Перейти до вмісту

Чи не пристойніше жінкам спідниці носити?

Повідомлень в темі: 286

#241 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.05.2009 – 21:05

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 21:57) писав:

В Європі всі жінки та дівчата ходять у джинсах, бо так зручніше!

В офісах - нізя корпоративна культура і строгий дрескод!
  • 0

#242 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:08

а мені подобаютсья дівчата у спідницях, та в топіках.
все зразу помітно.

про роботу згоден - є певні правила та корпоративний етикет.
щоб його уникати - треба робити роботу на 101%, тоді будуть прощати, або працювати на себе :prapor3:
  • 0

#243 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.05.2009 – 21:12

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 20:57) писав:

В Європі всі жінки та дівчата ходять у джинсах, бо так зручніше!
по-перше Україна це теж Європа
по-друге та невже :prapor3: ?

Перегляд дописуbegemot (31.05.2009 21:08) писав:

а мені подобаютсья дівчата у спідницях, та в топіках.
все зразу помітно.
ммм так,ці еротичні складочки жиру звисаючі по бокам....
спідниця і топік це не завжди красиво)
  • 0

#244 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:14

Перегляд дописуZoomerMan (31.05.2009 22:05) писав:

Ну, це як в якрму офісі...
  • 0

#245 Кожумяка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:КПІ

Відправлено 31.05.2009 – 21:15

як на мене, це не принципово. головне, щоб одяг прикрашав людину, приховував її вади та підкреслював переваги. а не навпаки.
а якщо людина без одягу найбільш гарна, то нехай так і ходить :prapor3:
  • 0

#246 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:16

Перегляд дописуКрихітка (31.05.2009 22:12) писав:

я маю на увазі дівчат що, мають естететичний смак та слідкують за собою.
  • 0

#247 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.05.2009 – 21:22

Перегляд дописуОлеська (31.05.2009 22:03) писав:

До речі, мені коли я проходила співбесіду у інший відділ, в який я зрештою не попала, натякнули на те, що потрібно відповідно одягатись (ну, типу у нас тут такі всі в офісі одягнені переважно в спідниці міді чи міні). В основному через одяг я і передумала міняти відділ. Я люблю штани, що поробиш... Може колись і змінюсь, але не зараз.)
щодо дрес-коду то костюми і брючні гарні бувають, тому то таке. але підбори…

Перегляд дописуZoomerMan (31.05.2009 22:05) писав:

це збочене перекручення реального його змісту. дрес-код під собою розуміє носіння спеціальної форми, вид якої залежить від місця роботи і видаєтсья роботодавцем. а в нас чомусь всі вирішили, що дрем-код то тіки коротка спідничка і біла блузочка та підбори на 15 см. я б чоловіків змусила з тиждень побігати, наприклад, по місту у вузькій спідниці та на таких підборах.
а ще деякі збоченці навіть в літню спеку змушують співробітниць носити колготи. це називається хана шкірі на ногах.
  • 0

#248 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:24

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.05.2009 22:22) писав:

щодо дрес-коду то костюми і брючні гарні бувають, тому то таке. але підбори…

це збочене перекручення реального його змісту. дрес-код під собою розуміє носіння спеціальної форми, вид якої залежить від місця роботи і видаєтсья роботодавцем. а в нас чомусь всі вирішили, що дрем-код то тіки коротка спідничка і біла блузочка та підбори на 15 см. я б чоловіків змусила з тиждень побігати, наприклад, по місту у вузькій спідниці та на таких підборах.
а ще деякі збоченці навіть в літню спеку змушують співробітниць носити колготи. це називається хана шкірі на ногах.

Дрес-код це не форма це стиль одягу!...В кожній конторі по своєму!
  • 0

#249 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:25

Перегляд дописуКрихітка (31.05.2009 22:12) писав:

по-перше Україна це теж Європа
по-друге та невже :prapor3: ?

Я маю на увазі Євросоюз, а не територію
  • 0

#250 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:29

Перегляд дописуZoomerMan (31.05.2009 22:24) писав:

Дрес-код це не форма це стиль одягу!...В кожній конторі по своєму!
пояснюю в НАШІЙ країні, та країнах екс-СРСР.
в інших це форма.
за призначенням його використовують наприклад в деяких закладах харчування, де є спеціальний одяг у всіх співробітників.
також бачила в банку Райфайзен Банк Аваль — у всіх однакові костюми ще й хусточки з логотипом банку, а не звичайний чорний низ білий верх, і щоб спідниця по коротше.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 31.05.2009 – 21:29

• 0

#251 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:30

чогось згадала фільм "Стиляги")) кумедний
  • 0

#252 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.05.2009 – 21:32

Перегляд дописуПанночка (31.05.2009 21:25) писав:

Я маю на увазі Євросоюз, а не територію
всеодно це не так. ти де живеш,що так впевнено висловлюєшся?
  • 0

#253 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 21:34

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.05.2009 22:29) писав:

пояснюю в НАШІЙ країні, та країнах екс-СРСР.
в інших це форма.
за призначенням його використовують наприклад в деяких закладах харчування, де є спеціальний одяг у всіх співробітників.
також бачила в банку Райфайзен Банк Аваль — у всіх однакові костюми ще й хусточки з логотипом банку, а не звичайний чорний низ білий верх, і щоб спідниця по коротше.

Заклад харчування уе не офіс - там працює обслуговуючий персонал!...В класични офісах форми немає взагалі крім обслуговуючого персоналу і персоналу який працює з клієнтамим - середній і вищий менеджмен сповідує прото класичний стиль!

В банках - в працівників які обслуговують клієнтів, так у всіх без винятку є корпоративні атрибути (значок, краватка, брошкка і т.д.)...В людей які не працюють з клієнтами - стиль одягу діловий і може бути без атрибутів!...В офісах - класчних - форма крім працівників які працюють з клієнтами і обслугоуючого персоналу форма не видається, просто при підписанні контракту встановлюється дрес-код і певні колори забороняються!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 31.05.2009 – 21:39

• 0

#254 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 22:00

ZoomerMan
я вам про те, як в теорії і на практиці але не у нас, а ви мені про практику і реалії у нас.
те про, що ви говорите — просто діловий стиль одягу, а не дрес-код.
п.с. щодо мого прикладу про банк — не просто атрибутика, а цілий костюм. у всіх однакові.

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 31.05.2009 – 22:02

• 0

#255 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 22:16

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.05.2009 23:00) писав:

ZoomerMan
я вам про те, як в теорії і на практиці але не у нас, а ви мені про практику і реалії у нас.
те про, що ви говорите — просто діловий стиль одягу, а не дрес-код.
п.с. щодо мого прикладу про банк — не просто атрибутика, а цілий костюм. у всіх однакові.

Я вам якраз про те як в Європі і США написав - у нас так само в великих компаніях.

"Дресс-код — это не униформа, он не исключает индивидуальности в одежде и не препятствует творческому отношению к своей внешности. Это всего лишь «законы жанра», которые существуют в любом виде творческой деятельности. Дресс-код — это те законы, которые диктуют условия и цели работы людей представительских профессий и которые не имеет смысла относить к работникам иных деловых сфер. Неудивительно увидеть менеджера модельного агентства, театрального критика или журналиста модного журнала в экстравагантном наряде (хотя, опять-таки, всему свое место), а торговца картинами — в пестром пиджаке и шейном ярком платке. У людей представительских профессий, тех, кто непосредственно общается с партнерами, посетителями, клиентами и которые называют себя «членами команды», условия и цели работы иные, а значит, и одежда должна быть иной."

Щодо банку - тільки в персоналу який працю з клієнтами - середній і вищий менеджмент чоловіки - класичний костюм, жінки класичний стиль одягу!

Вибачаюсь що по російськи
Дресс-код (англ. dress-code — кодекс одежды) — форма одежды, требуемая при посещении определённых мероприятий, организаций, заведений.

Термин «дресс-код» изначально возник в Великобритании, но быстро распространился по всему миру. Используется для обозначения регламента в одежде, который показывает принадлежность человека к определённой профессиональной группе. Дресс-код компании считается продолжением корпоративной культуры фирмы и важной частью её бренда. Как утверждается, подобающий внешний вид сотрудника играет немаловажную роль в доверии клиента к фирме в целом, демонстрирует состояние дел в компании, показывает уважение к деловым партнёрам и клиентам. Требования к одежде сотрудника могут быть детально оговорены в трудовом контракте, за нарушения могут предусматриваться санкции.

В организациях особенное внимание уделяют форме одежды во время событий, связанных с принятием важных решений (например, деловые переговоры), и на успех которых в том числе может повлиять внешний вид сотрудников. Зачастую также регламентируется стиль одежды для сотрудников, работающих в офисе, и перечень неприемлемой одежды (например: шорты, «топики», декольтированные платья, шлёпанцы, кроссовки). Наиболее строгий корпоративный дресс-код можно обнаружить в банках и ресторанах.
Коды
Court dress — придворное платье, диктуется соответствующим двором.
Formal (Full formal, Full dress, Formal attire) — женщинам бальные платья, мужчинам днём Morning dress — светлый (за исключением похорон) фрак или костюм со светлыми жилетом и галстуком, вечером White tie — чёрный фрак с белой бабочкой.
Semi-formal (Smoking, Le Smoking) — женщинам коктейльные платья (предпочтительнее днём) или вечерние платья (предпочтительнее вечером), мужчинам смокинг с тёмной бабочкой (днём может потребоваться Stroller — чуть менее формальная разновидность Morning dress).
Informal (Cocktail (old-style) or Business attire) — деловой костюм|деловые костюмы.
Smart casual (Business casual (old-style), Cocktail (new style), Executive Casual, Corporate Casual) — женщинам слаксы, джинсы или юбка с блузой или водолазкой, допустимы модный ремень, пиджак, куртка или свитер в зависимости от общего стиля, ботинки или туфли на среднем каблуке обуваются на колготки, чулки или носки. Допустимы украшения, такие, как серьги, но они, как и всё остальное, должны гармонировать со всем остальным костюмом. Мужчинам брюки (иногда джинсы) и рубашка с длинным рукавом (можно без галстука), свободные туфли типа мокасин, обутые на носки для ношения с костюмом, ремень обязателен. Возможна спортивная куртка (не ветровка).
Business casual (Dressy, Resort Casual, Country Club, Casual chic, Semi-casual, Neat casual) — женщинам капри, длинные шорты или тканевые брюки (обычно не джинсы или брюки из тяжёлой хлопчатобумажной ткани) с поло; мужчинам рубашка или поло и хлопчатобумажные брюки с ремнём и свободными туфлями, обутыми на носки.

[править]
Офисный дресс-код

Одежда требуемая от сотрудников, работающих на определённом предприятии. Женщинам не рекомендуются миниюбки, топы с оголённым животом, низко сидящие брюки. [1]
  • 0

#256 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 22:27

ZoomerMan
все одно то все форма. все це обмежує людей.
я не знаю як можна нормально працювати, якщо тобі тільки про одяг і треба думати.
а взимку дівчатам ще й про здоров’я вибачайте статевих органів. самі ходіть в мороз з неприкритою попкою.
  • 0

#257 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 22:31

ненавиджу офіси, ненавиджу дрес-код :prapor3:
  • 0

#258 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 22:35

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.05.2009 23:27) писав:

ZoomerMan
я не знаю як можна нормально працювати, якщо тобі тільки про одяг і треба думати.
а взимку дівчатам ще й про здоров’я вибачайте статевих органів. самі ходіть в мороз з неприкритою попкою.

Цитую що таке офісний дрес-код

"Одежда требуемая от сотрудников, работающих на определённом предприятии. Женщинам не рекомендуются миниюбки, топы с оголённым животом, низко сидящие брюки."
  • 0

#259 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.06.2009 – 11:35

Перегляд дописуБлискавиця (31.05.2009 23:31) писав:

ненавиджу офіси, ненавиджу дрес-код :gryzin:
Ненавиділа школу,ненавиділа шкільну форму :prapor3:
  • 0

#260 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 11:53

Перегляд дописуЗимова Дівчина (31.05.2009 22:27) писав:

Насправді, не обмежує аж так...
1. Форма чи "обумовлений" стиль одягу є показником корпоративного порядку... Ви собі уявляєте працівників банку, наприклад, чи серйозних установ, якби всі ходили як хотіли... Не всюди видають форму. Просто вимагають зберігати класичний стильі дотримуватись корпоративних кольорів
2. Чому думати про одяг? Навпаки, коли кожен день думаєш що б вдягнути, щоб не подумали, що "вдома не ночувала або не милася", бо прийшла в тому ж самому..
3. Знову ж таки... ніхто не заставляє взимку ходити по вулиці в корпоративному одязі... та й часто є різні варіанти дрес-коду. Брюки, наприклад... Врешті, що заважає прийти на роботу в своєму, а на роботі перевдягнутись?

Перегляд дописуSensssorika (1.06.2009 11:35) писав:

Ненавиділа школу,ненавиділа шкільну форму :prapor3:
Мені подобалось, що в школі носили форму.. Сама носила ще радянського варіанту, а потім вже сучасного, в гімназії... Навпаки, форма це класно, нема "випендрьожу"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних