Перейти до вмісту

Укрзалізниця

Повідомлень в темі: 144

#121 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.10.2009 – 13:32

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2009 14:14) писав:

Я теж. Однак Ви вкрали мою думку. Я хотів написати, що ввести шкарпетки, тапочки і намордники (тим хто їсть часник) теж не заважало б.
і включити це все у вартість квитка? B)
  • 0

#122 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2009 – 14:06

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 14:32) писав:

і включити це все у вартість квитка? B)

Дармові костюми туфлі та шкарпетки у деяких державах видають тіко покійникам. Звісно ж , шо за гроші.
  • 0

#123 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.10.2009 – 16:33

яка дурість... а шо там їсти дають? та фу. певно шо якусь гидоту. для мене всьо гидота,шо від чужих . не їла б.

а ше бісить,шо коли до Києва їзджу,то тре вночі їхати. дають постіль. а на фік вона мені,якшо я всю ніч не сплю і шатаюся по потягові? B)

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 13:06) писав:

Для пасажирів із СВ вагона меню складається із булочки, масла, сира, йогурту, пакетика кави і цукру, шоколадного батончика, печива і пряника. Меню пасажирів із купейного вагона дещо відрізняється. У нього внесено менше солодощів, але є баночка паштету."
аа.. нічо з вищезгаданого не їм навіть вдома.
  • 0

#124 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.10.2009 – 16:42

Перегляд дописуSensssorika (8.10.2009 17:33) писав:

яка дурість... а шо там їсти дають? та фу. певно шо якусь гидоту. для мене всьо гидота,шо від чужих . не їла б.

а ше бісить,шо коли до Києва їзджу,то тре вночі їхати. дають постіль. а на фік вона мені,якшо я всю ніч не сплю і шатаюся по потягові? B)

аа.. нічо з вищезгаданого не їм навіть вдома.

а пані перебірлива. а взагалі постіль не обов"язвово брати. особливо якщо ви їдете як заєць))

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 08.10.2009 – 16:43

• 0

#125 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.10.2009 – 16:55

Перегляд допису†Fallen Angel† (8.10.2009 17:42) писав:

а пані перебірлива. а взагалі постіль не обов"язвово брати. особливо якщо ви їдете як заєць))
кави не п"ю- не можна. чай і сир вживаю тільки ті,які звикла. масла не їм з дитинства,я його взагалі ненавиджу. булочки- дивлячись яка випічка.(шо саме) і з якого борошна. а ше як пекли. печива і пряників теж не їм- не люблю.тим більше шоколадних батончиків. бєєєє...
цукор гризу тіки рано вранці,як прокидаюся. органіхзм потребує шматочок рафінаду)
паштет не їм. досі пам"ятаю,як в дитинстві сказали,шо "паштєт бабушкін" називається так тому шо він з бабульок зроблений,так само як і рибний чи курячиц паштет називають,бо зроблені з риби чи курки. жорстокий жарт,але я ото не люблю і не їм. та й ваще консервів не вживаю.

чим вони мене годувати збираються? дарницьким хлібом(чорний)? це ж скіки його на 35 грв зжерти тре??...))
  • 0

#126 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2009 – 16:57

Перегляд допису†Fallen Angel† (8.10.2009 17:42) писав:

а пані перебірлива.

Нічого подібного. Якщо склад з того часу не відредагували, то це справді суцільна фігня, яку їсти взагалі бажання нема. Пиріжок у бабусь з рук біля вокзалу - і той приємніший і поживніший.
  • 0

#127 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 08.10.2009 – 16:57

Перегляд дописуSensssorika (8.10.2009 17:55) писав:

кави не п"ю- не можна. чай і сир вживаю тільки ті,які звикла. масла не їм з дитинства,я його взагалі ненавиджу. булочки- дивлячись яка випічка.(шо саме) і з якого борошна. а ше як пекли. печива і пряників теж не їм- не люблю.тим більше шоколадних батончиків. бєєєє...
цукор гризу тіки рано вранці,як прокидаюся. органіхзм потребує шматочок рафінаду)
паштет не їм. досі пам"ятаю,як в дитинстві сказали,шо "паштєт бабушкін" називається так тому шо він з бабульок зроблений,так само як і рибний чи курячиц паштет називають,бо зроблені з риби чи курки. жорстокий жарт,але я ото не люблю і не їм. та й ваще консервів не вживаю.

чим вони мене годувати збираються? дарницьким хлібом(чорний)? це ж скіки його на 35 грв зжерти тре??...))

Взагалі я пожартував))

онтоп: не підтримую такого нововведення УЗ, воно має бути тільки на вибір. вже краще їхати зайцем.

Повідомлення відредагував †Fallen Angel†: 08.10.2009 – 17:04

• 0

#128 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 16:59

Реально з переліченого нічого їжею не є - це якийсь "перекусон". Все це можна купити втричі дешевше в кіоску на вокзалі, тому це тупе зашибання бабла на рівному місці. Навіть в піонертаборах "сухпайок" складався з ковбаси, варених яєць та якихось шпрот, а не цієї гидоти.
  • 0

#129 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.10.2009 – 17:39

ну так, але нас ніхто не питає. тупо оно чоловікові сказали або береш білєт або йти пєшком..ідіоти
  • 0

#130 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.10.2009 – 16:26

дивно якось. від білизни постільної відмовитись можна при купівлі квитків, а від їдла нізя? не логічно.
то певно просто період адаптації і пані касир ще була не в курсі чи можна продавати без урахування їжі. ну занєте як у нас буває. нововведення зробили, а чітких інструкцій не дали. думаю з часом це якось владнається.
  • 0

#131 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 17:42

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2009 12:36) писав:

Правильно робить укрзалізниця. По перше євростандарти. А по друге понабирають тих смажених курей, гусей та індиків...а потім кістки по всьому вагону валяються. До того ж дражнять пасажирів у яких тієї курки немає. За розкидані порожні пляшчини - вже мовчу.
гм... євростандарти кажете? ну-ну... при таких євро мені страшенно хочеться в іншому напрямку...

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 12:49) писав:

Не стикались, тому що її вже кілька раз намагались ввести і кожного разу відступали перед АМК та обуренням пасажирів.
Мабуть це чергова спроба - та знову ненадовго.

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 17:59) писав:

Реально з переліченого нічого їжею не є - це якийсь "перекусон". Все це можна купити втричі дешевше в кіоску на вокзалі, тому це тупе зашибання бабла на рівному місці. Навіть в піонертаборах "сухпайок" складався з ковбаси, варених яєць та якихось шпрот, а не цієї гидоти.
думаю це надовго... особливо в теперішній час... якщо їх не забити зразу - то потім вони введуть це в фірмових потягах, а далі у всіх :happy1:

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 18:39) писав:

ну так, але нас ніхто не питає. тупо оно чоловікові сказали або береш білєт або йти пєшком..ідіоти
чому ідіоти? звичайний розводняк на бубло.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (9.10.2009 17:26) писав:

дивно якось. від білизни постільної відмовитись можна при купівлі квитків, а від їдла нізя? не логічно.
то певно просто період адаптації і пані касир ще була не в курсі чи можна продавати без урахування їжі. ну занєте як у нас буває. нововведення зробили, а чітких інструкцій не дали. думаю з часом це якось владнається.
інструкцій гарантовано дали навіть дуже чіткі. Це як з квитанціями на оплату комунальних в ощадкасах Києва. Теоретично звичайно незаконно, але їм поболту :happy1:
З.І. Вартість такого пайка в супермаркеті 17 грн.
З.З.І. Може вс таки хтось знає що то за ПП в м.Вінниця, якій за кожен чіх в паспорті платиться 10 грн "комп’ютерних послуг"? :happy1:
  • 0

#132 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.10.2009 – 19:11

Перегляд дописуZuzik (9.10.2009 18:42) писав:

гм... євростандарти кажете? ну-ну... при таких євро мені страшенно хочеться в іншому напрямку...
Мій відгук на допис шановної Ластівочки про "смажену птицю", є не що інше, як гумор. Не сприймайте його так вже буквально, шановний.

Повідомлення відредагував bendera.UA: 12.10.2009 – 08:53
bendera.UA - причина редагування - закрив тегу [/quote]

• 0

#133 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 23:25

Перегляд дописуБезбожник (9.10.2009 20:11) писав:

Перегляд дописуZuzik (9.10.2009 18:42) писав:

Мій відгук на допис шановної Ластівочки про "смажену птицю", є не що інше, як гумор. Не сприймайте його так вже буквально, шановний.
взято до уваги... :happy1:
  • 0

#134 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.10.2009 – 08:49

Цитата

Довідка

Експериментальну послугу з забезпечення пасажирів продуктовими наборами з включенням їх вартості у вартість проїзного документу було введено з 7 квітня поточного року, вона діє лише в першому вагоні СВ та першому вагоні купе поїзда №5/6 Київ—Москва. За погодженням із причетними установами в жовтні-листопаді 2009 року залізниці України вводять цю послугу в таких поїздах:

№37/38 Донецьк—Київ,
№19/20 Луганськ—Київ,
№9/10 Донецьк—Москва,
№92/91 Львів—Київ,
№99/100 Ужгород—Львів,
№77/78 Ковель—Москва,
№105/106 Одеса—Київ,
№23/24 Одеса—Москва,
№123/124 Одеса—Київ,
№3/4 Київ—Москва,
№101/102 Київ—Херсон,
№27/28 Київ—Севастополь,
№11/12 Київ—Сімферополь,
№81/82 Київ—Ужгород,
№111/112 Харків—Львів,
№19/20 Харків—Москва,
№81/82 Харків—Сімферополь,
№79/80 Дніпропетровськ—Київ,
№39/40 Севастополь—Київ,
№67/68 Сімферополь—Москва.

Вищезазначена послуга буде поширюватися лише на один вагон СВ та один купейний вагон поїзда, а в разі курсування в складі поїзда тільки одного вагону СВ в експерименті буде задіяний лише купейний вагон.

Касир, оформлюючи проїзні документи, зобов’язаний спитати пасажира, чи бажає він придбати продуктовий набір.

Якщо продуктові набори не були повністю реалізовані через каси, поїзна бригада може запропонувати їх пасажирам з інших вагонів.

Управління взаємодії зі ЗМІ Укрзалізниці

(044) 465-24-28, 465-21-76, 465-21-72

е-mail: ргеsscenter@uz.gov.ua
основний наголос:

1 - в 1 СВ або купе поїздах - тобто для "самих бідних"...
2- лише за бажанням (по аналогії з білизною)...

Zuzik в вашому випадку (хоча вже вибачте - прочитав з відомою долею скепсізу... слабо віриться*) якщо таке й мало місце то це був "перегиб на місцях" та "місцеве самодурство".... такої команди (і неофіційної в т.ч.) від УЗ не було (я б про те знав напевне).....
книг скарг в касирів (як і в чергових) дійсно не має. вам запропонували зі скаргою звернутись до спеціально створеної "інспекції по якості обслуговування пасажирів" (НГКЛ) зазвичай розташовується біля чергової по вокзалу. якщо ж ви полінувалися "знайти ті двері" ви можете офіційно звернутися з письмовою заявою до гендиректора УЗ або начальника Львівської залізниці (відповідно до ЗУ "Про звернення громадян", на офіційни веб сайт УЗ або за телефоном гарячої лінії - 465–14–65)..... аналогічні телефони довіри функціонують на кожній залізниці в інспекціях по контролю при начальниках залізниць, в вашому випадку Львівської - 226-44-09..... при наймі з того буде більше толку ніш "орло надривать" і бідкатись на цьому форумі......

* п.с. - якщо не важко в підтвердження слів викиньте проскановане зображення квитка.....
  • 0

#135 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 12.10.2009 – 09:35

Теми з’єднано і переміщено в Балачку.
  • 0

#136 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 09:48

Перегляд дописуbendera.UA (12.10.2009 09:49) писав:

Zuzik в вашому випадку (хоча вже вибачте - прочитав з відомою долею скепсізу... слабо віриться*) якщо таке й мало місце то це був "перегиб на місцях" та "місцеве самодурство".... такої команди (і неофіційної в т.ч.) від УЗ не було (я б про те знав напевне).....
книг скарг в касирів (як і в чергових) дійсно не має. вам запропонували зі скаргою звернутись до спеціально створеної "інспекції по якості обслуговування пасажирів" (НГКЛ) зазвичай розташовується біля чергової по вокзалу. якщо ж ви полінувалися "знайти ті двері" ви можете офіційно звернутися з письмовою заявою до гендиректора УЗ або начальника Львівської залізниці (відповідно до ЗУ "Про звернення громадян", на офіційни веб сайт УЗ або за телефоном гарячої лінії - 465–14–65)..... аналогічні телефони довіри функціонують на кожній залізниці в інспекціях по контролю при начальниках залізниць, в вашому випадку Львівської - 226-44-09..... при наймі з того буде більше толку ніш "орло надривать" і бідкатись на цьому форумі......

* п.с. - якщо не важко в підтвердження слів викиньте проскановане зображення квитка.....
чому слабо віриться? я добре пам’ятаю як вводилася плата за білизну, (не ображайтеся, але мені наприклад особисто слабо віриться про відсутність команди :rolleyes:, хоча вірю що в наказі обов’язковість вказана не була). таке "самодурство" чи "пєрєгібі на мєстах" (копірайт пам’ятаєте?) чомусь завжди в таких ситуаціях виникає. Квиток я не купив, мені ж без харчів відмовили "Ви розумієте, лишилися лише з харчами. Я можу продати вам квиток на інший поїзд". Тому скан вислати не зможу. Дії розгорталися у м.Львові, в касах попереднього продажу. І без харчів мені продати дійсно відмовилися. "Книга скарг" була десь "на охороні". Якщо вас цікавить - то хтось і з Львівських може сфотографувати оголошення. Я його процитував доволі дослівно.
Я між іншим далеко не впевнений, що та касирша мала можливість сформувати мені квиток без харчів. Не вона там кодування вводить :)

З.І. Каюсь, спустив на тормозах - спішив... як завжди. А зараз писати на УЗ без навіть імені касира? от вам написав :happy1:, раз ви знаєте про "неофіційні" команди - то вважайте що отримали "неофіційний" сигнал.
  • 0

#137 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.10.2009 – 14:41

Перегляд дописуZuzik (12.10.2009 10:48) писав:

чому слабо віриться? я добре пам’ятаю як вводилася плата за білизну, (не ображайтеся, але мені наприклад особисто слабо віриться про відсутність команди:rolleyes:
про білизну памятаю. Костюк на граблі Гладкіх ("Васі паравоза") наступати не буде. про наявність внегласної команди (не секрет що подекуди таке практикується) спеціально дізнавався чегез пасажирський главк... там про таку команду ніц не чули.

Цитата

Ви розумієте, лишилися лише з харчами. Я можу продати вам квиток на інший поїзд". Тому скан вислати не зможу. Дії розгорталися у м.Львові, в касах попереднього продажу. І без харчів мені продати дійсно відмовилися.
тепер дещо встає на свої місця. в складі 92 курсує 1 вагон СВ та купейні. ланч-бокси реалізуються лише в 1 вагоні СВ та 1 вагоні купе формування поїзда. скоріше за все дійсно квитки лишились саме на місця в цих вагонах. але все одно придбання з "харч-інклюзів" мало бути суто "добровільним"...

Цитата

Якщо вас цікавить - то хтось і з Львівських може сфотографувати оголошення. Я його процитував доволі дослівно.
цікавить...

Цитата

Я між іншим далеко не впевнений, що та касирша мала можливість сформувати мені квиток без харчів. Не вона там кодування вводить :)
спеціально подзвонив знайомим і попросив перевірити. система електронного продажу квитків "Експрес-УЗ" (яка "формує" квитки в касах - єдина на всі залізниці) передбачає можливість продажу як з врахуванням ланч-боксу так і без нього по аналогії з білизною.

Цитата

З.І. Каюсь, спустив на тормозах - спішив... як завжди. А зараз писати на УЗ без навіть імені касира? от вам написав :happy1:, раз ви знаєте про "неофіційні" команди - то вважайте що отримали "неофіційний" сигнал.
нажаль я тих повноважень не маю) але можу порадити - якщо таке мало місце напишіть в 2-х словах (прізвище касира не потрібне, достатньо дату і № каси) на сайт УЗ або газети Магістраль або за телефоном гарячої лінії що вже наводив.
Також Ви можете звернутися письмово за адресами:

Укрзалізниця. м. Київ-150, вул. Тверська, 5.
Львівська залізниця. 79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1.
для інших залізниць:
Донецька залізниця. 83000, м.Донецьк, вул.Артема, 68.
Львівська залізниця. 79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1.
Одеська залізниця. 65023, м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19.
Придніпровська залізниця. 49602, м. Дніпропетровськ, просп. К.Маркса, 108.
Південна залізниця. 61052, м. Харків, вул. Червоноармійська, 7.
Південно-Західна залізниця. 01034, м. Київ, вул. Лисенка, 6.

крім цього нагадаю про існування Інспекції з контролю обслуговування пасажирів на вокзалах і в поїздах (серед залізничників ЦІК або просто "Кобра"). адреса: м. Київ, Протасів Яр, 2. начальник інспекції - 465-24-15, його зам Косянчук Олександр Миколайович - 465-24-17..... Інспекція при начальнику Львівської залізниці - 226-44-09
  • 0

#138 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 14:06

«Дякую. Не хочу. Дорого.»

Учора гендиректор «Укрзалізниці» Михайло Костюк у присутності преси дегустував страви, якими його відомство збирається пригощати пасажирів залізниці. Свої набори представили фірми від Луганська до Ужгорода, агітуючи на виставкових столах міністра і журналістів. Немає слів - смачно. Але невиправдано дорого. За пару шматочків ковбаски і сиру просять ... 40 грн! Коли «Газета ...» намагалася продати цей набір потенційним пасажирам - ніхто не купив.

Виробники обідів вихваляють свою продукцію. Як в рекламі: усі страшенно смачно, неймовірно корисно - вітаміни, білки і навіть якісь загадкові пектини за масою перевищують всі мислимі стандарти і вимоги обивателя. Насправді, як могла переконатися «Газета ...», в продпайок, як правило, входить звичайний сандвіч (тобто бутерброд), легка овочева закуска з картоплі-капусти-моркви, і цукерки-кексики. Але порції малюсінькі-премалюсінькі, діти у садках і то більше їдять!

Зате тепер ми, нарешті, знаємо, де воно, корисне харчування - у залізничних вагонах. Ціна за таке щастя, за словами виробників, «близько сорока гривень». Випросивши кілька наборів, ми спробували продати їх пасажирам ...

- Ви жартуєте? Сорок гривень? За що? - Неймовірно усміхаються чоловіки, які прямують у Луганськ. - Ну ... якщо зовсім жерти не буде чого ... Або закусити ... Хоча, чим тут закушувати - сендвічем? Та ну, мура ... На сорок гривень можна купити пляшку горілки і ковбаси - не треба нам цей дохлий сандвіч.

Мама, тягне важкий чемодан і доньку, що пручається, швидко і уважно розглянула всі набори. Не замислюючись, відмовила, потім зупинилася:

- Ні. Стійте ... Тут йогурт? Це не йогурт, а просто вода? .. Дякую, до побачення.

Ми підійшли до літньої жінки, яка чекає на потяг до Вінниці. Вона скептичним поглядом господині оцінила обіди:

- Нічого. Дуже красиво виглядає. І, мабуть, смачно. Але сорок гривень я за це не дам. Гривень п'ятнадцять-двадцять. Але у нас люди беруть з собою домашню їжу - сальце, курочку, яєчка... Навіщо тратити сорок гривень за це? Та і порції якісь ... не наші. Хіба чоловіка цим накорміш?

Якщо людей бентежить ціна, ми вирішили порівняти ціни на приблизно такий же набір продуктів у вокзальному буфеті (врахуйте нахабну вокзальну націнку). Буфетниця уважно оглянула продукти, зважила ковбасу, сир ...

- Вісімнадцять п'ятдесят! - Відірвавшись від калькулятора, озвучила вона «справжню» ціну такого пайка.
- Це з «вокзальною» націнкою?
- Ну звісно, я за нашими цінами перерахувала.
- Ви б купили цей набір за сорок гривень?

Буфетниця хмикнула і відвернулася, не відповівши. Ми вирушили до тих, хто ці «їстівні комплекти» пропонуватиме пасажирам - до провідників.

- У вагоні 36 пасажирів, - каже провідниця, відвертаючись від камери. - Де я ці всі комплекти буду зберігати? Немає холодильника, немає у вагоні буфету, щоб все це влізло. Уявіть, що буде влітку ... Та й хто буде платити по 40 гривень за це? Багаті їдять у вагоні-ресторані, прості - їдять своє. Я за дві гривні пляшку води не завжди можу продати - пасажири всі купують на станціях. Але найголовніше не в тому ... На піввагона так смердить туалетом, що ніхто їсти не захоче. Потрібно з туалетами спочатку проблему вирішити.

• 0

#139 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 13.11.2010 – 08:33

Скажемо НІ закупці корейських електропотягів!

Цитата

Україна хоче придбати у Південної Кореї 10 потягів. На їх оглядини Борис Колесніков прилетів на вертольоті.
Вартість корейського поїзда 24 мільйони євро
тобто вартість одного поїзда ($33 млн або 264 млн грн)
http://www.ictv.ua/w...ts/222/1197158/

Цитата

Нещодавно технічний парк моторвагонного депо Львів поповнився новою електричкою ЕПЛ2Т, яка вирушила у свій перший рейс за маршрутом Львів-Моршин.
Вартість електропоїзда – близько 14 мільйонів гривень.
http://www.uz.gov.ua/index.php?m=info.news...news&lng=ru
продали Луганськтепловоз за 400 млн грн, купили 10 корейськіх електричок з Wi-Fi за $400 млн.
Бізнес по-українські :angry2: і підтримка вітчизняного виробника :unsure:)))

Повідомлення відредагував Armando: 13.11.2010 – 08:36

• 0

#140 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 22.03.2011 – 23:00

От тепер доволі часто користуюся послугами Укрзалізниці.
Дивує мене одне питання - навіщо в коридорі (проході) купейного вагону так багато розеток "110В"??? Що ж туди включати? А от мобілку нема де зарядити... :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних