Перейти до вмісту

Найромантичніший вчинок у житті...

Повідомлень в темі: 129

#21 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.06.2009 – 17:35

О, згадала, що яколь танцювали вальс на проїжджій частині, але то мабуть було більш скажено, ніж романтично)
  • 0

#22 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 18:18

Перегляд дописуСаляма (14.06.2009 19:42) писав:

"Sweet November"?
Не знаю, що це, але по звучанню, схоже на назву фільму і на натяк, що я подивилась це кіно і так зробила.
Ні, це була моя власна ідея.
  • 0

#23 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 17.06.2009 – 08:45

Перегляд дописуОгiрок (14.06.2009 12:51) писав:

Швендався по парку. Дивлюсь, сидить гарна дівчина і дивиться на фонтан, да така знайома і не можу згадати де я її бачив? Але ім"я знаю. Як пройти? Підійшов, присів, кажу, привіт Танюха. Каже привіт. -Ти мене не пам"ятаєш?-Ні. -Ну той ладно...Поговорили, погуляли, проводжав, поцілував, чомусь рознюнилась...Не сказала чого. Домовились ще зустрітися. Потім ще. Намагались разом вирахувати звідкіля я її знаю, а вона мене ні, нічого спільного не знайшли.
Через місяць подали заяву на одруження. Потім, вже коли одружилися, вона призналася, що коли я її поцілував, в неї як в голові хтось сказав, що це твій чоловік. А я не знаю, чого я тоді поліз чоломкатися, чогось закортіло дуже, та й все. :)
Ну і де тут рамантіка?
А голоси в голові, це якось підозріло.

Перегляд дописуПанночка (16.06.2009 18:35) писав:

О, згадала, що яколь танцювали вальс на проїжджій частині, але то мабуть було більш скажено, ніж романтично)
А водії як до цього відносилися?
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 08:58

Згадувала свій найромантичніший вчинок. І щось ніц не згадалось. Прагматик я, чи що...)
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.06.2009 – 13:35

Перегляд дописуОлеська (17.06.2009 09:58) писав:

Згадувала свій найромантичніший вчинок. І щось ніц не згадалось. Прагматик я, чи що...)
може в тебе як у мене- в кожному своєму вчинку якась доля рамантікі обов"язково присутня,тому ти цим не надто переймаєшся і не надаєш уваги. воно просто є)))
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.06.2009 – 17:02

Перегляд дописуSensssorika (17.06.2009 14:35) писав:

може в тебе як у мене- в кожному своєму вчинку якась доля рамантікі обов"язково присутня,тому ти цим не надто переймаєшся і не надаєш уваги. воно просто є)))
Точно! Саме так! Мабуть виключні романтичні вчинки роблять саме прагматики?)
  • 0

#27 Torry

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Димер

Відправлено 30.09.2009 – 19:47

не можу згадати свого найромантичнішого вчинку,але можу розповісти про вчинок,який був зроблений для мене! Мабуть,найромантичнішим був напис на стіні напроти мого дому "Викусик,я тебя люблю"! Ще,наприклад,листи! Листи з зізнаннями в коханні,які відправленні по пошті-це дуже романтично! А буквальоно сьогодні,мій коханий прислав мені по асці програмку,яку створив спеціально для мене) Можливо,хтось і не вважає це дуже романтичним,але програмок спеціально для мене ще ніхто не створював!
  • 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.09.2009 – 22:13

Перегляд дописуСварус (15.08.2008 11:30) писав:

А я вам не скажу, бо його ще не було і не скоро буде. Якщо буде взагалі <_<
Шкода тебе. Тоді я розкажу свою одну історію.
Запросив я був одну дівчину погуляти на території закритого ботанічного саду, за квитком звісно. Коли ми дійшли до наперід визначеного та спланованого мною місця, я попросив розвернутись і йти спиною вперед. Коли ми дійшли до другого контрольного пункту, я попросив закрити очі, взяв за руки і попросив зробити ще кілька кроків задки. Потім сказав що можна відкривати очі. Що вона побачила? Те, що вона стоїть майже під деревом на досить великій червоній тканині, вирізаній у формі серця, по периметру якого розкладено листя. А я теж стою в тому ж таки серці, але на одному коліні і роблю словесне зізнання. Потім кілька поцілунків, розворот на 180 градусів і вуаля - на дереві висять надуті повітряні кульки, на яких по одній літері на кожну кульку написано "Ім'я, я тебе кохаю!". Чому надуті? А тому що скоріш за все хтось їх спеціально попробивав за той час, поки ми з'явились на зазначеному місці. Природні умови, як бешкетний чинник, виключені. Так як той час, за який я робив всю ту композицію, співрозмірний по тривалості з тим часом, за який композиція була поза межами мого кола зору. А різких погодних змін не відбулось. Добре (і дивно) що серце залишилось неушкодженим. Зрештою, ситуацію врятувало те що в мене був фотоапарат, на якому було зафіксовано той момент часу, в який вся композиція була саме в розквіті своєї краси. Обоє ще досить довго не могли оговтатись від того що сталось, дівчина все повторювала і повторювала що вона втрапила у справжню казку.
І що саме прекрасне - час, витрачений на підготовку цього всього, був не менш хвилюючим та піднесеним за час власне самого дійства. До слова, серце робилось під музичний супровід Антоніо Лучіо Вівальді.
В планах ще було приховати під листям ноутбук та ввімкнути музику за деякий час наперід. Але для цього мені був потрібен асистент, який не зміг мені в той день допомогти з охороною всього того в момент моєї відсутності.
  • 0

#29 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.09.2009 – 22:15

отак люди міняються
  • 0

#30 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2009 – 08:14

Тільки мені одній в цій темі нужить від настільки тупої банальщини?
"Ой, сердечко вирізав", "Ой, під вікном написав славнозвісний напис"...
Це трапляється на кожному кроці. Невже це можна називати романтичним?
Плагіатчики!

Повідомлення відредагував Манюня: 01.10.2009 – 08:15

• 0

#31 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.10.2009 – 08:22

а в мене романтики як такої не було..аж сумно стало...лиш раз було: дає яблуко. Аж дивлюся - а воно розрізане так фігурно і всередині перстень. Красивий вчинок..але не від того кого хотіла б.
  • 0

#32 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.10.2009 – 08:30

Перегляд дописуКиря (30.09.2009 23:13) писав:

Шкода тебе. Тоді я розкажу свою одну історію.
Запросив я був одну дівчину погуляти на території закритого ботанічного саду, за квитком звісно. Коли ми дійшли до наперід визначеного та спланованого мною місця, я попросив розвернутись і йти спиною вперед. Коли ми дійшли до другого контрольного пункту, я попросив закрити очі, взяв за руки і попросив зробити ще кілька кроків задки. Потім сказав що можна відкривати очі. Що вона побачила? Те, що вона стоїть майже під деревом на досить великій червоній тканині, вирізаній у формі серця, по периметру якого розкладено листя. А я теж стою в тому ж таки серці, але на одному коліні і роблю словесне зізнання. Потім кілька поцілунків, розворот на 180 градусів і вуаля - на дереві висять надуті повітряні кульки, на яких по одній літері на кожну кульку написано "Ім'я, я тебе кохаю!". Чому надуті? А тому що скоріш за все хтось їх спеціально попробивав за той час, поки ми з'явились на зазначеному місці. Природні умови, як бешкетний чинник, виключені. Так як той час, за який я робив всю ту композицію, співрозмірний по тривалості з тим часом, за який композиція була поза межами мого кола зору. А різких погодних змін не відбулось. Добре (і дивно) що серце залишилось неушкодженим. Зрештою, ситуацію врятувало те що в мене був фотоапарат, на якому було зафіксовано той момент часу, в який вся композиція була саме в розквіті своєї краси. Обоє ще досить довго не могли оговтатись від того що сталось, дівчина все повторювала і повторювала що вона втрапила у справжню казку.
І що саме прекрасне - час, витрачений на підготовку цього всього, був не менш хвилюючим та піднесеним за час власне самого дійства. До слова, серце робилось під музичний супровід Антоніо Лучіо Вівальді.
В планах ще було приховати під листям ноутбук та ввімкнути музику за деякий час наперід. Але для цього мені був потрібен асистент, який не зміг мені в той день допомогти з охороною всього того в момент моєї відсутності.
Охніфігажсобі, молодець :lol: Киря цього разу зробив Сваруса ;)

Перегляд дописуМанюня (1.10.2009 09:14) писав:

Плагіатчики!
Панно, ви заздрите дівчині Кирі <_<
  • 0

#33 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 09:05

Перегляд дописуМанюня (1.10.2009 09:14) писав:

Плагіатчики!
тупа банальщина, це коли робити щось, тільки для того, шоб про це потім можна було б розказати комусь на загал - оце тупо і банально. Якщо це робиться від щирого серця і для когось одного - це не банальщина.Люди, бережіть такі інтимні речі. І розрізняйтне романтику від видєлувань<_<

Повідомлення відредагував веснянка: 01.10.2009 – 09:06

• 0

#34 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 09:14

Перегляд дописуГетьман (1.10.2009 09:30) писав:

Панно, ви заздрите дівчині Кирі <_<
Цікаве узагальнення.
Може я просто не розумію в чому романтика, коли кожен другий пише під балконом. Такий вчинок мене б не то що не вразив, а просто б засмутив, що мій коханий чинить, як мавпочка. Всі роблять, то й я роблю. Романтичний вчинок це більш інтимне, ніж напоказ виставу створювати.
  • 0

#35 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 09:23

Перегляд дописуМанюня (1.10.2009 10:14) писав:

Цікаве узагальнення.
Може я просто не розумію в чому романтика, коли кожен другий пише під балконом. Такий вчинок мене б не то що не вразив, а просто б засмутив, що мій коханий чинить, як мавпочка. Всі роблять, то й я роблю. Романтичний вчинок це більш інтимне, ніж напоказ виставу створювати.
По-моєму, це було доволі інтимно, у ботанічному саду, де люди не ходять, засоби освідчення були зроблені так, щоб їх було згодом легко прибрати, що Киря, вочевидь, згодом зробив, щастя (яке, судячи з розповіді, було присутнім) розділяли лише Киря, його дівчина та пташки (які є мимовільними свідками більшості усього, що не робиться не в квартирі). Задумка оригінальна, втілення чудове, причому зроблено одноосібно. Зважаючи на це, роблю висновок, що вас зачіпає тут щось інше, аніж "напоказ" та "кожен другий".
З. І. Я б так, думаю, не зробив, я б вигадав щось своє. Але вирізняю подібне з-поміж написів по стінах та на асфальті, які згодом багато хто матиме можливість розглядати, особливо, знаючи, що ця дівчина уже розійшлася із хлопцем із драмою. Висновок: основне - не подарунок, а вміння вчасно віддерти цінник (с)

Повідомлення відредагував Гетьман: 01.10.2009 – 09:23

• 0

#36 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 10:40

Перегляд дописуГетьман (1.10.2009 10:23) писав:

А для чого тут, на форумі, було озвучувати "який я класний чувак"?
Я, наприклад, не готова розповісти найромантичнішу подію у моєму житті, і навряд чи колись розповім. Це моя таємниця, моє щастя і хизуватися таким пошло.
  • 0

#37 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 11:01

Перегляд дописуМанюня (1.10.2009 11:40) писав:

А для чого тут, на форумі, було озвучувати "який я класний чувак"?
Я, наприклад, не готова розповісти найромантичнішу подію у моєму житті, і навряд чи колись розповім. Це моя таємниця, моє щастя і хизуватися таким пошло.
Вочевидь, бо ви соромитесь розповідати про своє щастя, а Киря ні. Думаю, вас терзають сумніви.

Оскілько утікаю на еґзамен, роз'ясню, що за сумніви: ви боїтеся, що погляди збоку змусять вас переосмислити ці миті щастя.
  • 0

#38 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 01.10.2009 – 12:18

Перегляд дописуГетьман (1.10.2009 12:01) писав:

Вочевидь, бо ви соромитесь розповідати про своє щастя, а Киря ні. Думаю, вас терзають сумніви.

Оскілько утікаю на еґзамен, роз'ясню, що за сумніви: ви боїтеся, що погляди збоку змусять вас переосмислити ці миті щастя.
Думаю сперечатись про це можна вічно, але все одно кожен з нас залишитья при своїй думці.
Отже, спробую відповісти на ваше повідомлення якомога ясніше.
Насамперед, змусити переосмислити моє ставлення на форумі дуже сумнівне. Якщо точніше, то це нереально.
Щодо того, що я не ділюся своїм особистим життям, то теж тільки тому, що я до форуму відношусь несерйозно. І ділитися інтимним з абсолюто незнайомими людьми не вважаю логічним.
І якщо я коханому, або він мені робить романтік, то я наше щастя залишу між нами, а не буду кидати на осуд і обговорення.

ВакуОлька: Манюня, вашу відповідь не викину як флуд. Але прошу утриматись від подальшого відхилення від теми. Поки усне попередження. (Маєте суперечку особисту - переходьте в приват)
  • 0

#39 Hakuna Matata

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 04.10.2009 – 09:31

Я не романтик!

Повідомлення відредагував Hakuna Matata: 04.10.2009 – 09:35

• 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.10.2009 – 10:00

Здається я зрозумів мотив Манюньої. Вона захищала Сваруса від нападу Кирі що йому його "шкода"!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних