Перейти до вмісту

Яких мов необхідно навчати сучасного українця з дитинства?

Повідомлень в темі: 255

Опитування: Яких мов необхідно навчати сучасного українця з дитинства? (160 користувачів проголосувало)

яких мов навчали б власну дитину?

1. українська (145 голосів [28.21%])

Процент голосів: 28.21%

2. російська (51 голосів [9.92%])

Процент голосів: 9.92%

3. англійська (135 голосів [26.26%])

Процент голосів: 26.26%

4. польська (41 голосів [7.98%])

Процент голосів: 7.98%

5. німецька (39 голосів [7.59%])

Процент голосів: 7.59%

6. французька (34 голосів [6.61%])

Процент голосів: 6.61%

7. іспанська (30 голосів [5.84%])

Процент голосів: 5.84%

8. щось зі східних (24 голосів [4.67%])

Процент голосів: 4.67%

9. ваші варіанти (15 голосів [2.92%])

Процент голосів: 2.92%

чи маєте бажання вивчити есперанто?

1. так (38 голосів [23.75%])

Процент голосів: 23.75%

2. ні (86 голосів [53.75%])

Процент голосів: 53.75%

3. мені все одно (12 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

4. а що це таке? (буває...) (24 голосів [15.00%])

Процент голосів: 15.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 18.09.2008 – 18:16

Українська. Якщо в житті складеться так, що треба буде вивчити ще якусь, то вивчить.
  • 0

#82 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.09.2008 – 22:26

Значить так. Я - українка. Значить моя дитина повинна знати цю мову. Російську- бо легко вчиться. Англійська-німецька- іспанська: я їх сама вивчаю,а значить і дитину буду навчати. ну зі східних я трошки турецьку намагалася вивчити.Турки по-російськи заговорили...а я по-їхньому ні))) Щодо есперанто. Якщо знати всі вище перечислені мною мови то вона на фіг не потрібна. До того ж вона схожа з латиною,а значть і іспанською,корні слів спільні.навіть якщо знати не буду,то мабуть зрозумію) Ще чеську вчу. Але мій мозок мабуть такого не перенесе) так, я збочений поліглот)))
  • 0

#83 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 20.09.2008 – 22:31

Перегляд дописуLady Erato (21.08.2008 19:17) писав:

u franciji, koly balakajew po-anglijsky, na tebe dyvlyatsya , jak na voroga narodu )))

респект їм за це!
  • 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.09.2008 – 22:52

Перегляд дописуРена (20.09.2008 23:26) писав:

Я - українка. Значить моя дитина повинна знати цю мову. Російську- бо легко вчиться. Англійська-німецька- іспанська: я їх сама вивчаю,а значить і дитину буду навчати.
пожалій дітьо :)
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 13:07

Перегляд дописуSergiy_K (20.09.2008 23:52) писав:

пожалій дітьо :)
мені дитина ще потім ДЯКУЮ скаже))Wie viel Sprachen du spricht, sooft mal bist du Mensch (Goethe) ))

Повідомлення відредагував Рена: 21.09.2008 – 13:07

• 0

#86 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 21.09.2008 – 13:18

Перегляд дописуРена (21.09.2008 14:07) писав:

мені дитина ще потім ДЯКУЮ скаже))Wie viel Sprachen du spricht, sooft mal bist du Mensch (Goethe) ))

Natürlich!!! Du hast Recht!!!!! :)
  • 0

#87 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.09.2008 – 15:17

Перегляд допису... (21.09.2008 14:18) писав:

Natürlich!!! Du hast Recht!!!!! :)
,,я не хочу і не буду вчити ін.мову,, або ,,а на фіга мені це треба,, кажуть тільки тому що ,,дем айнем фельт Фремдшпрахе ляйхт, дем андерен швєр,, коротше лінь народу вчитися)))
  • 0

#88 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 21.09.2008 – 20:27

Навчіть дітей російської, вони Україну РФ продадуть. Навчіть англійської, то ЄС подарують. Масове насадження чужих мов, то є повільне захоплення.
  • 0

#89 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 13:13

Перегляд дописуБілий Дракон (21.09.2008 21:27) писав:

Навчіть дітей російської, вони Україну РФ продадуть. Навчіть англійської, то ЄС подарують. Масове насадження чужих мов, то є повільне захоплення.
А дітей ще й ВИХОВУВАТИ треба :prapor3:
  • 0

#90 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 16:00

Перегляд дописуРена (22.09.2008 14:13) писав:

А дітей ще й ВИХОВУВАТИ треба :prapor3:
Ти так кажеш, ніби їх пачками виховуєш. Навчи дитину російської. У неї з’явиться купа російськомовних друзів, які впливатимуть не її розвиток.
На дити впливає оточення.
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 16:15

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 17:00) писав:

Ти так кажеш, ніби їх пачками виховуєш. Навчи дитину російської. У неї з’явиться купа російськомовних друзів, які впливатимуть не її розвиток.
та ну?)) вибачай,але я живу у російськомовному районі. ВСІ мої друзі російськомовні. Деякі з них навіть не розуміють моєї української.Та це не заважає мені спілкуватися і українською,і російською,і англійською....)) Оточення...,,мені все одно що ви про мене думаєте,я про вас не думаю взагалі,,. Я завжди маю свою думку. Слухати можно кого завгодно,а от прислухатися....:prapor3:
  • 0

#92 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 16:35

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 17:00) писав:

В сестри мала вчить французьку вже три роки і коли чує "Марсельєзу" чомусь не підскакує і руку на серце чомусь не ложить.. :prapor3: :)
  • 0

#93 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 18:13

Перегляд дописуРена (22.09.2008 17:15) писав:

та ну?)) вибачай,але я живу у російськомовному районі. ВСІ мої друзі російськомовні. Деякі з них навіть не розуміють моєї української.Та це не заважає мені спілкуватися і українською,і російською,і англійською....)) Оточення...,,мені все одно що ви про мене думаєте,я про вас не думаю взагалі,,. Я завжди маю свою думку. Слухати можно кого завгодно,а от прислухатися....:prapor3:
Ой як добре, що ти така. Але не раз спотерігав, як ще у школі друзі потрапляли у російськомовне середовище, а пізніше ставали проросійськими у поглядах. Саме такий процес відбувається на півдні і сході. Колись там також балакали українською, але Росія створив відповідне середовище русифікувала населення (і не тільки в плані мови). Аналогічний процес відбувається у кількох західних країнах з англійською мовою.
  • 0

#94 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 22.09.2008 – 18:20

Цитата

не раз спотерігав, як ще у школі друзі потрапляли у російськомовне середовище, а пізніше ставали проросійськими у поглядах. Саме такий процес відбувається на півдні і сході. Колись там також балакали українською, але Росія створив відповідне середовище русифікувала населення (і не тільки в плані мови). Аналогічний процес відбувається у кількох західних країнах з англійською мовою.
.. у Скандинавії, перш за все. Навіть такий мовний феномен існує - "свенґліш", мішанка шведської та англійської, до того ж, із плином часу шведських слів у ній стає все менше, англійських, відповідно - все більше.
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 19:58

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 19:13) писав:

Ой як добре, що ти така. Але не раз спотерігав, як ще у школі друзі потрапляли у російськомовне середовище, а пізніше ставали проросійськими у поглядах.
оце я й мала на увазі під вихованням. Я українка.Крові,звісно,усілякої намішано. В мені і тече і російська,і польська,і циганська....Але перш за все УКРАЇНСЬКА. Мої батьки українці. Вони розмовляють українською. І по фіг що ми на сході країни живемо. КРАЇНА В НАС ОДНА. Якщо хто не знає державної мови- мені його тільки жаль. Якщо знає,але не розмовляє- ця людина викликає огиду.Моя найкраща подруга народилася в Росії. Деякий час жила там,потім була Турція-Германія-Греція і от Україна. Скільки її знаю(трохи більше 2-х років)- вона завжди казала,що вона росіянка,хоч і з українським громадянством. Але не так давно,десь з півроку тому,почула від неї слова які мене дуже вразили: ,,Я-українка. І я люблю СВОЮ країну,,. Не знаю,може це я на неї так посприяла...)) Мови нашої вона так і не знає. Ну розуміє,але самій відповісти важкува-то. Лексично і граматично бідно хіба що)) Якось сиділи з нею в кавярні,а там грала музика(типу з екрану). Забула як ту тьотку звуть. Якась там Оля... співала пісню ,,канєшна любіш,я супєр бландінка,спартівная машинка стаіт в гараже,діджеї крутят пластінкі для супєр бландінкі...,,. Юлька слухала-слухала і раптом видала ,,Блін, Рен,мені аж стидно що я розумію російську...,, :prapor3:

Прошу мене вибачити за помилки у тексті. Вічно я не на ті кнопки попадаю)))

Повідомлення відредагував Рена: 22.09.2008 – 20:00

• 0

#96 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 19:59

Мова про дітей. Хочеш залишитися «останнім магіканом»? Вчи дитинку російської й англійської.
Моя думка, що коли людина виросте і їй стане потрібно вивчити мови, то хай вчить. А дітям це шкідливо.
  • 0

#97 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.09.2008 – 20:04

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 20:59) писав:

Мова про дітей. Хочеш залишитися «останнім магіканом»? Вчи дитинку російської й англійської.
Моя думка, що коли людина виросте і їй стане потрібно вивчити мови, то хай вчить. А дітям це шкідливо.
тут ти зі мною не посперечаєшся. в мене мати педагог. І я сама майбутній філолог. Мови потрібно вчити змалечку. Тоді вони краще засвоються. Я в своєму універі єдина хто розмовляє і англійською і німецькою майже без акценту. І то- акцент зявився тоді,коли я в універ ходити почала. бо з придурками сидиш- і сама тупішаєш)) Дорослій людині не так вже і легко вивчиити мову. Говорю на власному досвіді)))
  • 0

#98 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.09.2008 – 20:12

Білий Драконе, чим молодша дитина, тим легше вчиться. Не вчити дітей мов це робити їм кривду - пізніше вони гірше володитимуть іноземними мовами, наступно отримають гіршу посаду або не матимуть шансів на аванс. Файно, що Ви патріот, але таким чином кривдите свою дитину. Те, чи дитина буде москалем чи патріотом, залежить від цінностей, що у неї є, а те, які цінності у неї є, у величезній мірі залежить від Вас, батьків. Якщо не вмієте виховати дитини іншим шляхом ніж заборона іноземних мов, то це є Ваша батьківська поразка.

Повідомлення відредагував Павлина: 22.09.2008 – 20:13

• 0

#99 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 21:47

Дитині легше вчити мови? Це так. Через незання російської і англійської важче отримати посаду? Поздоровляю, коли ваша дитина отримає посаду України вже не буди. В світі залишаться нації і держави, де головним критерієм на посаду буде знання рідної мови (крім перекладачів і контактерів з іноземцями).
Приклад: Франція, Німеччина, Китай, Японія, Корея. Їхнім мешканцям не потрібно вчити російську чи англійську.

Слава колоніальній політиці США і РФ. І привіт місцевим кріолам.

Перегляд дописуПавлина (22.09.2008 21:12) писав:

Білий Драконе, чим молодша дитина, тим легше вчиться. Не вчити дітей мов це робити їм кривду - пізніше вони гірше володитимуть іноземними мовами, наступно отримають гіршу посаду або не матимуть шансів на аванс. Файно, що Ви патріот, але таким чином кривдите свою дитину. Те, чи дитина буде москалем чи патріотом, залежить від цінностей, що у неї є, а те, які цінності у неї є, у величезній мірі залежить від Вас, батьків. Якщо не вмієте виховати дитини іншим шляхом ніж заборона іноземних мов, то це є Ваша батьківська поразка.
А чому українську не вчать в РФ, Білорусії, Польші, Румунії? Чому все навпаки? Ми що, сама відстойна нація із відстойною мовою? А вигладає, що ТАК. І самообманюватися в протилежному можна безкінечно, паралельно русифікуючи чи англоізуючи своїх дітей. Навчаючи дитя мови ми визначаємо її оточення, яке пізніше СИЛЬНО впливатиме на неї.
Мова — сердце нація.
  • 0

#100 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 22.09.2008 – 23:16

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 22:47) писав:

Мова — сердце нація.