Перейти до вмісту

8 Березня

Повідомлень в темі: 178

#101 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 05.03.2008 – 20:36

Розумію ваше ставлення до цього свята,так як ви на щастя родились зовсім в інший час,та в іншій країні.
Я ж родилась і навчалась тоді, коли кращого і приємнішого свята за 8 Березня не було(всі інші нудні
комуністичні свята,примусові паради).Ну хіба мене хтось запитував коли приймав в жовтенята та піонери,
комсомолкою не встигла побувати.От і свята так само нав"язували і прив"язували до нас.
От все відпало,але чомусь 8 Березня у мене асоціюється з святом жінки.
Сантиментів не люблю, але приємно отримати в подарунок, в цей день, гілочку котиків.
Чоловік мій не горбатиться в цей день,як хтось писав вище,ми просто разом купуєм щось смачненьке і
влаштовуєм вечерю.
  • 0

#102 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 20:52

Мене 8 березня не гріє і не заважає. Кричати, що воно протирічить моїм принципам не буду, аби не впадати в маразм. У моєму колі друзів прийнято вітати жінок щосуботи, а чоловіків - щонеділі) :ggggg: тому, мені те 8-ме, як уся)) але, звісно, приємно, коли приділяють увагу)
  • 0

#103 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.03.2008 – 22:41

ну і що.куча дописів типу " 8 березня гамно". Шановні, не хочете - не святкуйте, не визнаєте свято, так нащо взагалі про нього писати . Свято ніколи не буде заважати, тим більше що це привід зробити коханій, подрузі, мамі подарунок. А о ця байда типу " треба кожний день радувати жінок і так далі", це смішно..ну так давайте взагалі про свята забудемо адже ТРЕБА РАДІТИ ЖИТТЮ КОЖНИЙ ДЕНЬ. Кожний рік на форумі одне й те ж саме......
теж мені патріоти.. День Валентина всі святкують, а українським там і не пахне.
  • 0

#104 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 06.03.2008 – 11:48

Трішки хочу доповнити Маркоса. Більшість каже, що свято "гамно" тре українські святкувати, але День матері в травні, друга неділя травня. І я памятаю скільки вітань в тій темі було минулого року нашим теревеньківським дівчатам - не знати чи з десяток набереться...певно ні, натомість всякі хеловуїни, валентини і всяка інша мура. В мене дома не святкують 8 березня, але з часу Незалежності завжди святкують День матері. Три дівки в хаті - важкувато татусеві:ggggg:, але дійсно святкуємо! Хоча якщо хтось і святкує 8 березня, то це особиста справа. Так само єрунда виходить з 23 лютого - від армії косять майже всі, а свята хочуть)))))
  • 0

#105 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 06.03.2008 – 19:15

Перегляд дописуЛастiвочка (6.03.2008 11:48) писав:

Трішки хочу доповнити Маркоса. Більшість каже, що свято "гамно" тре українські святкувати, але День матері в травні, друга неділя травня. І я памятаю скільки вітань в тій темі було минулого року нашим теревеньківським дівчатам - не знати чи з десяток набереться...певно ні, натомість всякі хеловуїни, валентини і всяка інша мура. В мене дома не святкують 8 березня, але з часу Незалежності завжди святкують День матері. Три дівки в хаті - важкувато татусеві:ggggg:, але дійсно святкуємо! Хоча якщо хтось і святкує 8 березня, то це особиста справа. Так само єрунда виходить з 23 лютого - від армії косять майже всі, а свята хочуть)))))
Підтримую повністю!!!Я теж за День матері!!!А щодо армії, то тут 100% влучно!За що вітати, якщо вони крім назви ніц про те не знають!
  • 0

#106 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.03.2008 – 20:09

Ха-ха зате ви про материнство уже всі знаєте і не по назві =) не сміши.... Тут більшість дівчат тільки майбутні матері. Якщо буде війна - то більшість хлопців майбутні солдати... Тьху-тьху-тьху.... Тому вітати з днем матері - це те саме що вітати з днем армії =) принаймні зараз =) а я святкую все підряд =) в 8 березня можна і незнайомці якійсь квіточку подарувати =)
  • 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.03.2008 – 20:28

Не святкую це свято. Але приємно, коли дарують подарунки, - відчуваєш, ніби знову "перший раз у перший клас" ( у нас на роботі і далі вітають чоловіки з жінками одне одного на 23-тє і на 8-ме).
  • 0

#108 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 20:35

Перегляд дописуMisercord (6.03.2008 20:09) писав:

Ха-ха зате ви про материнство уже всі знаєте і не по назві =) не сміши.... Тут більшість дівчат тільки майбутні матері. Якщо буде війна - то більшість хлопців майбутні солдати... Тьху-тьху-тьху.... Тому вітати з днем матері - це те саме що вітати з днем армії =) принаймні зараз =) а я святкую все підряд =) в 8 березня можна і незнайомці якійсь квіточку подарувати =)
З приводу святкування дня матері як альтернативи 8 березня: всі мають матерів, чому б не поважити? всі дівчата будуть матерями, є сестри, які теж будуть матерями. Але знову ж таки - то справа особиста! Не штука цвіточок тицьнути, головне любов і повага. А з приводу армії, то теж хочу тобі заперечити. В мене є військовий квиток, а в тебе певно ще нема, так що з 23 лютого мож мене вітати на наступний рік<_<
  • 0

#109 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.03.2008 – 16:53

Перегляд допису_saljama_ (5.03.2008 20:52) писав:

Мене 8 березня не гріє і не заважає. Кричати, що воно протирічить моїм принципам не буду, аби не впадати в маразм. У моєму колі друзів прийнято вітати жінок щосуботи, а чоловіків - щонеділі) :ggggg: тому, мені те 8-ме, як уся)) але, звісно, приємно, коли приділяють увагу)
яка хитра система: недільні "вітання" корелюють з суботніми <_<
  • 0

#110 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 17:08

Хто б там шо не казав би, але атмосфера свята літає в повітрі <_<. Сонечко весняне, метушня, на кожному розі підсніжники продають, квіти...в транспорті жінки з квітами і з усміхненими обличчями. Якщо жінки посміхаються, хіба то зле? Нині бачила дивні квіти продавали - трояндочки, зроблені з карамелі. Все як має бути: червона квітка, зелені листочки, але цукеркові. Коштувало те диво всього 2 грн за штуку
  • 0

#111 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 07.03.2008 – 17:40

Перегляд дописуMisercord (6.03.2008 20:09) писав:

я не пропоную вітати всіх жінок з Днем матері, але в тому святі хоч якась логіка є, наголос на потребу материнства...
Ага, подивимось як ви куди там підете воювати...я взагалі не розумію нашо ті війни?Але в нас не про те тема...
В нас свято типу 8 березня, тіки чогось всі сьогодні вітають, теж цього не розумію?... <_<
  • 0

#112 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 07.03.2008 – 18:43

а ще купа квітів <_<
  • 0

#113 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 07.03.2008 – 20:25

Перегляд дописуЛастiвочка (7.03.2008 17:08) писав:

Хто б там шо не казав би, але атмосфера свята літає в повітрі <_<. Сонечко весняне, метушня, на кожному розі підсніжники продають, квіти...в транспорті жінки з квітами і з усміхненими обличчями. Якщо жінки посміхаються, хіба то зле? Нині бачила дивні квіти продавали - трояндочки, зроблені з карамелі. Все як має бути: червона квітка, зелені листочки, але цукеркові. Коштувало те диво всього 2 грн за штуку
Це точно, атмосфера святкова, навіть у природи.Сьогодні, така класна погода, аж п"янить,в повітрі
літає легкий присмак диму з ароматом оживших дерев.Були в лісі,підсніжників,пролісків .......!
Обожнюю цю пору року!
  • 0

#114 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 22:30

Хто б там шо не казав би, але атмосфера свята літає в повітрі <_<.......
Звичайно атмосфера святкова. І природа це відчуває...Ой! Скоріше навпаки! Природа святкує, а ми відчуваємо. Особливо жінки.
Нічого дивного. Наші предки це знали здавна.
Я вже писав про це в темі про рідні свята. Тим більш, що в цьому році на 8 березня приходиться подвійне свято:

Цитата

8 березня 2008 року - Новоліття 7516 літа від Трипілля. Весняний Щедрий Вечір. Наші пращури починали нове літо (Новий рік) з першим весняним Молодиком, який настає перед весняним рівноденням. (Молодик народжується 7 березня о 19 год. 14 хв.) http://www.svarga.kiev.ua/kolo3.htm

Цитата

8 березня - свято Лади. Богиня Лада є весняним проявом Матіньки Землі. Лада є покровителькою любові, кохання, одруження й багатьох інших щедрот. http://www.svit.in.ua/pra/3p2.htm
Правда ж краще звучить, ніж Міжнародний жіночий день?
  • 0

#115 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.03.2008 – 11:28

моє ставлення аналогічне як до свята валентина..
я вважаю, що набагато приємніше отримати квітку просто так, в будній день, а не тоді, коли ТАК ТРЕБА, ТАК ЗАВЕДЕНО, сьоні ВСІ ТАК РОБЛЯТЬ...
а якщо якійсь дівчинці ніхто ніц не подарує, не приділить увагу? це ще болячіше...

Хто б там шо не казав би, але атмосфера свята літає в повітрі :ggggg:. Сонечко весняне, метушня, на кожному розі підсніжники продають, квіти...в транспорті жінки з квітами і з усміхненими обличчями. Якщо жінки посміхаються, хіба то зле? Нині бачила дивні квіти продавали - трояндочки, зроблені з карамелі. Все як має бути: червона квітка, зелені листочки, але цукеркові. Коштувало те диво всього 2 грн за штуку

Ось яке в мене свято і весна на душі <_<

Осінь прилинула сірими тінями,
Подихом вітру зірвала вінки.
Посмішка мила дівчини зрадливої
В серці моєму зломила замки.
Плакало небо дощами холодними.
Сивий туман заповзав у міста.
Осінь моя, ти примарними цвяхами
міцно прибила мене до хреста.

Приспів:
Осінь омиє дощами
Осінь залишиться з нами
Наші серця рвуться у вирій
Щоб не тонути в буденності сірій

Віра моя непохитна зломилась,
програний бій, моє військо розбите.
Осінь, навіщо мені ти приснилась
такою прекрасною квіткою літа.
Я заблукав серед вулиць покинутих
День догорав і приходила ніч
Осінь, я вірив, що можу збагнути
дивну природу твоїх протиріч.

Приспів

Люди снували у пошуках істини
В собі ховаючи власні страхи.
Серця уламки закидало листям,
В теплі краї полетіли птахи
Раптом в душі літні квіти зав'януть
Пил золотий облетить з кам'яниць
Осінь, мені ти в калюжах покажеш
Дивні химери спотворених лиць.
  • 0

#116 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 23:40

Привітання вже висить на форумі як "з 8 березня".
Тут тема „8 Березня, про свято” , тому пишу наступне: Чому ми, українці, святкуємо чуже для нас свято!?

Враховуючи назву теми „8 Березня, про свято” й не відступаючи від цієї назви, слід сказати наступне (про що навіть люди знаючі на цьому форумі чомусь практично не говорять – бояться чи остерігаються?):

Цитата

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем.

Не зайве згадати історію Пуріма.
Після вавилонського полону жидів, всі охочі могли повернутися до Єрусалима. Проте невдовзі вияснилося: жиди надто добре укріпилися в Персії, тож не бажали повертатися на Батьківщину. Вони проникли в усі структури, що становило загрозу для персів. Персидський патріот Аман приніс царю Артаксерксу проект звільнення Персії від жидів. Рішення монарха було однозначним — негайна реалізація проекту Амана. Проте придворний постачальник Мардохей (жид), почувши про це, запропонував царю (який не відзначався високими моральними якостями) в наложниці свою племінницю — Естер. Вона зуміла домогтися не тільки знищення проекту Амана, а й страти самого Амана. Замість знищення жидів Артаксеркс погодився стратити усіх їхніх ворогів. «...царь позволяет Иудеям, находящимся во всяком городе, ...убить и погубить всех сильных в народе и области, которые во вражде с ними, детей и жен, и имение их разграбить» (Есф. 8, 8-11).
Амана повісили разом з десятьма його дітьми. Всього було знищено 75 000 персів.
Вражає, що ненависть жидів до Амана (а у його особі, мабуть, до всіх не-жидів) ось уже майже 2,5 тисячоліття не тільки не зникає, а навпаки культивується у наступних поколіннях.

Отже, з чим вітають жінок 8 березня: з днем жінки-революціонерки чи з святом Пуріма? І з чим вітають чоловіків 23 лютого: з поразкою Червоної армії чи, знову ж таки, з Пурімом?

І не треба звинувачувати мене у пункті 4.7.2. і особливо 4.7.3 Це історія, факти і здорові емоції людини, що поважає свої традиції і любить свій народ.

Повідомлення відредагував Аничка: 08.03.2008 – 23:51

• 0

#117 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 01:18

Знаючи передісторію виникнення свята, святкування нами різні персів жидами і маскування його під свято усіх жінок (тим паче для українок) - виглядає досить тупо! І якщо це наш сайт – РІДНИЙ, то й вітайте УКРАЇНОК з УКРАЇНСЬКИМ святом!
Чужим привітанням тут не місце, тим паче пов’язаним з винищенням іншого народу. А сюсюкання і ця „поміркована” лояльність показують тільки на відсутність власного національного гонору.

Як можна взагалі вітати українок з жидівським святом, якщо є своє – день матері, яке святкували споконвіку. Запитайте в старших людей, яке свято жінки було здавна в Україні? Відповідь одна – День Матері у травні. Що, будемо далі продовжувати чужі традиції – свято Естер, що змусила перського царя кинути власну вірну дружину, зайняла її місце з корисливою метою, а потім зрадила, ще й примусила вчинити свою волю – вирізати цілий народ. Отже, 8 березня – день геноциду перського народу. Це не просто співпадіння дат, а саме це „свято”!! І ви, знаючи таке, будете продовжувати радіти??? Сором!!

У вас кожного є власне день народження. Давайте, святкуйте його по аналогії – на 2 місяці швидше! Запросимо друзів і скажемо їм, що ДН вже не в його день, а швидше!! Молоді звикнуть, а от старші люди – що святкували його ПРАВИЛЬНО – покрутять біля скроні!

І ще, гарне висловлювання знайшла на одному з форумів:
... В перегарі після 8 Березня якось ніяково почуває себе свято Народження Пророка України, великого Тараса. Бо хто такий Шевченко в Україні проти Клари Цеткін?
  • 0

#118 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 01:27

...Додам ще, що 2,5 тисячі років тому перси були арійським, спорідненим нам народом... Це к питанню про геноцид...
  • 0

#119 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.03.2008 – 01:29

Читаю і сміюсь. Ганьба українським жінкам))) :rolleyes: Святкують смерть персів....фантазія і уява свідомих українців не має межі )
  • 0

#120 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 01:43

Перегляд дописуMarcos (9.03.2008 01:29) писав:

Читаю і сміюсь. Ганьба українським жінкам))) :rolleyes: Святкують смерть персів....фантазія і уява свідомих українців не має межі )

Відповідь на цитату Marcos'а: Сміх додає здоров'я! Хоча сміх без причини - це відома ознака ...
А стосовно фантазій - читайте Тору (Біблію), а потім - грунтовну працю Франка "Легенда про сотворення світу" (за яку його згноїла зацікавлена у легендах більшість).

А стосовно ганьби жінкам - це ваша фраза!
Ганьба тим, хто цурається власної історії і закриває очі на правду.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних