Перейти до вмісту

Коли потрібно вивчати анатомію?

Повідомлень в темі: 28

Опитування: Коли потрібно вивчати анатомію? (35 користувачів проголосувало)

Звідки Ви вперше дізнались про статеві стосунки?

1. від батьків (1 голосів [2.86%])

Процент голосів: 2.86%

2. від вчителів (1 голосів [2.86%])

3. з підручника (2 голосів [5.71%])

Процент голосів: 5.71%

4. з преси (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. на вулиці (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

6. інший варіант (14 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

Ваш перший секс в якому віці?

1. 10-13 (1 голосів [2.86%])

2. 14-16 (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

3. 17-20 (16 голосів [45.71%])

Процент голосів: 45.71%

4. 20-25 (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. інший варіант (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.08.2008 – 08:01

Прошу видалити модераторів цей допис, а то спочатку написав і не глянув в яку тему. А тепер не можу видалити.

Повідомлення відредагував Андре: 09.08.2008 – 08:11

• 0

#22 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.08.2008 – 08:19

http://truechristianity.info/ -- ось знайшов християнський сайт на якому є тема, зліва в списку майже внизу де українські теми --- "Допоможи своїй дитині подолати сексуальний тиск".
Цікава книжечка, і факти там є, просто страшні.
Там далі автор пише що розповідати про таку тему трема в дошкільному віці, і як на мене то справді так.

А я також не памятаю коли точно, но десь в 6-7 класі, джерела різні були, зі всюди потрошку взнавав "про це".

Зараз світ такий, що навіть , як уже казали, в садочку діти говорять про таке, і я сумінваюсь що говорять все як воно насправді є, можливо не так зрозуміли, перекрутили, і в дитини яка таке почує появиться страх до протилежної статі, хто зна що там придумають ті діти. )
Як на мене хватає подивитись декілька годин канал М1, і вже поняття в загальному можна мати, або принаймі цікавість появиться вивчати ту тему. Я колись рахував, то з 10 кліпів у 7-8 кліпах є натяк на тему "нище пояса". Та і не обовязково М1, на будь-якому каналі подивитись рекламу,чи горівки, чи шампуню, чи тренажерів(була колись, тринажери для дому..), чи зубної пасти("...Давай спробуємо..." Саніно здається), чи ще якоїсь дрібниці не сумісної взагалі з темою сексу, і можна щось таки взнати.
А потім ще дивуються, чого то таке з абортами у малолітніх твориться, і ніхто навіть не думає заборонити таку рекламу. А канал М1 то взагалі , з їхньою погодою і кліпами, треба дозволяти дітям після 18. Здається вроді і смішно, але як на мене з перегляду такого і починається зацікавленість.
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.08.2010 – 23:17

Перемістив.
  • 0

#24 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.08.2010 – 10:45

Перегляд дописуMiguel (8.08.2008 11:47) писав:

То ж не обов'язково всьо зразу, але людина має знати з чого вона складається...
...і як в якому віці воно функціонує і як повинно функціонувати і чому передчасно виходить з ладу. Отже є сенс
вчити упродовж всього життя. так як фізіологічні процеси в організмі не стабільні і не бездоганні, є специфіка
вікова. Так що вчитися, вчитися і ще раз вчитися.
  • 0

#25 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 14.08.2010 – 22:05

Коли потрібно вивчати антомію?

Коли малята перестають хіхікати з слів 'пеніс' та 'вагіна'
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 15:34

опитування і назва теми слабо корелюють, є ж теми "коли дізнались про секс" і "в якому віці починати трахатись"

Перегляд дописуПастух (14.08.2010 11:45) писав:

...і як в якому віці воно функціонує і як повинно функціонувати і чому передчасно виходить з ладу. Отже є сенс
вчити упродовж всього життя. так як фізіологічні процеси в організмі не стабільні і не бездоганні, є специфіка
вікова. Так що вчитися, вчитися і ще раз вчитися.

анатомія вивчає будову, як анатомічні одиниці взаємодіють вивчають інші дисципліни
  • 0

#27 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 11.01.2011 – 23:32

Прочитав і трішки не зрозумів про що тема - про анатомію, морфологію в загальному, чи суто про будову статевої системи?
І до речі - вчити поверхневого чи глибоко?
  • 0

#28 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 12.01.2011 – 09:52

Коли вчити анатомію? Ніколи. Який в цьому сенс? Хіба дуже поверхово і з самого дитинства. Пригадую, що в школі це було страшенно нудно і складно, і нічого я звідти цінного не взяв. А так хай вивчають ті, кому це цікаво.

Перегляд дописуMiguel (20.06.2008 07:50) писав:

бо зараз є багато людей які, наприклад, не знають які функції виконує селезінка чи жовч в організмі...
Я от досі не знаю про селезінку, пішов читати вікіпедію :happy1:
  • 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 13.01.2011 – 11:45

Перегляд дописуSink (1.06.2008 21:23) писав:

Жарти жартами, але в принципі той інстинкт закладений у нас чьотко, того й відчуття якогось апріорного споконвічного знання :happy1:
в мене цей інстинкт з"явився досить пізно, але цікавий факт, я був допитливим малюком, і звернувши увагу на різницю конструкцій дитячих тіл між дівчинкою і хлопчиком, я подумав, що там випуклість а там впуклість, і конструктивно вони мали б підходити, але так як ця операція ні до чого не призвела б, тим більше, вона якась не гігієнічна, я її відкинув, і далі грався машинками
справді, дівчата не цікавили в такому плані до стуленських часів, цікавіше було спілкування, отакі от латентні відносини

і до назви теми, основи анатомії вивчають ще на природознавстві в другому класі, там вивчали всякі органи і їх призначення, тільки більшість на те забиває, і думає що не пригодиться
справді, як на мене, педагогіка невідомо куди робить упор, як на мене потрібно більший уопр робити на біологію-хімію-фізику-математику на все одночасно, звичайно, не забувати про літератури і музики, ну то вже інше питання
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних