←  Програмування

Теревені

»

Чи може поїхати дах від програмування?

світлина Lactarius 09.06.2008

Цитата

Matvey, і ще бажано не голотись хоча б кілька днів підряд. Краще - тижнів. Ще краще - не голитись взагалі.
Звичайно... А ще не митися і спати в одязі... Не міняти одяг... І обовязково в холодильнику повинно бути пиво і павутиння...
Відповісти

світлина Matviy 09.06.2008

Перегляд дописуСварус (9.06.2008 12:47) писав:

Matvey, і ще бажано не голотись хоча б кілька днів підряд. Краще - тижнів. Ще краще - не голитись взагалі.
А, точно, забув додати ))
А пиво ще має бути на клавіатурі....
Повідомлення відредагував Matvey: 09.06.2008 – 15:44
Відповісти

світлина mim 09.06.2008

Перегляд дописуСварус (9.06.2008 11:47) писав:

я, наприклад, так і роблю :beer:
Відповісти

світлина Koshk@ 13.06.2008

А мені голитись не треба))))))) А програмером бути це добре. Ті хто кажуть що вже їде криша мабуть цього не вміють))))
Відповісти

світлина Андре 13.06.2008

ну не знаю, чи не вміють, чи мож вже аж занадто багато вміють..
думаю це не стільки від вміння залежить, як від самої людини.
від великої кількості інформації і від розумових перевантажень запросто може дах поїхати.
особливо, якщо сидіти за компутором більше 10 годин в день.
звичайно, якщо зупинитись тільки на одній технології програмування,
сидіти над простими (навіть рутиними) завданнями в офісі, роблячи розумний вигляд, то нічого страшного з дахом не станеться.
Відповісти

світлина -=Felorgas=- 14.06.2008

Перегляд дописуMatvey (8.06.2008 21:29) писав:

Ви головне запам'ятайте, щоб стати кваліфікованим спеціалістом з програмування, треба мати довге волосся, бажано мішки під очима, проводити біля компа не менше 10 годин на день, а також основні жарти мають бути комп'ютерної тематики...
Відповісти

світлина Андре 16.06.2008

програмістами не стають. ними народжуються.
Відповісти

світлина Dmitrius 03.09.2008

Перегляд дописуАндре (13.06.2008 21:07) писав:

звичайно, якщо зупинитись тільки на одній технології програмування,
сидіти над простими (навіть рутиними) завданнями в офісі, роблячи розумний вигляд, то нічого страшного з дахом не станеться.

Стенеться. Він таки поїде, але у інший бік і не надто помітно, бо стандартно... :happytwo:
Відповісти