Перейти до вмісту

Чи не пристойніше жінкам спідниці носити?

Повідомлень в темі: 286

#81 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.08.2008 – 23:09

та звісно пристойніше!
а ще є така чудова річ, як паранжа - дещо нетрадиційна для нашого регіону, але ж ніколи не пізно змінити традиції на краще!
  • 0

#82 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.08.2008 – 09:24

Жінкам пристойніше себе пристойно поводити - зокрема, хоча б не палити та матом не розмовляти...
А в чому вони вдягнені - це вже таке діло, не одяг людину прикрашає.
  • 0

#83 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.08.2008 – 10:12

Перегляд дописуCassandra (2.06.2008 22:18) писав:

яка вам різниця....Можна подумати вас змушують таке носити..
+1 повністю підтримую.
  • 0

#84 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.08.2008 – 14:10

А якщо спідничка супер-міні, хіба не буде пристойніше штани одягнути?
  • 0

#85 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 17.08.2008 – 15:18

Перегляд дописуHalka (17.08.2008 15:10) писав:

А якщо спідничка супер-міні, хіба не буде пристойніше штани одягнути?

та, нє,. можна просто міні
:)
:)
  • 0

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.11.2008 – 13:56

"Пристойніше" носити те що личить) Красиві ніжки можна і відкрити спідницею а ті в кого наприклад якісь проблеми з ногами? Або взимку...теж скажете спідниці носити? Кожен сам собі обирає) Особисто я не люблю спідниці але кілька в запасі маю щоб іноді піти на дефіле по вулицям міста
  • 0

#87 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.11.2008 – 14:12

Носити треба те що для тебе зручне. і те що тобі личить.Жінці з кривими ногами не варто носити штани,принаймі "облєгающіє". "Пристойніше" не залежить штані то чи спідниця. Для декого носити такий одяг що показує живіт від грудей до того місця де вже статеві органи знаходяться- то ваще гріх. В такому випадку я затята грішниця.Але мені зручно.І мені личить.
  • 0

#88 yurec4yk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.02.2009 – 09:23

щоб хто не говорив, але нічого не може бути кращого ніж жінка з гарненьким макіяжем і вечірньому платті. Мені так все це подобається, що навіть дружині придбав одненьке платтячко з колекції Jovani, хоч не з дешевих, але вона того варта
  • 0

#89 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2009 – 10:03

А я обожнюю, просто обожнюю спідниці і плаття..!!!...маю до них велику слабість...в мене в гардеробі одні джинси, шорти і брючки..а решту спідниці..спідниці..плаття..плаття ))))))))
  • 0

#90 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.02.2009 – 12:35

Ще в давні часи жінки носили дуже глибокі декольте, але довгі спідниці і сукні. Побачити жіночу ніжку (навіть невелику її частину) вважалося образливим. Ну не цікаво мужчинам (принаймні моїм знайомим) бачити дівчину "голу" і "зверху" і "знизу". Має ж бути якась таємниця. Чоловіча фантазія починає активніше працювати, коли хоч щось в жінки "прикрите". Особисто я люблю спідниці. Рівність моїх ніг дозволяє мені носити їх довільної довжини. Але для мене зручнішим одягом (а взимку і теплішим) є штани, а ще краще джинси. Коли одягаю спідницю, всі думають що в мене сьогодні якесь свято.
Якщо в дівчини гарні ноги то спідниця - це завжди гарно. Тільки ця спідниця має бути "нормальної" довжини (треба знати міру) і просто пасувати їй. Дивно, коли дама близько центнером ваги одягає міні спідницю і йде вулицею як королева. Це ж просто не гарно.
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2009 – 13:48

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 12:35) писав:

Рівність моїх ніг дозволяє мені носити їх довільної довжини.
рівні ноги і стрункі- це різні поняття. Рівні- це як палки:)

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (18.02.2009 12:35) писав:

Ну не цікаво мужчинам (принаймні моїм знайомим) бачити дівчину "голу" і "зверху" і "знизу". Має ж бути якась таємниця. Чоловіча фантазія починає активніше працювати, коли хоч щось в жінки "прикрите". Тільки ця спідниця має бути "нормальної" довжини
особисто мене думка чоловіків в останню чергу хвилює. Влітку в нас плюс сорок, степ- дихати нічим, тільки море рятує і думка взагалі про якийсь одяг в таку спеку просто лякає.
  • 0

#92 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 18.02.2009 – 15:03

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2009 13:48) писав:

рівні ноги і стрункі- це різні поняття. Рівні- це як палки:)

особисто мене думка чоловіків в останню чергу хвилює. Влітку в нас плюс сорок, степ- дихати нічим, тільки море рятує і думка взагалі про якийсь одяг в таку спеку просто лякає.

В мене і стрункі і рівні ноги. І зовсім не схожі на палки:) Якби були такими, я би спідниць не вдягала.
А щодо літа, то логічним на морі, або в спеку ходити в коротеньких шортиках, або спідничках і в топах. Це нормально. Шановна, не вдавайтеся в крайності!
  • 0

#93 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 16:48

гггг згадалася одного разу захїожу в маршрутку а там діваха кіло десь 90 тяне і такі груди і таке лекольте, що я сам аж задивилася гагагаггага
звичайно гарна спідничка - це гарно, не спорю. Правда в штанах дівчата тоже сімпатюлкі і красавіци, тощо тре вміти вдіватися, а не яплити всьо що люди носять.
  • 0

#94 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 09:05

Дівчата, одягаймо спіднички - надворі весна, пташки цвірінькають, коти марцуються..
  • 0

#95 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 10:52

Перегляд дописувеснянка (17.03.2009 09:05) писав:

Дівчата, одягаймо спіднички - надворі весна, пташки цвірінькають, коти марцуються..
ага, особливо весна під вечір. сніжок пролітає, вітер між ноги задуває, взуття по см в бруді. лєпота. не вистачає мініспідниці
  • 0

#96 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.03.2009 – 11:03

Перегляд дописувеснянка (17.03.2009 09:05) писав:

Перегляд дописуСаляма (17.03.2009 10:52) писав:

ага, особливо весна під вечір. сніжок пролітає, вітер між ноги задуває, взуття по см в бруді. лєпота. не вистачає мініспідниці

різниця між оптимістом та песимістом..

З,І Калісони з начосом вдягайте ті кому задуває...
  • 0

#97 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.03.2009 – 15:25

Ой якщо в дівчини класні ніжки - то не можа красу приховувати за штанами - треба носити платтячка, облягаючі спіднички і т.д.....От іде ш по вулиці як подивишся на таку дівчину і розумієш - світ прекрасний!
  • 0

#98 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 15:33

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 16:25) писав:

Ой якщо в дівчини класні ніжки - то не можа красу приховувати за штанами - треба носити платтячка, облягаючі спіднички і т.д.....От іде ш по вулиці як подивишся на таку дівчину і розумієш - світ прекрасний!
Якщо гарно на дівчинці сидять брючки. то й так видно, що гарна фігура.. та й місце для фантазій з"являється:) Чи нє?
  • 0

#99 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 15:39

Перегляд дописуВакуОлька (17.03.2009 15:33) писав:

Якщо гарно на дівчинці сидять брючки. то й так видно, що гарна фігура.. та й місце для фантазій з"являється:P Чи нє?

Ну якщо такі облягаючі і ще шпильки ну то....... :) :) :) :) :ggggg: :ggggg:

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 17.03.2009 – 15:42

• 0

#100 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 17.03.2009 – 15:40

Ну взагалі то до Другої Світової не дай бог дівчині вдіти штани та Ви що. Опісля ж почали з*являтися бізнес костюми І От тоді все почалося...ПІк настав коли почалися в США заворушення суфражисток, тобто штани стали одним із способів доказати чоловікам, що жінки теж люди і не їх місце біля плити))) Виходячи з цьго я за природну красу дівчат, тобто плаття, спіднички і т.п. Ну і шорти - ось це повний жир. Щодо штанів це не те що тре.Ну ж прикольно виглядає дівчина влітку в симпатичному сарафанчику ніж в джинсах. Ну що не правда хлопці?

Найкращий варіант повернутися до витоків і брати приклад з Адама і Єви))) :) :) :)

Повідомлення відредагував Kyon: 17.03.2009 – 15:43

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних