Перейти до вмісту

Фантазії у стілі Суворова


Повідомлень в темі: 15

#1 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.05.2008 – 15:51

 • 15
Віктор Суворов (Резун Володимир Богданович) - досить відомий сьогодні казкар-балабол. Звісно, вже ні в кого не має сумніву про те що комуністи хотіли завоювати всю планету, Сталін збирався першим напасти на Гітлера. Але деякі наведені ним факти видають його. Деякі дрібні подробиці в його словах, що не відповідають дійсності, свідчать про його необізнаність в питанні яке він зачіпає. Наприклад Він з впевненістю стверджує, що у фашистів були кулемети 7.62 калібру. І зовсім ні для кого не секрет, що у насправді у них були кулемети 7.92 калібру - дрібниця, але доказ. Далі він стверджує, що у БТ-7М був дизельний двигун потужністю 400 к.с. - хоча насправді двигуни потужністю 360 к.с. пішли в серійне виробництво лише в 1941 році, а двигуни потужністю 550 к.с. - лише в 1943 році.

Він стверджує, що основною ідеєю марксизму була ліквідація буржуазії як класу, а натомість створення класу бюрократії. Перетворення всього світу на один гігантський концентраційний трудовий табір.
Чітка ієрархія всього населення - трударі, жінки загального користування, охоронці, бюрократи різних рангів, вожді.

Цю мрію прагнули здійснити через світову революцію, а для одночасної в усьому світі революції була потрібна світова війна. Тому революцію здійснили якраз після першої світової, в 1920 році червона армія увійшла в Польшу і планувала йти далі, але що їх стримало? Відповідь проста, яку ніколи не згадує Суворов - комуністів зупинили українці! З таким небезпечним ворогом в тилу, більшовики не могли поширювати революцію на весь світ, тому світову революцію відклали, і почали війну проти українців. Підготовка до світової революції, як і підготовка до другої світової війни відбувалася, перш за все, війною проти внутрішнього ворога - простого народу, особливо українського народу. Саме тому їм і необхідний був пакт Молотова-Рібентроппа - щоб добити українців, за що вони відразу і взялися. І саме тому для радянського союзу велика відчизняна війна насправді не закінчилася у 1945 році - вони знову ж не могли продовжувати наступ, коли зовсім поряд, всередині країни, в тилу військ залишається такий небезпечний ворог - світову революцію знову відклали, і ні для кого не секрет, що СРСР дуже добре готувався до світової війни...

#2 Marcos

  ....

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3363 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2008 – 16:06

в історію
 • 0

#3 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2008 – 16:16

Перегляд дописуDarkLordVillis (19.05.2008 16:51) писав:

Далі він стверджує, що у БТ-7М був дизельний двигун потужністю 400 к.с. - хоча насправді двигуни потужністю 360 к.с. пішли в серійне виробництво лише в 1941 році, а двигуни потужністю 550 к.с. - лише в 1943 році.
Посилання на літературу дасте?
Про українців, котрі врятували світ /учергове/ - посміхнуло.
 • 0

#4 Re:z

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:К И Ї В

Відправлено 19.05.2008 – 16:21

:ggggg: Та да.Якби не українці,то увесь світ був би захоплений.Може українці попередили війну десь на Марсі??А Бог часом не українець??Шановні,набридло вже слухати оці байки.У патріотизмі,як і у всьому іншому,потрібно знати межу,а не фанатіти :D


ПС Цікаво було б подивитися джерело
 • 0

#5 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2008 – 16:42

Навіть якщо у Суворова і є деякі помилки, це зовсім не принижує його досліджень.
Роль українців в зриві кровожерних планів жидокомуняк є вирішальною.
Суворов це не заперечує, а навпаки дає підгрунтя для досліджень в цьому напрямку.
За це йому великий респект!

Повідомлення відредагував Sotnik: 19.05.2008 – 16:42

 • 0

#6 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.05.2008 – 20:38

Цитата

Посилання на літературу дасте?
- не дам. стара технічна книжечка пішла по рукам, якщо не в макулатуру.

Цитата

А Бог часом не українець?
- я в бога не вірю, а в Українців вірю. от наприклад американці щодня по декілька разів рятують світ, вони відкрили Європу, перемогли Наполеона, і подарували Франції макет статуї свободи. і при цьому ніхто і не подумає логічно це обгрунтувати. А от ми спробуємо свою позицію обгрунтувати.

Цитата

Роль українців в зриві кровожерних планів жидокомуняк є вирішальною
- саме на це я й натякав, пишучи марксизм-джедаїзм, я натякав на юдаїзм. Я вважаю холокост найбільшою провокацією ХХ століття. Для жидокомуняк перш за все було необхідно очистити свої ряди від єретиків-відступників, своїх вони не жаліли, а чужих тим більше. Постраждали в основному євреї, що в злагоді жили з місцевим населенням, тобто єретики, бо така поведінка неприпустима для богообраного народу. Сталін без вагань розігрував гамбіти - підставляв всіх, кого можливо. Підставив лідера німецьких комуністів (читайте у Суворова), підставив недобитий український народ під кулі ворога, а за одно і євреїв-єретиків. Але навіть під час війни українці набагато частіше гинули від радянських куль, ніж від німецьких. Радянські бомбардувальники і артелерія без вагань знищували села на окупованій ворогом території.

Цитата

Война против народа длилась десятилетиями. Это была война на истребление. Это война с десятками миллионов невинных жертв. Ни одно государство мира в ходе двух мировых войн вместе взятых не понесло таких потерь, которые понесли народы Советского Союза в "мирное время" от власти марксистов-ленинцев. Коммунистические палачи уничтожали свой народ, но они знали его силу, они боялись народа. Коммунисты считали народ своим врагом и вели разведку против него по всем правилам этого древнейшего из искусств. Уже с ноября 1917 года по улицам Питера и Москвы шныряли коммунистические разведчики, присматривались, прислушивались, принюхивались. Если вам в руки попадут документы ВЧК-ГПУ-НКВД, обратите внимание на терминологию, на официальные названия их должностей: линейный разведчик на Владимирской, внутрицеховой разведчик, маршрутный разведчик на линии Еропкино-Поныри, внутрикамерный разведчик, разведчик-вестовой на шестой платформе Казанского вокзала, разведчик-наблюдатель на кладбище Донского монастыря, внутриведомственный разведчик, вневедомственный разведчик и пр. и пр. и пр. Практически мгновенно в стране развелось невероятное количество разведчиков самых романтических разновидностей и мастей, от складских и портовых до ресторанных и привокзальных включительно. Чем дальше, тем их становилось больше. На содержание полчищ шпионов, которые вели разведку против своего народа, коммунисты тратили суммы, никак не меньшие, чем на содержание армии и флота. Народный комиссар внутренних дел, Генеральный комиссар государственной безопасности Ежов Николай Иванович считал себя разведчиком, хотя бывал за рубежом только однажды, причем с целью весьма не разведывательной – для лечения от алкоголизма и педерастии. Свое Лубянское ведомство Ежов считал разведывательной организацией. Читайте речи Ежова, он докладывает, сколько врагов разоблачил и истребил, и тут же добавляет: мы и дальше будем крепить нашу славную советскую разведку! В свое последнее письмо к Сталину от 23 ноября 1938 года Николай Иванович Ежов вписал изящную формулу: "Главный рычаг разведки – агентурно-осведомительная работа". Другими словами: стукачество – основа основ.
Когда-то, в восьмидесятых, в США вышла книга под броским заголовком: "КГБ – глаза России". Название яркое, броское, но явно дурацкое. Против Запада работало никак не больше десяти тысяч разведчиков КГБ, а против народов СССР – миллионы "разведчиков" того же КГБ. Потому, если считать, что КГБ – глаза России, то придется признать, что эти глаза вывернуты внутрь черепа.
Разведчики работали на два фронта: немного против внешнего врага и очень много – против своего народа. Потому на войне у чекистов были зафронтовые разведчики. Этот странный термин пришлось ввести для того, чтобы отличать относительно небольшое количество разведчиков НКВД, которые работали против внешнего врага, от основной массы "разведчиков", которая против внешнего врага не работала, а выполняла некие иные весьма туманные функции. Фронтовой люд их называл не иначе как - "тоже разведчики", с добавлением специфических терминов русской словесности весьма высокой концентрации.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 19.05.2008 – 20:42

 • 0

#7 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2008 – 20:58

Перегляд дописуDarkLordVillis (19.05.2008 21:38) писав:

....Але навіть під час війни українці набагато частіше гинули від радянських куль, ніж від німецьких. Радянські бомбардувальники і артелерія без вагань знищували села на окупованій ворогом території.
Якби ж тільки на окупованій... В перші дні війни було видано наказ застосовувати тактику випаленої землі. Це означало, що Червона армія повинна була знищувати все за собою при відступі. Дороги, мости, села, будинки, міста, заводи, електростанції... Тварин, зерно, машини, трактори... Все.
Цей наказ ретельно виконувався військами НКВД. Якщо десь щось і не зірвали, то тільки завдяки порядним людям із Червоної армії, Вермахту і підпілля...
Нещодавно показували документальний фільм, де розповідали як підпільники і фашисти рятували замінований Київ...

ПеС. Не зовсім зрозуміла назва теми... Суворов - письменник і дослідник. Але він працює сам, один. Тому помилки йому можна вибачити. Але не можна їх вибачити тим цілим інститутам псевдоісториків, які навмисно каламутять воду, щоб скрити від людей правду про війну і про правління комуняк.

Повідомлення відредагував Sotnik: 19.05.2008 – 21:02

 • 0

#8 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.05.2008 – 22:01

Цитата

Не зовсім зрозуміла назва теми...
- що не зрозуміло? я пропоную всім бажаючим пофантазувати в цьому стилі. Тобто не його фантазії, а ваші.. (ну покищо більше мої :D )

Існує ще така дурна версія - Сталін не став нападати на США, бо в них була атомна бомба. Чи міг Стілін боятися атомної бомби? Скільи потрібно атомних бомб, щоб знищити таку кількість населення, як це йому вдалося багнетами і кулями?

Але основна причина - пропаганда. От наприклад Гебельс добре виконував свою роботу - фашистська пропаганда ширилась далеко за межі Німеччини. У СРСР Пропаганда була сильною. Але тільки внутрішня пропаганда. Планувалася світова революція, в інших країнах вербували різних бандитів, створювали комуністичні партії. І саме комуністичні партії інших країн мусили захопити владу після виснаження світовою війною, в час, коли народ стомлений війною, бажає змін. Комуністична пропаганда в мирний час не має сенсу. У 1962 році був гострий момент - карибська криза могла призвести до світової війни, але не до революції. У 1967 році у США народ стомлений війною у В'єтнамі вийшов на демонстрації. Це був самий вдалий момент для світової революції. Але в СРСР при владі вже був Брежнєв і вся дніпропетровська номенклатура. Вони вже не хтіли воювати, попрацювавши в народному господарстві України, вони хотіли працювати на власний добробут і далі, світова революція їм була непотрібна. Українці в черговий раз врятували світ!!!
 • 0

#9 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2008 – 22:10

Сталін перш за все побоявся атомної бомби. Тому і не напав на США. Але не тільки це зіграло вирішальну роль. Не слід забувати, що на Далекому Сході була Японія. А в Україні УПА. Тобто, тили були не прикриті. Але найголовніший чинник - це моральний дух Радянської Армії. Не хотіли солдати більш воювати. З Гітлером хотіли, а з союзниками не хотіли. Потрібен був досить великий час, щоб сформувати образ ворога. Цього часу у Сталіна не було.
 • 0

#10 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 19.05.2008 – 22:32

Перегляд дописуDarkLordVillis (19.05.2008 21:38) писав:

- не дам. стара технічна книжечка пішла по рукам, якщо не в макулатуру.
Ото дивина. Як вчасно. Може хоч автора згадаєте?..
До речі, про Віктора Суворова й УПА: http://lib.oun-upa.o...04_suvorov.html

Давай подробности сказав:

Бандеровцев я встречал еще в детстве. Они за речкой жили. Речка называлась Мангугай, – на этой стороне наши, на той – они. Наши жили в поселке Барабаш, в мощных кирпичных домах и казармах, которые возвел царь Николай, а может быть даже и его родитель. Тем домам и казармам веками стоять.
А бандеровцы жили в мазанках: плели из лозы стенки и мазали глиной. Чтобы не дуло. Наших было много: 107-й Укрепленный район, артиллерийский полк, два мотострелковых полка, самоходно-артиллерийский дивизион, разведывательный батальон и много еще всякого. А у них – старики и старухи. И не дано мне было понять в восемь лет: зачем мы такие добрые? Если у наших столько силищи, – почему не ударить? И не мог я согласиться с вопиющим безобразием: они за речкой спокойно картошку копают, а нашим командирам и дела нет! Да разверни артиллерию и ударь! И стесняться нечего, все одно никто не услышит: Дальний Восток, Великий океан с одной стороны, с других сторон – голые сопки.
Объясняли мне, что это не самые лютые враги, а так себе – враженята да вражьи пособники. Но мое непонимание так и не развеялось, один ведь черт – бандеровцы. Все думалось: не доведет ли нас чрезмерная доброта до чего-нибудь нехорошего?

Повідомлення відредагував zav: 19.05.2008 – 22:36

 • 0

#11 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2008 – 23:01

А що Ви хотіли від дитини, зазомбованої радянською пропагандою?
За тим же посиланням читаємо у Суворова про радянський режим в Україні:

Цитата

Да, это была оккупация. Это была война против народа.

 • 0

#12 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.05.2008 – 11:53

Цитата

Сталін перш за все побоявся атомної бомби
-повторюю:

Цитата

Скільи потрібно атомних бомб, щоб знищити таку кількість населення, як це йому вдалося багнетами і кулями?
Крім того, ніякого страху не було навіть в його "добрих" послідовників, коли під час атомних випробувань піхоту і танки гнали в епіцентр - просто для того щоб подивитись, наскільки близько вони зможуть підійти.
Та і кому погрожувала атомна бомба, якщо своїх друзів Сталін сам наказував стратити, а свою рідню, майже всю, по тюрмам розквартирував... Японія бомбардувань вже немогла нічим загрожувати СРСР. Але. Є ще одне але - комуністичні друзі з Китаю, виявилися не такими вже й друзями. Югославія теж.

Ну і основна версія, чому Сталін був не радий перемозі - Євреї завжди зможуть домовитись. Отож Сталін, усвідомив, що не він є основним, що він і сам маріонетка в руках жидомасонів по обидві сторони океану. Жидомасони домовились. а Сталін пав духом, тому що розумів, що не бачити йому перемоги. Сталіну потрібно було більше підтримувати Японію, йому було необхідно втягнути США у війну, щоб війна відбувалася і на території США. Натомість він занадто багато підтримав Гітлера, баланс сил не був рівномірний, і шансів перемогти США у 1945 році не було лише тому, що у США не було розвинутої комуністичної партії. Комуністи США розвивалися пізніше, але були заборонені. Попри заборону, у СРСР була змога підтримувати їх діяльність, а основне - була змога проводити пропаганду на території США, але вони нею не скористались.
У 1967 році у США на відміну від СРСР було вже досить розповсюджене телебачення. Телевізори були майже в кожній сім'ї. Цю можливість прогавили, недооцінили ТВ як засіб пропаганди. А у СРСР була можливість запустити супутники, які б передавали телевізійні передачі у форматі придатному для американських телевізорів. Може це і складно, але не складніше ніж інші військові технології СРСР.

Памятаєте пісню "Нас ждёт огонь смертельный... нам нужна одна победа, одна на всех, мы за ценой не постоим..."
- в цій пісні ясно виражено прагнення до світового панування. В пісні співається не про перемогу над Гітлером, а про перемогу над всім Світом.
 • 0

#13 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 20.05.2008 – 12:16

Не слід забувати, що у Сталіна і самого п'ята графа підкачала. Його прізвище українською перекладається буквально: Джугашвілі - жидовченко.
Атомної загрози він боявся зовсім не тому, що йому було шкода людей.
Він боявся тої реакції в суспільстві, яку викликала б ядерна атака з боку союзників, спровокована агресією СРСР.
Народ після війни був вже не той, що після голодомору 33-го та репресій 37-го...
 • 0

#14 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.05.2008 – 18:24

Цитата

Народ після війни був вже не той, що після голодомору 33-го та репресій 37-го...
- але це не завадило йому повторити голодомор у 47-му.
 • 0

#15 Sotnik

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1905 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 20.05.2008 – 18:50

Перегляд дописуDarkLordVillis (20.05.2008 19:24) писав:

- але це не завадило йому повторити голодомор у 47-му.
Це ще одне свідчення того, що вони нічого нового вигадати не можуть. Фантазія підкачала... Написано в Торі, що Іосиф морив голодом єгиптян, і це дало свій результат... От і цей Іосиф, той що Віссаріонович, морив-морив, а так і не впокорив українців. Українці - це ж йому не єгиптяни...
 • 0

#16 d^.^b

  убухана скотина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1206 повідомлень
 • Місто:ілюзії

Відправлено 20.05.2008 – 21:06

якби українці й справді були такі жальогідні й нікчемні
то нас би або не “труїли” б, або давно б змели нах.... :)

головне, щоб ворог думав, що він сильніший
прийде наш час і ми всім залу..... покажем :(

Перегляд дописуDarkLordVillis (19.05.2008 16:51) писав:

І зовсім ні для кого не секрет, що у насправді у них були кулемети 7.92 калібру - дрібниця, але доказ.
ги, зарах! :ggggg:
згадалась серія мульта сучасне рокове життя =)
як там казалось? брудні кляті вулиці, платні туалети, тачанко п’ядестят сьомого року! -звісно ж роко немає до цього ніякого відношення, але задумайтесь! :D
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних