Перейти до вмісту

Нехай, твій перший секс?

Повідомлень в темі: 373

#61 Armani

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.10.2007 – 14:56

а мені вже скоро 17 і в мене ше не було. Незнаю, вроді вже і хотілося б, та нема кандидатури підходящої, сама незнаю чого шукаю
  • 0

#62 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.10.2007 – 15:29

М-дя..перечитав пости і дійшов до висновку що Гітлер плакав би...адже якщо в суспільстві високий рівень ранніх шлюбів - це ознака що воно як мінімум не виродиться. Якщо ж ранній секс - то це як мінімум ознака розбещености суспільства :D Не дарма під час Другої світової війни один лікар сказав що українців неможливо перемогти через їх високу моральність...а висновки він такі зробив на основі статистики про цнотливість жінок віком чи до 18 чи 20 років, вже не пам`ятаю. А зараз все перевернулось з ніг на голову :)
  • 0

#63 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 07.10.2007 – 19:51

Десь у років 17-18, але не раніше, це точно.. :D
  • 0

#64 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 08.10.2007 – 00:40

Вперше у 18, на першому курсі...

А цнотливі дівчата бувають і старші за 18. Точно знаю.
  • 0

#65 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 21.10.2007 – 13:44

Мені майже 16 років. В мене цього ще не було. Взагаліто я нікуди не поспішаю, бо знаю точно, що до цього ще не готова. Тому, що мені дуже жалко тих дівчат, які звтьмарені своїм коханням ;) роблять це необдумано і в подальшому житті дуже розчаровані. Найкращий вік для цього 19років. Це моя думка.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  0c294f376881.jpg   14.2К   52 Кількість завантажень:

• 0

#66 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 08.11.2007 – 01:04

У мене перший секс був в 15 років, на день святого Валентина, у мене на квартирі, з людиною старше за мене і яку я тоді любила.В той час ми вже зустрічалися більше пів року.Правда морально і фізично я була до цього готова, бо читала багато літератури на таку тему. І ніякого страху перед тим не відчувала. Правда "цей перший раз" був дуже болісний і кровяний, а як сильна дівчинка все витерпіла...Бо з його боку була ніжність, розуміння, і знання жіночого організму
Хоча зараз розумію, що могла з тим почекати, бо в житті потім було набагато яскравіші моменти. Але йому я все одно дякую, бо саме він мене багато чого в житті і в сексі навчив.
  • 0

#67 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2007 – 08:28

В 16 років, правда перший раз був не самим вдалим :) :)
  • 0

#68 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 11.11.2007 – 16:53

A v mene ot ne bylo we perwogo razy..... Dlia mene seks - ce osobluvo serjozna tema, *uttia odne i ne ho4etsia zrobutu CE des tam "na perervi na kolini" iz div4unojy, jaky led znajew.

Tekst dlia div4at: na mojy dymky najkraw4uj podarynok, jakuj vu(div4una) mo*ete zrobutu vawomy majbytniomy 4oloviky - ce vawa cnotluvist, ce oznaka togo, wo vu naspravdi wanyjete i cinyjete sebe. I davajte ne bydemo govorutu, wo ce ne modno, 4u ne rozymno, 4u navit ne mo*luwo prosto pered perwum razom podymajte pro vawe majbytnie......... Sprav*nia liybov 4ekaje....

Seks - ce ne golovnuj 4unnyk y vawuh we moloduh stosynkah, mo*luvo varto po4ekatu z cum perwum razom. Zrewtojy je bagato inwuh variantiv provedennia spilnogo 4asy. :) Dajy 100% wo vvu ne powkodyjete.

Mij ideal *inku - ce *inka, jaka sebe cinyje.......... JA PROTU SEKSY DO WLIYBY !!!!!!!

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 11.11.2007 – 16:54

• 0

#69 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 00:27

Було багато адреналіну, але я все зробив окей, я не показував того, що мав всередині.
Вдало зіграв свою роль, вона сказала, що думала, що у мене вже було дівчат з 20 - значить таки вдало як на перший раз.
Це був перший раз, і я мав 24 роки.

Повідомлення відредагував sleeping_daemon: 26.11.2007 – 00:30

• 0

#70 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:34

в 17 років. Все було супер - з коханою людиною. Зараз ми одружені.
  • 0

#71 Гість_zmiy007_*

• Гості

Відправлено 07.12.2007 – 17:50

Перший секс? Це було уже давно десь в років 15. Знаєте більше хотілось аніж вийшло, якщо чесно тоді я думав що це щось більше!!!
  • 0

#72 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 13:02

хм.. мені 17 і я ше ніде не спішу....
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2007 – 13:15

Перегляд дописуТаньчик (21.10.2007 13:44) писав:

Мені майже 16 років. В мене цього ще не було. Взагаліто я нікуди не поспішаю, бо знаю точно, що до цього ще не готова.

:angry12:

Перегляд дописуТаньчик (21.10.2007 13:44) писав:

Найкращий вік для цього 19років. Це моя думка.

В цілому вірно, але трішки підкоригую - це найкращий фізіологічний вік. А найкращий моральний вік тоді, коли знаходиш свою долю. Я знаю одну дівчину, яка теж так само думала, потім зневірилась і втратила цноту у 19 з першим-ліпшим. Розійшлася з ним через два тижні зустрічань, а за півроку знайшла людину, яку покохала і за яку вийшла заміж. Живуть тепер щасливо вже кілька років, я у них часто буваю в гостях. Повір - вона дуже шкодує, що не почекала нещасних шість місяців.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 11.12.2007 – 13:16

• 0

#74 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 07:30

Втратила як тільки 15 стукнуло....кохання...гггг...ну тоді думала що кохаю...і нать зараз іноді думаю що то кохання було...і хз його нає....може наприкинці життя зрозумію чи то справжнє кохання було...
По темі...боляче було....місце жахливе було....нать соромно сказати яке...але емоції були гарні...а потім ще болячіше було...деяки чоловіки ну прям рідкісні козли, якщо не сказати гіршим словом!
Не жалкую...читайте мій підпис...по-перше нічого повернути не можна...а по-друге....я б ніколи не стала такою як зараз, якби не та ситуація....зараз так би і вважала що всесвіт чудовий, рожевий і зовсім не злий)))
Зараз згадала, аж смішно...вранішня філософія мля...

• 0

#75 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.02.2008 – 09:37

В 13 чи 14 - точно не пам’ятаю. Тиха українська ніч, місяць, рьомантіка, поле, сіновал, запах свіжого сіна, легеньке шафе...........і тьотя старша за мене років на 10.......... Було цікаво але не більше. Ну а слідуючий досвід вже в 16 з панянкою одного зі мною віку. А потім :ggggg: ........................понеслося <_<. Я взагалі прибічник регулярного, різностатевого сексу.
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 09:41

Перегляд дописуbendera.UA (19.02.2008 09:37) писав:

регулярного, різностатевого сексу.

Себто - з різними статями? <_<

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 19.02.2008 – 09:46

• 0

#77 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.02.2008 – 10:42

Перегляд допису-=VJ=- (19.02.2008 09:41) писав:

Себто - з різними статями? :ggggg:
;)Себто - з протилежною!!!
<_< Але кожен має право на власну думку, тому не осуджую:ggggg:
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.02.2008 – 10:54

Жжьотє, хлопці <_< Різностатевий акт :ggggg: Вмерти і не встати... :ggggg:

Взагалі, якщо дивитись з точки зору статевого дозрівання (в чоловіків, здається, пік сексуального розквуту припадає на 20-30 рр, а в жінок - на 30-40 рр.), то логічним є, коли у хлопця сексуальний досвід є набагато ранішим, ніж у дівчини.
З іншого боку, з погляду на ситуацію з раннім статевим дозріванням молоді та в більшості ситуацій сексом до шлюбу, перший раз має бути саме тоді, коли саме морально дозріваєш до того.
  • 0

#79 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 19.02.2008 – 12:19

Мені 14, сексу немав, нікуи ще не спішу. Думаю такий вік зараний для першого сексу. Хоча якщо трапиться людина...Думаю головне щоб це не було після п'янки з першою трапившоюся.
  • 0

#80 ПрОсТо ВіН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:West Ukraine

Відправлено 27.02.2008 – 22:54

в 17 років,з першою дєвушкою,в якої також це було вперше.
перший раз такий не дуже був,а потім понеслось і понеслось)))) де ми тільки цього не робили))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних