Перейти до вмісту

Віктор Ющенко “послав” свій народ …

Повідомлень в темі: 52

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2008 – 14:16

і чому зразу всі революції згадують. Таке враження що Ющенко до кінця життя всім повинен в ноги кланятись за це.
  • 0

#22 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.05.2008 – 14:20

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 15:16) писав:

можливо у вашому місті і звикли, але не у нашому, коли приїзджають до нас у місто політики, і все твердять що ніякого заводу не буде будуватись у нашому місті, а потім через деякий час проголошують, що завод буде будуватись, і уже ухвалений проект забудови, то як це можна терпіти?
ну то оприділіться всім містом.що ви хочете. а то сто людей на мітингу ще не є показником думки всього міста - на крайняк проведіть в себе референдум і перестаньте галасувати..
  • 0

#23 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:22

Перегляд дописуStuff (21.05.2008 15:20) писав:

ну то оприділіться всім містом.що ви хочете. а то сто людей на мітингу ще не є показником думки всього міста - на крайняк проведіть в себе референдум і перестаньте галасувати..
був уже референдум, проголосували проти заводу, а через деякий час знову влада ухвалила що завод буде будуватись

Повідомлення відредагував pavel: 21.05.2008 – 14:23

• 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:26

Панавторутеми нотатка: на "майдані"® людей таки використали, тому що горлопанили всі, а обрали лише Ющенка.

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 15:04) писав:

Він чиновник і слуга народу, на його, народа, фінансовому утриманні. Тому мав стояти і вислуховувати, що каже народ, а не кричати "що ти мені ото тицяєш". Хай Януковичу таке хоч раз скаже...
Як полюбляє говорити пан "не виривайте вислови з речення": "Що ти мені тицяєш, іди сюди поговоримо!"©. Так треба було підійти й поговорити, а не продовжувати ображено верещати й тицяти.

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 15:10) писав:

Он як :D Цікаво, цікаво...
Може вже йому корону дати, чого так по дрібницях розпорошуватись?
Уже дали - булаву й ще там щось на інагурації.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:31

Перегляд дописуMarcos (21.05.2008 15:16) писав:

Таке враження що Ющенко до кінця життя всім повинен в ноги кланятись за це.

Тому що повинен.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.05.2008 – 14:31

• 0

#26 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:32

Перегляд дописуMarcos (21.05.2008 15:16) писав:

і чому зразу всі революції згадують. Таке враження що Ющенко до кінця життя всім повинен в ноги кланятись за це.
сам же обіцяв що в країні буде все робитися по волі народу, що кожен має правоголоса, якщо йому щось не подобається
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:40

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 15:16) писав:

можливо у вашому місті і звикли, але не у нашому, коли приїзджають до нас у місто політики, і все твердять що ніякого заводу не буде будуватись у нашому місті, а потім через деякий час проголошують, що завод буде будуватись, і уже ухвалений проект забудови, то як це можна терпіти?
Зараз піду Вас підтримаю, аби завод перенесли до Києва.
До речі, "політтки" не дорівнює "Ющенко", угу?

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 15:31) писав:

Тому що повинен.
Справді? Диви як...
А я думав, що на "майдані®" стояли:
- не стільки за Ющенка, скільки проти Януковича;
- проти фільсифікацій;
- за Тимошенко, котра стояла за Ющенко, але після його обрання стояла ще трохи сама.

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 15:32) писав:

сам же обіцяв що в країні буде все робитися по волі народу, що кожен має правоголоса, якщо йому щось не подобається
А ще кожен має право на розум, але не всім щастить цим правом скористатися...
  • 0

#28 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 21.05.2008 – 14:42

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 15:32) писав:

Хех,хто тільки не обіцяв...не тільки Ющенко.Право голоса має то кожен.Але якщо людині щось не подобається,вона мусить обгрунтувати своє невдоволення і,можливо,внести свої пропозиції.А ота картина на відео чимось нагадує середньовіччя
  • 0

#29 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:51

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (21.05.2008 15:42) писав:

Хех,хто тільки не обіцяв...не тільки Ющенко.Право голоса має то кожен.Але якщо людині щось не подобається,вона мусить обгрунтувати своє невдоволення і,можливо,внести свої пропозиції.А ота картина на відео чимось нагадує середньовіччя
так ми і обгрунтовуємо, що із будівництвом сталепрокатного заводу екологія нашого міста тільки погіршиться, нових робочих місць практично не додасть, що там якихось 800 робочих місць?, ще більше забруднить і так не зовсім чисте місто, де і так водойми забруднені, а з будіництвом заводу буде ще гірше, невже не можна побудувати завод десь в другому місці, наприклад в Донбасі, чи ще десь?
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:55

Перегляд дописуpavel (21.05.2008 15:51) писав:

так ми і обгрунтовуємо, що із будівництвом сталепрокатного заводу екологія нашого міста тільки погіршиться, нових робочих місць практично не додасть, що там якихось 800 робочих місць?, ще більше забруднить і так не зовсім чисте місто, де і так водойми забруднені, а з будіництвом заводу буде ще гірше, невже не можна побудувати завод десь в другому місці, наприклад в Донбасі, чи ще десь?
Оў, я бачу автор, як-то кажуть, "у темі". Може він оприлюднить шкідливі фактори впливу нового заводу на довкілля взагалі й на водойми зокрема?..
p.s. Ще було би цікаво почути, яке промислове підприємство не має жодних шкідливих факторів впливу на довкілля, так.

Повідомлення відредагував zav: 21.05.2008 – 14:57

• 0

#31 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 14:56

невже не можна побудувати завод десь в другому місці, наприклад в Донбасі

Та вже краще під Москвою :ggggg:

Ти істинний патріот :D
  • 0

#32 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.05.2008 – 14:57

є відповідні служби,які слідкують за станом довкілля - от нехай і дивляться за тим..
  • 0

#33 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 21.05.2008 – 15:12

А вам не здається, що у цьому відео саме ВИ послали президента? Не дали йому нічого сказати?
Це явна неповага до нього і ВАМ повинно бути соромно!
А мені соромно, що я живу в країні з подібними "людьми" як на том відео.

Повідомлення відредагував Shiver: 21.05.2008 – 15:12

• 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 15:44

Перегляд дописуzav (21.05.2008 15:55) писав:

оприлюднить шкідливі фактори впливу нового заводу на довкілля взагалі й на водойми зокрема?..

Фактори давно оприлюднені в інеті, зокрема тут. Окремі фактори ось:

згідно Закону України від 20 лютого 1996 року із змінами від 4 квітня 1997 року “Про правовий режим територій, які було піддано дії забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” ч. 5 ст. 18 “заборонено в зоні посиленого радіологічного контролю будівництво нових підприємств, які шкідливо впливають на населення і навколишнє природне середовище”.

Відповідно до “Санітарної кваліфікації підприємств, виробництв, споруд”, “Державних санітарних правил планування і забудови населених пунктів ДСП № 173-96” запроектований сталепрокатний завод з потужністю виробництва сталі в 1,8 млн. тонн на рік відноситься до підприємств I класу небезпеки. Будівництво такого сталепрокатного заводу потребує санітарно-захисної зони на відстані однієї тисячі метрів для потужності в 1 млн. тонн в рік (даний завод матиме потужність в 1,8 млн. тонн). Приватизувавши шкаровські землі, ТОВ “Євро Фінанс ЛТД” скоротив санітарно-захисну зону до 500 метрів, не враховуючи, що поблизу живуть люди.

У місті Біла Церква сконцентровано 47 промислових підприємств; 66 котельних, шинний завод “Росава” і ін. Загальний об'єм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів за 2006 рік складає 2, 52 тис. тонн в рік, з них викиди підприємств східного промузла — 1, 443 тис. тонн (саме у східному регіоні планують побудувати завод). А за даними проекту сталепрокатний комплекс матиме 44 джерела викидів, через які в атмосферу поступатиме 30 забруднюючих речовин, тобто кількість шкідливих речовин збільшиться майже удвічі

при експлуатації заводу буде забиратись 10,6 тис. тонн води в добу, що складає 1,5% річного водного балансу річки Рось. 2 тис. тонн буде кожну добу випаровуватися, а частина зливатиметься в каналізацію

загальна площа для розміщення сталепрокатного заводу складає 54,3 га землі, з них на 25,2 га планується виконання заходів по рекультивації і зрізання родючого шару грунту.

Перегляд дописуzav (21.05.2008 15:55) писав:

Ще було би цікаво почути, яке промислове підприємство не має жодних шкідливих факторів впливу на довкілля, так.

А пану не здається, що для Білої Церкви, де вже є два шинних заводи, завод сільськогосподарської техніки, «Електроконденсатор» та завод ЗБВ, не кажучи вже про військовий аеродром та купу військових баз, то вже буде трохи забагато, ні?

Перегляд дописуStuff (21.05.2008 15:57) писав:

є відповідні служби,які слідкують за станом довкілля - от нехай і дивляться за тим..

Я бачу, як вони слідкують - Дніпро скоро засиплють геть під "хатинки".

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.05.2008 – 15:53

• 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 16:53

Перегляд допису-=VJ=- (21.05.2008 16:44) писав:

згідно Закону України від 20 лютого 1996 року із змінами від 4 квітня 1997 року ”Про правовий режим територій, які було піддано дії забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” ч. 5 ст. 18 ”заборонено в зоні посиленого радіологічного контролю будівництво нових підприємств, які шкідливо впливають на населення і навколишнє природне середовище”.
Гарний закон. Тільки забули, що без нових промислових підприємств економіці ґаплик.

Відповідно до ”Санітарної кваліфікації підприємств, виробництв, споруд”, ”Державних санітарних правил планування і забудови населених пунктів ДСП № 173-96” запроектований сталепрокатний завод з потужністю виробництва сталі в 1,8 млн. тонн на рік відноситься до підприємств I класу небезпеки. Будівництво такого сталепрокатного заводу потребує санітарно-захисної зони на відстані однієї тисячі метрів для потужності в 1 млн. тонн в рік (даний завод матиме потужність в 1,8 млн. тонн). Приватизувавши шкаровські землі, ТОВ ”Євро Фінанс ЛТД” скоротив санітарно-захисну зону до 500 метрів, не враховуючи, що поблизу живуть люди.
А як узагалі оскаржували рішення про будівництво заводу?

У місті Біла Церква сконцентровано 47 промислових підприємств; 66 котельних, шинний завод ”Росава” і ін. Загальний об'єм викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів за 2006 рік складає 2, 52 тис. тонн в рік, з них викиди підприємств східного промузла — 1, 443 тис. тонн (саме у східному регіоні планують побудувати завод). А за даними проекту сталепрокатний комплекс матиме 44 джерела викидів, через які в атмосферу поступатиме 30 забруднюючих речовин, тобто кількість шкідливих речовин збільшиться майже удвічі
Мені подобаються абсолютні цифри без порівняння.
Дочеччина вся на рік викидає біля 1500 тис. тон, а тут ґвалт через 1,5 тисячі. Ні, я все розумію, але...
http://file.menr.gov.ua/publ/regobl02/dpsi...a_2003/air.html
Також про Маріуполь: http://ecoportal.org.ua/index.php?name=New...age&sid=380

при експлуатації заводу буде забиратись 10,6 тис. тонн води в добу, що складає 1,5% річного водного балансу річки Рось. 2 тис. тонн буде кожну добу випаровуватися, а частина зливатиметься в каналізацію
Незрозуміло, як оперувати цим показником? Нашвидкоруч пояснення не знайшов, нажаль.

загальна площа для розміщення сталепрокатного заводу складає 54,3 га землі, з них на 25,2 га планується виконання заходів по рекультивації і зрізання родючого шару грунту.
Ну, землі-то в нас вистачає, гиги.

А пану не здається, що для Білої Церкви, де вже є два шинних заводи, завод сільськогосподарської техніки, «Електроконденсатор» та завод ЗБВ, не кажучи вже про військовий аеродром та купу військових баз, то вже буде трохи забагато, ні?
Якщо один завод збільшує викиди удвічі - то не забагато, я думаю.

Повідомлення відредагував zav: 21.05.2008 – 16:54

• 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 17:08

Перегляд дописуzav (21.05.2008 17:53) писав:

Гарний закон. Тільки забули, що без нових промислових підприємств економіці ґаплик.

То їх обов"язково потрібно будувати в 4 зоні радіактивного забруднення?

Мені подобаються абсолютні цифри без порівняння.
Дочеччина вся на рік викидає біля 1500 тис. тон, а тут ґвалт через 1,5 тисячі. Ні, я все розумію, але...

Пан був на Донеччині? Пробував там дихати?
Особисто я такого б не хотів в БЦ.

Якщо один завод збільшує викиди удвічі - то не забагато, я думаю.

Неправильно думаєте.
  • 0

#37 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 17:31

2 автор теми

ваше обурення зрозуміле, але:

в жодній цівілізованій країні народ не дозволить собі так себе поводити з президентом. Особисто я побачила приклад кричущого хамства і невихованості з боку людей. Перед тим, як вести дискусію з президентом - доростіть до цього. ледве не бидлота зібралася... слів немає..
  • 0

#38 pavel

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 19:31

Перегляд допису_saljama_ (21.05.2008 18:31) писав:

2 автор теми

ваше обурення зрозуміле, але:

в жодній цівілізованій країні народ не дозволить собі так себе поводити з президентом. Особисто я побачила приклад кричущого хамства і невихованості з боку людей. Перед тим, як вести дискусію з президентом - доростіть до цього. ледве не бидлота зібралася... слів немає..
мені звісно соромно за людей котрі так хамили нашому президенту, але Віктор Ющенко сам почав тему, що завод нам потрібен.

Повідомлення відредагував pavel: 21.05.2008 – 19:32

• 0

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.05.2008 – 19:58

Але мудро...я в шоці...А чим ти кращий за донеччанина? Тут явно хамське відношення до всіх людей, так шо я взагалі дивуюсь чого Ющенко до вас поїхав, Кучма не поїхав би...
Так само парочку слів за майдан. Я не знаю де ти стояв та й чи стояв на тому Майдані, але люди вийшли на майдани, щоб їх не прогинали, щоб показати свою силу, щоб сказати ні фальсифікаціям і не їх вина в тому, що недолугі політики не довели справу до кінця.
А дорогу в центрі Білої вже хоть трохи полатали? Бо така дорога була ще за часів Вітчизняної після бомбьожки. Срам та й годі. А будівництво заводу....хіба ми то вирішуємо? Та й чимось мотивували вони то будівництво.
На рахунок того, що люди зібрались, то це на нинішні часи теж дивно, бо нині на мітинги людей можна зібрати лише за гроші, або коли видовище якесь, а так - весна, городи, ремонти, одним словом для господаря ніколи по мітингам ходити.
Особисте питання автору теми - а якій політичній силі ти симпатизуєш? Яка політична сила тобі подобається?
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 20:27

Перегляд допису_saljama_ (21.05.2008 18:31) писав:

в жодній цівілізованій країні народ не дозволить собі так себе поводити з президентом.

Народ має ту владу, на яку заслуговує і поводиться з нею так, як вона на те заслуговує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних