Перейти до вмісту

Укрзалізниця

Повідомлень в темі: 144

#101 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.04.2009 – 11:35

Зараз намагаються наповнити бюджет у будь-який спосіб замість його розорення, так що цілком ймовірно, що дотацій як таких не буде, або зменшаться їх обсяги
  • 0

#102 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.04.2009 – 11:58

Перегляд дописуПанночка (14.04.2009 12:35) писав:

Зараз намагаються наповнити бюджет у будь-який спосіб замість його розорення, так що цілком ймовірно, що дотацій як таких не буде, або зменшаться їх обсяги

вони його наповнюють (від 3 - 15 млр. щороку) вже протягом 12 років з коштів УЗ))) а про зменшення дотацій - я вас прошу не смішіть... їх з 91 року не було не копійки, про яке зменшення можна казати)))) В 2008 і на початку п.р. що правда виділили ПЗз 11 і 58 млн. грн. (відповідно) з стабілізаційного  фонду на будівництво залізнично-автомобільного переходу в Києві, гордо назвавши це "дотацією залізниці"............ воно й справді - гроші начебто було переказано Південно-Західній залізниці (як головному виконавцю робіт), але цільово і виключно на будівництво автомобільної складової (те що свого часу Омельчинко обіцяв фінансувати з міського бюджету) до якої залізниці ні тепло ні зимно...... таким чином ці начебто дотації залізниці фактично виявились дотаціями Черновецькому............ от така от цікава політика)))) Вони б хоча б компенсували пільгові перевезення - право на безкоштовний проїзд дає держава - а визить за свій рахунок залізниця. По закону (і це світова практика) це має компенсуватись з коштів місцевих бюджетів - а там відповідь одна із року в рік - "цього року в місцевому бюджеті цього не передбачено".......... Якщо вдасця вибити десь выдсотків з 30 (одиничні випадки) - то вже вважається великим здобутком...
  • 0

#103 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 14:52

Профспілкове «НІ» – насиллю!

Зображення

Напередодні проведення заходів у рамках Міжнародного дня єдиних дій залізничників, що проходитиме цього року під гаслом «Профспілкове «НІ» – насиллю!», профспілка залізничників і транспортних будівельників України і Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді домовилися об’єднати зусилля, уклавши договір про співпрацю.

Зображення

Спільна акція охопить працівників залізничного транспорту, членів їхніх сімей, студентів галузевих навчальних закладів та пасажирів. Представники профспілки та соціальної служби водночас на вокзалах 168 містпроведено консультації з питань, які належать до їх компетенції (психологічні, соціально-педагогічні, юридичні, соціально-медичні, соціально-економічні тощо). Диктори вокзалів інформуватимуть залізничників і пасажирів про проведення профспілкової акції і місцезнаходження представників соціальної служби.

Зображення

Акція профспілки залізничників направлена на активізацію залізничників відстоювати свої права. "Профспілкове "НІ" - насиллю!" означає «НІ!» усім формам насилля на робочому місці проти працівників, як зі сторони роботодавців так і пасажирів.

Зображення

Зображення

• 0

#104 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.07.2009 – 11:38

Перегляд дописуRomun (31.03.2009 11:47) писав:

До речі, питання до Укрзалізниці можна висловити тут http://www.uz.gov.ua/ . Крім того можна з'ясувати розклад руху на всі напрямки і вартість по Києву.
Я от вже задав питання щодо паління в потягах. :)
А от ще мене хвилює доля Харківського вокзалу, такої бомжатні я з початку 90-х не пам'ятаю. За останні 2 роки я побував в обласних центрах Львів, Ужгород, Сімферополь, Київ, Полтава ( у нас аж два рівнозначних вокзали ;) , ще Тернопільський вокзал мигцем бачив і всюди зроблені ремонти, якісь облаштування. В Харкові не зроблено нічого таке враження: побиті світильники звисають зі стелі, біля кас гуляють протяги і неймовірна холоднеча, бо двері не зачиняються, черги(ну, вони всюди бувають) , купа страшних кіосків (точно як в 90-х), циган - бомж страшний і брудний з гітарою виспівує "голубі лєтят над нашой зоной", мілціянт просить показати йому документи у особи "кавказької нацональності". Єдине, що зробили це туалет і то добре...
А незабаром 2012 ЧЄ :happy1:
Ура мені дали відповідь щодо паління в потягах!

Цитата

Шановний, Роман ****ович!
На ваше звернення вiд 31.03.2009 12:24:21 надано вiдповiдь:
На даний час на опрацюваннi Укрзалiзницi знаходиться питання впровадження
практики розподiлу вагонiв на тi, у яких палять та у яких не палять.

• 0

#105 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 17:23

Перегляд дописуRomun (6.07.2009 12:38) писав:

Ура мені дали відповідь щодо паління в потягах!
Чудово було б якби реалізували цей задум-давно пора відходиим від совка. Хочеш чадіти у тютюновій куряв - купуй квиток у спец вагон для курців-травіться на здоров'є.
Але потрібні ще й провідники, які слудкуватимуть, щоб не знаходилися "індивідиуми" якми тре 10 разів дати по макітрі, аби він второпав-у тамбурі не шмалять, йолоп!
Хоча, скоріше за все якщо і зроблять щось, то створять пару вагонів для не курців, на які ще й квитки будуть коштувати більше.
Якось їхав у тамбурі, бо місцб не було у приміському потязі із зачохленим великом...газова камера-а не тамбур. Причому напис ще є - "Паління заборонене" і знак :
Зображення
Вивели б інфу про склад ракової палички(цигарки):
Зображення
Раніше правильно писали на пачці цигарок -
КУРЦІ ПОМИРАЮТЬ РАНО!
Краще б повісили отакі знаки:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  0004h2a2.jpeg   11.96К   0 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  s320x240.jpeg   13.94К   3 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Olex: 06.07.2009 – 17:27

• 0

#106 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 15:28

В підтримку тнми заборон і для любителів забороняючих знаків:

Цитата

У Британії на залізничній станції заборонили цілуватися
На одному із залізничних вокзалів Британії заборонили цілуватися будь-де на станції, крім спеціально відведених місць.

Зображення
На одному із залізничних вокзалів міста Уоррінгтон в британському графстві Чешир після реконструкції з'явилися знаки, які забороняють цілуватися будь-де на станції крім спеціально відведених місць.
Це перший випадок введення подібного заходу у Великобританії.
Причиною заборони поцілунків стало бажання адміністрації станції, залізничної компанії Virgin Train і Департаменту транспорту по максимуму полегшити пересування пасажирів по станції. Потік людей, на їх переконання, має збільшитися після проведеної реконструкції станції, на яку було витрачено близько 650 тис. фунтів стерлінгів (понад 7 млн. грн.).
Ініціатор нововведення, голова Торговельної палати Уоррінгтону Колін Деніельс, розповів, що залізничники охоче сприйняли його пропозицію, адже пари, які цілуються, часто заважають іншим пасажирам пересуватися.
"Цей знак на перший погляд може здатися жартом, але він несе за собою дуже серйозне повідомлення", - стверджує Деніельс.
Говорячи про покарання за порушення заборони, представник Virgin Train зазначив, що такого немає. "Ми закликаємо до людської мудрості", - підкреслив він.
"Це безглуздо, - вважає 38-річний пасажир поїзда в Манчестер. - Не може бути ніякої території без поцілунків, люди на станції мають право на прощання один з одним".

джерело: tsn.ua
слава богу в нас до такого ще не дійшло))

Цитата

Але потрібні ще й провідники, які слудкуватимуть, щоб не знаходилися "індивідиуми" якми тре 10 разів дати по макітрі, аби він второпав-у тамбурі не шмалять, йолоп!
а хто тому провіднику молоко "за вредність" даватиме?))) то робота транспортної міліції - по макітрі лупить)
  • 0

#107 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 08:13

Ось пробував вчора купити квиток на Київ зі Львова.
Але виявляється наша Укрзалізниця не спить, а лиш і думає, як би то покращити наше перебування на її території. Як би то їх, і так дуже високого рівня послуги B), зробити ще кращими.
Тому я практично без здивування прочитав, що з 4.10.2009 "для покращення послуг" (добре що хоч не "идя на встречу многочисленным пожеланиям трудящихся", хоча було б природніше) всім пасажирам певних вагонів певних поїздів буде надаватися харч.набір. І тут же нижче перелік вагонів і № потягів в яких це щастя надається. А також вартість цього щастя і приписка "включено у вартість квитка".
Ну що ж, подумав я, квитків на 92-й без харчів вже немає. Що мене завше радує в мому песимізмі - я завше тішуся тим шо вгадав :P
На моє неодноразове запитання: "Скажіть чітко - Ви відмовляєтеся продати мені квиток на підставі того, що мені не потрібен ваш сух.пайок?", жіночці хватило підготовки не відповісти ствердно. На мою вимогу видати книгу скарг - був післаний в напрямку якогось кабінету - якого не знайшов. А каса терміново закрилася на перерву. Каюсь, тратити багацько часу на складання протоколу вимоги для антимонопольного і відділу захисту, не став.
Але при цьому "порадувала" реакція черги - не затримуйте. Там же написано - з харчами +35 грн. Хотілося прибити. Але загалом з таким підходом чому ми ображаємося на наших депутатиків, президентиків, міністриків і решта з ними? :) "Кость от кости, кровь от крови". Нас ї........ - а ми крєпчаєм! :)

З.І. Чекаю постанови КМУ, Указу Президента чи хоча б рішення ВР: "для покращення обслуговування громадян, та зростання їх життєвого щастя і довголіття, заборонити самовільну смерть. Адміністраціям на місцях в тижневий термін організувати державну комісію з надання дзволів у встановленому порядку."
І як завжди яке не-будь ТОВ в м.Вінниця (ога, давно за паспорти платили по 10 грн? ;) )

bendera.UA - допис відредагував відповідно до п. 2.2.2. Правил. афтару усне попередження...
  • 0

#108 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 08.10.2009 – 11:00

Читала давно колись про ту послугу, але не довелось стикнутись. Найкраще консультацію тут може дати лише Бендера. Хоча як на мене, чому мені мають впарювати якийсь сух.пайок, коли я маю курку печену і пляшчину? нє? А про чергу взагалі мовчу....стадо....най комусь зле аби не мені....а потім за пара хвилин плачуться як же фігово нам жити...
  • 0

#109 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2009 – 11:36

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 12:00) писав:

Читала давно колись про ту послугу, але не довелось стикнутись. Найкраще консультацію тут може дати лише Бендера. Хоча як на мене, чому мені мають впарювати якийсь сух.пайок, коли я маю курку печену і пляшчину? нє? А про чергу взагалі мовчу....стадо....най комусь зле аби не мені....а потім за пара хвилин плачуться як же фігово нам жити...

Правильно робить укрзалізниця. По перше євростандарти. А по друге понабирають тих смажених курей, гусей та індиків...а потім кістки по всьому вагону валяються. До того ж дражнять пасажирів у яких тієї курки немає. За розкидані порожні пляшчини - вже мовчу.
  • 0

#110 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2009 – 11:49

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 12:00) писав:

Читала давно колись про ту послугу, але не довелось стикнутись.

Не стикались, тому що її вже кілька раз намагались ввести і кожного разу відступали перед АМК та обуренням пасажирів.
Мабуть це чергова спроба - та знову ненадовго.
  • 0

#111 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 11:52

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2009 12:36) писав:

Правильно робить укрзалізниця. По перше євростандарти. А по друге понабирають тих смажених курей, гусей та індиків...а потім кістки по всьому вагону валяються. До того ж дражнять пасажирів у яких тієї курки немає. За розкидані порожні пляшчини - вже мовчу.
За перепрошенням, може й правильно, але все ж таки 35 грн плюс до вартості квитка...
2. якщо вже мова про європу, то було б ще вагончики у відповість привести до європейських, культуру обслуговуючого персоналу, постіль і інший сервіс(включно з поганозакриваючими дверима туалету).
3. Пане Безбожнику, ніхто і ніколи не заборонить перекусити в дорозі, а кістки по вагону? так то ж від нас самих залежить B)

ага..забулап ще...той сухпайок вартістю в 35 гривень теж було б привести до нормального виду і терміну придатності і друге: от не дозволяє мені стан здоровля харчуватись їхніми сухпайками і шо? чому я повинна платити за послугу, якої не хочу? я сало люблю...є сало у сух.пайку? зрештою цікаво знати що входить у той сух.пайок

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 08.10.2009 – 11:55

• 0

#112 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 12:06

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 12:52) писав:

зрештою цікаво знати що входить у той сух.пайок

З чого ж складатиметься ланч-бокс? Для пасажирів із СВ вагона меню складається із булочки, масла, сира, йогурту, пакетика кави і цукру, шоколадного батончика, печива і пряника. Меню пасажирів із купейного вагона дещо відрізняється. У нього внесено менше солодощів, але є баночка паштету. Як запевнили нас в прес-службі “Укрзалізниці”, всі продукти є цілком свіжими і не простроченими. За усе це добро пасажир сплачує одразу в касі при покупці квитка, а, зайшовши в вагон, “обов’язковий набір” уже чекатиме його на столі. Також на столі є пиво і мінералка, але вони в комплект не входять, тобто за них і надалі потрібно платити готівкою.

http://h.ua/story/13548/
  • 0

#113 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 12:13

-=VJ=-
цікава інфа. Дяка. Алк знову ж таки питання: якщо я не хочу їхнього пайка? По різним причинам? Як я зрозуміла з допису Зюзіка - ніц не виб"єш для себе...навіть коли грошей обмаль(буває ж таке) тоді як? примусово-добровільно називається..таки напевно тре дочекатись Бендеру нашого
  • 0

#114 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.10.2009 – 12:23

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 13:13) писав:

-=VJ=-
цікава інфа. Дяка. Алк знову ж таки питання: якщо я не хочу їхнього пайка? По різним причинам? Як я зрозуміла з допису Зюзіка - ніц не виб"єш для себе...навіть коли грошей обмаль(буває ж таке) тоді як? примусово-добровільно називається..таки напевно тре дочекатись Бендеру нашого
З того ж таки посилання на ХайВей:
"Проте, як запевнили нас в прес-службі “Укрзалізниці”, поки що ця послуга є добровільною, і пасажир має можливість сам вибирати, чи купувати квиток у вагон із харчуванням чи у “нормальний”. Але скажіть, що робити людині, котрій терміново потрібно з’їздити в Москву, а квитків у звичні для нас вагони немає? ...Тож люди примусово-добровільно братимуть квитки у вагони з додатковими послугами, лише заради того щоб дістатись до потрібного місця. "
  • 0

#115 Екс-демократ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 08.10.2009 – 12:24

Перегляд допису-=VJ=- (8.10.2009 13:06) писав:

[i]З чого ж складатиметься ланч-бокс? Для пасажирів із СВ вагона меню складається із булочки, масла, сира, йогурту, пакетика кави і цукру, шоколадного батончика, печива і пряника.
Таке меню припаде дуже до смаку діабетикам!

Отже, якщо не хочете платити за сухпайок, то беріть довідку у дільничного лікаря, яка засвідчуватиме захворювання на діабет і з нею до каси.
  • 0

#116 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 12:34

Киря ну так)))там файно пише, але ж Зюзік на власному досвіді написав як у нього це вийшло. Простих квитків нема, туди де послали - закрито, черга взбунтувалась...замкнене коло
  • 0

#117 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 12:36

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 13:13) писав:

-=VJ=-

Смажена курка дорожче, чим 35 грн. А з пляшчиною - тим паче.
І потім. Хтось бере самажену курку. Але ж є такі, шо беруть тухлого оселедця. Або їдять сало і часник. Дуже приємно.
  • 0

#118 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 12:41

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2009 13:36) писав:

Смажена курка дорожче, чим 35 грн. А з пляшчиною - тим паче.
І потім. Хтось бере самажену курку. Але ж є такі, шо беруть тухлого оселедця. Або їдять сало і часник. Дуже приємно.
Пане Безбожнику, я ж жартую, невже ви не бачите? Моє меню просто як приклад..Зрештою є й інші незручності у вагоні, наприклад як шкарпетки трьох-денної несвіжості, але ми зараз говоримо про те, як можна НЕкористуватись цією нововведеною послугою
  • 0

#119 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 13:10

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 13:41) писав:

Пане Безбожнику, я ж жартую

І я пожартую - треба дати пораду нардепам ввести нову послугу для жителів квартир: оскільки всіх дістає неохайне поводження зі сміттям наших співвітчизників, то о шостій ранку сміттярі не просто забирають з-під будинку контейнер, а заходять до квартири (перед цим власники мають за власний кошт зробити ще один комплект ключів і надати їх в розпорядження контори), пакують все, що вважають за сміття, в мішки і виносять. Вартість цієї надзвичайно корисної послуги всього лише 1000 грн на місяць, які додаються до квартплати. Якщо комплекту ключів не буде надано, контора не відшкодовує зламані двері.
  • 0

#120 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 13:14

Перегляд дописуЛастiвочка (8.10.2009 13:41) писав:

Пане Безбожнику, я ж жартую, невже ви не бачите? Моє меню просто як приклад..Зрештою є й інші незручності у вагоні, наприклад як шкарпетки трьох-денної несвіжості, але ми зараз говоримо про те, як можна НЕкористуватись цією нововведеною послугою

Я теж. Однак Ви вкрали мою думку. Я хотів написати, що ввести шкарпетки, тапочки і намордники (тим хто їсть часник) теж не заважало б.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних