Перейти до вмісту

Рушаємо в дорогу, процес підготовки до подорожі

Повідомлень в темі: 143

#121 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.12.2010 – 13:07

Перегляд дописуGlobetrotter (24.12.2010 11:25) писав:

на мою думку абсолютно міська модель. кордура не забезпечить відповідної жорсткості, не захистить гомілковий суглоб. крім того, мембрана без відповідного захисту втратить свої чудодійні властивості.
звичайно, є індивідууми, котрі бігають по горах в кедах, але...
іду в них на новий рік на Кукул))) вдягну пару шкарпет і думаю не промокнуть зразу...
а до того я взагалі не мав для Карпат спеціалізованого взуття, так що думаю потім мені на весну/осінь згодяться) краще ніж те в чому я ходив до того 2 роки)

якщо чесно то ці вибирав по ціні а не по характеристиках
  • 0

#122 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.12.2010 – 13:49

Перегляд дописуФабрегас (24.12.2010 13:07) писав:

іду в них на новий рік на Кукул))) вдягну пару шкарпет і думаю не промокнуть зразу...
а до того я взагалі не мав для Карпат спеціалізованого взуття, так що думаю потім мені на весну/осінь згодяться) краще ніж те в чому я ходив до того 2 роки)

Там до речі під Кукулом десь мисливець загубився. 10 грудня пішов на полювання. Дотепер шукають.
  • 0

#123 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 25.12.2010 – 08:53

Перегляд дописуGlobetrotter (24.12.2010 11:25) писав:

звичайно, є індивідууми, котрі бігають по горах в кедах, але...
а є і повні придурки, які на Говерлу йдуть у шльопанцях...

зараз то подорожі збираюсь за 3-4 години, при тому, що ще йду в магазин. В залежності куди їду час може змінювтись, якщо в гори то в районі 3.5-4 годин, оскільки перевіряю спорядження, якщо в якесь місто чи на море то до 2 годин.
  • 0

#124 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 25.12.2010 – 10:05

Перегляд дописуШkідниk (25.12.2010 09:53) писав:

а є і повні придурки, які на Говерлу йдуть у шльопанцях...
прикро константувати, але такі часто трапляються. комплект спорядження обов'язково доповнює мішочок Boss і фляшка з прозорою рідиною...

доречі, гори прийняли нову жертву: замерз 26-літній турист.
  • 0

#125 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.12.2010 – 13:28

Ото треба сповіщати про свій маршрут відповідним службам зараннє, як раніше робили.
  • 0

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 27.12.2010 – 00:06

Перегляд дописуFT232BM (25.12.2010 13:28) писав:

Ото треба сповіщати про свій маршрут відповідним службам зараннє, як раніше робили.
це треба робити і завжди так роблять на Кавказі і т.д. А в Карпатах я вважаю дуже сильно треба постаратись щоб загинути... но але якщо людина іде сама в зимові Карпати .. то це треба трошки розуму мати... в гори вважаю самому неможна іти... будь яка травма і тебе вже ніхто нікуди не потягне...
  • 0

#127 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2010 – 01:13

Перегляд дописуFT232BM (25.12.2010 13:28) писав:

і чим би це допомогло? він же не загубився, а замерз.
та й дійсно - взимку в гори попертися самотужки це просто "супер" ідея.
  • 0

#128 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 12:24

Придбав собі вчора отаку річ. Що скажете?
Зображення
Легкий комфортний двомісний намет для використання протягом всього року. Завдяки своїй вазі, ця модель ідеально підходить для велоподорожей, піших походів, сплавів тощо. Намет відрізняється простою і одночасно стійкою дюралюмінієвою конструкцією з просторим тамбуром і широким входом.

Матеріали і технології:
Зовнішній тент: 100% поліестер, 4000 мм
Внутрішній намет: дихаючий водовідштовхуючий 100% поліестер
Підлога: 100% нейлон PU 10 000 мм
Конструкція: Дюралюміній 7001 T6 Ш 8,5 мм

Технічні характеристики:
Місткість: 2 людини
Протимоскітна сітка
Проклеєні шви
Компресійний мішок: 15 x 15 х 43 см
Розмір: (210+65) x 130/95 см

Вага: 2200 гр.
http://trimm.com.ua/product_info.php?produ...b5iq7f32ndcotq7

Повідомлення відредагував Фабрегас: 20.04.2011 – 12:25

• 0

#129 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 12:47

Перегляд дописуФабрегас (20.04.2011 13:24) писав:

Придбав собі вчора отаку річ. Що скажете?

Скажу що в ногах трохи вузьковатий. 95 см. Та і головою до входу спати якось...некомфортно.
Не знаю... він виграє по вазі 500-700 грам від звичайних 2-місних наметів, але досить суттєво зменшує "житлову площу".
  • 0

#130 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.04.2011 – 12:53

наче нічо. легенький такий.
я там полазила, нагледіла отакий ще нам на заміну старого. цікаво наскільки вони витривалі в експлуатації. бо я про цей трімм нічого не знаю.
  • 0

#131 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.04.2011 – 16:47

у мене старий добрий hannah 2+1. Напевно брав би такого самого якщо на 2х чоловік
  • 0

#132 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 20.04.2011 – 17:02

Перегляд дописуAntares (20.04.2011 17:47) писав:

у мене старий добрий hannah 2+1. Напевно брав би такого самого якщо на 2х чоловік
ну твій напевно під 3 кг важить )
  • 0

#133 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 20.04.2011 – 22:35

Перегляд дописуNeorlandina (20.04.2011 13:53) писав:

я там полазила, нагледіла отакий ще
Справді, зручніше коли 2 тамбури. Переконався неодноразово.

А те, що Delta D "для використання протягом всього року" і без снігової спіднички... ну, не знаю.
Свій Hannah 2+1 купував 4 роки тому за 80$... правда, він теж без спіднички :happy1:
  • 0

#134 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 01:00

Перегляд дописуGlobetrotter (20.04.2011 23:35) писав:

Справді, зручніше коли 2 тамбури. Переконався неодноразово.

А те, що Delta D "для використання протягом всього року" і без снігової спіднички... ну, не знаю.
Свій Hannah 2+1 купував 4 роки тому за 80$... правда, він теж без спіднички :happy1:
ну я його купував з усвідомленням того що буду використовувати протягом 3 сезонів а не цілого року)
  • 0

#135 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.04.2011 – 09:13

Перегляд дописуФабрегас (20.04.2011 18:02) писав:

ну твій напевно під 3 кг важить )
так щось типу того
  • 0

#136 Kwodon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Поділ

Відправлено 20.11.2011 – 09:59

В мене поїздка розпочинається з того, що мені дають список продуктів, які я повинен взяти в похід. Якби ж ще список речей давали, а то часто забуваю плащ:)
  • 0

#137 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.04.2013 – 11:56

Оскільки скоро закінчиться зима і почнеться весна (про це говорять метеорологи, коти, тітки на автобусних зупинках і ліве коліно моєї бабусі) то багато людей будуть збиратися кудись за межі постійного місця проживання, тобто у подорожі, відпустки, канікули, відрядження і т.д. Думаю, що ця тема буде актуальною,оскільки народна мудрість говорить "Готуйсани літом а речі збирай напередодні".
Для початку треба зорінтуватися в трьох моментах:
1 - куди збираємося?
2 - на скільки часу ми туди збираємося?
3 - скільки людей в групі?
Я розумію, що ніхто не любить читати великих постів, але що ж поробиш...
Отже, по пунктах
1. якщо ми збираємося в "цивілізовані місця" тобто передбачаємо добирання до безпосереднього місця перебування транспортом, живемо в готелі, котеджі, базі, приватному будинку і т.д. Переважну більшість часу перебуваємо в межах населеого пункту і маємо доступ до їжі та медикаментів (кафе, кіоски, аптеки і т.д.) а також до магазинів, то переживати нема чого і особливо напаковувати сумку всякими "речами першої необхідності" теж не варто, натомість треба звернути увагу на одяг, особливо жінкам "ну як то я два дня буду в тому самому". Ці варіанти передбачають тури по містах, відвідини інших країн, виїзд "на моря". В цьому випадку треба звернути увагу на
- Одяг він повинен бути зручним і нормально виглядати, а також бути підібраним по сезону (Вас не зрозуміють в Єгипті, якщо Ви одягнете лижний комбінезон)
- Взуття - вого вимагає особливої уваги, адже забезпечує пересування. Не потрібно брати нове, не ношене взуття, бо мозолі на ногах зіпсують Вам все задоволення від подорожі і відпочинку.
- Засоби особистої гігієни - не потрібно брати все, що є у шафках Вашої ванної кімнати! Якщо житимете в готелях - вам всьо дадуть, якщо ні - купіть на місці. З собою варто взяти: гігієнічні салфетки, жіночі засоби гігієни (для жінок), зубну щітку і пасту, дезодорант (краще сухий або кульковий), бритвений набір (для чоловіків), туалеткий папір і мінімум косметики (для жінок), презерватив. Шампунь та мило повинні бути в готелях,або їх простіше купити на місці аніж нести з собою - це зайва вага.
- Документи. Без коментарів.
- Ліки. Не потрібно тягнути з собою половину аптеки чи поліклініки. мінілабораторія Вам теж не знадобиться. Кожна людина знає особливості свого організму і знає, що їй може знадобитися. З необхідного: лейкопластир, ліки від нудоти, від діареї, від болю голови та для покращення травлення, типу мезим. Більше нічого не знадобиться, а якщо знадобиться, то це можна купити чи попросити в готелі або в водія транспорту.
- Гроші - куди ж без них.
- Фотоапарат, шнур, карта пам'яті, батарейки, зарядне. (мобілка, камера, МР3, ноуті інша техніка....)
Якщо ж Ви вирішили відпочити "дікарьом", в автономному режимі - про це буде далі....
2. Якщо Ви збираєтеся витратити на відповинок 2-3 доби, то Вам не потрібен 100 літровий експедеційний рюкзак і набір харчів на місяць для роти солдат. Потрібно добряче прорахувати кількість одягу і харчів, бо здебільшого потім в рюкзаку додому повертаються речі, яких жодного разу не вдягали (літом навіть вночі ніколи не буде -35*С тому валянки і куфайку "про всяк випадок" брати не потрібно) а їжа викидається безпосередньо перед посадкою в автобус чи потяг, направляючись додому...
3. Якщо в похід йде група з 10-ти чоловік, то кожному не потрібно мати сокиру, лопатку, 15-ти літровий казан, 40-містний намет, перфоратор, газонокосарку, переносну занітно-ракетну установку і т.д. Є речі індивідуальні а є речі загального користування, які потрібно брати з врахуванням кількості людей в групі, та розподіляти поміж всіма.
  • 0

#138 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.04.2013 – 15:12

В подальшому будемо розглядати екіпіровку та оснащення відпочиваючого в автономному режимі (гори, ліс, пересічна місцевісць і т.д., де є мінімальні шанси зустріти представників свого виду або магазини, аптеки і населені пункти).
Що не потрібно робити:

Вам подзвонили і запросили піти на вихідні в Карпати, полазити по горах. Ви ніколи раніше такого не робили, отже не знаєте що потрібно з собою брати... Ваші наступні дії - навіщо готуватися наперед - і так всьо встигну, треба то діло відмітити з друзями - подзвонили, запросили друзів, накрили стіл. Друзі починають давати поради, розказувати, що треба брати, що треба знати, вміти і робити, відчуваю себе супергероєм. Такс... треба отримати теоретичні навики - ІНТЕРНЕТ!!! Читати статті довго і нудно, треба відео подивитися... такс - Бер Грілз - фігня. я ж не в Гренландію збираюся.... О! "Крокодил Данді в джунглях Амазонки" - якраз то шо треба, в Карпатах тоже є річки і дерева - чим не Амазонка?) Подивився, порадився з друзями... вони кажуть, що в туристичних магазинах продають дороге гімно а оскільки в мене нема ніякої екіпіровки то скуплятися я буду в воєнторгах і толкучках. Лягаю спати, наставляю будильник на 6:00, щоб зранку встати, переставити на 6:30 і поспати ще пів-години... :)
Встав в 7:00, пора збиратися, бо на 11:00 мене вже чекатимуть на вокзалі....
ЙОПТЄ!!!! В мене ж ніфіга нема!!! Так, тре знгадати всьо що я бачив в кіно і всьо що говорили друзі - вони поганого не порадять бо їхні друзі колись ходили а походи і їм переазували що і як має бути. Перше - берем рюкзак (бабло батьки дали, обрадувалися, що я хоч кудись раз в житті з-за компа вилізу) ... їду в туристичний магазин, бо в воєнторзі нормальних рюкзаків нема... Такс, я хочу рюкзак - який? - великий! А які є? ага, давайте тойво на 150літрів, о, тут і карманчики для льодорубів є - пригодиться (пофіг, що зараз - серпень). такс, а ще мені треба карімат - нє, той кольоровий не давайте - що я лох якийсь - з розово-голубим каріматом буду, давайте тойво чорний, тоненький - лекше нести буде... Такс, ага, вночі буває зимно, тому дайте термобілизну, спальнік пуховий на -25*С, і палатку. Нє, фуфлижні в вас палатки, якісь дуже не прочні, я візьму совєцку, брезентову - пацани казали - до кінця життя вистачить. Нормально, біжу в воєнторг. Так, треба купити одяг камуфляжний - я ж стєцназ по виживанню в гірських умовах - спейшел форс, камуфляж - це круто! Так і бєрци, троха жмуть - фігня, розножу... і ше мені треба флягу і котєлок, ну щоб всьо було в комплєкті і чьотко. Га? ага, ну давайте зразу сапьйорку... пригодиться. Такс, дальше йдем в охотнічий магазин - треба тісак купити. Добрий день. дайте ножа, нє, не складного - я ж не дитина, отого здорового дайте, як в Рембо! Так, ше шо мені треба - костьор розпалити, так дайте сірники звичайні, охотнічі, лінзу, огниво, запальничку газову і бензинову і ше "вічну спічку", мало лі шо, я ж в похід збираюся... такс, ще дайте пилку ланцюгову і струнну і сокиру, ну ніби всьо.... Аптека - добрий день, дайте мені лікарства в гори.. ну незнаю шо там має бути, давайте щось на власну думку... га скіки - 500грн? добре, далі біжу додому збирати то всьо...
Такс всьо лізе в рюкзак, ага - посуди нема, нічьо - візьму з сервізу - мама не проти) Так, ще одяг - треба плавки, шорти, кєпку-варовку, дублянку (а вдруг похолодає).. треба мильнобрильні взяти: йдем в ванну і скидуємо в рюкзак туалетний папір, великий тюбік зубної пасти, 2 зубні щітки (на ранок і вечір), зубний бальзам, гель для бриття, бритва, лосьйон після бриття, мило туалетне, мило господарське, дезодорант, шампунь, бальзам для волосся, пральний порошок (а вдруг прийдеться щось постірати)... Так треба не забути взяти гребінь, щітку і пасту для взуття... МАМО!!! Зроби мені їсти!!! Та, налий зупи в слоїк... трьохлітровий....Треба спеції взяти... що там в нас є? Перець, сіль, кориця. коріандр, базилік, майоран, петрушка - беру всьо - пригодиться. Скіки солі - кілограмову пачку! А вдруг більше ніхто не візьме? АААА Я СПІЗНЮЮСЯ!!!! Так, треба взяти зарядку для мобілки і кіпятільнік, амало лі шо... Ше що? Ага, требавзяти фотік... візьму батін, той що за 3000$ батя не буде протів, ну що йому для мене жалко?). Ну ніби всьо зібрав... так, важкуватий рюкзак - кілограм 50 важить, ну нічьо, сядем в електричку, там розкинем по всіх порівну. МАМА!!! Визви таксі, я спізнююся...
  • 2

#139 maksym21

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 15.09.2013 – 22:41

Перегляд дописуПанночка (25.04.2009 – 21:25) писав:

1.Гроші
2.Гроші
(Далі - за текстом д.в.)

саме так, грошей бажано брати в 2 рази більше)
  • 0

#140 gotothegoal

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.12.2014 – 10:42

Закордон беру мінімум: паспорт, фотоапарат, пару футболок, гроші (в різних варіантах) і хороший настрій) Але в кінці пакування речей виходить повний набитий рюкзак) Не знаю як так виходить!))

В похід: паспорт і гроші лишаю вдома)) а решта залежить від тривалості походу і від пори року! Але головне правильно розрахувати їжу! Ходив поки що тільки літом)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних