Перейти до вмісту

Перше враження

Повідомлень в темі: 60

#21 Bruin_Sonja

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 20.05.2008 – 14:13

перше враження може будь-яким - позитивним, негативним, нейтральним, та воно, як правило, найстійкіше, і часто буває що ти до нього повертаєшся......
в мене найчастіше в з людиную складається певна асоціація, що вкладається в одне два слова...
після першого враження завжди залишається "..." час розставляє все на свої місця
  • 0

#22 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 14:36

Це від людини залежить.. от я вже переконалась, що зазвичай мене перше враження не підводить... але моя наївність і бажання, щоб всі були хороші, заставляє бачити позитиви в людині, а тому - обпікаюсь...

але є люди, які не вміють відчувати інших... тому їм варто вірити не першому враженню, а враженню, основаному на фактах, а не на відчуттях...
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 21.05.2008 – 20:12

Зазвичай моє перше враження правдиве...рідко коли помиляюся. Є така наука (хтось називає її псевдонаукою):) - фізіогноміка - в загальному по рисах обличчя можу передбачити характер людини, а ще допомагає мова жестів і ті слова, які використовує мій співрозмовник ;) Це дійсно діє:)
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.05.2008 – 20:22

Перегляд дописуAmili (21.05.2008 21:12) писав:

Зазвичай моє перше враження правдиве...рідко коли помиляюся. Є така наука (хтось називає її псевдонаукою):) - фізіогноміка - в загальному по рисах обличчя можу передбачити характер людини, а ще допомагає мова жестів і ті слова, які використовує мій співрозмовник ;) Це дійсно діє:)
Власне, виходячи зі спосереження (навіть хвилинного) за людиною - походка, голос, мова, риси обличчя та ін. - і довіряюсь першому враженню. Колись, роблячи перші кроки в журналістиці, я і вивчала цю науку. А тепер використовую...
  • 0

#25 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.05.2008 – 21:44

Суджу про людину по-поступках, а не по-враженнях... Перше враження обманливе часто буває :)
Олеська, і як результати, котуська? :)
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.05.2008 – 22:28

Перегляд дописуФруктик (21.05.2008 22:44) писав:

Суджу про людину по-поступках, а не по-враженнях... Перше враження обманливе часто буває :)
Олеська, і як результати, котуська? :)
Все чудово, котику.)))
  • 0

#27 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 22.05.2008 – 17:25

звичайно можна... а можна і мухомури їсти :)
  • 0

#28 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 22.05.2008 – 18:54

Перегляд дописуРена (17.05.2008 23:51) писав:

А я на усіх одразу справляю враження огидної невихованної людини. Зате потім....:)
...ще гірше :)

Кому як, особисто я на них не дуже звертаю увагу.....
  • 0

#29 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 22.05.2008 – 21:50

Дуже часто люди використовують "маски",щоб приховати слабість,а можливо і силу.
І це нормально,в реальному світі інакше не можна."Життя театр і люди в ньому актори!"
Звичайно перше враження може бути різне.Чому співрозмовник повинен відразу вивертати душу
з середини?Люди потрібні різні як негативні так і позитивні.Інакше як можна впізнати добро не
пізнавши зла.
  • 0

#30 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.05.2008 – 05:44

тю, а шо дає те перше враження?
інколи, щоб пізнати людину, мені і другого і третєго замало =)
  • 0

#31 еgoїст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Космоса

Відправлено 25.05.2008 – 23:44

Перегляд дописуВ мене новий нік =) (18.05.2008 14:18) писав:

Якийсь дивний афоризм...Якщо після знайомства з людиною,вона в той же день(напр) утнула якусь дурницю,у другий день і у третій те ж саме,то звісно у тебе складеться певне враження про цю людину(мабуть,негативне).Але ж якщо потім ця людина зробить щось,що дійсно заслуговує поваги,то і враження також зміниться.І ти задумаєшся над тим,а чи не поспішив я зробити висновок
Кожна людина підсвідомо при першій зустрічі хоче показати свою кращу сторону... і якщо вона раз спочатку утнула якусь дурницю, то значить це в неї така краща сторона і хто заважає їй утнути ще раз, і ще раз; Їй довіряти вже неможна...
  • 0

#32 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 26.05.2008 – 02:19

Перше явлення базується на зовнішності, манері, тембрі голосу, моториці, одязі. Цього достатньо щоб скласти уявлення про людину. Враження, то трохи инше, воно дійсно залежить від власного настрою, або того, що робить в цей момент людина. Инді це може вражати, иноді ні. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Пересічний: 26.05.2008 – 02:19

• 0

#33 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 26.05.2008 – 08:20

Теж раніше довіряла першому враженню. Але під час першої зусрічі і розмови не все завжди виходить природньо. Тобто бувають різні обставини і емоції, в решті решт обстановка. Тому життя навчило, не одразу судити про людину. Боє такі ниці, які із себе щось представляють, і одразу не розкусиш цього. Тому потрібно повторно з ними бесідувати, і комплексне враження буде достовірним і правдивим.
До теи: так я розкусила хлопця своєї подруги, який в середині просто напросто "гнила людина".
  • 0

#34 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.05.2008 – 22:59

Перегляд дописуПересічний (26.05.2008 03:19) писав:

Перше явлення базується на зовнішності, манері, тембрі голосу, моториці, одязі. Цього достатньо щоб скласти уявлення про людину. Враження, то трохи инше, воно дійсно залежить від власного настрою, або того, що робить в цей момент людина. Инді це може вражати, иноді ні. ;)
а не боїшся змалювати з мухи слона?? ;)
/чи навпаки :)/
  • 0

#35 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 22.06.2008 – 20:49

Перше враження зазвичай формулює думку про людину на 70%, решта 30% може змінюватись при подальшому спілкуванні, але не настільки кардинально, щоб сказати що перше враження було оманливим. Хіба що людина про яку це враження склалось сама дуже зміниться.
  • 0

#36 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 01:37

"u vas nikoly ne bude drugogo wansu spravyty perwe vrazhennya" © (sorry, jakwo ce vzge des' pysala)
  • 0

#37 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.08.2008 – 08:08

Особисто я ніколи не довіряю першому враженню... і другому... і третьому... і взагалі стараюся нікому не довіряти.
  • 0

#38 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 15.08.2008 – 09:53

Не бачу жодної причини не вірити першому враженню. Просто потім тре перевірити його правильність :rolleyes:
(я своїм відчуттям завжди довіряю)
  • 0

#39 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 17:52

..частенько перше враження залишається правильним..хоча трапляються і винятки..зазвичай з гіршої сторони в кращу..
..ну що я зроблю..якщо простіше скласти про людину погану думку, а потім приємно бути здивованою, що вона вся така біла і пухнаста :huh: ..

• 0

#40 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.09.2008 – 16:20

для створення гарного враженя потрібно дотримуватись так званого правила "перших 5 хвилин".......на рівні підсвідомості виникае та чи інша думка про людину....ось :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних