке...
  • 0

#280 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 15:23

Дякую, Дарцю.. таки відкопала я... "Если Вам приснилась расческа, забитая волосами, то на Вашу голову свалится много приятных забот."
дай Бог, аби так і сталось.. Щоб нарешті оце все г...., перетворилось на приємні клопоти..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних