Перейти до вмісту

Нехай, твій перший секс?

Повідомлень в темі: 373

#101 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 18.04.2008 – 15:38

Що означає "нехай" у назві теми?
Може треба було написати роздільно.

усне попередження за порушення пункту правил 2.5
  • 0

#102 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.04.2008 – 17:50

Думаю ідеально десь у років 17-18...
  • 0

#103 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 27.04.2008 – 22:21

почитала-почитала.... і вирішила, шо трохи треба побути відвертою! :ggggg:
нікому все ж таки не розповідала... а хочеться дізнатись суспільну думку, бо мені таки трохи соромно :lol: вперше то було 3го січня сього року. звичайно, перший блін комом, мені троха стрьомно було, а він взагалі так за мене розхвилювався, шо нічого в нас путнього не вийшло))))
на 8е березня, коли мої батьки поїхали в село, ми цю помилку виправили ^ ^
і мене поперло на екстрім. в лісі, лежачи на травичці. в підворотні у довгій спідниці.....
капець, люди, я пропаща людина! мені ж всього 15.5..... ()*_* от я знала, шо мені треба було народитись роках так у 40х.... шоб на мою молодість приапла пора 60х - sex, drugs & rock'n'roll
нє судітє мєня строга, але коментуйте пліз :huh:
  • 0

#104 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 22:29

sagitta, та це звичайнісіньке діло. В твому віці якраз цим треба і займатись, треба брати від життя побільше і пошвидше))) Крім того на загальну суб"єктивну думку зара sex і drugs не менше ніж в старі добрі 60-ті) А замість рокнрола є маса суперового музла)))
П.С. Можеш подати в суд на свого хлопця за розбещення малолітньої) Бо за законом до 16 років ні ні))))
  • 0

#105 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 22:30

Перегляд дописуNameless One (27.04.2008 23:29) писав:

Можеш подати в суд на свого хлопця за розбещення малолітньої) Бо за законом до 16 років ні ні))))
дик! по1 до 18ти. по2, йому ж теж нема 18ти! то хто ще кого тоді розбещує, га???))))
  • 0

#106 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.04.2008 – 08:51

Перегляд дописуLemon (27.04.2008 18:50) писав:

Аналогічно..Хоча головне не у скільки років ,а з ким,де і як(принаймні для мене так)
Хоча я підтримую шо в 17-18 це буде якось найкраще!
  • 0

#107 Гість_Крук_*

• Гості

Відправлено 28.04.2008 – 23:39

Перегляд дописуPowerGirl (13.04.2008 13:18) писав:

Ще не було. І я впевнена, що буде тільки з ОДНИМ єдиним і неповторним
Всі ми так думали...)))
Та ні, насправді в мене також перший секс був з коханою дівчиною, але то не так часто так трапляється - інколи все дуже спонтанно і не з "ТОЮ ЄДИНОЮ"...
  • 0

#108 Zingara

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 12:57

огого... 13 років, 14, 15... я шокована :gryzin: куди світ котиться?!
  • 0

#109 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 08.06.2008 – 00:35

Я бачу ви лише всі пишите в скільки і обговорююте ці роки, я невагаючись вам опишу парочку своїх вражень...

Та шо там 13-15... Я жив у такому дворі де всі дівчата, я один лише пацан. Ну вот одна Марта вирішила знімати фільм оО. Ну ми малі з Ілоною були, лише середня група в садіку :ggggg: Кажим їй ходи... Ну пішли ми в домік, ну тіпа беседка на ключ і всьо таке, тіпа квартира маленька ;)) Лягли ми на ліжко під ковдру голі, я тоді про секас вобше нічо не знав, ну міг одним оком побачити по телевізору, ну лежимо ми... я повернув її до себе задом, тримаю свою на той час піпіську пробую шось тикати їй:8: А Марта та в цей час тримає біля ока якусь палку - ніби це відеокамера і шо там бурмоче під ніс :D) Та ми малі дурні ведемся :cool1: Нічого у нас так і не вийшло, я тепер деколи згадую коли малу Ілону бачу, з думкою що вона мене тоді не збуджувала і ерекції небуло :cool1:)

А так дійсно був у мене в 14 років. Скажу чесно той секас змінив багато чого у моєму житті :8: Я раніше був дуже скромний :) Після того все пішло шкереберть :) Ну враження недуже захоплюючі були, так як партнерші було 18-19... Вийшла була у мене така нагода була просто, та вона весь час мені говорила шо і як робити, говорила "Так", "Не так", "Правильно"... Вчила оО. Вдруге було набагато краще, але шо-шо після першого разу хотілось ше і ше, але небуло спочатку кого... :happy1:
  • 0

#110 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 09:53

Перегляд дописуNameless One (27.04.2008 23:29) писав:

sagitta, та це звичайнісіньке діло. В твому віці якраз цим треба і займатись, треба брати від життя побільше і пошвидше))) Крім того на загальну суб"єктивну думку зара sex і drugs не менше ніж в старі добрі 60-ті) А замість рокнрола є маса суперового музла)))
П.С. Можеш подати в суд на свого хлопця за розбещення малолітньої) Бо за законом до 16 років ні ні))))
Абсолютно не згідна!Її вік це всього лиш 15,5 років.ПОшвидше,а шо тут кльвого?Чим швидше і чим раніше пробуєш тим швидше воно тобі набридає..І це стосується не лише сексу,так майже зі всім!Це раз.По-друге з початком статевого життя починають виникає всякі різні проблеми по жіночій лінії.
Як я вже писала на ою думку ідеальний вік 17-18 років,але якшо в 15 все було класно і ні по шо не жалієш то це круто.А то знаю багато знайомих,які дуже незадоволені своїм першим разом,і зараз всі поголовно плачуться типу-а нашо,а я дура,а то було зарано,от було не з тим хлопцем і в тому роді.Але ж є і винятки-щасливчики)
  • 0

#111 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 10:57

мабуть я тоді виняток-щасливчик :beer:
бо в нас усе супер, просто аж страшно, чи не сон ^___________^
це як мескалін. все залежить від твого ж ставлення. якшо боятись і думати про негативні наслідки, то вони таки будуть, будуть моральні травми і бла-бла-бла. а якшо сприймати все легко, прсото, невимушено і не придумавати собі проблем, усьо буде зашибато :rolleyes:
just be easier
  • 0

#112 Admire_of_me

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 14:24

Може мені також пощастило, бо мій перший раз хоч був і достатньо рано, але з коханою (на той час) людиною і вже через достатній проміжок часу. Тобто все було сплановано, я заздалегідь знала що це саме та людина і так далі...
Але під час самого процесу виявилось, що в нього теж був перший раз... Знаєте, нікому такого не побажаю))) Це насправді дуже складно усьому вчитися удвох... В мене ледве криша не їхала... Але після того ми зовсім не соромившись, могли дозволити собі що завгодно і де завгодно)))
  • 0

#113 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 08:44

Перегляд дописуAdmire_of_me (8.06.2008 15:24) писав:

Може мені також пощастило, бо мій перший раз хоч був і достатньо рано, але з коханою (на той час) людиною і вже через достатній проміжок часу. Тобто все було сплановано, я заздалегідь знала що це саме та людина і так далі...
Але під час самого процесу виявилось, що в нього теж був перший раз... Знаєте, нікому такого не побажаю))) Це насправді дуже складно усьому вчитися удвох... В мене ледве криша не їхала... Але після того ми зовсім не соромившись, могли дозволити собі що завгодно і де завгодно)))
ну та, воно)))) так розхвилювався, шо нічого в нас не вийшло.
але я думаю, шо таки краще, коли обоє 1ий раз. ставлення особливе. це якесь таїнство виходить, а не просто процес. відчуваєш себе на одному духовному рівні, а не на різних, які розділяються віком, зростом і подібними типовими відмінностями.....
  • 0

#114 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.06.2008 – 16:14

Флуд видалено
  • 0

#115 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.06.2008 – 17:04

21 все було добре :-)
  • 0

#116 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.06.2008 – 18:50

Ше не було... Я дуже мацьонька....))
п.с. Моя знайома вперше зайнялась сексом в 12 років... Мені її жаль..((
  • 0

#117 Admire_of_me

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 20:49

Перегляд дописуsagitta (9.06.2008 09:44) писав:

ну та, воно)))) так розхвилювався, шо нічого в нас не вийшло.
але я думаю, шо таки краще, коли обоє 1ий раз. ставлення особливе. це якесь таїнство виходить, а не просто процес. відчуваєш себе на одному духовному рівні, а не на різних, які розділяються віком, зростом і подібними типовими відмінностями.....

Може то воно й добре, проте достатньо складно... завжди мріяла, шоб мій хлопець був з гарним досвідом... а тут таке))) Наразі все добре і я щаслива)))
  • 0

#118 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 19:39

бутилочка вина, ніжні слова, поцілунки....і так далі..було спонтанно.....але доволі приємно)
  • 0

#119 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 21:35

Перегляд дописуtiapa (20.03.2006 18:33) писав:

хлопці деякі також думають головою перед тим як шось робити!
ось то й воно що деякі :lol:

Перегляд дописуLemon (27.04.2008 17:50) писав:

думати не заборониш.ідеально в 21

Перегляд дописукОшЕнЯткО (29.12.2008 19:39) писав:

бутилочка вина, ніжні слова, поцілунки....і так далі..було спонтанно.....але доволі приємно)
типова схема :D :ggggg: сандартна тупа романтика і тупі почуття яких немає!думайте головою!почуття це фігня.

Перегляд дописуsam (8.10.2007 00:40) писав:

А цнотливі дівчата бувають і старші за 18. Точно знаю.
ага є.це що така рідкість?

Перегляд дописуZingara (29.04.2008 12:57) писав:

огого... 13 років, 14, 15... я шокована :ggggg: куди світ котиться?!
я теж шокована.але тепер в більшості молодих людей на першому місці сопливі почуття і пристрасть ніж повага і цнота
  • 0

#120 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 21:20

Неможливо визначити коли буде ідеально, і спланувати коли саме цемає статись. Станеться, коли на те буде свій час. Але це точно має бути не у 12 років і навіть не у 15. мені 17 і я надіюсь що ще не скоро буду мати перший раз. Ще одне важлива річ.
Я хлопець.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних