Перейти до вмісту

Нас троє... Як бути?

Повідомлень в темі: 71

#41 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.05.2008 – 09:13

нафлудили трохи - стерла
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.05.2008 – 10:42

Пропозиція, щодо сексу втрьох це не флуд і не офтоп, а моя порада по темі, на прохання авторки.

П.В. Шкода, що заборонені думки відмінні від модераторських.
  • 0

#43 Маленька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Тернопільська область

Відправлено 25.05.2008 – 11:49

Не слухай нікого. Сядь краще і подумай сама, бо ми тут таке можем порадити... а тобі потім жити з тією людиною,але як на мене, то я б обрала хлопця, якого кохаю. Але не роби те, про що потім можеш пожаліти.
  • 0

#44 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 25.05.2008 – 11:57

Назва теми звичайно-тупо заготовка для веселого німецького фільму. :cool1:
Тепер по змісту- шось я не думаю, шо питання з ким бути можна вирішити за породою на форумі, це взагалі абсурд якийсь.
  • 0

#45 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 25.05.2008 – 21:15

Та чого ви на дівчину накинулися? Слухай, не слухай... Вона ж не створювала опитування з метою виконати рішення більшості! Ну здається тема дурною, так якби людина одразу знала розумне рішення, хіба стала б когось питати? Краще подякуйте за довіру і терпіння, з яким вона читає всю нашу маячню :rolleyes:

Особливо порадувало

Цитата

я б обрала хлопця, якого кохаю. Але не роби те, про що потім можеш пожаліти.
1. От цікаво, хто із двох рівних кандидатів обере того, кого НЕ кохає?!
2. А нічого, що дівчина, за її ж власними словами, любить двох?! Як їй тепер бути - може, поїхати до Непалу й обох кавалерів із собою прихопити? (В Непалі дозволяється полігамний шлюб між двома чоловіками й однією жінкою.)
3. Так очевидно ж, що про будь-яке з рішень, можливо, доведеться потім шкодувати. Сподіваюся, зрозуміло, чому?

Ще раз хочу пояснити, навіщо дівчата/хлопці в подібних ситуаціях запитують думку сторонніх. Очевидно, людина й сама вже має якісь свої аргументи "за" і "проти", однак вони приблизно врівноважені. Тому є сенс вислухати думки збоку: раптом серед них трапляться нові аргументи, досі не враховані?

І не радьте їй спиратися в першу чергу на рекомендації найближчої подруги, ви ж не знаєте, чи не має та подруга власних інтересів стосовного даного питання! (я не кажу, що обов'язково має, просто ми цього знати не можемо) Так само зацікавленими може виявитися будь-хто з її оточення, навіть тато з мамою; а якщо їхні підказки й будуть чесними, то де гарантія, що вони будуть принаймі розумні?! Як можна говорити "послухай отого-то", коли ти про нього жодного уявлення не маєш?!!
  • 0

#46 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 01:46

Так, "послухати подругу чи маму" - це була найбезглуздіша порада в темі.

Перегляд дописуБлискавиця (24.05.2008 21:42) писав:

"відкладене весілля" в даному випадку це те ж саме, що не одружуватися зовсім. Тому що потім велика ймовірність того, що подружнє життя вже буде зруйноване відкладеним весіллям.
Не зовсім, чому так глобально, а тільки з цими молодими людьми.
Це якийсь застарілий стереотип, що треба стрибати і давати заміж поки беруть.

Уявіть, що вам дівчина каже : роздягайся, я тебе хочу...а
Я це постійно уявляю... :rolleyes:

через кілька хвилин, коли ви вже готові, раптом завмирає і каже "а взагалі-то одягайся і чекай (скажімо місяць)....я щось поки що не хочу")))
Я вже зрозумів, що ви та дівчина, яка якщо вже роздягне, то не скаже "я не хочу". :)
Але саме так і треба робити, якщо не хочеш, то краще казати. Набагато гірше, якщо змусиш себе робити те, чого не хочеш. :)
  • 0

#47 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 07:21

Перегляд дописуHeavy (22.05.2008 12:11) писав:

ОТ побачила, що люди тут пишуть свої проблеми і отримують хороші поради... подумала, може і мені це допоможе. Я скоро маю виходити заміж за одного хорошого хлопця, але незадовго до весілля він познайомив мене зі свої братом... і тут переломилося все. Я, здається, кохаю його брата, але і самого нареченого, просто майбутній чоловік такий хорогший, але з братом я відчула ту саму іскру. До весілля залишився місяць... стою на двох дорогах. Якою йти??
А ти впевнена, що брат твого нареченого також кохає тебе. Ти дуже ризикуєш остатися сама біля "розбитого корита". Подумай скільки часу у тебе стосунки з твоїм нареченим. Якщо кілька років то ти його вже дуже добре знаєш а закоханість у його брата це скоріше за все порив пристрасті. Скажу з власного досвіду. Не можна мати стосунків з близькими родичами або друзями твого хлопця. Зазвичай це закінчується погано. Ти можеш залишитись одна. І якщо ти покинеш свого нареченого заради його брата. То у вас навряд чи щось вийде(з братом) хороше. В цьому постараються допомогти їхні родичі. :rolleyes:
  • 0

#48 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.05.2008 – 08:03

ОТ побачила, що люди тут пишуть свої проблеми і отримують хороші поради... подумала, може і мені це допоможе. Я скоро маю виходити заміж за одного хорошого хлопця, але незадовго до весілля він познайомив мене зі свої братом... і тут переломилося все. Я, здається, кохаю його брата, але і самого нареченого, просто майбутній чоловік такий хорогший, але з братом я відчула ту саму іскру. До весілля залишився місяць... стою на двох дорогах. Якою йти??

Кинути обох і не морочити хлопцям голови. А то люблила того, а зараз іскра... сама незнаєш чого треба. Залиш їх обох та й усе. Дай людям спокій і розберися зі своїм кохаю, і некохаю.
  • 0

#49 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 26.05.2008 – 19:23

По-моєму, вам треба відійти від них двох... Якщо оберете хлопця - страждатимете. Якщо брата - не виключено, що теж. а покинути двох легше. З"явиться щось справжнє пізніше... І, знаєте чому, ви закохалися в брата??? Тому що у вас все тіп-топ було раніше. захотілося експерименту)))
  • 0

#50 Гість_Heavy_*

• Гості

Відправлено 01.12.2008 – 21:53

Давно тут не була, мабуть, у спарвах вся. От хотіла подякувати всім, хто давав поради. Скажу, що вийшла заміж таки за свого нареченого, а брата, як би то сказати, примусила сама себе забути. Вийшло, я в цьому впевнена. Ми зараз щасливі, а брат його поїхав в Штати... Отак. Ще раз дякую.
  • 0

#51 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 01.12.2008 – 23:22

як в тім жартові: нас було троє - я кум і граната)))))))))))))))))
  • 0

#52 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 17:18

Це залежить від того чи кохаєш ти нареченого чи справжнє то кохання....а можливо ця іскорка до брата то просто захоплення або просто спалах який швидко мине...тут потрібно до серця звертатись))))а якщо справді потрібна порада то кращої подруги ніж мама немає ніде))
  • 0

#53 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:49

Перегляд дописуzav (22.05.2008 11:13) писав:

За темою: вам треба вбитися /бажано апмур/ усім трьомЪ.
Хороша порада, я б радив по-черзі, може вижеве найрозумніший.

Перегляд дописуpopUAs (1.12.2008 23:22) писав:

як в тім жартові: нас було троє - я кум і граната)))))))))))))))))
Я, він, і ховрашок.
  • 0

#54 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 07.01.2009 – 23:36

Весілля відкладати не треба, а просто сісти, заспокоїтись і подумати що буде далі. З братом нареченого ця дівчина просто бути не може (ну як це можна уявити, одружуватися надумали, а тут - бац! - закохалася в брата). Брати - рідні люди, вони якщо і посваряться, то помиряться, а дівчина ризикує втратити обох (хм.. а чому ми кажемо обох? авторка ж не сказала, що вона з іншим щось начудила). Так от... Нічого міняти не варто, є наречений, а то що іскра пробігла, то таке.. Буває і проходить, а людину, яка тебе кохає та хоче бути з тобою втрачати не потрібно!
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.01.2009 – 02:45

Прикольно давати поради, доки сам не опинишся в подібному становищі. Нерпиємно, скажу я вам...

Головне: вірно зрозуміти свою роль у тому трикутнику. Іноді буває, що ти вважаєш себе головним героєм трикутника, а насправді... Істина виявляється жорстокішою...
  • 0

#56 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 08.01.2009 – 09:27

геометрична аксіома - любовний трикутник можливий лише за умови шо один з його кутів - тупий
  • 0

#57 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 10:27

Перегляд дописуpopUAs (8.01.2009 09:27) писав:

геометрична аксіома - любовний трикутник можливий лише за умови шо один з його кутів - тупий

Геометрія дійсно дає відповіді на багато житейських питань, гг
  • 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2009 – 12:35

треба:
поїхати в швейцарію і одружитися троїм
скласти графік спільного шлюбного життя (так щоб інцесту не було)
і так жити довго довго, поки старший брат не помре, коли помре, тоді будете жити вдвох, тим більше, тарший брат вже відчув що це таке
  • 0

#59 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.01.2009 – 14:39

Ги, панянка мабуть вже давно вийшла заміж і не відписує а Ви тут ще ляси точите :gryzin:
  • 0

#60 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 04.09.2009 – 21:45

Цитата

За темою: вам треба вбитися /бажано апмур/ усім трьомЪ.
видно послухалася поради...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних