Перейти до вмісту

В Донецьку обмежили українську

Повідомлень в темі: 47

#41 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 13:34

Перегляд дописуДончанин! (24.05.2008 14:04) писав:

Пересічний
Ну що стасується математиці і фізики я не знаю (то там не мова головне) , а вот у сфері юрісприденціі і єкономіці це сто відсотків )
Коли поступав а це було 5 років по тому ... На укр. факультети було легче поступити ! Думаю так воно і зараз... У мене племіниця вчиться в українському классі і не хто там їх не притисняє!
ЮрИспруденція(від слова юрист(рос. звуч. юрыст), а не юріст) - у нашій країні всі закони пишуться державною, українською мовою, то які ускладнення викликає у вивченні данної дисципліни українська мова? Згадай найвідомішого авоката України-Андрія Федура, на якій мові він виступає?
Економіка - які тут сто відсотків, всі правила грі у цій країні написані українською, моя сестра має економічну спеціальність, сам вивчав в університеті економіку 2 роки, тому знаю. А якщо вже вперетися - то базою до всього є англійська мова, більшість термінів, визначень - мають ангілійськомовне походження. Для прикладу - біблія для економіки. книга Стіва МакКоннела - "Економікс", почитай...
Думаю тут присутне звичайна неповага до українства, нашої мови, і все ж тре відпрацьовувати ПР кремлівські гроші...тре ж це показати, і плювати вони хотіли на всіх. А Ви підняли - от важко вчити все.....інструмент у руках Мовкви це і не більше, направлений на розхитування нашої держави, от цікаво чи усвітомлюєте Ви це?
  • 0

#42 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6060 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.05.2008 – 16:08

Дончанин як завжди розказує казки. Які це можуть бути українські факультети чи класи? Та навіть якщо сказати "україномовні факультети", то таких всеодно неіснує, тому що викладачі вчилися у професорів, які захищали свої дисертації партійним керівникам, і аж ніяк не наука для них була головна. україномовних факультетів неіснує навіть в центрі, не те що на сході. а отмазки типу "українська мова важка для вивчення" аж ніяк не підходять для студентів, юристів, економістів та інших, які вивчають значно складніші науки, ніж мова, і які вивчають також і англійську та інші мови інколи. Отже для російськомовних науковців англійську мову простіше вивчити ніж українську? А вони хоча б російську мову знають? Технарям досить мову знати хоча б на трійку, невже такий мінімум ніяк не поміщається в мізки? Тоді про яку юриспруденцію чи інше, може йти мова? В таких мізках поміщається тільки підлабузництво до партійних керівників.
  • 0

#43 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 24.05.2008 – 19:39

Який недобір на юр факультет? Всі закони українською, тому не може бути два юр фака український і москальський.
Дончанин, годі вибріхуватися.
  • 0

#44 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 25.05.2008 – 00:56

Пересічний
Ти що ??? Вот взяв книгу 'ЗЕМЕЛЬНЫЙ КОДЕКС УКРАИНЫ Харьков Одиссей 2005' російською ! Я вчусь на рос.\мовному факультету !
У нас на вибір ! Говорили на якому збаганеться ... а не то як щас ! І кодеки усі в мене на рос.

Olex
не чипайся за слова
  • 0

#45 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 26.05.2008 – 13:44

Цікаво - закони російською мовою, відповідатиме теж російською? Так?
  • 0

#46 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 16:26

Донецька міськрада скасувала своє рішення нафіг

Тему можна закривати.

Повідомлення відредагував Sotnik: 26.05.2008 – 16:28

• 0

#47 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.05.2008 – 16:28

офф-топ видалено
  • 0

#48 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 17:29

Перегляд дописуДончанин! (25.05.2008 01:56) писав:

Пересічний
Ти що ??? Вот взяв книгу 'ЗЕМЕЛЬНЫЙ КОДЕКС УКРАИНЫ Харьков Одиссей 2005' російською ! Я вчусь на рос.\мовному факультету !
У нас на вибір ! Говорили на якому збаганеться ... а не то як щас ! І кодеки усі в мене на рос.
Те що у деяких районах викладають москальською, відомо, я кажу, що ти збрехав, коли сказав, що у вас два факультети україномовний і москалемовний.

Зайди на офіційний сайт Верховної Ради, там всі закони українською, так само закони видаються і мають юридичну силу українською. Всі офіційні документи доведеться потім при роботі перекладати, документи - це ще пів біди, от коли доведеться перекладати терміни буде складніше. Кумедно слухати юристів з Харкова, наприклад, виходить слово москальською - два українською, бо терміни всі у роботі звикли вживати українською, а говорити нормально не навчилися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних