Перейти до вмісту

8 Березня

Повідомлень в темі: 178

#21 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2006 – 00:34

Viktor (21.02.2006 13:56) писав:

Що подарувати кращій половині людства?
Я колись вважав, що універсальний подарунок дівчині - м'яка іграшка. А потім одна знайома якось сказала:"монітор так обкладаеться іграшками, скоро його і видно не буде". Мабуть, квіти таки краще....
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2006 – 01:10

На мою думку на 8 березня тре якнайбільше часу приділити своїй коханій дівчині/жінці, поробити всю домашню роботу B) і попробувати шось самому приготувати! Повезло тим в кого коханих покишо нема, так як мені ;) , не тре буде за кого щось робити......
  • 0

#23 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 25.02.2006 – 02:56

tiapa (25.02.2006 01:10) писав:

Повезло тим в кого коханих покишо нема, так як мені ;) , не тре буде за кого щось робити......

Перегляд допису

:) B)
  • 0

#24 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 25.02.2006 – 10:37

mim (25.02.2006 00:34) писав:

Я колись вважав, що універсальний  подарунок дівчині - м'яка іграшка. А потім одна знайома якось сказала:"монітор так обкладаеться іграшками, скоро його і видно не буде". Мабуть, квіти таки краще....

Перегляд допису

іграшка, іграшка!!! :) в хаті ще купа місця і поза межами столу з моніторм! :)

tiapa (25.02.2006 01:10) писав:

На мою думку на 8 березня тре якнайбільше часу приділити своїй коханій дівчині/жінці, поробити всю домашню роботу :) і попробувати шось самому приготувати! Повезло тим в кого коханих покишо нема, так як мені ;) , не тре буде за кого щось робити......

Перегляд допису

B) насолоджуєшся? :(
  • 0

#25 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2006 – 15:14

Parsokon (25.02.2006 11:37) писав:

іграшка, іграшка!!!  B) в хаті ще купа місця і поза межами столу з моніторм! :)

;) насолоджуєшся?  :)

Перегляд допису

Святом ні, а от шо ніхто нічо не напряже так..... :)
  • 0

#26 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 25.02.2006 – 15:19

mim (25.02.2006 00:28) писав:

А це і наша традиція також. Давай ще й Різдво не святкувати, і Новий рік, й інші свята, бо їх ще десь відзначають. Будемо дуже унікальною нацією  ;)  B)  :)
(мабуть так будемо ще й у темі про 1 травня сперечатися)

Перегляд допису

Я не кажу відмовлятись від нього, через те, що хтось ще його святкує (це не прична унікальності нації). До речі, 8 березня в світі ніде святкують більше, крім країн соц. табору, і то не всі…
Унікальність в багатовікових культурних традиціях, а не в традиціях "імперії зла"!
Я ж кажу: нащо святкувати чуже, в той час, коли є своє!?

Так ми скоро не будем вже нацією… бо нація — це спільна мова, історія, культура, територія і економіка. Тепер кожен пройдіться по цих ознаках і пошукайте спільне між українцями!)
  • 0

#27 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 25.02.2006 – 18:07

Freelancer (25.02.2006 15:19) писав:

До речі, 8 березня в світі ніде святкують більше, крім країн соц. табору, і то не всі…

Перегляд допису

Підтримую! От тільки соцтабір (в широкому значенні слова) завеликий.... ;)
  • 0

#28 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 26.02.2006 – 16:36

Freelancer (25.02.2006 15:19) писав:

Унікальність в багатовікових культурних традиціях, а не в традиціях "імперії зла"!
Українці багато віків святкують день матері у другу неділю травня? ;)
  • 0

#29 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 26.02.2006 – 17:41

mim (26.02.2006 16:36) писав:

Українці багато віків святкують день матері у другу неділю травня? ;)

Перегляд допису

Питання "чи святкують?" і "коли святкують?" це різні питання і нема чого їх тулити разом! Якщо раніше новий рік ми святкували з початком весни, а зараз 1 січня, то це не означає, що ми його раніше не святкували ніколи!
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.02.2006 – 05:01

iskra (22.02.2006 19:53) писав:

А переносити свята і відзначати їх в інші дні - я вважаю неправильно. По-перше, люди вже звикли до святкування в цей день, по-друге, якщо вже так прикро святкувати соціалістичний день жінки - святкуйте день матері, але восьмого березня.Давайте вже користуватися перевіреними часом методами - як ото з православ"ям було. Тобто, був собі день якогось божка - а його переробили на Різдво Христове. В той же день, але святкують інше. І звички змінювати не треба, й келихи піднімають за кого треба - вівці цілі, вовки ситі.

Перегляд допису

B) У тому то і справа - нам віками підмінюють наші традиції, свята, навіть менталітет пробують навязати, а ми особливо і не опираємся - подумаєш, мовляв, яка різниця за кого пити!!! Але ж справжнє українське свято - це не привід напитися смаги до чортиків, як нам це навязують вороги нашої державності. Ну хіба не видно, що вороги побачили ще давним-давно що знищити нас фізично дуже важко а тому вони вирішили винищувати нас духовно а не фізично і на жаль це їм дуже добре вдається. Цей шлях дуже довгий, але дуже ефективний. Щоб знищити народ як спільноту необхідно або знищити його мову або релігію(чи пропагувати релігійну роздробленість - мовляв демократія) або національну память. На жаль у нас перед носом винищують це все а ми як стадо баранів. ;)
  • 0

#31 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 06.03.2006 – 23:56

Киря (28.02.2006 05:01) писав:

:)  У тому то і справа - нам віками підмінюють наші традиції, свята, навіть менталітет пробують навязати, а ми особливо і не опираємся - подумаєш, мовляв, яка різниця за кого пити!!! Але ж справжнє українське свято - це не привід напитися смаги до чортиків, як нам це навязують вороги нашої державності. Ну хіба не видно, що вороги побачили ще давним-давно що знищити нас фізично дуже важко а тому вони вирішили винищувати нас духовно а не фізично і на жаль це їм дуже добре вдається. Цей шлях дуже довгий, але дуже ефективний. Щоб знищити народ як спільноту необхідно або знищити його мову або релігію(чи пропагувати релігійну роздробленість - мовляв демократія) або національну память. На жаль у нас перед носом винищують це все а ми як стадо баранів. :)

Перегляд допису

Чекай, я щось не второпала - то ти підтримав ідею чи ні?
  • 0

#32 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 08.03.2006 – 22:15

Свято - це, звичайно, добре, а от вихідний день - зайве. І тиждень розбився, і свято якось розмазалось - на роботі сьомого, вдень восьмого... не дуже...
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.04.2006 – 04:47

iskra (6.03.2006 23:56) писав:

Чекай, я щось не второпала - то ти підтримав ідею чи ні?

Перегляд допису

Нічого нікуди не треба переносити, а відновлювати своє рідне і забувати навязане. :wub:
  • 0

#34 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 19:39

Я не святкую, і мої друзі також, в нашій традиції є древнє свято Матері-Землі, Земля споконвіків символізувала жіночий початок, жінка споконвіків була уособленням матері, берегині. Свято це святкується 9 березня. Прекрасна глибока і змістовна традиція, а головне рідна. Тож вертаймося до свого.
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 20:55

Перегляд дописуiskra (22.02.2006 19:50) писав:

Підтримую Viktora, хай там як - соціалістичне чи не дуже те свято, але дай Боже здоров"я тим, хто його придумав.
Треба й собі якесь мрячне свято надумати... а чого? "День мене, любого"(с)zav, наприклад.
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.02.2007 – 21:02

Нуу...мені воно не подобається...не наше..відчутно,що чуже...

Цитата

Я не святкую, і мої друзі також, в нашій традиції є древнє свято Матері-Землі, Земля споконвіків символізувала жіночий початок, жінка споконвіків була уособленням матері, берегині. Свято це святкується 9 березня. Прекрасна глибока і змістовна традиція, а головне рідна. Тож вертаймося до свого.
класно..мені подобається..
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 01:41

Перегляд дописуzav (2.02.2007 20:52) писав:

Треба й собі якесь мрячне свято надумати... а чого? "День мене, любого"(с)zav, наприклад.
коли виставляєтесь?
"далой васьмоє марта"
  • 0

#38 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.02.2007 – 18:55

щоб ми не говорили про святкування 8 березня, позиція зрозуміла, святкували, будуть святкувати ще довго. На жаль такі дні, день Матері довго буде уживатись......
  • 0

#39 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 03.02.2007 – 19:09

Перегляд дописуmim (25.02.2006 00:31) писав:

Я колись вважав, що універсальний подарунок дівчині - м'яка іграшка. А потім одна знайома якось сказала:"монітор так обкладаеться іграшками, скоро його і видно не буде". Мабуть, квіти таки краще....

"не вибачайся, не пиши листів, подаруй квіти. ними прикрашають все. навіть могили."(с) Кафка,"Три товариші"
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.02.2007 – 20:05

Перегляд дописуOlexandr (21.02.2006 15:47) писав:

Ну... читаємо трохи про історію 8 березня. Типове соціалістичне свято, як і 1 травня.
p.s. 23 лютого вже, на щастя, не свято. Сподіваюсь, що в такий статус перейде і 8 березня.
p.p.s. краще вже відзначати день матері 8 травня.
Справжню історію того, чому саме дата 8 березня - не буду розповідати, бо буде попередження за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
А взагалі, то ненавиджу тупу совіцьку традицію робити все до певних дат - а потім трава не рости. Можна дівчині, якій симпатизуєш подарувати щось в довільний день тижня, місяця, року. І радості від того буде не менше, ніж на саме 8 березня...
Проблема в тому, що є тупий стереотип: не подарував нічого на свято - значить, забув,гад, і потім можна з людиною тиждень не розмовляти :box:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних