Перейти до вмісту

Найдефіцитніший ресурс ХХІ століття: прісна вода

Повідомлень в темі: 27

#21 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.06.2008 – 20:04

найдефіцитнішим (можливо і не ресурсом) можна назвати путьового політика(депутата)... а от вода ще є... правда прісної мало, так, я згідна <_< але от, на мою думку,ще винайдуть технології щодо переробки звичайної води у питну...(хтось говорив про якусь енергію :rolleyes: ) :brovy: може то мені шото таке придумати))))
  • 0

#22 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 23:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (4.06.2008 20:59) писав:

Продовжую тему вакуумної бомби :ggggg: Якщо її підірвати на дні океану, то буде знищена (перетворена в елементарні частки) велика кількість води, значна кількість буде розкладена на кисень і водень, і ще багатенько води просто закипить і випарується. Це сприятиме зменшенню рівня моря, тобто осушення прибережних затоплених земель, сприятиме випаданню дощів - отже природнього опріснення солоної води, це сприятиме збільшення долі кисню в атмосфері. три пункти позитиву. Але один вагомий негативний пункт - це сприятиме збільшенню енергії в ноосфері.
Тому для вчених є задача - створити методи прибрати цю енергію кудись подалі в космос. Тут би дуже допоміг Нікола Тесла...

Ось такий я фантаст ;)

Ти страшна людина, вкурсі? :happy1: Вакуумну бомбу йому подавай.
Я коротше буду банальним, але скажу так-всьо вирішить чим скоріше використання реакції холодного синтезу, тоді і енерігія зявиться для опріснення, і для багато чого іншого.
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.06.2008 – 15:07

Цитата

чим скоріше використання реакції холодного синтезу
- це все ви шукаєте методи добутку енергії, щоб її використати, а використана енергія нікуди не дівається, вона залишається тут, в ноосфері.
Можна дістати енергію звідкілясь, використати її, і вона залишиться тут шкодити нашій екології.

Для нас якраз актуальна інша проблема - куди діти використану енергію?
Саме через надлишок використаної енергії у нас на горах снігові шапки тають, льдовики тають... рівень моря піднімається, а кількість води в річках зменшується. Значно менша різниці між висотою джерел, і рівнем моря, значно менше роботи виконує вода, коли тече річкою. Вся наша цивілізація жахливо шкодить екології, і передусім воді. Якщо використану енергію в ноосфері накопичувати, то не допоможуть ніякі нові джерела енергії.

А "вакуумна бомба" - це такий метод опріснення води, причому для екології значно корисніший ніж консервативні методи, які ви пропонуєте. Тому що значна частина енергії і речовини йде в космос, і використати її значно простіше і дешевше. Хіба що треба розігнати всі короблі подалі перед застосуванням...
  • 0

#24 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 15:21

Перегляд дописуDarkLordVillis (7.06.2008 16:07) писав:

- це все ви шукаєте методи добутку енергії, щоб її використати, а використана енергія нікуди не дівається, вона залишається тут, в ноосфері.
Можна дістати енергію звідкілясь, використати її, і вона залишиться тут шкодити нашій екології.

Для нас якраз актуальна інша проблема - куди діти використану енергію?
Саме через надлишок використаної енергії у нас на горах снігові шапки тають, льдовики тають... рівень моря піднімається, а кількість води в річках зменшується. Значно менша різниці між висотою джерел, і рівнем моря, значно менше роботи виконує вода, коли тече річкою. Вся наша цивілізація жахливо шкодить екології, і передусім воді. Якщо використану енергію в ноосфері накопичувати, то не допоможуть ніякі нові джерела енергії.

А "вакуумна бомба" - це такий метод опріснення води, причому для екології значно корисніший ніж консервативні методи, які ви пропонуєте. Тому що значна частина енергії і речовини йде в космос, і використати її значно простіше і дешевше. Хіба що треба розігнати всі короблі подалі перед застосуванням...

Закон збереження і перетворення енергії ніхто не відміняв, так шо ти хоч 100 своїх бомб підірви-нічо не зміниться.
До речі, я от не зовсім розумію, шо ти маєш на увазі коли говориш "вакуумна бомба", оскільки я знаю, шо вакуумна бомба це різновид боєприпасу, принцип дії якого такий- при скиненні авіабомби в повітрі розпиляється спеціальна горюча речовина, розривний снаряд розкидає аерозольну суміш і детонатори. Як тільки концентрація суміші(як правило використовується окис етилену) досягає певного заданого рівня, детонатори підривають її. Основні засоби ураження-це дуже потужна ударна хвиля і дуже висока температура. Як ти такою бомбою збираєшся воду опріснювати-я хз :happy1:
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6568 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.06.2008 – 15:39

Я не те маю на увазі. Я маю на увазі ядерну бомбу, що при вибуху утворює антиречовину, яка взаємодіє з речовиною і перетворює її на нейтральні елементарні частки, які вільно долають гравітацію планети. так як речовина знищується, на її місці утворюється вакуум, у випадку океану, це воронка, в яку затягне все що поряд, кількість води зменшиться, і зменшиться рівень моря.

Ще раз повторюю - ось такий я фантаст :happy1:
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2008 – 17:40

Перегляд дописуWeber (3.06.2008 16:02) писав:

Скиньте посилання, що я міг бути такий непослідовний... Може це Ви мене переплутали з паном 100000.
та казали ви, я теж читав
  • 0

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 17:44

Перегляд дописуMarcos (7.06.2008 17:40) писав:

та казали ви, я теж читав
Ну вже не відіпрешся - два свідки... Але й модливі два варіанти:
1. Буде знайдено дешеву технологію опріснення і проблеми не буде.
2. Не буде знайдено - вода коштуватиме дорожче за нафту.
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 18:57

Ось вже Московія збирається воду експортувати...
http://newsru.ua/fin...jun2008/ob.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних