Перейти до вмісту

Cum Finis Est Licitus, Etiam Media Sunt Licita.

Повідомлень в темі: 71

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 17.12.2007 – 20:20

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 18:12) писав:

тому просто скажу-читайте класику, шукайте кожен відповідь для самого себе в своєму власному житті :brovy:
А для цього обов"язково читати класику? :ggggg:
  • 0

#42 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:27

Перегляд дописуSergiy_K (17.12.2007 20:20) писав:

А для цього обов"язково читати класику? :brovy:

ну я нікого не змушую нічого читати, просто не розумію твого панічного страху чи то ще чогось такого перед словом "класика" :ggggg:
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:43

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 20:27) писав:

ну я нікого не змушую нічого читати, просто не розумію твого панічного страху чи то ще чогось такого перед словом "класика" :ggggg:
офігєть. невже я так схожий на панікера? :brovy: я лише пам"ятаю твої фрази про "читайте класику - там все написано", як людина трошки в житті на граблі не понаступає, то того ж Достоєвського не зрозуміє. Не розумію, навіщо діток це примушують читати. Їм ще рано :brovy:
  • 0

#44 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:48

Перегляд дописуSergiy_K (17.12.2007 20:43) писав:

офігєть. невже я так схожий на панікера? :ggggg: я лише пам"ятаю твої фрази про "читайте класику - там все написано", як людина трошки в житті на граблі не понаступає, то того ж Достоєвського не зрозуміє. Не розумію, навіщо діток це примушують читати. Їм ще рано :brovy:

схоже це вже інша тема для розмови-і класика, і шкільна програма і теза"поки сам на граблі не наступиш-класика не зрозумієш" або "поки грім не вдарить-мужик не перехреститься" :brovy:
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:54

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 20:48) писав:

схоже це вже інша тема для розмови-і класика, і шкільна програма і теза"поки сам на граблі не наступиш-класика не зрозумієш" або "поки грім не вдарить-мужик не перехреститься" :ggggg:
та ні все та ж тема. тільки ілюстрація. мета: напхати дєтєй "культурой". засоби: школа.
  • 0

#46 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 20:58

Перегляд дописуSergiy_K (17.12.2007 20:54) писав:

та ні все та ж тема. тільки ілюстрація. мета: напхати дєтєй "культурой". засоби: школа.
нєєє, це ви шановний явно свої мухи і котлєти попутали...коротше я по сабжу висловився в повній мірі, а колотити воду в ступі -не для мене :ggggg:
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 21:05

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 20:58) писав:

нєєє, це ви шановний явно свої мухи і котлєти попутали...коротше я по сабжу висловився в повній мірі, а колотити воду в ступі -не для мене :ggggg:
от так більшість на цьому форумі. коли доходить діло до конкретики, то відморожуються, бо це "сука опасно" для їх загальних переконань.
  • 0

#48 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 21:26

Перегляд дописуSergiy_K (17.12.2007 21:05) писав:

от так більшість на цьому форумі. коли доходить діло до конкретики, то відморожуються, бо це "сука опасно" для їх загальних переконань.

Шановний, я відморозився? я ПОВНІСТЮ виклав свою думку, подискутував з тобою на рахунок деяких сеперечливих питань, що стосуються безпосередньо висловлених мною думок і думаю ніяких претензій типу тих які ти висуваєш бути не може. Якщо вам бракує спілкування чи ви вважаєте що дана тема не повністю висловленна -вперед, є ще купа форумчан, з якими можна перетерти те що вам так не дає спокою :ggggg:
  • 0

#49 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 21:43

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 21:26) писав:

Шановний, я відморозився? я ПОВНІСТЮ виклав свою думку, подискутував з тобою на рахунок деяких сеперечливих питань, що стосуються безпосередньо висловлених мною думок і думаю ніяких претензій типу тих які ти висуваєш бути не може. Якщо вам бракує спілкування чи ви вважаєте що дана тема не повністю висловленна -вперед, є ще купа форумчан, з якими можна перетерти те що вам так не дає спокою :ggggg:
я слово більшість недарма сказав. виразити свою думку це добре. якщо "своя". і якщо "думка", тобто результат роздумів, а не робота пам"ті.
  • 0

#50 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2007 – 23:27

Перегляд дописуSergiy_K (17.12.2007 21:43) писав:

я слово більшість недарма сказав. виразити свою думку це добре. якщо "своя". і якщо "думка", тобто результат роздумів, а не робота пам"ті.
а у вас якісь сумніви щодо того чи це мої думки? і як думка може бути роботою памяті? :ggggg: :brovy: просвітіть, ато аж цікаво стало :brovy:
  • 0

#51 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 14:12

Перегляд дописуDr Zlo (17.12.2007 23:27) писав:

а у вас якісь сумніви щодо того чи це мої думки? і як думка може бути роботою памяті? :ggggg: :brovy: просвітіть, ато аж цікаво стало :brovy:
Ось тут, наприклад, видно, що то є власні думки як узагальнення власного досвіду, не з книжок взяте. А цій темі ти імхо нічого вартого прочитання не видав. "робота пам"яті" - це малось на увазі некритичне відтворення готових фраз та точок зору.
  • 0

#52 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2007 – 14:32

Взагаліто це фраза такого собі Макіавеллі з його твору "Володар" і перекладається вона трішки інакше : Мета зумовлює засоби.... але ми завжди любим підтосувати фразу під себе....
  • 0

#53 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 16:21

Перегляд дописуSergiy_K (18.12.2007 14:12) писав:

Ось тут, наприклад, видно, що то є власні думки як узагальнення власного досвіду, не з книжок взяте. А цій темі ти імхо нічого вартого прочитання не видав. "робота пам"яті" - це малось на увазі некритичне відтворення готових фраз та точок зору.
:brovy: якраз в темі про куріння я в принципі хоч і писав свої думки, але більшість тверджень були взяті саме з книжки Карра, і ці твердження дійсно підтвердилися в реальному житті більшості людей, в тому числі і моєму. Так що Ви шановний не розібралися знову в мухах і котлетах :ggggg:
ну а на рахунок того чи варті мої пости прочитання-то твоя субєктивна думка, якою ти можеш тішити себе сам, бо як кажуть не тобі вирішувати що варте прочитання а що нє, крім випадку з самим собою. Не подобається- не читай кортше :ggggg:
І про некретичне відтворення думок...Шановний, кртика річ тонка, і якщо я погоджуюся з думкою класика це не означає що я некритично проаналізував його точку зору :brovy:
А от мені здається що ви того самого класика взагалі не те що не аналізували, але навіть і не читали, а просто тут критикуєте , причому не зовсім конструктивно те, про що не маєте ніякого уявлення.
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 19:49

Перегляд дописуDr Zlo (18.12.2007 16:21) писав:

ну а на рахунок того чи варті мої пости прочитання-то твоя субєктивна думка, якою ти можеш тішити себе сам, бо як кажуть не тобі вирішувати що варте прочитання а що нє, крім випадку з самим собою. Не подобається- не читай кортше :ggggg:
І про некретичне відтворення думок...Шановний, кртика річ тонка, і якщо я погоджуюся з думкою класика це не означає що я некритично проаналізував його точку зору :brovy:
А от мені здається що ви того самого класика взагалі не те що не аналізували, але навіть і не читали, а просто тут критикуєте , причому не зовсім конструктивно те, про що не маєте ніякого уявлення.
незалежно від того в яку словесну обгортку замотати аргумент "сам дурак" суть його від того не зміниться. а те що ти з"їхав з дискусії - однозначно.
  • 0

#55 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 19:05

Перегляд дописуSergiy_K (18.12.2007 19:49) писав:

незалежно від того в яку словесну обгортку замотати аргумент "сам дурак" суть його від того не зміниться. а те що ти з"їхав з дискусії - однозначно.

Коротше, я зрозумів що Ваші агументи по даній темі вичерпалися, нічого нового я вже не прочитаю, а читати те як ви з невміння культурно обговорити дане питання переходите на всякі "зїзди", відхилення від теми і навіть от уже на персоналії перейшли...тому раджу модерам почистити кілька попередніх постів, бо ніякого відношення до даної теми вони не мають, а тільки показують ваше невміння аргументовано, культурно і логічно висловлювати свої думки. Так що но пасаран :cool1:
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 19:24

Перегляд дописуDr Zlo (19.12.2007 19:05) писав:

Коротше, я зрозумів що Ваші агументи по даній темі вичерпалися, нічого нового я вже не прочитаю, а читати те як ви з невміння культурно обговорити дане питання переходите на всякі "зїзди", відхилення від теми і навіть от уже на персоналії перейшли...тому раджу модерам почистити кілька попередніх постів, бо ніякого відношення до даної теми вони не мають, а тільки показують ваше невміння аргументовано, культурно і логічно висловлювати свої думки. Так що но пасаран :cool1:
якби ти не був таким самовдоволеним власними словоякуляціями пацаньонком, то може і задумувався над тим в якому світлі сам себе виставляєш своїм упойонним словоблуддям
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 23.12.2007 – 01:38

Цитата

ціль визначає калібр

• 0

#58 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 08.01.2008 – 10:53

Коли для досягнення мети застосовується дуже багато зусиль, то при отриманні результату втрачається "смак перемоги". Просто вже подобається сам процес досягнення мети, а власне кінцевий об’єкт цікавить менше. Винятком можуть бути наші найзаповітніші мрії, здійснення яких ми так прагнемо. ІМХО.
  • 0

#59 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.01.2008 – 14:49

Ризикну нарватись на обурення, але вважаю,що чисто суб"єктивно для конкретної людини мета завжди виправдовує засоби в тому випадку, коли ці самі засоби допомагають її досягти. Це в очах інших людина може бути аморальною, жорстокою чи надто різкою за ті засоби,якими вона йде до мети, але для самої людини це не має принципового значення. Як кажуть, переможців не судять, а самі вони не вірять у випадковості. То ж якщо для самої людини мета виправдовує засоби, то так треба і діяти, зрештою бути щасливим і мати те,що хочеш-це не так і багато в нашому світі, а за тебе це ніхто і ніколи не зробить.
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.01.2008 – 15:05

можеш - дій, не можеш - не п....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1