Перейти до вмісту

Віктор Ющенко “послав” свій народ …

Повідомлень в темі: 52

#41 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 20:37

Перегляд дописуЛастiвочка (21.05.2008 20:58) писав:

Але мудро...я в шоці...А чим ти кращий за донеччанина? Тут явно хамське відношення до всіх людей, так шо я взагалі дивуюсь чого Ющенко до вас поїхав, Кучма не поїхав би...
Так само парочку слів за майдан. Я не знаю де ти стояв та й чи стояв на тому Майдані, але люди вийшли на майдани, щоб їх не прогинали, щоб показати свою силу, щоб сказати ні фальсифікаціям і не їх вина в тому, що недолугі політики не довели справу до кінця.
А дорогу в центрі Білої вже хоть трохи полатали? Бо така дорога була ще за часів Вітчизняної після бомбьожки. Срам та й годі. А будівництво заводу....хіба ми то вирішуємо? Та й чимось мотивували вони то будівництво.
На рахунок того, що люди зібрались, то це на нинішні часи теж дивно, бо нині на мітинги людей можна зібрати лише за гроші, або коли видовище якесь, а так - весна, городи, ремонти, одним словом для господаря ніколи по мітингам ходити.
Особисте питання автору теми - а якій політичній силі ти симпатизуєш? Яка політична сила тобі подобається?
ти мене напевне не правильно зрозумів, я намагаюсь вам сказати, що наша влада не дивиться на думку свого народу, адже після того як відбувся референдум з приводу будівництва заводу (проголосували проти заводу більш як 60% населення міста) будівництво всеодно продовжується.

З приводу того якій політичній силі я симпатизую, то я відповім, що на даний момент абсолютно всі політичні сили не виправдали себе, тобто я на даний момент не підтримую жодну з політичних сил
  • 0

#42 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2008 – 09:01

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 18:08) писав:

То їх обов"язково потрібно будувати в 4 зоні радіактивного забруднення?
У нас пів країни в тій зоні, а друга половина в іншій зоні - то нам тепер зовсім промисловість не розбудовувати?

Пан був на Донеччині? Пробував там дихати?
Особисто я такого б не хотів в БЦ.
Вам до Донеччинки, як до самі знаєте куди самі знаєте як.

Неправильно думаєте.
Ви думаєте помилково, що теж не дає переваг.

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 20:31) писав:

мені звісно соромно за людей котрі так хамили нашому президенту, але Віктор Ющенко сам почав тему, що завод нам потрібен.
Нам потрібен! Вам не потрібен - віддайте нам!

Повідомлення відредагував zav: 22.05.2008 – 09:07

• 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 09:30

Перегляд дописуzav (22.05.2008 10:01) писав:

У нас пів країни в тій зоні, а друга половина в іншій зоні - то нам тепер зовсім промисловість не розбудовувати?

Дурниці пишете. Разом в усіх зонах живе трішки більше 2 млн чоловік, а забрудненої території, включаючи незначне зараження, менше шостої частини території України. Більш нема де будувати?

Вам до Донеччинки, як до самі знаєте куди самі знаєте як.

То треба зробити усю Україну, як Донеччину?

Нам потрібен! Вам не потрібен - віддайте нам!

Забирайте. Чомусь же ніхто не хоче його на Банковій побудувати.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 22.05.2008 – 09:30

• 0

#44 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 09:57

Перегляд допису-=VJ=- (22.05.2008 10:30) писав:

Дурниці пишете. Разом в усіх зонах живе трішки більше 2 млн чоловік, а забрудненої території, включаючи незначне зараження, менше шостої частини території України. Більш нема де будувати?
Так як було оскаржено рішення про будівництво? Які були запропоновані шляхи перенесення будівництва?
Шоста частина зараженої, додамо Донеччину, є ще цікаві промислові міста... от тільки Біла Церква й лишилася. Лише вона врятує Україну! Гиги.

То треба зробити усю Україну, як Донеччину?
По-перше, у Білій Церкві будують новітній завод.
По-друге, будують лише один завод, а щоби зробити зі всієї України Донеччину - треба збудувати одну тисячу таких заводів. Порахуйте обсяги виробництва цих заводів на дозвіллі.

Забирайте. Чомусь же ніхто не хоче його на Банковій побудувати.
На Банковій нема стільки місця, нажаль.
  • 0

#45 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 10:37

і я скажу.

Завод. Шановні щоб ви сказали якби під вашими вінками відгрохали мет. кобмінат ? Ви б за своє здоров"я переймались чи за економіку країни ?
Ось тут всі кажуть Донеччина, Донеччина....будівництво заводів там зумовлено багатьма факторами.
а) енергетичний - ВУГІЛЛЯ.
б) сировинний - Руда поруч
в) велика кількість споживачів

Що ми бачимо в Білій Церкві, завод збудований з орієнтацією на сировину, а сиривоною буде металобрухт з Києва. Крім цього змушу додати що це буде МІНІ мет. комбінат. і важливої погоди він в економіці не зробить
Людей можна зрозуміти і так би ВЧИНИВ кожний. А нам легше всьоо зараз сидіти і розповідати що завод потрібний, ми ж тою гидотою дихати не будемо. Ще треба зауважати щоб мет. комбінат НЕ ДЕРЖАВНИЙ.
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 10:51

Перегляд дописуMarcos (22.05.2008 11:37) писав:

Людей можна зрозуміти і так би ВЧИНИВ кожний.
Ну, пане, ви би не узагальнювали. Я би так не діяв.
  • 0

#47 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 11:56

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 20:31) писав:

мені звісно соромно за людей котрі так хамили нашому президенту, але Віктор Ющенко сам почав тему, що завод нам потрібен.

Ну і? Це привід для хамства?

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 21:27) писав:

Народ має ту владу, на яку заслуговує і поводиться з нею так, як вона на те заслуговує.
Чому ж тоді такі претензії, раз маємо що маємо?!
  • 0

#48 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 22.05.2008 – 12:02

Ніхто нікого не посилав і Ющенко по великому рахунку правий, але це відео показало як люди ставляться до Президента і влади загалом. Його навіть слухати не хотіли, на кожне слово з натовпу летіло 10 заперечень. Ніякого авторитету, ніякої поваги. І це правильно, Президент сам сформував таке ставлення до себе, владі треба щодня показувати що вони для на с ніхто.
  • 0

#49 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 12:15

Перегляд дописуБогуслав (22.05.2008 13:02) писав:

Ніхто нікого не посилав і Ющенко по великому рахунку правий, але це відео показало як люди ставляться до Президента і влади загалом. Його навіть слухати не хотіли, на кожне слово з натовпу летіло 10 заперечень. Ніякого авторитету, ніякої поваги. І це правильно, Президент сам сформував таке ставлення до себе, владі треба щодня показувати що вони для на с ніхто.
Якби влада робила все, що обіцяє, то народ так не відносився б до влади, а коли політики спочатку обіцяють заборонити будівництво заводу, а потім своїми ж указами дозволяють будівництво, то як до них мають ставитися?
  • 0

#50 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 22.05.2008 – 12:16

Перегляд дописуБогуслав (22.05.2008 12:02) писав:

Ну тоді не треба потім на владу ображатися, якщо вона ніфіга для народу не буде робити! :)
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 12:31

Перегляд допису_saljama_ (22.05.2008 12:56) писав:

Чому ж тоді такі претензії, раз маємо що маємо?!

Як це пов"язано?
  • 0

#52 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 22.05.2008 – 12:48

Перегляд дописуShiver (22.05.2008 13:16) писав:

Ну тоді не треба потім на владу ображатися, якщо вона ніфіга для народу не буде робити! :)

Жодна влада в світі не хоче щось робити для свого народу, її заставляють. Нам дозволили обирати владу (номінально), але ми ще не навчились контролювати її і заставляти служити нам. Звідси всі проблеми такого штибу.

Перегляд дописуpavel (22.05.2008 13:15) писав:

Якби влада робила все, що обіцяє, то народ так не відносився б до влади, а коли політики спочатку обіцяють заборонити будівництво заводу, а потім своїми ж указами дозволяють будівництво, то як до них мають ставитися?

Ну, переоцінку своїх намірів робить не лише українська влада, це звична практика. час іде, міняються обставини. Проте коли влада обіцяє, заради вигоди, свідомо йдучи на обман це уже злочин, народ дуже чутливий до обману і таке не пробачається.
  • 0

#53 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.05.2008 – 15:11

Якщо будівництво заводу суперечить екологічним нормам, то про робочі місця та розвиток виробництва говорити недоречно. Якщо це дійсно так, то народ лишень вимагає виконання закону. Инша справа, що за такий діялог вже треба дякувати Янукович, або Кучма просто всіх би розігнали.
Чемність це окреме питання. Не уявляю як Ющенко хотів з ними поговорити, хіба не було очевидно, що саме так все відбудеться.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних