Перейти до вмісту

Нехай, твій перший секс?

Повідомлень в темі: 373

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 27.11.2006 – 00:49

Кароче я вибрав варіант що жалкую(того що я хотів не було), а саме: не жалкую, тому, що все що не робиться - робиться на краще! І взагалі пізно жалкувати, тре було думати раніше!
  • 0

#22 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 27.11.2006 – 01:54

а шо жаліти - нічого ж не вернеш)))) знаю одиниць у яких перший секс взагалі був схожий на нормальний секс, притримуюсь мнєнія шо тут перший блін комом :cool1: так було і у мене, зара наче всьо гуд в цьому плані...
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.11.2006 – 03:00

ну я ж передбачив таку ситуацію і написав "можете не розголошувати себе і свою відповідь", оскільки сам нічого не написав би, тільки проголосував. є речі, про які не хочеться говорити з незнайомими людьми. та й ця тема мені потрібна саме для загальної статистики, а не для інтимних подробиць
  • 0

#24 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 15:47

а хтось перед тим так гарно випив що тепер нічого не памятає...

а так хочеться памятати як це бцло.. які відчуття були...
блін...
водка - зло!

• 0

#25 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 23:53

Перегляд дописуICTV (27.11.2006 15:47) писав:

а хтось перед тим так гарно випив що тепер нічого не памятає...

а так хочеться памятати як це бцло.. які відчуття були...
блін...
водка - зло!

Співчуваю!
Я хоч і памятаю свій перший секс, але... Ні, секс був чудовий, але мабуть не з тою людиною... Хоч в мене завжди секс не з нею :unsure:
  • 0

#26 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:56

13.11.2004. (15,7 rokiv)
1. Zaraz mi "druzi". Na jal'.
2. Jalkuyu. Tomu scho kohala cyu lyudinu bezmejno 2,5r., a u vidpovid' otrimala til'ki brehnyu.
3. Ni-ne bulo potribno (hto znae pro scho ya-rozumiye chomu).
  • 0

#27 kasatik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:м.Стрий

Відправлено 29.11.2006 – 13:46

мені в 15 якось не приходило в голову з тою чи не зтою, тільки аби було. З часом зрозумів що деяких речей робити не треба було.
  • 0

#28 camomile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 14:33

:D цікаво..з дівчат одній мені не повезло чи одна я признаюся :cool2: B) :P кому можна поплакатися у плече? :cry:

я була не в кращому стані він також...не пьяні але розум вже отуманений..тоді він мені дуже подобався...зараз навіть нер озумію чим..дурна була..він старший....літо було...гулянки...це було у не самому приємному місци..радує хоть те що ми давно зустрічалися...саме дурне що я змогла накоїти..якбі завагітніла можна бцло б пристрелитися...таке життя меня далеко не потрібне...після цього ще зустрічалися деякий час..до кунця літа...але сексу більш не було....якось війшло що ми розійшлися...коли зараз зустрічаємося раптово...намагається до мене заливати..я помінялася з того часу і він жалкує що впустив мене...хоча не думаю що якби залишався таким який був то йому вдалося б втримати...

а знаєте що саме огидне...коли через деякий час ...ми уже тоді не зустріччалися....я запитали чому він змінив до мене відношення..став не таким уважним і чому більше не було близкості..він відповів що злякався..нормально..???????? він злякався...маленька дівчинка..а про те що мені погано і що я незнаю куди себе діти..це його не чіпало....придурок :cry: :) :unsure:
  • 0

#29 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.11.2006 – 15:47

[b]Перший раз є перший раз. Ідеальним він не буває нівкого. Зате запамятовується назавжди. Хтось із великих написав: "ЯКЩО В ТЕБЕ НЕ БУЛО СЕКСУ ДО 20 РОКІВ, ТО НЕХАЙ КРАЩЕ І НЕ БУДЕ ВЗАГАЛІ. ВІН ПРИНЕСЕ ТІЛЬКИ НЕЩАСТЯ."
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.11.2006 – 00:03

ще не було...принцип такий у мене
  • 0

#31 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 03.02.2007 – 21:08

Відповіді на питання:

1.Людиною, з якою у Вас зараз романтичні стосунки!!!

2.Людиною, з якою у Вас зараз романтичні стосунки!!!

3.Ні :box:

• 0

#32 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.02.2007 – 14:23

Перший раз... :) Це було так... чисто і так чуттєво. Мій перший раз був швидше секс розуму, а не секс тіла. Жодного фізичного відчуття я не можу пригадати до сих пір, але памятаю всі свої думки і почутя. Це як одкровення. Хоча у фізіологічному аспекті могло бути і краще, але тоді це було не важливо... Тоді було важливо просто те, що воно відбувається, що воно сталося...
І мені шкода тих, в кого було інакше. :kozak:
  • 0

#33 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 10.02.2007 – 15:26

В темі кохання є питання про секс, роздуми про секс. Які тут питання про секс, якщо 40-42% кто дав відповідь сексу не було, та думаю що в такій кількості форумчан сексу не було. Смішно. :) :kozak: :8:
  • 0

#34 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.02.2007 – 10:31

А чому хлопці бояться признатися про свої почуття. Хто їх переконав, що справжній чоловік - це грубий, безчуттєвий і черствий самець, якому тільки би запхати, побухати і поспати. Всім хочеться пошвидше мати перший секс, але це бажання не через почуття, які при цьому виникають, а просто через бажання звідати досі незвідане, те ж саме стосується і куріння, алкоголю і водіння авто. Така от теорія... (моя)
  • 0

#35 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.03.2007 – 14:19

Незнаю ще як він буде.. але буде :angry12: але стільки разів могло бути... і мабуть це скоро і станеться.
  • 0

#36 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 22.03.2007 – 15:03

Вперше було цього року на Різдво. Просто скажу, що було КРУТО!!!
  • 0

#37 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 10:54

Це було в 17 років на пляжі під місяце,все було класно, але коли прокинувся на другий день то задумався чи це було саме з Тією з якою я б хотів?????Тож думайте з ким вперше!!!!! :cool2:
  • 0

#38 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 25.03.2007 – 12:49

В мене не було :angry12: Я ше манєнька :itshe:
  • 0

#39 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 09.04.2007 – 09:38

Я так почитала трішки відповіді хлопців, ой вже ті хлопці... Їм ця біла рідина ну просто бє в голову і затьмарює все... Я їх розумію настільки скільки можна зрозуміти дівчині хлопця... Але всеодно дівчата до першого разу відносяться дуже серйозно, це має бути не просто аби було з ким, щоб це було не просто фізичне задоволення а справді в першу чергу душевне... :)
Зі мною більшість дівчат погодиться що все це дійство має відбуватися саме з тією людиною яку ти справді кохаєш, от тоді можна назвати що це було в тебе перший... А так, коли ти вже мусиш бо всі вже це зробили... це якось так по-тупому(вибачаюсь) Я не сперечаюсь надалі це вже буде звичною частиною життя і навіть обовязковою, бо ми так сформовані ;)
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.04.2007 – 09:46

Перегляд дописумалеча (9.04.2007 10:38) писав:

Я так почитала трішки відповіді хлопців, ой вже ті хлопці... Їм ця біла рідина ну просто бє в голову і затьмарює все... Я їх розумію настільки скільки можна зрозуміти дівчині хлопця...
Таке враження що хлопці невинність втрачають самі з собою :) ой які хлопці погані жах ;).Якби всі дівчатка були величезно високих моральних принцпиів, то б кількість хлопців яким "ця біла рідина " б"є в голову зменшилась би пропорційно зростаючий кількості високоморальних дівчат. Так шо не треба тут ля-ля :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних