Перейти до вмісту

Чи не пристойніше жінкам спідниці носити?

Повідомлень в темі: 286

#281 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 11:05

До речі - якраз випадок про пристойність і спідниці. Якось одна моя знайома поскаржилася, що коли вона чекала біля метро "Дарниця", до неї підійшло двоє хлопців із запитанням чи вона працює. До неї дійшло, про що її питали, лише через пару хвилин, але обурювалася вона після цього ще довго типу "хіба я схожа? та як вони могли подумати?".
Весь прикол даної ситуації в тому, що бордюр Броварського шосе біля метро "Дарниця" - це постійне місце тусування "жриць любові", їх там пачки бігають. І виглядають вони, звісно, на весь свій торговий вигляд - в мініспідницях, густо нафарбовані, в прозорих топіках, через які світиться білизна, з фарбованим волоссям.
А от вчора я стояв і чекав свою дружину і дивився на одну дамочку - швидше за все вона просто когось чекала. Але при цьому була в білому прозорому топіку, рожевій міні-спідниці вище середини стегна при зрості сантиметрів в 180, нафарбована яскравою помадою і тушшю, а волосся було вифарбуване в білявий колір. Питання - що можна думати про неї? Та в 95 шансах зі ста вона не простоїть там і двох хвилин без запитання "чи ти працюєш?".
От вам спідниці і пристойність.

Перегляд дописуБлискавиця (2.06.2009 11:55) писав:

Так, в тому-то й справа, що людина самовиражається всіма доступними засобами.

Тут дещо не згоден - все ж таки самовираження через великі знання чи гарне вміння малювати теж дуже доступне. Але мало хто цим заморочується - бо заплатити гроші за мобілку набагато простіше і швидше.

Перегляд дописуБлискавиця (2.06.2009 11:55) писав:

Отут вже велика роль батьків.

А от з цим повністю згоден.
Проблема в тому, що у нас і батьки міркують категорями "бачив, яку тітка Валя собі люстру купила? треба і нам таку".
  • 0

#282 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 14:36

Перегляд дописуZoomerMan (1.06.2009 14:49) писав:

В Оксфорд, Ітон, Гарвард, Кембрідж, Трініті, Лондонську школу бізнесу тобі дорога закрита :)

Там також форма! :brovy: ;)
А на фіга мені туди? для мене вища освіта не має якогось особливо важливого значення,бо живу-то я в Україні. А якість освіти тут і можливості залишають бажати кращого. А Кембріджський СІ-Пі-І я й зараз здати можу,навіть гола.

Перегляд дописуБлискавиця (1.06.2009 14:30) писав:

Еге ж...це мабуть звідти ноги ростуть)).
Форма- обмежує. Ладно там на роботі, але в школі...:)

Перегляд дописуБлискавиця (2.06.2009 11:04) писав:

З дня в день носити форму - один і той же одяг, одного і того ж кольору, фасону, покрою...можна повністю позбавитися уявлення про себе, як особистість, втратити творчі здібності, і стати "сірим пацюком".
Стопудов. АРМІЯ B)

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 12:05) писав:

Та в 95 шансах зі ста вона не простоїть там і двох хвилин без запитання "чи ти працюєш?".
От вам спідниці і пристойність.
По-моєму це вже питання до чоловіків "якого чорта і чим ви думаєте" )))
  • 0

#283 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2009 – 15:03

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2009 15:36) писав:

Коли людина дивиться на соковите яблуко - вона навряд чи буде думати, що є шанс, нібито це яблуко - пластиковий муляж. Тому - думаємо про найбільш очевидне :)
  • 0

#284 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.06.2009 – 15:12

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 16:03) писав:

Коли людина дивиться на соковите яблуко - вона навряд чи буде думати, що є шанс, нібито це яблуко - пластиковий муляж. Тому - думаємо про найбільш очевидне :)
Якшо у людини..ну зараз не пишуть,у нас точно,але уявімо шо в паспорті у неї написано шо вона - росіянин,він автоматично стає алкоголіком? ))
  • 0

#285 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 13:48

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2009 16:12) писав:

Якшо у людини..ну зараз не пишуть,у нас точно,але уявімо шо в паспорті у неї написано шо вона - росіянин,він автоматично стає алкоголіком? ))

це із серії, якщо ти амекриканець то ти тупий, або якщо украхнець то зразу сало та горілка.
шо за нафік?
  • 0

#286 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.06.2009 – 05:24

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 16:03) писав:

кусаю і дивлюсь чи не червиве, чому жінки не носять шаровари?
  • 0

#287 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 20:53

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2009 15:36) писав:

якщо жінка не показує це своїм зовнішнім виглядом)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua