Перейти до вмісту

Чи не пристойніше жінкам спідниці носити?

Повідомлень в темі: 286

#261 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.06.2009 – 12:17

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 12:53) писав:

Мені подобалось, що в школі носили форму.. Сама носила ще радянського варіанту, а потім вже сучасного, в гімназії... Навпаки, форма це класно, нема "випендрьожу"...
В мене в школі не було форми як такої. А то я б туди точно не ходила. Мав бути діловий стиль одягу з світлим верхом,темним низом. І навіть якшо я отак на вимогу одягалася директор все одно мене дівульою називала і не пускала у школу.Ідіотка,мля. По-моєму,якшо людина не зациклюється на тому хто як і у що одягнений і чи одягнений взагалі- то і випєндрьожу не буде. Тим більше шо те в шо я вдягнута ніяким чином не впливає на мою успішність. То яка в біса різниця? :prapor3:
а директору я на такі її випади порадила поголити ноги,а то вона хоч і по-діловому одягнена,а виглядає як баба.
  • 0

#262 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.06.2009 – 13:30

Перегляд дописуSensssorika (1.06.2009 12:35) писав:

Ненавиділа школу,ненавиділа шкільну форму :prapor3:
Еге ж...це мабуть звідти ноги ростуть)).
  • 0

#263 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.06.2009 – 13:49

Перегляд дописуSensssorika (1.06.2009 12:35) писав:

Ненавиділа школу,ненавиділа шкільну форму :gryzin:

В Оксфорд, Ітон, Гарвард, Кембрідж, Трініті, Лондонську школу бізнесу тобі дорога закрита :happy1:

Там також форма! :) :prapor3:
  • 0

#264 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 15:49

Перегляд дописуОлеська (31.05.2009 21:03) писав:

в спідниці міді чи міні).
а що таке спідниця "міді"?

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 11:53) писав:

Мені подобалось, що в школі носили форму.. Сама носила ще радянського варіанту, а потім вже сучасного, в гімназії... Навпаки, форма це класно, нема "випендрьожу"...
Моя однокласниця Х носила чорну спідницю старшої сестри і блузку за 60 грн. Однокласниця У - діловий класичний костюм того ж фасону від Дольче за тисячі. Форма одна і та ж. Тож про випендрьож - це ти не права
  • 0

#265 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.06.2009 – 15:49

Перегляд дописуСаляма (1.06.2009 16:47) писав:

а що таке спідниця "міді"?
Середня довжина.
  • 0

#266 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:24

Перегляд дописуСаляма (1.06.2009 16:49) писав:

Моя однокласниця Х носила чорну спідницю старшої сестри і блузку за 60 грн. Однокласниця У - діловий класичний костюм того ж фасону від Дольче за тисячі. Форма одна і та ж. Тож про випендрьож - це ти не права
Салямко, я говорю не про стиль одягу школярок, а саме про ФОРМУ!!!!! Ту, яку шиють з однакової тканини і приблизно однакового фасону.
  • 0

#267 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:36

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 17:24) писав:

Салямко, я говорю не про стиль одягу школярок, а саме про ФОРМУ!!!!! Ту, яку шиють з однакової тканини і приблизно однакового фасону.
А ти пам"ятаєш, як ми колись ходили в школу?) Однакові форми, заборонені дорогі прикраси, про косметику взагалі мова не йшла. І батьки були спокійні, бо не треба було викилати по пів зарплати на одяг дитини, щоби вона "не була гірша від інших".)
  • 0

#268 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:36

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 16:24) писав:

то так і у нас у гімназії було. просто є різниця: замовляти на одній фірмі, чи на різних! та сама одель, той само фасон
  • 0

#269 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:40

Перегляд дописуОлеська (1.06.2009 17:36) писав:

А ти пам"ятаєш, як ми колись ходили в школу?) Однакові форми, заборонені дорогі прикраси, про косметику взагалі мова не йшла. І батьки були спокійні, бо не треба було викилати по пів зарплати на одяг дитини, щоби вона "не була гірша від інших".)
Пам"ятаю... :prapor3: Крім того що, щоб не була гірша за інших, йшлось ще про збереження власного одягу.. Пам"ятаю, як від сидіння на попах постійно зашуровувалась форма.... Але таку тканину було легко привести до порядку - попрасувати через тряпочку змочену в 1:1 оцту і води..

Перегляд дописуСаляма (1.06.2009 17:36) писав:

то так і у нас у гімназії було. просто є різниця: замовляти на одній фірмі, чи на різних! та сама одель, той само фасон
В нас і була, і є умова, щоб шилось на одній фірмі. Є підписаний контракт. І є додано, що можна дещо змінити фасон, бо фігури різні...
  • 0

#270 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:40

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 12:53) писав:

форма це класно, нема "випендрьожу"...

Було б бажання - чим випендритися завжди люди знайдуть.
В радянські часи це були фантики, чи пенал, чи ранець, чи просто робота батьків.
Зараз - мобілки, мп3-плеєри...
Одним словом - усіх все одно формою не прирівняєш. Повинен бути психологічний тиск суспільства, аби людина розуміла, що коли в країні нема грошей на те, щоб діти не помирали від хвороб, які в нормальних країнах лікують, то мобілка за 600 баксів у школяра чи "Бентлі" у великого дяді - це просто непристойно.
За кордоном це вже давно є. У нас поки що нема - у нас не тикають пальцями в таких, не сміються і не припиняють сприймати їх серйозно, у нас їм заглядають в очі і мріють стати такими ж.
Ми давно живемо в країні повністю відсутнього смаку. Що й не дивно, якщо врахувати, що його вбивали майже тисячоліття сотнею різних способів.
  • 0

#271 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:44

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 17:40) писав:

Ви заблудились в темах... Ми тут про спідниці говоримо і перейшли до форм шкільних, а не про пенали і МП3плеєри.. :prapor3:
  • 0

#272 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:52

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 17:40) писав:

Пам"ятаю... :prapor3: Крім того що, щоб не була гірша за інших, йшлось ще про збереження власного одягу.. Пам"ятаю, як від сидіння на попах постійно зашуровувалась форма.... Але таку тканину було легко привести до порядку - попрасувати через тряпочку змочену в 1:1 оцту і води..
Ага, і як ми ті форми ненавиділи...))) І наскільки зараз схиляюсь до думки таки про обмеження в зовнішньому вигляді.

Перегляд допису-=VJ=- (1.06.2009 17:40) писав:

В радянські часи це були фантики, чи пенал, чи ранець, чи просто робота батьків.
Зараз - мобілки, мп3-плеєри...
Одним словом - усіх все одно формою не прирівняєш. Повинен бути психологічний тиск суспільства, аби людина розуміла, що коли в країні нема грошей на те, щоб діти не помирали від хвороб, які в нормальних країнах лікують, то мобілка за 600 баксів у школяра чи "Бентлі" у великого дяді - це просто непристойно.
За кордоном це вже давно є. У нас поки що нема - у нас не тикають пальцями в таких, не сміються і не припиняють сприймати їх серйозно, у нас їм заглядають в очі і мріють стати такими ж.
Ми давно живемо в країні повністю відсутнього смаку. Що й не дивно, якщо врахувати, що його вбивали майже тисячоліття сотнею різних способів.
Мда, народ у нас здебільшого дійсно не має смаку. А головне, що мене дивує - це те, що пнуться одне-з-перед іншого, аби не гірше виглядати.
В мене був співробітник на попередньому місці роботи. Йому 35 років. Виглядає на всі 45-ть. Сільський чоловік, який звик працювати до останнього, а потім всі гроші витрачати на те, "щоби не гірше виглядати". Але коли я заводила мову про те, щоби зробити собі нормальні зуби (майже весь рот в нього - повний, як у нас кажуть, зубів в наколках, тобто всі зуби золоті), так він і чути того не хотів. І про якісні парфуми теж ніц не хотів чути. Зате насміхався над тими, хто купував одяг з секонд-хенду. Ось таке поняття "гарно виглядати"...
  • 0

#273 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 16:56

Перегляд дописуВакуОлька (1.06.2009 17:44) писав:

Ви заблудились в темах...

Я просто додав щодо випендрьожу.
А стосовно форми та дрес-коду - то я до них дуже позитивно відношусь, якщо вони гнучкі в деяких межах, а не жорстко задекларовані "раз і два". Це хоч якось обмежує загальну відсутність смаку. А то приходиш до нібито солідного банку, а тебе зустрічає на ресепшені густо нафарбоване диво з бузковим волоссям, купою пірсингу і двома десятками кілограм зайвої ваги, затягнених в щільний куценький топік і в тісні тонкі штанці - хочеться одразу втекти звідти.
Стосовно спідниць - спробую по пам"яті згадати фразу моєї дружини, яка надзвичайно привабливо виглядає в спідницях, але зазвичай носить штани: "Якщо б хлопці хоч раз відчули, як їх ззаду мацають, ледь не дістаючись трусиків з-під спідниці - вони б не задавались таким питанням".
Здається правильно згадав, принаймні суть така.
Тому до дівчат в брюках я відношуся з розумінням - аби лиш вони їм пасували.

Перегляд дописуОлеська (1.06.2009 17:52) писав:

Мда, народ у нас здебільшого дійсно не має смаку. А головне, що мене дивує - це те, що пнуться одне-з-перед іншого, аби не гірше виглядати.

Швидше "гірше". Інколи йдемо з дружиною разом, дивимося на якесь "диво" - і у обох одночасно вихоплюється здивоване "Цікаво, вона/він хоч раз в дзеркало на себе дивилися?".
На першому місці в нашому сімейному рейтингу несмаку однозначно стоїть невміння нашого населення враховувати при підборі одягу вади своєї фігури. Це взагалі якийсь масовий ідіотизм.
  • 0

#274 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 17:05

Ага, і як ми ті форми ненавиділи...))) І наскільки зараз схиляюсь до думки таки про обмеження в зовнішньому вигляді.
Ненавиділи... Але вже в гімназії я гордилась тим, що ношу форму... Чесно..
також не дозволяли носити перстені чи дорогі сережки. А про косметику чи фарбування волосся й мови не могло бути...

Що є, то є... Ніяк не можу пояснити тітці, що новий одяг треба носити, а не тримати "на свято" чи "на колись"..
  • 0

#275 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:04

З дня в день носити форму - один і той же одяг, одного і того ж кольору, фасону, покрою...можна повністю позбавитися уявлення про себе, як особистість, втратити творчі здібності, і стати "сірим пацюком".
  • 0

#276 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:17

Перегляд дописуБлискавиця (2.06.2009 11:04) писав:

З дня в день носити форму - один і той же одяг, одного і того ж кольору, фасону, покрою...можна повністю позбавитися уявлення про себе, як особистість, втратити творчі здібності, і стати "сірим пацюком".
хіба ж хтось застваляє цілий день? на час навчання... І взагалі, є багато інших варіантів "самовираження", ніж одяг..
  • 0

#277 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:25

Перегляд дописуБлискавиця (2.06.2009 11:04) писав:

Якщо особистість заключалась лише в шмотках - то нема про що жалкувати у випадку її втрати.
Натомість навіть в сталінських таборах, де вже точно всі ходили в одному і тому ж, були дуже яскраві особистості - і їм роба анітрохи не заважала ними бути.
А я от дивлюся навколо на народ, розодягнений в що душі заманеться, а бачу однак ті самі зграї "сірих пацюків", як і за часів СРСР.

Он хоча б і на фотки нещодавнього випуску можна поглянути - вечірні сукні, макіяж, костюми, наряди - а як бидлу хотілося лише дорватися до бухла і цигарок та поплавати в фонтані на Майдані - то йому жодні сукні не допомогли.
  • 0

#278 Компанієць

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Здвижівка

Відправлено 02.06.2009 – 10:42

Я за короткі спідниці :)
  • 0

#279 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:43

Повністю підтримую! Головне не як людина виглядає, а як себе поводить!
  • 0

#280 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:55

Перегляд допису-=VJ=- (2.06.2009 11:25) писав:

Якщо особистість заключалась лише в шмотках - то нема про що жалкувати у випадку її втрати.
Натомість навіть в сталінських таборах, де вже точно всі ходили в одному і тому ж, були дуже яскраві особистості - і їм роба анітрохи не заважала ними бути.
А я от дивлюся навколо на народ, розодягнений в що душі заманеться, а бачу однак ті самі зграї "сірих пацюків", як і за часів СРСР.

Он хоча б і на фотки нещодавнього випуску можна поглянути - вечірні сукні, макіяж, костюми, наряди - а як бидлу хотілося лише дорватися до бухла і цигарок та поплавати в фонтані на Майдані - то йому жодні сукні не допомогли.
Так, в тому-то й справа, що людина самовиражається всіма доступними засобами. В шкільні роки уявлення про себе тільки-но формується. В дорослому віці буває вже досить складно змінити те, що сформувалося.
Ти навів гарний приклад, але висновки з нього зробив невірні. Ті, хто потрапляв у табори, вже були яскравими особистостями (зокрема ті, про яких ти пишеш). Тому їх зломити або змінити було складно.
А школярі своїми різними "прибамбасами", як-то пенали тощо і мобіли тощо, намагаються виділитися, сформувати про себе уявлення, як про особистість. Отут вже велика роль батьків. Якщо вони думають, що дитині найкраще формувати свою особистість через дорогі речі - то таку людину згодом вони і отримають.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних