Перейти до вмісту

Як ви ставитесь до поляків ?

Повідомлень в темі: 104

#61 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.07.2008 – 15:32

Перегляд дописуWeber (29.07.2008 14:33) писав:

4. На першому побаченні гонорова полька два рази не дає... ;)
Що саме не дає?
  • 0

#62 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.07.2008 – 16:51

Перегляд дописуWeber (29.07.2008 16:10) писав:

ПЕС. Ви якби так направду соромилися, то задали би це запитання у ПП.
;) я подумала - а мо ще хтось соромиться спитати...
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.07.2008 – 18:36

Перегляд дописуБоБриК (29.07.2008 15:32) писав:

Що саме не дає?
Хто шо просить, то тіко раз дає... Але не два. Бо два на першому побаченні - то вже забардзо і не пасує...
ПЕС. А то витримка з відомого анекдоту:
Питання. Чим справжня галичанка відрізняється від справжньої гонорової польки.
Відповідь. Гонорова галичанка на першому побаченні не цілюється, а гонорова полька - на першому побаченні лише раз дає.
  • 0

#64 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2008 – 10:56

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.07.2008 00:16) писав:

;) але ж вираз обличчя цілком може від настрою залежати... це вже точно не показник
Ну не може ж йти по вулиці 10 польок підряд і у них всіх немає настрою.....
  • 0

#65 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2008 – 17:20

ох незнаю, з поляками не спілкувався, не знаю їх національних рис, але сама помітна риса, що зележить від географії - чим далі на захід, тим менш кацапів, і зкацапчених.
  • 0

#66 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 20:05

В мене погане ставлення до Польської влади, а про звичайних поляків нічого сказати поки що не можу. В історії наших народів були страшні часи, польяки різали українців не гріше москалів. В мене не має жодного позитивного ставлення до жодної Європейської країни, і ближнії сусидів. Адже в різні часи ми від всіх отримали лише одні лиха, нещасття, окупацію, геноциди и т.д.
В сучасному політичному світі стосунки між народами, країнами потрібно будувати на взаємній повазі до національних інтересів, не порушувати державні короди, не застосовувати політичні і економічні чинники. А хто буде таке робити, потрібно виносити вже висновки... Особистто моя думка, в таких випадках потрібно створити спец. службу, яка буде займатись знищенням небажаних осіб. По всій планеті.
  • 0

#67 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.07.2008 – 20:14

Перегляд дописуНевдаха (31.07.2008 21:05) писав:

В мене погане ставлення до Польської влади, а про звичайних поляків нічого сказати поки що не можу. В історії наших народів були страшні часи, польяки різали українців не гріше москалів. В мене не має жодного позитивного ставлення до жодної Європейської країни, і ближнії сусидів. Адже в різні часи ми від всіх отримали лише одні лиха, нещасття, окупацію, геноциди и т.д.
В сучасному політичному світі стосунки між народами, країнами потрібно будувати на взаємній повазі до національних інтересів, не порушувати державні короди, не застосовувати політичні і економічні чинники. А хто буде таке робити, потрібно виносити вже висновки... Особистто моя думка, в таких випадках потрібно створити спец. службу, яка буде займатись знищенням небажаних осіб. По всій планеті.
А про владу їхню ти знаєш? Та й українці різали поляків, то ж не варто нити і згадувати минуле... І взагалі перша частина нагадала про те як ми любимо бідкатися, які ми бідні-нещасні... Про спецслужбу, надто великі повноваження, її створення неймовірне... Але загалом з 2-ою частиною допису погоджуюся. Потрібно жити сучасністю і до поляків ставитися як до народу який прихильно ставиться до нас. Дуже багато часу проводжу в Польщі... Взагалі дуже хороші люди, от тільки дуже багато різних пліток за спинами пускають, часто не вміють в лице сказати :)
  • 0

#68 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 20:14

Перегляд дописуНевдаха (31.07.2008 21:05) писав:

...Особистто моя думка, в таких випадках потрібно створити спец. службу, яка буде займатись знищенням небажаних осіб. По всій планеті.
З цим будуть проблеми. Нема сумнівів, що цю спецслужбу швиденько візьмуть під свій контроль представники "божого" народу.
Тому вже краще без таких "чистильщиків" обійтися.
  • 0

#69 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 21:52

ну якщо вже зайшла мова про "божий" народ, то хто по твоєму буде вирішувати, утворювати таку службу чи ні? таких служб у божого народу вже достатньо, якщо треба буде - то нема проблем. Якщо у нас президент тільки підстава для преси, а прем'єр від "божого" народу....

Але мова про поляків, в яких майже ті ж самі проблеми з "божим" народом
  • 0

#70 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 19:19

Сама ж вчуся в україно-польському інституті. Ставлюся позитивно. Чому? Та тому, що вони за досить короткий час відбудували свою економіку, чого нажаль ми ніяк не можемо зробити. А ще в них мова гарна, цікава....
  • 0

#71 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 00:00

Тю, а мені все одно, я упередженістю ніколи не страждала. Конкретні прояви шовінізму викликають негатив. Від поляків я їх, правда, дійсно не бачила...
  • 0

#72 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 00:03

Я проти стереотипів зазвичай.тому до європейців та словян однразу ставлюсь як до людини(нація не важлива)

Перегляд дописуAmili (5.08.2008 20:19) писав:

Ставлюся позитивно. Чому? Та тому, що вони за досить короткий час відбудували свою економіку, чого нажаль ми ніяк не можемо зробити.
Ну у американців загалом классна економіка, але це на мій погляд не привід поважати людей.Хоча дуже вдале зауваження.нажаль неможу в репутацію покищо плюсувати - тримай "умовний плюсик" =))
  • 0

#73 Немачогоїсти

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ

Відправлено 07.08.2008 – 18:44

До поляків я ставлюсь добре, тим більше це нація на яку ми можемо дивитися згори, згадуючи великі перемоги над ними за часів Хмельницького...
  • 0

#74 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 07.08.2008 – 18:49

Не розумію чого у всіх така симпатія до поляків? Вони ще досі рахують що частина західної України то є їхнє. Чи ви забули про інщидент з нашими заробітчанами? Полякі підлі наглі і несимпатичні люди. Вони мені від росіян нічим не відрізняються)
  • 0

#75 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 07.08.2008 – 19:08

Як волинянин,не маю жодних підстав любити поляків. Ця нація протягом століть була окупантом на нашій території,принижувала та душила усе українське,нав'язувала свою мову. Хоча такої характерної польської риси,як гонор,самоповага українцям дійсно не вистачає.
  • 0

#76 diesel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 21:03

Перегляд дописуDarkLordVillis (31.07.2008 22:52) писав:

а прем'єр від "божого" народу....
від божого народу в нас мер Києва

а взагалі перебуваючи в польші намене цей народ справив на мене гарне враженя
  • 0

#77 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 28.08.2008 – 11:56

Ці хоч не втручаються у євроінтеграційні процеси України..
А взагалі недолюблюю їх за утиски народу українського..

Повідомлення відредагував young: 28.08.2008 – 11:57

• 0

#78 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 28.08.2008 – 13:36

Перегляд дописуyoung (28.08.2008 12:56) писав:

Ці хоч не втручаються у євроінтеграційні процеси України..
А взагалі недолюблюю їх за утиски народу українського..
А чому вони, на своїй території, повинні ставитися до нашого народу, як до свого власного? Влада наша довела людей до того, що ми в Польщу заробляти гроші їдемо, ми там не більше, ніж заробітчани і такою є жорстока реальність.
  • 0

#79 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 11:56

Зважаючи на останні події слід взяти до уваги поведінку народу в час війни. Була мова про те, що ляхи різали хохлів не менше ніж кацапи. Але при цьому таки ляхи дбали про інтереси кожного шляхтича, навіть, якщо то знатний рід з Русі, без краплі кропі польської - як то Вишневецькі чи Острозькі, чи інші. Тож часи XIV-XVI століття аж ніяк не можна звати геноцидом. Таки ляхи трохи більше цінують життя кожного ляха, ніж кацапи, що незважають на смерть сусіда, друга, брата, і продовжують жертвувати собою заради свого лідера-бога-жида(медведа)
  • 0

#80 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 15:32

Я волинянин :) І у мене є всі підстави ненавидіти поляків, але я їх люблю.

Люблю за те, що вони нас все-таки поважають, як народ:
- не лізуть у внутрішні справи так активно, як кацапи;
- не висовують територіальні претензії, як кацапи,до речі на Україні поляками було засновано багато міст, селищ і сіл;
- не нав"язують нам польської мови, як кацапи(російську я знаю, а ось звідки я її знаю, я не знаю о_О);
- коли приїжджають до Луцька(був свідком такого) намагаються говорити українською чи англійською. А кацапи п*здять до тебе російською, і коли ти їм відповідаєш українською, то обматюкають і хахлом назвуть :rolleyes:
І головне - не люблять кацапів так само, як і я))))

Ну а щодо панування на наших територіях...Гадаю їм дорого відплатили козаки і особливо ОУН,УПА.

Повідомлення відредагував Смачно: 30.08.2008 – 15:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних