Перейти до вмісту

Курортний роман...Чи варто?

Повідомлень в темі: 71

#21 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.06.2008 – 20:16

Перегляд дописумалеча (3.06.2008 20:38) писав:

В будь-якому випадку варто щось "замуити"... як не є то ж відпочинок. Головне не наробити непоправного))))
Це ж відпочинок, і душею і тілом. <_<

Маєш рацію :wink2: Беріть одразу і побільше, як йа, наприклад :brovy:

Зображення

Зображення

Зображення

То вам методичні настанови, що тра робити на курорті ги :rolleyes:
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.06.2008 – 20:47

мої батьки познайомились на морі. правда були вже в зрілому віці. мамі 24, татові 26. Одружились, як результат: дві доньки. живуть добре.
  • 0

#23 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 03.06.2008 – 21:17

Перегляд дописуKatod (2.06.2008 16:41) писав:

якось все в вашій темі негарно виходить, і навіть постановка питання неподобається. чи варто, таке враження, що дуже хочеться, а треба щоб хтось сказав, що, ось, вперед, я теж так роблю, якось все примітивнінько виходить, не далі мозочка
може я рублю з плеча, і якийсь обмежений чи підстаркуватий

Та нє...не хочеться))) Просто цікаво прочитати думку інших))

От в моєї подружки взагалі "кіно" та ще і комедійне було, а не курортний роман. Познайомилась вона в Болгарії з двома, як вона каже, "атпаднимі парнямі" і не могла ніяк визначитись, хто їй більш подобається. Бігала вона з одним в кіно, з іншим - ше кудись....Телефонувала мені і щебетала шо "капєц, какіє ані чьоткіє і шо мнє дєлать, блін???" Я попереджувала, що добром то не скінчиться.....Скінчилось...ги...Коротше, якось там вийшло, шо вони (як то завжди трапляється) зійшлись десь випадково в одному місці, ну а Аня (подруга) почала робити спроби то все розрулити, та де там вже.....Після цих слів, я думала, шо далі все буде як завжди: вони її послали і...всьо, фініта ля комедія! Але ні....Після тої зустрічі, подружка вирішила зав'язати з романами. Хлопців тих вона не бачила декілька днів. Та одного разу стукає хтось в двері, вона відчиняє і бачить на порозі готельного номеру тих двох пацанів....Вони там ледь на коліна перед нею не падали, і постійно дякували, шо та їх познайомила....Одним словом - виявилось, що хлопці не проти "парєзвіцца" і з собі подібними)))
  • 0

#24 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 21:56

U mene ne bulo, bo buli vidnosini 2,5 rokiv, a zara vje 1,5 z kimos' zustrichayus', a zraditi ne hochu.

A ot ne bulo bi u mene nikogo, to chomu bi i ni... Navit' yakscho b nichogo z togo ne viyshlo, bude pro scho zgadati potim <_<
  • 0

#25 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.06.2008 – 21:41

Перегляд дописуДарця_Борхес (2.06.2008 01:58) писав:

Ну і далі все за відомим сценарієм - пристрасть, любофффь-мАркофффь......А потім скорий від'їзд.....То чи варто взагалі шось починати?
Там зайве слово "любофффь". Вона так швидко прийти не може (за час відпочинку). Закоханість - так. Але любов - ні, лиш як виключення в одиничних випадках, але аж ніяк не сценарій.

Перегляд дописуБоБриК (2.06.2008 17:04) писав:

Тре до кінця справу доводити)))) А то от пороздразнюєте хлопців і шо їм потім робити.....
Иги ж. І взагалі, як почитати тему, всі дівчата такі охочі до курортних романів...відпочинок душею і тілом...але не забувайте приницип "що посієш - те й пожнеш". А потім ще й будуть розказувати які чоловіки кобелі. А нема чого фліртувати з кожним другим "на морі", тоді й кобилювати не будуть. Сьогодні ти, як дівчина, розкрутиш на роман хлопака, а післязавтра твого хлопака розкрутить інша. І будеш тоді розказувати який він нехороший.
Моя думка: знайомитись - будь-ласка, а далі час покаже. А їхати з установкою на роман - то взагалі шльондрство. :happy1: Але в світі, де навкруги одні лиш шльондри, це стає нормою і ніхто навіть не задумується чи так має бути. Успіхів вам всім на морі, а кожному - своє :cool2:
  • 0

#26 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.06.2008 – 00:32

курортний роман мого друга переріс у роман поза курортом. йому було тоді 20, їй - 26... три місяці в сумі... вони не змогли відмовитись продовжити курорт в себе в місті... стосунки, зав"язані на сексі не можуть жити без сексу... а якщо у людей різні потреби і запити??? далі - нікуди. вона працює. він, до того ж, і вчиться... непроста ситуація була. розходились тричі... коротше, не жартуйте з тим... можна таким романом зіпсувати собі рік життя... можна - знайти собі щастя на все життя, а можна - просто так)) тільки треба бути готовим...
  • 0

#27 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.06.2008 – 20:29

я думаю варто, але треба врахувати наслідки і "потенціал", розставити пріоритети.. тобто, оприділитись стосовно людини і стосовно того, що саме ти хочеш... поставити табу на кохання, якщо воно нереальне, або ж навпаки... все залежить власне від того, що чекаєш від житті в цей момент в цьому місці від цієї людини...
  • 0

#28 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.06.2008 – 14:45

Якщо людина хоче гульнути, то навіщо питати чи варто.... друга справа, коли людина хоче знати, як зміниться в комплексі від цього її життя, але то також мабуть варто лише в тому плані коли вам стане легше від того, що необережна порада когось із теревенівців дозволить потім на нього звалити вину за те, що сталось.

Такі питання потрібно задавати перш за все собі.
Мені наприклад паралельно що кому варто, якщо це на мене абсолюнто ніяк не впливає і повірте, що більшості із нас, якщо не всім так само паралельно.

Повідомлення відредагував 100000: 20.06.2008 – 14:46

• 0

#29 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 20.06.2008 – 15:12

Якщо немає серйозних відносин, то на мою думку, люди й їдуть на море, щоб не тільки відпочити від роботи, а й задовольнити певні потреби.
  • 0

#30 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 21.06.2008 – 19:21

Перегляд дописуЛастiвочка (3.06.2008 21:47) писав:

мої батьки познайомились на морі. правда були вже в зрілому віці. мамі 24, татові 26. Одружились, як результат: дві доньки. живуть добре.
Чудово, коли історія має хеппі енд. :) Особливо, коли такий кінець.
Хоча, як на мене, курортні романи, це тимчасово... , не серйозно, хоча доля може постаратися і зустрінуться дві половинки. Відпочинок від асфальтного життя.

Повідомлення відредагував малеча: 21.06.2008 – 19:23

• 0

#31 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 23:04

Паєхалі всім форумам на море, знакоміцо :)
  • 0

#32 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.06.2008 – 13:42

флуд і оффтоп видалено. Будьте чемні
  • 0

#33 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 00:09

Та чому нє, ти вільна він тоже, а тут ще море, пляж, пісок, і ти вдалені від дома, гріх не скористатися можливістю, і наплювати, що там буде дальше, віддихнути треба на всі 100 %, хоч потім згадати, буде що.
Ех хочу на море)
  • 0

#34 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2008 – 01:17

треба...треба...і ще раз треба....море це ж відрив....можна робити все що не дозволяєш собі весь рік...в межах розумного звичайно=)але треба пам*ятати...що нато він і курортний роман...хоть і щось схоже на казки і трапляється в нашому житті....та все ж таки не треба думати думати що так буде і в цьому випадку=)
  • 0

#35 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 25.07.2008 – 11:01

Перегляд дописуФруктик (22.06.2008 00:04) писав:

Паєхалі всім форумам на море, знакоміцо :happy1:

Хороша ідея))) B) А там і населення Теревень збільшимо)))) :wacko: :) :)
  • 0

#36 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 25.07.2008 – 11:09

"За!", "За!" і ще раз "За!" Курортний роман то кльово. У мене минулого року був... Так погуляли три дні, вона поїхала додому, я теж))) Нам було добре разом, а більш нічого і не треба!!!
  • 0

#37 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 26.07.2008 – 07:04

Якщо у вас депресія, то в поміч вам курортний роман :happy1:
Бо розслабитись можно офігено, і головне всі болячки і депресію знімає:D

Фруктик
Я б з радістю, но робота <_<
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.07.2008 – 09:27

Все залежить від моральності та душевного стану людини на той момент.

Якщо брати з погляду на зняття стресу за допомогою сексуальної розрядки, то можна.
Але якщо в тебе є кохана людина, то мабуть не варто.

А для дорослих дядів і тьоть, мені здається, дуже навіть корисно - закоханість (чи хоча б просто секс) робить людину молодшою.
  • 0

#39 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 26.07.2008 – 10:38

Курортний роман..м-м-м :happy1: Це класно....Я ЗА!!!!!!!!!Але головне не закохатися, бо розлучатися буде ВА-А-А-АЖКО <_<
  • 0

#40 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 19:26

не треба. Не признаю короткочасні романи взагалі! :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних