Перейти до вмісту

Якщо вибирати то кого? США чи Росія!

Повідомлень в темі: 125

#41 punic

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.05.2008 – 19:51

звичайно що ліпше США , росія - москалі , ну їх на.....
  • 0

#42 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 19:59

Перегляд дописуNomad (30.05.2008 18:47) писав:

От якби ви блін про це і думали, а ви тут пишете-ой ... Це шо переймання досвіду у цих країн, це чіткий економічний розрахунок їх вад і переваг?
Саме так, це аналіз.
Я в темі навів багато історичних фактів.
А твої факти й аналіз де?

Перегляд дописуNomad (30.05.2008 18:47) писав:

Нє, це звичайнісінька белькотня, потрясання політичними стереотипами і т.д.

А беззмістовна белькотня ось:

Перегляд дописуNomad (26.05.2008 20:38) писав:

потрібно дружити з тими, хто для тебе приносить якусь вигоду і користь.
... а чого от гамериканці такі до нас дружні? Шо для них вигідно? І чого ми такі противні москалям? Отож-бо і воно. :angry1:

П.С.
Мабуть ти й сам відчуваєш, що з такими загальними аргументами як "не міряйте чужу сорочку", а "чого от гамериканці такі до нас дружні?" тобі нема що сказати в цій темі.
  • 0

#43 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.05.2008 – 21:32

Щось таке як скажете, їй-богу як малі діти )))
Якщо і постане такий вибрі, то він не постане перед Україною, за неї все вирішать ті, до кого "приєднуватись". А все решта пустослівя
  • 0

#44 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 21:34

Перегляд дописуСварус (30.05.2008 22:32) писав:

Щось таке як скажете, їй-богу як малі діти )))
Якщо і постане такий вибрі, то він не постане перед Україною, за неї все вирішать ті, до кого "приєднуватись". А все решта пустослівя
У мене теж такі друзі були у 2004му. Казали, що все за нас вирішать.

П.С.
Якщо ви не вірите що здатні на щось впливати, то для чого тут пишете? Тоді по вашій ідеології ваші слова мусили б бути пустослів'ям в квадраті.

Повідомлення відредагував Пересічний: 30.05.2008 – 21:36

• 0

#45 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.05.2008 – 22:51

Пересічний, опустіться на Землю, в північну півкулю, трошки повище Чорного моря. Україна(ви) за російський флот? Україна(ви) за поширення СНІДу? Чого ж тоді все не так, як Ви особисто того хочете? Бо Ви в цих масштабах - абсолютний ніхто. І ніяка Україна Вас не питає яким повинна бути норма податків і якою має бути Конституція, все роблять за Вас.
  • 0

#46 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 05:33

Цитата

Саме так, це аналіз.
Я в темі навів багато історичних фактів.
А твої факти й аналіз де?

А я б сказав холівар звичайнісінький, і аргументи тут не допоможуть, бо я пишу втретє-ви пишете про те чого не бачили на власні очі,але про що вам показав телевізор і написала пресса.
Мої факти прості- не треба вибирати-США чи Росію, не треба вибирати НАТО чи не НАТО, а треба вибирати свою націю, свій народ, а от те про шо ви пишете-це називається "комплекс меншовартості"-коли ви ні на що не здатні, а шукаєте підтримки в когось сильнішого, надіячись підтримка буде чистосердечна, і кредити будуть безплатні.

Цитата

П.С.
Мабуть ти й сам відчуваєш, що з такими загальними аргументами як "не міряйте чужу сорочку", а "чого от гамериканці такі до нас дружні?" тобі нема що сказати в цій темі.

Нє шановний, єдине шо я відчуваю що тут не важливі слова якісь і тези, факти, і т.д.-все рівно такі як ви будуть гнути лінію і іти напролом, тому якшо ви надієтеся втягнути мене в цю дискусію-нє, дякую, я не збираюся розводити політичні холівари, бо нічого цим не добюся. Тому сперечайтеся й надалі, буду вболівати за вас :angry1:
  • 0

#47 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.05.2008 – 10:30

Перегляд дописуpunic (30.05.2008 20:51) писав:

звичайно що ліпше США , росія - москалі , ну їх на.....
- сказитись можна, ледве стримуюсь. Саме ті москалі, на чолі з Горбачовим. і заповіли нам таку любов до США. І вибір США на противагу москалям - це саме їхній, навязаний нам вибір. Ще Горбачов за вас таких наївних вибрав вам дорогу на захід. А ви й ведетеся. Ведетеся вождями комунізму, у вказаному комуняками напрямі... більше слів нема, одні емоції...
  • 0

#48 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 11:39

Перегляд дописуDarkLordVillis (31.05.2008 11:30) писав:

- сказитись можна, ледве стримуюсь. Саме ті москалі, на чолі з Горбачовим. і заповіли нам таку любов до США. І вибір США на противагу москалям - це саме їхній, навязаний нам вибір. Ще Горбачов за вас таких наївних вибрав вам дорогу на захід. А ви й ведетеся. Ведетеся вождями комунізму, у вказаному комуняками напрямі... більше слів нема, одні емоції...
Знідний по самоє нємагу :-)
Уявімо ситуацію: живе собі тихенько вдома, двоє людей аж тут бац, їхньому сусіду зправа починається здаватись, що їх сусід зліва повний ацстой і вони починають час від часу чупруватись ходячи по їхніх грядках. Разом із тим один житель підтримує сусіда зліва, а інший - сусіда зправа. І тут оп одному стріляє в голову, а чи не закинути
до тих двох жителів якогось доброжелатєля щоб деорганізувати їх відносини і якщо не вдастся заманити собі в підтримку двох, то поки ті сперечаються по горядках можна буде без страху ходити.

Мораль этой бансни: хто не хоче годувати свою армію годуватиме чужу.

Нафіга нам Конституція? Нафіга нам незалежність... нафіга нам завтрішній день, якщо ми не просто не знаємо свого минулого, а навінь не розуміємо того що відбувається безпосередньо зараз. Це ж як нас треба було закодірувати, щоб ми так спокійно віднеслись навіть до самої думки про можливість такого вибору.

Повідомлення відредагував 100000: 31.05.2008 – 11:43

• 0

#49 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 01.06.2008 – 16:57

О, тема перейшла на гумор :angry1: Так, правильно, теба трішки розслабитись... я б вибрав австралію :) А серйозно, то я хотів би, аби в Україні було таке чисте чудове море з пляжами, щоб для всих українців місця вистачало. Ато до нас в основному москорити їздять відпочивати, та ще й намагаються наші курорти рекламувати для інших іноземців... хоча інша сторона медалі в тому, щоб українці були досить платоспроможними, і в іноземцях потреби небуло. От в розділі про мову є тема така політична, про двомовність, так я ще й тут напишу - з такими виборами США чи РОСІЯ скоро в Україні буде двомовність англоросійська. не вибирати треба, а рятувати Україну.

А тепер, щодо моєї улюбленої теми - "жидомасони" - чомусь немає вибору, чи обєднуватись з Ізраілем, чомусь немає питання про жидівську мову - от де хитрість, всім хитростям хитрість!
  • 0

#50 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2008 – 08:43

А я думав тема про еміграцію :rolleyes:
  • 0

#51 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 02.06.2008 – 12:20

Про еміграцію до США є інша тема. А емігрувати до Росії - :rolleyes: ласкаво просим малоросів! Тема про те, що деяким *патріотам* дуже муляє незалежність, якої і так нема насправді, а вони і того хочуть стати раком чи під янкі, чи під московитів.
  • 0

#52 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 02.06.2008 – 12:29

Чому саме раком, може ним до подобається інша поза? :rolleyes:
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.5.).
  • 0

#53 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.06.2008 – 15:30

нашо нам хтось інший здався? спочатку хай наші політики між собою розберуться!
  • 0

#54 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 02.06.2008 – 15:35

Перегляд дописуКрасунечка*****^^^ (2.06.2008 16:30) писав:

нашо нам хтось інший здався? спочатку хай наші політики між собою розберуться!
То мабуть займе стільки часу, що скільки мені потрібно щоб пішком дійти до сонця...
  • 0

#55 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 07:25

Подальші мої вивчення історії ще більш підтверджуюють, що США та РФ - це одне і теж, це брати-близнюки, що змагаються між собою, але всеж найрідніші, і змагання їхні дружні між їх державами, але ворожі до всих інших.
Бо для РФ правильніше підходить назва "Північноазіатська Федерація", а народи, і американський, і російський, формувалися з людей різноманітних народів, що забули своїх предків.
  • 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.06.2008 – 08:38

США і РФ (і ЄС!!!) це великі геополітичні гравці. Вони нами скористаються і викинуть. Україна не шлюха! Тому треба об’єднуватися, створювати союзи із рівними собі (бриблизно рівними та слабшими :) ).

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 15.06.2008 – 08:39

• 0

#57 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 12:18

Ну, щодо ЄС незгоден, це все таки навіть не дотягує до конфедерації. Ну принаймні, досі ніхто не називав ЄС конфедерацією. І якщо вже ЄС не взмозі захищати свої інтереси на території Європи від зазіхань США і РФ (згадайте балкани 1999 - KFORS, SFORS, і сьогодні теж) Китай зміг утворити третій політичний полюс, ЄС не може. без нашої допомоги. Саме Україна повинна допомогти створити ЄС четвертий політичний полюс, без України в ЄС нічого не вийде.

ніяк не дочекаюсь, коли вже почнеться четверта сторінка, набридло кожен раз читати

Цитата

звичайно що ліпше США
- нудить, настрій псує. На мою думку, саме Україна у складі ЄС повинна створити четвертий політичний полюс, такий як Китай - без претензій на інші території, але з повним контролем свого регіону.
  • 0

#58 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 15.06.2008 – 12:43

Щоб грати велику роль у геополітичному житті, треба мати великий капітал. Україна в найближчому майбутньому не буде великим геополітичним гравцем, куди б вона не пристала - схід чи захід...
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:20

Цитата

Щоб грати велику роль у геополітичному житті, треба мати великий капітал
- у СРСР взагалі грошей не було :) принаймні, після Хрущовської реформи 1961 року так точно. І відсутність грошей їм не завадила все таки якусь роль відігравати... капітал - то поняття відносне, його можна створити з нічого...
  • 0

#60 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 15.06.2008 – 16:34

Українцям досить дивитися що скаже Захід чи що скаже Схід - нам потрібно дивитись на Україну. Світ нас почне поважати тоді, коли ми почнемо поважати себе.
А такі позиції як ось ця:"звичайно що ліпше США , росія - москалі , ну їх на....." - це трагедія наша. Це як описує Т. Шевченко:
"....Отак-то ви навчаєтесь
У чужому краю!
Німець скаже: «Ви моголи».
«Моголи! моголи!»
Золотого Тамерлана
Онучата голі.
Німець скаже: «Ви слав'яне».
«Слав'яне! слав'яне!»
Славних прадідів великих
Правнукі погані!.....
........Схамениться, недолюди,
Діти юродиві!