Перейти до вмісту

Нас троє... Як бути?

Повідомлень в темі: 71

#21 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2008 – 12:29

Перегляд дописуben1to (23.05.2008 12:46) писав:

це дурка!!!!!!!! тобі ще треба по клубах шататися, а не заміж виходить!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А може панна має відповідний для того вік??

По темі: добре обдумайте всі за і проти. Або бути з кимось одним, або ні з ким. Все-таки варто нагадати собі, чому ви зійшлись саме з вашим майбутнім чоловіком, чому ви одружуєтесь, не думаю, що все, що ви разом стільки часу, що дійшло до весілля, просто так марнуло перед очима... думайте, добре думайте.
  • 0

#22 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.05.2008 – 12:42

Якщо будеш гратися в подібні забави утратиш обох.

Що то за брат такий? Якщо він зрадив свого брата то і тобе зрадить...

Повідомлення відредагував 100000: 23.05.2008 – 12:44

• 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 23.05.2008 – 13:53

Перегляд дописуMargo (23.05.2008 13:29) писав:

А може панна має відповідний для того вік??

По темі: добре обдумайте всі за і проти. Або бути з кимось одним, або ні з ким. Все-таки варто нагадати собі, чому ви зійшлись саме з вашим майбутнім чоловіком, чому ви одружуєтесь, не думаю, що все, що ви разом стільки часу, що дійшло до весілля, просто так марнуло перед очима... думайте, добре думайте.

А при чому тут вік, не думаю шо панні 35 років. Головне ситуація а не вік. Просто існує стереотип що якщо дівчина до 23 не вскочить заміж, то будуть на неї скоса дивитися. В селах так ще досі є. От і скачуть там за 1го який попадеться, а потім наліво ходять. Перед тим як виходити саміж дівчина повинна Як то кажуть "нагулятися" шоб потім в неї відпало бажання іти наліво. А тут ситуація зовсім протилежна.
  • 0

#24 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 23.05.2008 – 14:15

Щось мені підказує, що нагулятися неможливо.
І хто ходив на ліво до одруження, займатиметься цим і в шлюбі.

Які тут можуть бути поради, якщо з опису пані не ясно чого вона хоче. Обох, чи передумала?

Повідомлення відредагував Пересічний: 23.05.2008 – 14:15

• 0

#25 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 23.05.2008 – 15:06

Перегляд допису100000 (23.05.2008 13:42) писав:

Якщо будеш гратися в подібні забави утратиш обох.

Що то за брат такий? Якщо він зрадив свого брата то і тобе зрадить...

вона не говорить що брат зрадив брата , а те що вона його покохала ( чи спалахнула іскра ) з першого погляду
  • 0

#26 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 23.05.2008 – 15:15

Перегляд дописуLoNeLy RoMaNtiC gIrl (23.05.2008 16:06) писав:

вона не говорить що брат зрадив брата , а те що вона його покохала ( чи спалахнула іскра ) з першого погляду

Якщо брат не зрадив і якщо не збирається цього робити то тим більше втратить обох при першій спробі зробити "рокіровку".

Фактично я в жодному випадку будучи на місці того брата не дозволив би собі подібного. Звісно "серцю не прикажеш" але чомусь мені здається, що при даному розкладі умов буде крах однак при великому бажанні потрібно спочатку щоб наречений знайшов собі іншу але виключно із власної ініціативи, а вже потім відпрацьовувати "план зохоплення" його брата.
В такому випадку і вівці живі і вовк ситий. :)

Повідомлення відредагував 100000: 23.05.2008 – 15:16

• 0

#27 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 23.05.2008 – 19:57

одружуйся
з братом все одно нічо не може бути, навіть якщо не одружитись
а з часом попустить
  • 0

#28 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.05.2008 – 09:15

Займістья груповим сексом і буде вам радість...це жарт
ПО темі:це твоє життя і поради давати і питатись на форумі по моєму просто безглуздо..не буває безвихідних ситуацій,є виходи,які можуть нам не подобатись..Якщо тобі подобається його брат і дійсн опройшла якась іскра,і це не просто пристрать,то для чого виходити заміж за іншого і жити з ним все життя,мучити себе і його...Подумай що тобі потрібно!
  • 0

#29 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.05.2008 – 10:08

Перегляд дописуКсюшенька (24.05.2008 10:15) писав:

Займістья груповим сексом і буде вам радість...це жарт
ПО темі:це твоє життя і поради давати і питатись на форумі по моєму просто безглуздо..не буває безвихідних ситуацій,є виходи,які можуть нам не подобатись..Якщо тобі подобається його брат і дійсн опройшла якась іскра,і це не просто пристрать,то для чого виходити заміж за іншого і жити з ним все життя,мучити себе і його...Подумай що тобі потрібно!
Ксюшенька, вроді вже доросла дівчинка :cool1:, а такої елементарщини не понімать! З одним живе, а з іншим кохається! Без того зара ніяк, от подиви: зара одна освіта то вже не модна, навіть моє покоління хапається за 2 освіти! Таксамо і з кубітами, один чоловік для життя, інший - для розваг, емоцій, духовного відпочинку(сорі за оффтоп, тато мене недавно спитав шо в тих клубах нічних можна робити, я кажу відпочивати духовно, а мова ішла про то шо там розпуста :ggggg: )Ну такота, я бим радив з тим до якого пофігістично ставишся - жити з ним, а до якого іскра - кохатись!
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.05.2008 – 10:51

Авторці теми порада: кинь обох, відстроч весілля, розберися в собі і потім вже роби якісь кроки в житті. Бо якщо при світлі таких подій вийдеш заміж, то не лише собі зіпсуєш життя, а й своєму чоловіку. Та й підло це.
  • 0

#31 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.05.2008 – 11:51

Перегляд дописуФруктик (24.05.2008 11:08) писав:

Ксюшенька, вроді вже доросла дівчинка :cool1:, а такої елементарщини не понімать! З одним живе, а з іншим кохається! Без того зара ніяк, от подиви: зара одна освіта то вже не модна, навіть моє покоління хапається за 2 освіти! Таксамо і з кубітами, один чоловік для життя, інший - для розваг, емоцій, духовного відпочинку(сорі за оффтоп, тато мене недавно спитав шо в тих клубах нічних можна робити, я кажу відпочивати духовно, а мова ішла про то шо там розпуста :ggggg: )Ну такота, я бим радив з тим до якого пофігістично ставишся - жити з ним, а до якого іскра - кохатись!
тьху,ти дійсно вважаєш шо так правильно?Треба робити так як хочеш шоб поводились з тобою,ну принаймні старатись.Якшо вона так зробить з своїм майбутнім чоловіком,то можливо в майбутньому з нею поступлять ше гірше!
Це ж тупість жити з немилим,і ходити на лево,роблячи цим боляче йому...Для чого жити з людиною,яку ти не кохаєш,якшо можна вибрати ту з якою можна і кохатись і по душам поговорити і любити і все зразу..Але ж по-моєму діло в тому шо авторка теми якраз і незнає чи та іскра яка пройшла то дійсно може перерости в велике кохання..І на мою думку,такі сумніви тільки показують шо діівчина ше нормаьлно не нагулялась шоб починати сімейне щасливе життя..Але це чисто моя субєктивна думка..
В цій ситуації ше може бути багато різних подробиць і нюансів,тому автор повинна сама в собі розібратись..Але на мою думку,шо виходити заміж їй ще рано.Якшо пробігла іскра до іншого хлопця,значить або той її майбутній чоловік або не її людина, або вона так його любить!
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2008 – 14:16

Класичний любовний трикутник )))....

Шкода, що всім, чиї дописи мені сподобалися, я вже понаставила плюсиків в інших темах..ґґ

Звертаюся до тих, хто радить "відкласти весілля" : як ви собі це уявляєте??
Сценарій 1. Милий, я тут не впевнена, чи хочу за тебе заміж...давай відкладемо весілля і скасуємо чергу в РАГС, прокат машини, замовлення торту, фотографа тощо, порозсилаємо заново всім гостям листівки, що весілля поки що не буде; плюнемо на завдаток у ресторані, музикам і на путівки на море - нехай твої батьки пробачать і зрозуміють, що я ще не знаю, чи хочу стати їхньою "доцьою".
Вгадайте, чи вважатимуть її надійною дружиною і як після цього до неї ставитимуться в сім*ї нареченого (решту всього життя!)?

Сценарій 2. Дорогий, мені тут захотілося сексу з твоїм братом, як ти дивишся на те, щоб з такої нагоди відкласти трохи весілля?
Давай скасуємо чергу в РАГС....див. сценарій1.

Сценарій 3. (будь-яка вигадана причина відкладання весілля - наслідки див. сценарій1)

Питання : чи візьмуть її заміж "пізніше"?)))

ПісляМова. Я лиш хочу сказати, що за даних обставин весілля відкласти навряд чи вийде. Його можна або скасувати, або відіграти, як і планувалося. Що робити - вирішувати авторці теми.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 14:29

Блискавице, а що ти пропонуєш? Виходити заміж? Це ж підло.

Це надто серйозний крок у житті. Хіба може то я лише так сприймаю одруження. Але ж тому у нас такий великий відсоток розлучень - не вміють молоді люди серйозно підходити до цієї справи.
  • 0

#34 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 14:36

Ну чого я маю щось пропонувати?)) Це ж не в мене проблема...
"Підло" - це оцінка, яка випливає з твоїх моральних уявлень; світ не чорно-білий.
Ще раз наголошую - вирішувати може тільки авторка теми самостійно. А ми тут кожен лиш "пробігаємо повз" із своїми правилами та своїм світоглядом.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 14:52

Перегляд дописуБлискавиця (24.05.2008 15:36) писав:

Ну чого я маю щось пропонувати?)) Це ж не в мене проблема...
"Підло" - це оцінка, яка випливає з твоїх моральних уявлень; світ не чорно-білий.
Ще раз наголошую - вирішувати може тільки авторка теми самостійно. А ми тут кожен лиш "пробігаємо повз" із своїми правилами та своїм світоглядом.
Так власне і я не наполягаю на такому вирішенню подій. Дівчинка просто спитала поради, а ми просто пишемо власні думки. От і все.)
  • 0

#36 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 24.05.2008 – 18:59

Читаю в себе на екрані: "Модератори: _saljama_, Margo,Олеська" І нижче одразу: "Тема: Нас троє... Як бути?" Хтозна, мабуть, усе-таки комусь краще відмовитися...

Гаразд, до теми.

Цитата

стою на двох дорогах. Якою йти??
Пригадалася стара загадка про п'яницю, котрий випив дві пляшки й теж побачив перед собою одразу дві дороги, теж не знав, якою йти. (Відповідь: треба випити третю й піти посередині.)

Гаразд, до теми і без жартів. Одружуватися слід! Брат, не брат - зате буде що згадати потім. Головне - з дітьми не поспішати, вони ні в чому не винні. Серйозний крок?! - як на мене, сказати комусь "кохаю" - теж серйозний крок, і невідомо ще, чи менш серйозний, ніж одруження. І якщо вже він зроблений, то чому б і не піти до кінця? Тим паче, недалеко лишилося :cool1:
  • 0

#37 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 19:50

Перегляд дописуБлискавиця (24.05.2008 15:16) писав:

Звертаюся до тих, хто радить "відкласти весілля" : як ви собі це уявляєте??
Сценарій 1. Милий, я тут не впевнена, чи хочу за тебе заміж...давай відкладемо весілля і скасуємо чергу в РАГС, прокат машини, замовлення торту, фотографа тощо, порозсилаємо заново всім гостям листівки, що весілля поки що не буде; плюнемо на завдаток у ресторані, музикам і на путівки на море - нехай твої батьки пробачать і зрозуміють, що я ще не знаю, чи хочу стати їхньою "доцьою".
Вгадайте, чи вважатимуть її надійною дружиною і як після цього до неї ставитимуться в сім*ї нареченого (решту всього життя!)?
Саме так. Шукати музик і замовляти торт складніше ніж від цього відмовитися.
Чи ви пропонуєте, щоб на 10му році вона собі сказала, так, я одружилася, бо замовила торт і було не зручно відмовляти фотографу. :cool1:

Перегляд дописуБлискавиця (24.05.2008 15:16) писав:

Питання : чи візьмуть її заміж "пізніше"?)))
Вона що річ, щоб її брати? Хоча з такою самооцінкою треба дійсно, щоб хтось підібрав.
Нормальна дівчина ще й сама може не одразу піти.
  • 0

#38 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 20:42

Пане Пересічний, ви не зрозуміли. Я не примушую панянку одружуватися.
Я пояснюю, що голівудські сценарії "відкладеного весілля" в Україні не так легко виконати. Якщо ви уважно читали мій допис, то зрозумієте, що "відкладене весілля" в даному випадку це те ж саме, що не одружуватися зовсім. Тому що потім велика ймовірність того, що подружнє життя вже буде зруйноване відкладеним весіллям.
Фраза "чи візьмуть заміж пізніше", не означає, що дівчина - це річ, ця фраза означає наступне :
1. Дівчина просить відкласти весілля. Чому? Бо не впевнена, що має виходити заміж зараз і за цього хлопаку.
2. Чи захоче хлопака одружуватися з дівчиною, яка перед самим весіллям раптом усвідомлює, що не впевнена чи хоче за нього заміж?

Уявіть, що вам дівчина каже : роздягайся, я тебе хочу...а через кілька хвилин, коли ви вже готові, раптом завмирає і каже "а взагалі-то одягайся і чекай (скажімо місяць)....я щось поки що не хочу")))
  • 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.05.2008 – 21:29

імхо, в авторки теми просто заграли гормони за новим хлопом. Най ліпше подумає чи воно їй треба, чи то тупо вона жениться зі старим зі звички.Але хай не надіється на стосунки з братом,бо того ніхто не допустить.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 22:03

Перегляд дописуПересічний (24.05.2008 20:50) писав:

Саме так. Шукати музик і замовляти торт складніше ніж від цього відмовитися.
Чи ви пропонуєте, щоб на 10му році вона собі сказала, так, я одружилася, бо замовила торт і було не зручно відмовляти фотографу. :cool1:
Саме про це я і казала. Але те все відбулося би не на десятому році, а набагато раніше.

Звичайно, можна забути про своє тимчасове захоплення - це дійсно гормони, як казала Касандра, - та вийти заміж. Але де впевненість в тому, що авторка змириться з коханням, що не склалося, і продовжуватиме розиірений темп подружнього життя? І як при цьому спілкуватись в одній родині з об"єктом свого обожнювання? Складно те все.
Я у випадку складного вибору між кількома кавалєрами не робила свій вибір в користь жодного. Найкраще кинути усіх і почати життя заново.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних