Перейти до вмісту

Ландшафтний дизайн

Повідомлень в темі: 41

#21 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.08.2008 – 15:26

Перегляд дописуЛюба_S (6.08.2008 16:10) писав:

Як ландшафтний архітектор можу надати пораду - обов язково створювати ландшафт навколо будинку...і обов язково користуватися послугами спеціалістів, які порадять як і де краще посадити рослини, а також поєднають ландшафт та індивідуальність кожного клієнта...мені дуже шкода, що в нашій країні ще досі люди задають таке питання, коли по всій Європі та й світу цей напрямок потужно розвивається...
хми... "обов язково користуватися послугами спеціалістів" - хто це сказав? заповзятий любитель може зробити аж ніяк не гірше...
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.09.2008 – 10:42

Оце туї вирішив трохи насадити... Але незрозуміла разюча різниця у цінах у Львові та Польщі.
Львів - від 160 грн.
Польща - 9 злотих (десь 20 грн.).
А через границю везти не можна без паперів... А потрібно принаймні 20 туй... От і роби ландшафтний дизайн...
З ялівцем та іншими рослинками справа подібна... ;)
  • 0

#23 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2008 – 11:09

Та зараз у гіпермаркетах є готові басейни, "озерця", фонтани і водоспади з гірками, можна купити будь-яку основу і прикрасити квітами та рослинами з того ж гіпермаркету, або нарізати гілочок у знайомих чи в лісочку(що ми й робимо), ...а можна й у парку, що приглянеться ;) , та навесні висадити в себе.

Через кордон легше провозити насіння і невеликі саджанці чи цибулинки, які можна скласти у ручний багаж.
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 15:16

Перегляд дописуБлискавиця (28.09.2008 11:09) писав:

Та зараз у гіпермаркетах є готові басейни, "озерця", фонтани і водоспади з гірками, можна купити будь-яку основу і прикрасити квітами та рослинами з того ж гіпермаркету, або нарізати гілочок у знайомих чи в лісочку(що ми й робимо), ...а можна й у парку, що приглянеться :) , та навесні висадити в себе.

Через кордон легше провозити насіння і невеликі саджанці чи цибулинки, які можна скласти у ручний багаж.
Оце я зараз і накупляв при оказії шалених знижок цибульок з Голландії. А дизайн завершив. Самостійно спланували (при невеликих консультаціях), найняли студентів для перекопування та вилучення коріння небажаних рослинок (дуже дорога то робоча сила ті студенти...), самостійно вирівняли ділянки, посадили якусь файну ялинку на розі будинку, а також 42 туї та вертикальні ялівці + кілька горизонтальних, викинув виноград, щоб відкрився давній кущ вічнозеленого деревця типу друшпан... Скоро кину фотки. Гарно вийшло. І не занадто дорого.
ПЕС. Правда сусід трохи хворобливо відреагував на ті 42 туї та вертикальні ялівці...
  • 1

#25 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.11.2008 – 12:01

ґґґ.....а що сказав сусід?))...та, сусіди - це теж частина "ландшафтного дизайну"))

ПС. То коли вже будуть фотки?
  • 0

#26 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 22.11.2008 – 18:23

Поки Weber викладе свої, насолоджуйтесь моїми :)
Зображення
Зображення

Хатинка не моя. Моє тільки виконробство :unsure:
  • 0

#27 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 23.10.2010 – 21:40

А моя сім'я вирощує рослинки для ландшафтного дизайну - різні там сосни, та ялівці.
А старший брат працює ландшафтним дизайнером як у тому анекдоті.

Цитата

– А ти хто за професією?
– Ландшафтний дизайнер.
– Прикольно!!!
– Так, на бульдозері працюю...

• 0

#28 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 24.10.2010 – 17:58

Перегляд дописучорно-біла (23.10.2010 22:41) писав:

tarasdzioba
зізнайся, ти родич Юста?
Не буду офтопити, відповім тобі у приваті "Думаю, що ні".
А щодо ландшафтного дизайну. У нас у Вижниці це справа не доцільна, бо довкола і так ліси і гірки. Цей дизайн роблять там, де такої екзотики бракує. А ми на тому заробляємо, а на наших обійстях ростуть не безплідні туї та ялівці, а нормальні яблуні та порічки.
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.10.2010 – 20:04

i 

Медіярував.

• 0

#30 Леся Українська

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Ode$$a

Відправлено 01.12.2010 – 16:14

Я люблю, коли ландшафтний дизайн максимально рельєфний. Тоді створюється відчуття природності, нерукотворності.

Зображення
  • 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.08.2013 – 16:51

Ось мої найновіші ландшафтодизайнерські доробки.
Зображення

Зображення
  • 1

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.10.2013 – 17:23

Ті файні червоні квітки - то матіоли!
  • 0

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.10.2013 – 19:09

Чи то пак - майори.
  • 0

#34 Petro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.01.2014 – 13:30

Дизайнер - це звісно добре, але як на мене, то краще ці гроші витратити на придбання тих же квітів і дерев. У мене дружина того року сама почала займатися облаштуванням дачної ділянки, точніше по її задумці робили разом. Зробили невелике водоймище, поруч клумбу в 3 рівні. Взагалі дача стає затишнішою і тішить око. Цього року спробуємо сіяти газонну траву. Але доки точно не знаємо яку. Дивились тут для зростання в тіні - її хочемо під плодовими деревами, і мавританський газон у кутку, там де багато сонця і мало хто ходить)) Хто користувався - порадьте якісне насіння будь ласка. Дякую :)
  • 1

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.05.2014 – 20:12

Зображення
своїми руками - правда сусідська хата трохи псує вигляд, але недавно відгородився суцільною огорожою.

Зображення

Зображення

Зображення

остання хфотка - вигляд з чорного ходу.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 12.05.2014 – 20:09

• 0

#36 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.05.2016 – 15:23

касандро, тут один вєжлівий товарісшь "заблукав". розумієш про що я? я розумію, це не шпіц на якого ви накидаєетесь моментально, але - шоб він не дуже перебродив. поможи йому з напрямком!
  • 1

#37 Skarabeya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 26.06.2016 – 11:39

Може, хтось підкаже, як називається елемент ландшафтного дизайну, коли ніби клумбу на камінні розводять. Хочу подрузі книжку підігнати, але за якою назвою шукати, не знаю.
  • 0

#38 Mygrenb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 03.12.2016 – 12:22

Перегляд дописуSkarabeya (26.06.2016 – 11:39) писав:

Може, хтось підкаже, як називається елемент ландшафтного дизайну, коли ніби клумбу на камінні розводять. Хочу подрузі книжку підігнати, але за якою назвою шукати, не знаю.

Цей елемент ландшафного дизайну називається "альпійська горка". Якщо у Вашої подруги є хист, то з допомогою рекомендацій дизайнерів, вона зможе сама облаштувати таку клумбу.
  • 0

#39 Мар'яно4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 11.12.2016 – 12:57

Якщо руки ростуть з потрібного міста, то альпійську горку не важко зробити. Ми влітку на дачі робили самі невеличку. Одразу котлован викопали - приблизно 1 метр завглибшки. Засипали в нього дренаж - мілкий щебінь (коли для будівництва закупали на http://alkiv.ua/ru/obschestroj/ будматеріали, то кілька зайвих мішечків взяли). Потім присипали землею та виклали каміння в декілька шарів (його у кар'єрі брали, біля нас недалеко є). Зеслю засипали у проміжки між камінням, час від часу поливаючи її, бо вона просідає. Потім у цей грунт посадили різні рослини - брали не тільки квіти, але й невеликі кущі та хвойні дерева карликових сортів.

Повідомлення відредагував Мар'яно4ка: 11.12.2016 – 13:05

• 0

#40 Lero4ka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.01.2017 – 13:38

Н узвичайно ж якщо приємно і радує око, то варто. Це ж Вам жити і щоранку споглядати його.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua