Перейти до вмісту

8 Березня

Повідомлень в темі: 178

#121 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.03.2008 – 10:24

писала вище, що не святкую, але давайте поговоримо ось про таке: Йдете сходами, сусідка, з якою прожили все життя...старша, хороша людина...йде на зустріч, привітно посміхнулась і просто сказала - з святом...і все...Ви у відповідь пошлете її? Ви прочитаєте лекцію чому не святкуєте? Які Ваші дії? Чи коли я в перукарні сиділа (не тому шо свято, а вихідна і зарплату дали) і незнайомий чоловік зайшовши сказав зі святом Вас, то шо тре було у відповідь? Лекцію прочитати чи сказати шо не святкую? Дикунство якесь! Пишемо в темах про вихованість, толерантність...Якщо людина трішки інша від вас, з іншим світосприйняттям, то, напевно треба просто з поблажливістю поставитись до того...
Маркосе, Ви хочете сказати, що я не свідома жінка? - дивіться мені :rolleyes:
А з приводу Дня матері, то хочу сказати якраз наступне: що з тих хто так категорично критикує 8 березня, ті якраз чогось і з Днем матері НЕ вітають. Перевірено за час існування форуму! А ті, хлопці, що вітали з 8 березня, вітають і з Днем матері. То навіщо ця фальш? Будь простішим і до тебе потягнуться люди (с)
  • 0

#122 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 10:48

Почитала увесь той маразм... БрЄд. Якщо уже 8 безня кричати про патріотизм...Шароварщиною пахне. Нехай це свято 300 раз не українське, придумане і введене не країнцями, у його назві немає закінчення -ко, але це атмосфера. * березня люблять українські жінки і давайте не будемо плюватися і слиною і кричати, що цього немає. Я вчора мала нагоду 3 години прогулятися містом. Дівчата зі своїми чоловіками, що проходили повз мене, сяяли. Переважна більшість. То був якийсь ореол. 8 березня робить щінок на краплину щасливішими, то чомуставати в позу?
  • 0

#123 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 09.03.2008 – 12:01

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 10:24) писав:

писала вище, що не святкую, але давайте поговоримо ось про таке: Йдете сходами, сусідка, з якою прожили все життя...старша, хороша людина...йде на зустріч, привітно посміхнулась і просто сказала - з святом...і все...Ви у відповідь пошлете її? Ви прочитаєте лекцію чому не святкуєте? Які Ваші дії?
У випадку з 23 лютого (буває ж таке, намагаються привітати) просто мовчу у відповідь або щось подібне.

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 10:24) писав:

А з приводу Дня матері, то хочу сказати якраз наступне: що з тих хто так категорично критикує 8 березня, ті якраз чогось і з Днем матері НЕ вітають. Перевірено за час існування форуму! А ті, хлопці, що вітали з 8 березня, вітають і з Днем матері. То навіщо ця фальш? Будь простішим і до тебе потягнуться люди (с)
А що, обов'язково штампувати на форумі стандартні привітання? Це буде ознакою тог що люди вітають?

І ще, там дехто радів що квітів багато, особливо підсніжників. Не бачу нічого доброго в протизаконному знищенні рослин, що занеседі до Червоної книги. Крім того, якщо раніше до метрополітену було просто важко дійти по переходу то 6-8 березня майже неможливо, все окупували продавці квітів.
  • 0

#124 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 12:13

Та ясно, що шкода квітів, але всі знають про Червону книгу і всеодно квіти знищуються(підсніжники, конвалії) і ніяка міліція не допоможе...так само як ялинки чи котики вербові..Ну і для когось то простий додатковий заробіток. Не знаю як в 100лиці, а в нас бідненькі жіночки чи діти продають...Ото далось Вам те 8 березня! Нині вже 9 і нині день народження Шевченка, генія українського народу і основоположника українського націоналізму. Тому вітаю всіх з цим ще одним весняним святом
  • 0

#125 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2008 – 12:27

Перегляд дописуOlexandr (9.03.2008 12:01) писав:

І ще, там дехто радів що квітів багато, особливо підсніжників. Не бачу нічого доброго в протизаконному знищенні рослин, що занеседі до Червоної книги. Крім того, якщо раніше до метрополітену було просто важко дійти по переходу то 6-8 березня майже неможливо, все окупували продавці квітів.
Пан Олександр а ви дівчатам квіти не даруєте взагалі ? Чи вам не зрозуміло що попит на квіти з 6-8 березня дуже великий і для того щоб його задовльнити треба дуууже багато квітів.
  • 0

#126 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 12:34

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 12:27) писав:

Пан Олександр а ви дівчатам квіти не даруєте взагалі ?
Взагалі так, 8 березна – ні.

Чи вам не зрозуміло що попит на квіти з 6-8 березня дуже великий і для того щоб його задовльнити треба дуууже багато квітів.
Мова йде не про кількість квітів, а про те, що деякі з них в Червоній книзі, крім того мене не влаштовують місця їхнього опродажу. Хоча це стосується не лише 8 березня. Просто в цей час продавців більшає вдвічі і ситуація стає зовсім нестерпною.
  • 0

#127 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 12:40

Перегляд дописуOlexandr (9.03.2008 12:34) писав:

Мова йде не про кількість квітів, а про те, що деякі з них в Червоній книзі, крім того мене не влаштовують місця їхнього опродажу. Хоча це стосується не лише 8 березня. Просто в цей час продавців більшає вдвічі і ситуація стає зовсім нестерпною.
краще хай вже продають їх в метро та в переходах ніж не продають взагалі, бо тоді квіти на 8 березня будуть взагалі дуже дорогим подарунком)
  • 0

#128 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 12:45

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 12:40) писав:

краще хай вже продають їх в метро та в переходах ніж не продають взагалі, бо тоді квіти на 8 березня будуть взагалі дуже дорогим подарунком)
Але ж метро не єдине місце. То просто для ледачих. Їхав—купив—подарував. А так треба буде сходити пошукати. А взагалі могли б перейти на инші подарунки... наприклад, шоколадки б дарували))
  • 0

#129 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.03.2008 – 12:47

Теж читаю весь той "маразм" (неповага, правда, щодо думки інших?) і от що: звичайно, любі жінки, святкуйте - то ж чи не єдине свято, коли чоловіки розщедруються на квіти. Сподобалось у вчорашньому "Вечірньому кварталі" сценка про 8-ме березня. Типу:

Цитата

Муж с женой возвращаются поздно ночью из гостей.
Жена - Дорогой, придержи дверь...
Муж - Пошла ты на хер, уже девятое!
Головне, що правдиво...
  • 0

#130 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 12:54

Перегляд дописуOlexandr (9.03.2008 11:45) писав:

Але ж метро не єдине місце. То просто для ледачих. Їхав—купив—подарував. А так треба буде сходити пошукати. А взагалі могли б перейти на инші подарунки... наприклад, шоколадки б дарували))
ну так закон ринку) В місцях найбільшого скупчення людей продажі максимальніші. Звичайна можна було б організувати квітокові базари, але то вже мерія повинна цим займатися.
  • 0

#131 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 13:08

Вітаючи Маркоса і Олександа з 8 березням, якби мала можливість по подарувала б вам по 10 за флуд в темі. Метро то троха не сюди:rolleyes:. Так шо Маркосе можете повидаляти флуд і чесно поставити собі 10:)
  • 0

#132 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 13:41

Перегляд дописуЛастiвочка (9.03.2008 13:08) писав:

Вітаючи Маркоса і Олександа з 8 березням, якби мала можливість по подарувала б вам по 10 за флуд в темі. Метро то троха не сюди:rolleyes:. Так шо Маркосе можете повидаляти флуд і чесно поставити собі 10:)
який флуд ? Розмова про 8 березня, про квіти в цей день, про те як їх продають. Все в рамках, тема ж широка) Купувати -продавати квіти в цей день теж звичай :wub:
  • 0

#133 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.03.2008 – 15:22

Пан Олександр а ви дівчатам квіти не даруєте взагалі ? Чи вам не зрозуміло що попит на квіти з 6-8 березня дуже великий і для того щоб його задовльнити треба дуууже багато квітів.

У Київі зараз гарна акція - бережіть первоцвіти.
А ті первоцвіти якраз і користуються найбільшою популярністю саме 8 березня - троянди ж не всім підряд дівкам подаруєш, бо не наробишся на таку розкіш - чи не так, Marcos'е?
А тут - все дешево й сердито. Купив проліски, підсніжники чи весняного первоцвіту, ще й з цибулинками - і пошурував роздавати співробітницям та однокурсницям. А ті радісно приймають дари природи, як ознаку шаленої уваги. Свято ж бо. Жінкам уваги треба.
Хочеш бути на висоті - даруй усім парникові троянди та тюльпани, по 3-5 шт. як мінімум!

ПС Я взагалі не поважаю несвідомих людей. Вибачайте, якщо образила когось у ці радісні "святкові" дні.

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 13:41) писав:

який флуд ? Розмова про 8 березня, про квіти в цей день, про те як їх продають. Все в рамках, тема ж широка) Купувати -продавати квіти в цей день теж звичай :wub:

Флуд з великої букви, при чому відбірний . "... тема ж широка) ..." :rolleyes:
  • 0

#134 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 09.03.2008 – 18:53

е-е-е-е-е....... мабуть у мене галюни, але мені чомусь здавалось, шо на 8 березня ще нема пролісків.... V_v
  • 0

#135 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 11:25

Я от що спостерігаю - у нас стільки людей як 6 та 7 березня у "Великій Кишені" я бачив тільки перед Різдвяно-Новорічними святами, люди самі святкують це свято, добровільно, а це означає, що це свято житиме й надалі. Та й святкують його не так як при Савєцкому союзі (судячи з кінохроніки). Святкувати чи ні це особиста справа кожного громадянина нашої країни. Думаю тре тільки менше савєцького пафосу сюди, а так це чи не єдине савєцькє свято яке можна і лишити, бо воно несе позитив.
  • 0

#136 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.03.2008 – 17:39

з усіх існуючих свят люблю Новий Рік та Великдень. інші просто не люблю, в тому числі і 8 березня.
8 березня...ну не знаю. взагалі якось оцей поділ на жіночий та чоловічий день вже якось дивно. бо цінувати того хто поряд треба щодня, ане по розкладу. але чому б зайвий раз не сказати своїм близьким та друзям як ми їх любимо.
адже за всіма своїми клопотами ми про це забуваємо. погодьтесь, що ніхто з тих святкуючих 8 березня не згадує про якусь там Клару Цеткен. це просто свято весни. жінка це і є весна. в душі вона завжди молода та гарна як сама весна. в мене традиційно це святкувалось з подругами у вигляді дівішніка))) а мама ніколи в мене не лишалась без букету квітів (ніяких троянд!!! - весняні квіти). просто з цього дня починається весна.
  • 0

#137 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.03.2008 – 21:40

всіх вітаю з новоліттям =)

.....і можу тільки поспівчувати всім жінкам за таку ганьбу, як міжнародний жіночій день :ggggg:
  • 0

#138 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.03.2008 – 22:09

Млін, я ще ніколи не стояв стільки у черзі в гіпермаркеті, як на 7-е березня! Ну хіба що коли касовий апарат був заклинив ))
З.І. 8 березня нікого не вітав, тільки 6-го і 7-го :ggggg:
  • 0

#139 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 10.03.2008 – 22:25

День гамана! Жидівське свято! більш писати нічого не буду.

Яке воно відношення має до України???

Повідомлення відредагував BOLERO: 10.03.2008 – 22:25

• 0

#140 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.03.2008 – 22:52

Перегляд дописуVisus (10.03.2008 22:25) писав:

Яке воно відношення має до України???
Яке відношення до України має свято "Новий рік"? Та й день Вашого народження яке має відношення до України? :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних