Перейти до вмісту

Найромантичніший вчинок у житті...

Повідомлень в темі: 129

#121 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:))

Відправлено 10.01.2011 – 20:56

Перегляд дописуСкажена ягідка (9.01.2011 20:23) писав:

Незнаю годен це назвати романтикою чи ні
Тому,мабуть,згодна:happy1:
  • 0

#122 Анна Марта

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 19:55

Перечитала тему і аж ніби й собі романтики захотілося...
Мій хлопець в "романтичних справах" недосвідчений, а я - то взагалі шось страшне сумне і невеселе ;) ... квіти не люблю, всякі там романтичні побачення мене не цікавлять (краще на природу вибратись, чи в футбол поганяти), а на Новий Рік пішли мені каблучку в подарунок вибирати, то я вибрала флешку на 16 Гіг
А тепер от думаю, може здивувати Коханого чимось романтичним :) можливо, щось порадите?
  • 0

#123 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.01.2011 – 20:15

Перегляд дописуАнна Марта (16.01.2011 19:55) писав:

Мій хлопець в "романтичних справах" недосвідчений, а я - то взагалі шось страшне сумне і невеселе ;) ... квіти не люблю, всякі там романтичні побачення мене не цікавлять (краще на природу вибратись, чи в футбол поганяти), а на Новий Рік пішли мені каблучку в подарунок вибирати, то я вибрала флешку на 16 Гіг
треба собі таку знайти :)
  • 0

#124 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.01.2011 – 21:23

Перегляд дописуВареник (16.01.2011 19:15) писав:

треба собі таку знайти :)
;) флешку.

щоб не офтопить - в нас літо відзначилось романтичною поломкою крана))
(коханський тільки не сварись, воно само вирвалось)
  • 0

#125 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 16.01.2011 – 22:05

Перегляд дописуАнна Марта (16.01.2011 19:55) писав:

...ну мені захотілося романтики пару днів раніше...вперше у своєму житті всі свята фізично святкував сам. А
віртуально...це була розкіш, і по мобілці і по скайпу...вільне спілкування без жодних обмежень. Ну і звичайно виїзди
на спілкування в реалі...нічого романтичнішого в мене ще не було...вперше перед цією романтикою позбувся всього волосяного покрову...був сама чистота...Прикріплений файл  sama_chustota.JPG   126.01К   19 Кількість завантажень:

Між іншим волонтери із Євросоюзу восени з цього Діда-дуба зняли 5 тон зіпсованих гілок, ось таке от омолодження
після 1000 років життя дуба...романтика!!!
  • 0

#126 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.01.2011 – 23:04

Перегляд дописуПастух (16.01.2011 22:05) писав:

...ну мені захотілося романтики пару днів раніше...вперше у своєму житті всі свята фізично святкував сам. А
віртуально...це була розкіш, і по мобілці і по скайпу...вільне спілкування без жодних обмежень. Ну і звичайно виїзди
на спілкування в реалі...нічого романтичнішого в мене ще не було...вперше перед цією романтикою позбувся всього волосяного покрову...був сама чистота...Прикріплений файл sama_chustota.JPG

Між іншим волонтери із Євросоюзу восени з цього Діда-дуба зняли 5 тон зіпсованих гілок, ось таке от омолодження
після 1000 років життя дуба...романтика!!!

Шось я не поЙняв. Чо то в тебе очі скляні, наче в наркомана ?...і на голові, як у жида на хаті...ти б хоч причесався чи шо...по "скайпу", кажеш ?..а потім в реалі ?..дєвочка...вебкамера...за пару днів романтики захтілось?.. ну ну. А руку як покалічив ? Невже коли по скайпу "романтикою" займався ?
  • 0

#127 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.01.2011 – 08:40

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2011 23:04) писав:

Шось я не поЙняв. Чо то в тебе очі скляні, наче в наркомана ?...А руку як покалічив ? Невже коли по скайпу "романтикою" займався ?
...день похмурий був, спалах зробив очі неприродніми. А на рахунок руки все дуже
банально. Дружина, караючи мене за самостійність, запропонувала щоб я їжу собі в робітні
на дровах готовив. Син терміново захворів, от я взяв болгарку в одну руку, чого категорично робити не можна, гілляку в іншу...результат, покалічена рука.
  • 0

#128 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.01.2011 – 09:06

Перегляд дописуПастух (17.01.2011 08:40) писав:

...день похмурий був, спалах зробив очі неприродніми. А на рахунок руки все дуже
банально. Дружина, караючи мене за самостійність, запропонувала щоб я їжу собі в робітні
на дровах готовив. Син терміново захворів, от я взяв болгарку в одну руку, чого категорично робити не можна, гілляку в іншу...результат, покалічена рука.

Хотів ти чи ні, але свого добився...в мене таки клямка впала, я вже ніфіга не розумію...де ти бачив щоб дрова болгаркою різали, та ще й однією рукою ? Ох ти ж і романтік, Пастуше !...капєц.
В робітні, це у вас шо, щось на зразок літньої кухні ?...відповідай тіко не це питання...не вздумай сказать шо ти за ніч ще шось покалічив, бо я більше не витримаю. І теє..Пастуше, не стрижись більш налисо, бо на голові гулі повискакують.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2011 – 09:09

• 0

#129 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 22.01.2011 – 23:31

накрапав спермою на животі пляму у формі сердечка
  • 0