Перейти до вмісту

Праві/ліві у владі

Повідомлень в темі: 27

#21 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славія

Відправлено 29.05.2008 – 20:34

Гітлер був психічно ненормальним, а я говорю про нормальних людей. Ненормальні люди не можуть кроїти політику для нормальніх людей. І куди він повів і що потім з ним стало? Хрєновий приклад...
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 29.05.2008 – 20:55

Думаю радикальні праві сили лише роз'єднають Україну. Як на це відреагує схід? Україна - це не тільки Галичина та Франківщина, а і Донецьк, Одеса, Сімферополь. Треба на на підгрунті національної ідеї іти до взаєморозуміння і стирання мовних чи політичних бар'єрів.
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.05.2008 – 08:56

Перегляд дописуDarkLordVillis (29.05.2008 20:48) писав:

Гітлер прийшов до влади лише за підтримки комуністів.
Я ж не кажу, що треба мріяти про кордон на уралі... Я лиш кажу, що потрібний вибір.
Гітлер зіграв на меншовартості співвітчизників за наслідками першої світової війни. Українські нацюки повністю перейняли його тактику й намагаються підбурити нарід на підставі меншовартості існування в СРСР. Але цей шлях помилковий, тому що нагромаджує комплекси замість розвитку.

Повідомлення відредагував zav: 30.05.2008 – 09:04

• 0

#24 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.05.2008 – 15:32

Перегляд дописуDarkSun (29.05.2008 21:55) писав:

Думаю радикальні праві сили лише роз'єднають Україну. Як на це відреагує схід? Україна - це не тільки Галичина та Франківщина, а і Донецьк, Одеса, Сімферополь. Треба на на підгрунті національної ідеї іти до взаєморозуміння і стирання мовних чи політичних бар'єрів.

Якщо, скажімо, 5% відсотків має ультраправі погляди, то яким має бути представництво правих радикалів в органах влади? Правильно, 5 %! І срати я хотів на то, як реагуватиме схід. Дякую за увагу.
  • 0

#25 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 01.06.2008 – 13:03

У землю втопчуть. Це не больно, матиме досвід.
  • 0

#26 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.06.2008 – 14:38

5 % у органах влади? в усіх органах? тобто в законодавчій, виконавчій і судовій системі по 5%. З нашими теперішніми законами 5% це ніщо. це лише допуск до парламентського корита, але не до влади.
  • 0

#27 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.06.2008 – 15:15

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.06.2008 15:38) писав:

5 % у органах влади? в усіх органах? тобто в законодавчій, виконавчій і судовій системі по 5%. З нашими теперішніми законами 5% це ніщо. це лише допуск до парламентського корита, але не до влади.

Це передусім можливість висловити свою позицію, скажімо, з парламентської трибуни.
  • 0

#28 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6060 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.06.2008 – 16:54

а толку? кому там висловлювати свою позицію? Свою позицію треба висловлювати народу через ЗМІ. А це грошей коштує. А при 5% в парламенті правих не профінансують з буджету, тобто з наших податків, для власної реклами. Вся наша демократія зводиться до олігократії. А олігарх - патріот української нації (не держави) - це нонсенс! Так як заробити гроші можна лиш за рахунок праці українців, обманюючи їх, то чи може справжній патріот стати олігархом? Чи буде він фінансувати політичну силу, що не принесе йому матеріального прибутку? Праві можуть принести лиш моральний прибуток - задоволення патріотизму. Замкнуте коло олігократії, що знову ж повертає простий народ до антисемітизму....

- от такий тонкий натяк на те, що в усьому винні жидомасони
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних