Перейти до вмісту

Яких мов необхідно навчати сучасного українця з дитинства?

Повідомлень в темі: 255

Опитування: Яких мов необхідно навчати сучасного українця з дитинства? (160 користувачів проголосувало)

яких мов навчали б власну дитину?

1. українська (145 голосів [28.21%])

Процент голосів: 28.21%

2. російська (51 голосів [9.92%])

Процент голосів: 9.92%

3. англійська (135 голосів [26.26%])

Процент голосів: 26.26%

4. польська (41 голосів [7.98%])

Процент голосів: 7.98%

5. німецька (39 голосів [7.59%])

Процент голосів: 7.59%

6. французька (34 голосів [6.61%])

Процент голосів: 6.61%

7. іспанська (30 голосів [5.84%])

Процент голосів: 5.84%

8. щось зі східних (24 голосів [4.67%])

Процент голосів: 4.67%

9. ваші варіанти (15 голосів [2.92%])

Процент голосів: 2.92%

чи маєте бажання вивчити есперанто?

1. так (38 голосів [23.75%])

Процент голосів: 23.75%

2. ні (86 голосів [53.75%])

Процент голосів: 53.75%

3. мені все одно (12 голосів [7.50%])

Процент голосів: 7.50%

4. а що це таке? (буває...) (24 голосів [15.00%])

Процент голосів: 15.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 00:00

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 23:16) писав:

Мова — сердце нації. :prapor3:
Влучно ! Там где кончается русский язык - кончается Россия!
Живемо з агентами ворожої держави ...блін...

А так, напевно з англійською у світі не пропадеш. :)
  • 0

#102 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.09.2008 – 00:09

У світ, це у англійські колонії? В інших країнах його знають на рівні Ландон із зе кепітал...
Коли безнесмен їде по справах до Франції, Польші, чи Італії, то якою мовою розмовляє? Переважно місцевою. А коли вони до нас? Переважно своєю.
Добра була політика після Пом. революції, коли наші міністри у Москві розмовляли через перекладачів. Але нас дуже просто поставили на місце. Тож крім нарєчія малоросіі нужна дєтям знать магучий і англійськи, бо наша мова непотріб.
  • 0

#103 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 00:20

Перегляд дописуБілий Дракон (23.09.2008 00:09) писав:

У світ, це у англійські колонії? В інших країнах його знають на рівні Ландон із зе кепітал...
Коли безнесмен їде по справах до Франції, Польші, чи Італії, то якою мовою розмовляє? Переважно місцевою. А коли вони до нас? Переважно своєю.
Добра була політика після Пом. революції, коли наші міністри у Москві розмовляли через перекладачів. Але нас дуже просто поставили на місце. Тож крім нарєчія малоросіі нужна дєтям знать магучий і англійськи, бо наша мова непотріб.
Власна статистика по англійській (випробувана на ділі):
1. Франція - з кожною третьою молодою особою в принципі можна поговорити.
2. Польща - хіба з молоддю й то слабкувато.
3. Італія - аналогічно до Франції.
4. Чехія - молодь, в принципі без проблем.
5. Німеччина- люди до 35 років.
6. Нілерланди, Бельгія- no problem.

Отже, робіть висновки. :prapor3:
  • 0

#104 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 00:43

Перегляд дописуbublik (23.09.2008 01:20) писав:

Власна статистика по англійській (випробувана на ділі):
1. Франція - з кожною третьою молодою особою в принципі можна поговорити.
2. Польща - хіба з молоддю й то слабкувато.
3. Італія - аналогічно до Франції.
4. Чехія - молодь, в принципі без проблем.
5. Німеччина- люди до 35 років.
6. Нілерланди, Бельгія- no problem.

Отже, робіть висновки. :prapor3:

Звідки данні?

Угорщина — люди знають англ. мову гірше за нас, або роблять такий вигляд. Але проблем у спілкуванні не виникало. На вічні ж теми можна поговорити і з 48 млн. українців.
Франція — Знайомий навчався. На початку були проблеми (лише з навчання), а з французом англійською не поговориш. Аналогічно з подругою. Англійською ти там не поговориш.
Італія — Знайомі заробітчани. Дурні, що поїхали. Дурні, що сподівалися на англ. мову
Швейцарія — те саме, що й Італія.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 23.09.2008 – 00:46

• 0

#105 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 00:58

Перегляд дописуБілий Дракон (23.09.2008 00:43) писав:

Звідки данні?

Угорщина — люди знають англ. мову гірше за нас, або роблять такий вигляд. Але проблем у спілкуванні не виникало. На вічні ж теми можна поговорити і з 48 млн. українців.
Франція — Знайомий навчався. На початку були проблеми (лише з навчання), а з французом англійською не поговориш. Аналогічно з подругою. Англійською ти там не поговориш.
Італія — Знайомі заробітчани. Дурні, що поїхали. Дурні, що сподівалися на англ. мову
Швейцарія — те саме, що й Італія.
Дані з власного досвіду.
Власне й маю на увазі розмовну мову для спілкування на загальні теми,не про політику чи андронний колайдер. Ну про 48 млн. українців ти трохи переборщив :) , на теми андронних колайдерів напевно й українською не поговориш :prapor3:

Тобто треба вчити мову не з задниці , як в нас , правила, орфографія. Ти в любого англійця спитайся:" що таке Past Indefinite" , він тобі напевно ніц не скаже. Причому запідозрити його в незнанні англійської дещо упереджено. :brovy:
  • 0

#106 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 23.09.2008 – 08:20

Йопсєль...........нові приколи сучасної шкільної програми:
Вчора сиджу перевіряю готовність домашнього завдання в малих перед сном грядущім (маленьке Ватерлоу квартирно-локального маштабу)..................... В малої як раз в 5 класі пішла російська мова. Перевіряю зошит й очі розбігаються - там повсюди замість "ы"-"и", "и"-"і", "е"-"є", "э"-"е" і так далі.............. Починаю підгаркувать (дається в знаки попередня "битва" з математикою і за порядок в портфелі - постійна наша біда), а моє чудо заявляє - "Так я ж не знаю як воно пишеться - ми ж ще алфавіт і літери російські не вчили...........".  Я з початку не повірив - то ж ази з яких завжди починали...... як можна задавати писати російською не пояснивши з початку чим відрізняється письмо від української наприклад................. да в будь якій мові.................. Але відкриваю підручник і бачу - "такі да" - вивчення алфавіту за новою програмою у них аж в ІІ чверті.....................нє - ну не дебілізм, а.................
Так, що тут ще питання не тільки "яких", а ще й "як навчати"...............
  • 0

#107 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:12

У вашій школі російська мова обов’язкова?
  • 0

#108 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:17

Так. Входить до програми.

П.С. - Там тільки "Основи релігії і моралі" (чи щось таке) - за згодою батьків................... але я сказав, що поки не дізнаюся програму і не поспілкуюся особисто з викладачем (якого як виявилося ще не має і інші вчителі просто на підмінах будуть дітям "за жизднь" втирати) зуськи свою дочку на ті уроки пущу...............
  • 0

#109 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 10:20

Перегляд дописуБілий Дракон (22.09.2008 22:47) писав:

Через незання російської і англійської важче отримати посаду?
Факт: за знання ПК та іноземної мови зарплатню ти отрумуєш більшу ніж та людина,яка таких знаннь не має.

А чому українську не вчать в РФ, Білорусії, Польші, Румунії? Чому все навпаки? Ми що, сама відстойна нація із відстойною мовою?
А тобі на думку не спадало,що ми просто НАЙЗДІБНІШІ?))) нашу мову іноземцям дуже важко відтворити фонетично. Це теж на власному досвіді,бо з іноземцями кожен день доводиться зустрічатися))От блін..треба було в школі сказати що мені фізика на фіг не треба і не ходити на неї ВЗАГАЛІ. І ще десь на 10 предметів які мені теж не треба)
  • 0

#110 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 23.09.2008 – 10:20

Перегляд дописуbublik (23.09.2008 01:58) писав:

Тобто треба вчити мову не з задниці , як в нас , правила, орфографія. Ти в любого англійця спитайся:" що таке Past Indefinite" , він тобі напевно ніц не скаже. Причому запідозрити його в незнанні англійської дещо упереджено. :prapor3:
А як ще можна вчити? Статевим шляхом?
Англієць вчив у школі, що таке Past Indefinite, а вже потім автоматом правильно використовує ці правила, хоча дати визначення що таке цей паст з ідефінінтом, навряд зможе. А про адронний колайдер можна і українською поговорити, я не думаю що за роки будівництва колайдера фізики "наробили" нових складних слів, щоб їм не можна було дати українських відповідників. Чи ви, коли на біології вивчали тваринний світ, імпровізували з беканням бичка?
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 10:21

І самообманюватися в протилежному можна безкінечно, паралельно русифікуючи чи англоізуючи своїх дітей. Навчаючи дитя мови ми визначаємо її оточення, яке пізніше СИЛЬНО впливатиме на неї.[/color]
ну якщо тебе батьки ТАК виховали....Ти що російської мови не знаєш? і навіть не розумієш?)))Приведу приклад. Я- атеїстка. За переконаннями ближче до язичниці,але і язичницею себе не вважаю. АЛЕ! Я однаково вивчаю усі релігії. Це типу хоббі таке. Та це не значиь,щ якщо я читаю МАХАБГАРАТУ,то я завтра ж поїду до Індії і почну сповідувати їхні релігії:prapor3:
  • 0

#112 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:24

Перегляд дописуРена (23.09.2008 11:20) писав:

А тобі на думку не спадало,що ми просто НАЙЗДІБНІШІ?))) нашу мову іноземцям дуже важко відтворити фонетично. Це теж на власному досвіді,бо з іноземцями кожен день доводиться зустрічатися))От блін..треба було в школі сказати що мені фізика на фіг не треба і не ходити на неї ВЗАГАЛІ. І ще десь на 10 предметів які мені теж не треба)

ахахаха, блін, то от чому в Україні 50-60% населення говорить російською - ми просто най-здіб-ні-ші :prapor3:
  • 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 10:29

Перегляд дописуbublik (23.09.2008 01:58) писав:

Ти в любого англійця спитайся:" що таке Past Indefinite" , він тобі напевно ніц не скаже. Причому запідозрити його в незнанні англійської дещо упереджено. :brovy:
:prapor3: в мене друг- англієць. Я йому якось кажу: ,,Патрік,а ти знаєш що в англійській мові 28 часів?,, то він на мене подивися як на дурепу)))))

Перегляд допису_saljama_ (23.09.2008 11:24) писав:

ахахаха, блін, то от чому в Україні 50-60% населення говорить російською - ми просто най-здіб-ні-ші :)
Я ЖИВУ НА СХОДІ УКРАЇНИ. І я НЕ БАЧУ тих 50-60%))) Звідки такі дані?))) З телевізору? не дивись його більше)
  • 0

#114 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 23.09.2008 – 10:29

Перегляд дописуРена (23.09.2008 11:26) писав:

:prapor3: в мене друг- англієць. Я йому якось кажу: ,,Патрік,а ти знаєш що в англійській мові 28 часів?,, то він на мене подивися як на дурепу)))))
Та він напевно і про "Ї" не чув, але спокійно живе без неї.
  • 0

#115 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 10:31

Перегляд дописуҐвинтик (23.09.2008 11:29) писав:

Та він напевно і про "Ї" не чув, але спокійно живе без неї.
Нє-а. Він вчить українську. Він про літеру Ї знає...але поки що погано вимовляє))
  • 0

#116 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:48

Перегляд дописуРена (23.09.2008 11:20) писав:

Факт: за знання ПК та іноземної мови зарплатню ти отрумуєш більшу ніж та людина,яка таких знаннь не має.

От і кажу, що обманюйся скільке влізе.
  • 0

#117 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:51

Перегляд дописуРена (23.09.2008 11:29) писав:

Я ЖИВУ НА СХОДІ УКРАЇНИ. І я НЕ БАЧУ тих 50-60%))) Звідки такі дані?))) З телевізору? не дивись його більше)

1) я елевізора не дивлюся
2) маю друзів по Україні
3) читаю соц. дослідження
  • 0

#118 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 10:55

Перегляд дописуbendera.UA (23.09.2008 11:17) писав:

Так. Входить до програми.

П.С. - Там тільки "Основи релігії і моралі" (чи щось таке) - за згодою батьків................... але я сказав, що поки не дізнаюся програму і не поспілкуюся особисто з викладачем (якого як виявилося ще не має і інші вчителі просто на підмінах будуть дітям "за жизднь" втирати) зуськи свою дочку на ті уроки пущу...............
У мене російська також була у програмі. Але я її не вчив. Писати нею не вмію, словниковий запас менший за український. Мої друзі дитинства стали проросійськими чи українофобами. А спочатку була музика і фільми, коли підросли то зацікавилися політикою й самоідентифікацією. Зрозуміло, ЩО їм стало ближче до серця.
А ті, хто не ходили на уроки рос. мови, тепер хоч схожі на українців.

Ви виступаєте проти другої державної мови, бо це уб’є українську, але самі вчите неї своїх дітей. Лицеміри.
  • 0

#119 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 23.09.2008 – 11:06

Перегляд дописуБілий Дракон (23.09.2008 12:55) писав:

У мене російська також була у програмі. Але я її не вчив. Писати нею не вмію, словниковий запас менший за український. Мої друзі дитинства стали проросійськими чи українофобами. А спочатку була музика і фільми, коли підросли то зацікавилися політикою й самоідентифікацією. Зрозуміло, ЩО їм стало ближче до серця.
А ті, хто не ходили на уроки рос. мови, тепер хоч схожі на українців.
Ні фіга - вивчав правда в півноги, але не вважаю, що то не вплинуло на мою самоіндефікацію))))))))))) Для того є родина.............

Цитата

Ви виступаєте проти другої державної мови, бо це уб’є українську, але самі вчите неї своїх дітей. Лицеміри.
Не вгадали - я за додаткове вивчення ще й польської і білоруської як найближчих сусідів))))))))))))
  • 0

#120 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.09.2008 – 11:14

Перегляд допису_saljama_ (23.09.2008 11:51) писав:

1) я елевізора не дивлюся
2) маю друзів по Україні
3) читаю соц. дослідження
Їздила минулого року до Рівного. Не побачила там жодної людини яка б розмовляла російською....чи я погано дивилася?)))

Перегляд дописуБілий Дракон (23.09.2008 11:48) писав:

От і кажу, що обманюйся скільке влізе.
При чому тут обманюйся? зніми окуляри- вони тобі заважають))Приклад6 мій колишній хлопець був бізнесменом. Мав закордонних партнерів. Хлопець мій не знав ЖОДНОЇ мови толком. тому йому часто доволилося наймати перекладача. Перекладач отримував 150 доларів за годину. Але ж якби хлопець знав мову сам,то міг би обійтися без перекладача))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних