Перейти до вмісту

UAH / USD

Повідомлень в темі: 33

#21 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 22.05.2008 – 12:00

Перегляд дописуMarcos (22.05.2008 12:10) писав:

а шо євро скупляти, євро ще більше впав на 25,7 копійок

Є в мене така думка що це пониження нам боком вилізе. Наприклад ціни на квартири ще підскочать і. Тепер будуть просити в доларах ще більшу суму оскільки долар впав.
Та точно так буде. Квартири і золото піднімуться, техніка і авто впадуть))
  • 0

#22 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.07.2008 – 16:07

Якщо в дитинстві ви грали в покер, то зараз один з етапів цієї гри, називається МІЗЕР. Спрогнозувати щось малоймовірно, якщо ви не підтасовуєте колоду. Впадуть всі, але хтось набагато, хтось менше. А дехто заробить мільярдні статки як при розпаді СРСР у 1990-х роках.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 09.07.2008 – 16:37

Не думаю шо США спідкає така доля як СССР. Тим більш коли в них нафти купа в сховищах і зброї масового знищення теж море. Курс долара дійсно знизився на світовому ринку. Можливо США самі його понизили штучно, щоб розрахуватися з боргами на світовому ринку. Але в Україні долар значно більше понизився(відносно гривні). Просто це якось трохи аномально, коли на фоні різкої інфляції гривні долар так різко впав. Хоча це легко пояснити тим, що наша держава штучно понижує курс з певною метою. А мета у наших чиновників одна - нажитися на нас з вами.
  • 0

#24 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 07:47

Перегляд дописуБоБриК (9.07.2008 17:37) писав:

А мета у наших чиновників одна - нажитися на нас з вами.
Ну, про зниження курсу як засіб боротьби з інфляцією я розумію, але як на Вас можна нажитися?
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 08:22

От вам, панове, ще інформація для роздумів. Хто бачив фільм "Піраміда боргів" - знає, про що мова :)

Оглядач із "zarubezhom.com" поновив мовлення після місячної перерви. І одразу "потішив"

"13 березня 2008 року відбувався секретний мітинг палати представників американського Конгресу. В історії США всього четвертий раз були такі збори. З усіх присутніх була взята підписка про нерозголос, проте порядок денний був настільки страхітливим, що інформація про неї просочилася:
*Неминучий крах американської економіки настане в кінці 2008 року.
*Неминучий крах фінасової системи США настане десь в середині 2009 року.
*В результаті цього не виключена Громадянська війна в США.
* У зв'язку з цим будуть проведені масові профілактичні арешти "бунтівних американських громадян".
*Зарештовані будуть поміщені в коцентраційні табори The REX 84 Camps, які вже готові для прийому (порядка 800 концтаборів)
*В зв'язку з можливістю помсти народу, членам Конгресу буде надано надійний притулок.
*В зв'язку з необхідністю встановлення порядку на всьому просторі Північно-американського континенту, США, Канада і Мексика будуть злиті в єдиний Північно-американський Союз "ПАС".
*Будуть уведені нові гроші "амеро" замість повністю скомпрометованого останнім часом "долара".

Оригінал англійською:
http://dprogram.wordpress.com/2008/05/21/a...plans-revealed/

Remember that Knowledge is power! Learn, look, listen, read, share, prepare, train, stock up on food and water supply for one year.Fill your pantry with non perishable foods, medicines, cooking oils, tinned meats and veggies. Flour, oats dried corn peas, beans and lentils.. Teach your self how to preserve food for storage...

Відео концтаборів "під ключ":

Якщо так, то це пояснює чому країни "золотого мільярду" так шалено набирають боргів у доларах.
"Це безумство можна пояснити лише одним чином – ніхто борги не збирається віддавати. В 2003 році було прийнято принципове рішення про Велику війну і про повне "перезавантаження" світової валютної системи. Країни, еліти яких входять в клуб вибраних і тому в курсі того, що відбувається, стали підписувати будь-які векселі, брати у борг під будь-які відсотки. Еліта Гонконгу, не запрошена в клуб вибраних, до 2007 року намагалася розібратися, що відбувається, а коли зрозуміла – за рік узяла у борг півтрильйона доларів, по 70 тисяч на кожного гонконгця!!!

При сьогоднішніх цінах на енергоносії норвежці могли б і зовсім не працювати, а цілий рік кататись на оленях, як Кувейт катається на верблюдах. Але норвежці замість цього раптом стали гарячково брати у борг. Якщо до 2003 року в графі «зовнішня заборгованість» напроти Норвегії писалося – «Норвегія є виключно зовнішнім кредитором», то до 2007 року Норвегія встигла набрати 469 мільярдів доларів боргу, півтрильйона - непогана прудкість для 4,6 мільйонів чоловік населення. США і Англія останнім часом беруть зовнішніх боргів взагалі по 2 трильйони доларів в рік. Як такі борги можна віддати? Ніяк."

(с)
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 09:26

Перегляд дописуzav (10.07.2008 08:47) писав:

Ну, про зниження курсу як засіб боротьби з інфляцією я розумію, але як на Вас можна нажитися?
нажитися можна на суттєвих коливаннях, курсу, якщо курс буде ринковий і НБУ взагалі не буде втручатись в стан міжбанківського ринку. За таких умов доларові спекулянти можуть розхитувати ринок вливаючи туди значні долларорві суми чи забираючи.

Але...якщо Росія будет нам продавати газ по 400 баксів, то полетить наша гривня м"яко кажучи в дупу.
  • 0

#27 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 09:35

Перегляд дописуБоБриК (9.07.2008 17:37) писав:

Але в Україні долар значно більше понизився(відносно гривні).
НБУ ЦБР НБРБ
1USD 4.8417 4.5875 4.6050
1EUR 7.6087 7.2065 7.2196
10RUB 2.0678 1.9592 1.9668
http://finance.ua/ua
ЦБР - центробанк Россії, в них долар ще дешевше(як і євро) у перерахунку в гривні
  • 0

#28 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 10:10

Аааа сасєді дарагіє, я і не здивуюся якщо ідейку нашому керівництву вчворити обвал бакса підкинула Росія, щоб разом нагріти кишені. Краще прирівняйте до європейських валют.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 10:54

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 11:10) писав:

Аааа сасєді дарагіє, я і не здивуюся якщо ідейку нашому керівництву вчворити обвал бакса підкинула Росія

Не пишіть дурниць - бакс валиться по всьому світу. Гляньте на розмір зовнішнього боргу США.
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 11:44

США давно вже є найбільшим боржником у світі. Тим тут нікого не здивуєш. Але раніше такого рівня не було.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 12:09

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 12:44) писав:

США давно вже є найбільшим боржником у світі. Тим тут нікого не здивуєш. Але раніше такого рівня не було.

Вище я дав посилання на перелік зовнішніх боргів усього світу - погляньте і все зрозумієте. система була від самого початку безперспективна і рано чи пізно вона повинна була зайти у безвихідь..
  • 0

#32 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 12:38

Перегляд допису-=VJ=- (10.07.2008 09:22) писав:

От вам, панове, ще інформація для роздумів. Хто бачив фільм "Піраміда боргів" - знає, про що мова :)

[i]Оглядач із "zarubezhom.com" поновив мовлення після місячної перерви. І одразу "потішив"

"13 березня 2008 року відбувався секретний мітинг палати представників американського Конгресу. В історії США всього четвертий раз були такі збори. З усіх присутніх була взята підписка про нерозголос, проте порядок денний був настільки страхітливим, що інформація про неї просочилася:
*Неминучий крах американської економіки настане в кінці 2008 року.
*Неминучий крах фінасової системи США настане десь в середині 2009 року.
*В результаті цього не виключена Громадянська війна в США.
* У зв'язку з цим будуть проведені масові профілактичні арешти "бунтівних американських громадян".
*Зарештовані будуть поміщені в коцентраційні табори The REX 84 Camps, які вже готові для прийому (порядка 800 концтаборів)
*В зв'язку з можливістю помсти народу, членам Конгресу буде надано надійний притулок.
*В зв'язку з необхідністю встановлення порядку на всьому просторі Північно-американського континенту, США, Канада і Мексика будуть злиті в єдиний Північно-американський Союз "ПАС".
*Будуть уведені нові гроші "амеро" замість повністю скомпрометованого останнім часом "долара".
Секретний мітинг..... :) І на тому секретному мітингу члени "страшного" братства вовка вирішували долю всесвіту.
- "порядок денний був настільки страхітливим, що інформація про неї просочилася" - мітинг закінчився так і не почавшись, всі повмирали від страху. То певно з фільму якогось, про кінець світу.
- "Неминучий крах американської економіки настане в кінці 2008 року" - так, треба було ще місяць, число і годину, хвилину і секунду вказати, адже на таємному мінитзі викликали духа Нострадамуса шоб він сказав коли кінець США буде.
- "Зарештовані будуть поміщені в коцентраційні табори The REX 84 Camps, які вже готові для прийому (порядка 800 концтаборів)" ... ну тут вже 3 світова.
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 13:46

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 13:38) писав:

Секретний мітинг..... :)

Гумор оцінив :) А тепер хотілося б почути обгрунтовану критику.
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 14:39

Та яка тут критика, я вже не в тому віці щоб в казки вірити і спорити))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних