Перейти до вмісту

Як ви ставитесь до поляків ?

Повідомлень в темі: 104

#21 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 28.07.2008 – 07:31

Перегляд дописуbulbashka_aero (27.07.2008 22:10) писав:

А чи не остогидло нам ще цю тему обговорювати - "А чи є у світі хтось, кого ми любимо менше за москалів?"?!
Чесне слово, наче клопоту іншого не маємо!

А взагалі, чому мене не дратують поляки? бо вони не кажуть, що України як держави не існує, а також що не існує ані української мови, ані національності. Особисто мене в росіянах саме це бісить. Решта - другорядне і його цілком можна терпіти.

А кого ображає назва "бендерівець"?
Згодна про поляків--як на мене, у них забагато гонору, але загалом вони мене не дратують, а щодо росіян--я краще помовчу, бо їхні заявочки про те, що Україна не держава, викликають у мене не найкращі епітети не їхню адресу, але я таких слів стараюсь не вживати. Ну, і все-таки хотілося б почути відповідь, хто вважає слово "бендерівець" образливим?
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2008 – 09:22

назву теми змінено . про росіян пишемо в іншій темі
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2008 – 09:37

Перегляд дописумакарена (28.07.2008 08:31) писав:

Згодна про поляків--як на мене, у них забагато гонору, але загалом вони мене не дратують, а щодо росіян--я краще помовчу, бо їхні заявочки про те, що Україна не держава, викликають у мене не найкращі епітети не їхню адресу, але я таких слів стараюсь не вживати. Ну, і все-таки хотілося б почути відповідь, хто вважає слово "бендерівець" образливим?
Особисто я, думаю і моя сім"я, ніколи не ображались, не ображаємось і не ображатимемось на подібне, - звикли за стільки років проживання в самому центрі, в прокомуністичній (слава, Богу, в минулому!) Вінниччині. Тут для більшості людей як тільки націоналіст, так одразу "бендерівець" (що свідчить про незнання люду власної історії).

Щодо поляків, то маю таке ж ставлення до них, як і до росіян як до народу, так і до загарбників в минулому (надіюсь).
  • 0

#24 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 11:14

поляки кумедні.
дядьки носять вуса а тьоті не голять під пахвами (і носять маєчкі при цьому).
це все шо я можу сказати побачивши поляків зо 50 за все своє життя.

ЗІ у Вебера краще спитайте! він у нас головний полякофіл на форумі.
  • 0

#25 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2008 – 11:18

Цитата

Ми - гайдамаки, всі ми однакі,
Всі ненавидим ляцькеє ярмо.
Йшли діди на муки, підуть і правнуки,
Ми за народ життя своє дамо.

О. Маковей

• 0

#26 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 28.07.2008 – 16:31

як на мене файні люди. от приїжають до мене в село кожного року на "шкапєрну" (свято таке). багато приїжать, інші пішки йдуть . просто у нас костел польчький стоїть. люди позитифненькі такі .доводилося спілкуватися з ними.

бадзе зенкую за увагу :blink:
  • 0

#27 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 17:47

На мою думку кожна нація має якісь свої особливості, якісь мінуси і плюси. Про поляків хочу сказати, що в них є інтелігенція набагато культурніша від нашої і також є " бидло". Але недавно відвідувала Польщу, вразило те що вони дотримуються усіх правил, навіть якщо ти стоїш за 4м від пішохідного переходу, то польська машина зупиниться, щоб пропустити пішоходів, також в них дороги неперевершені, скидки на сезонні речі, великі порції їжі в ресторанах...
чесно кажучи далеко нам ще до Польщі :blink:
  • 0

#28 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 28.07.2008 – 17:55

Нормально ставлюсь. Як і до всих інших. Особливо подобається мова. :blink:
  • 0

#29 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 28.07.2008 – 18:01

поважаю поляків...маю серед них багато друзів
  • 0

#30 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 28.07.2008 – 18:10

Я думаю, це пов'язано з тим, що поляки на разі не намагаються втручатися і змінювати життя України і українців, на відміну від Росії. Польща не намагається розділити Україну на Лівобережну і Правобережну, не намагається оспорити території і всіляко підтримує Україну. А те що колись Польща намагалась загарбати Українські землі, то що сьогоднішньої ситуації не має ніякого відношення, просто тоді такі часи були, і основою життя було відвоювання нових територій, а зараз світ демократичний, а Росія мабуть йдосі живе в Середньовіччі
  • 0

#31 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 18:21

Перегляд дописуМурзілка (28.07.2008 19:10) писав:

Я думаю, це пов'язано з тим, що поляки на разі не намагаються втручатися і змінювати життя України і українців, на відміну від Росії. Польща не намагається розділити Україну на Лівобережну і Правобережну, не намагається оспорити території і всіляко підтримує Україну. А те що колись Польща намагалась загарбати Українські землі, то що сьогоднішньої ситуації не має ніякого відношення, просто тоді такі часи були, і основою життя було відвоювання нових територій, а зараз світ демократичний, а Росія мабуть йдосі живе в Середньовіччі

Ага, лиш памятники "визволителям" та "оброньцам" у Львові однаково відстоюють...
  • 0

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 18:41

Перегляд дописуCurLyheadeD (28.07.2008 17:47) писав:

На мою думку кожна нація має якісь свої особливості, якісь мінуси і плюси. Про поляків хочу сказати, що в них є інтелігенція набагато культурніша від нашої і також є " бидло". Але недавно відвідувала Польщу, вразило те що вони дотримуються усіх правил, навіть якщо ти стоїш за 4м від пішохідного переходу, то польська машина зупиниться, щоб пропустити пішоходів, також в них дороги неперевершені, скидки на сезонні речі, великі порції їжі в ресторанах...
чесно кажучи далеко нам ще до Польщі :blink:
Надзвичайно точні враження. Важко щось додати - хіба що ще таке.
1. Поляки різні. Східні приграничні ще доволі соціалістичні та і не багатші за середнього українця. Так званні "мрувки" на границі - то ще те "бидло". Але на загал культура і мораль суспільства суттєво вищі.
2. Поляки зуміли ліквідувати корупцію у вишах. Як під час вступу, так і під час сесій... Отих ганебних українських "кульочків" та "скільки коштує залік чи екзамен" там просто не існує в природі.
3. Польські студенти мають три місяці для літніх заробітків у Західній Європі та США.
4. Польський студент завжди виконає задану роботу (курсову чи контрольну), навіть якщо це вже і не обовязково...
ПЕС. Гарна країна та Польща. Чим західніша - тим гарніша.
  • 0

#33 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 19:11

бачу тут всі готові онанувати на поляків і ненавидіти росіян. Моя думка така, що поляки в контексті завоювання наших земель( а саме цим у більшості випадків складається наше відношення до будь-якого народу на цьому форумі) нічим не кращі за росіян. А підставляли вони нас не менше. Якщо взяти простих людей, то я люблю і і поляків, і росіян.
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.07.2008 – 20:25

Як ставлюся? Приїздять в наші міста і кажуть що вони їхні, створюють черги в магазинах.... Нема що їм тут робити.
  • 0

#35 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 21:14

Нормально ставлюсь, був у Польщі десь в років 10 памятаю там було дуже класно мені сподобалось, побачив супермаркети за багато років як появились в Україні, тай взагалі там не погано так.... і люди вони нормальні.
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.07.2008 – 21:23

Перегляд дописуNAU (28.07.2008 20:11) писав:

бачу тут всі готові онанувати на поляків і ненавидіти росіян. Моя думка така, що поляки в контексті завоювання наших земель( а саме цим у більшості випадків складається наше відношення до будь-якого народу на цьому форумі) нічим не кращі за росіян.
придумай інший контекст. без ненависті та онанізму :P може тоді ваше відношення складецця інакше

Перегляд дописуNAU (28.07.2008 20:11) писав:

Якщо взяти простих людей, то я люблю і і поляків, і росіян.
якщо брати - то я більше по полькам і росіянкам :blink:
  • 0

#37 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 21:27

Виберіть шось одне, пане, а то і вашим і нашим. Польки чи росіянкивам довподоби? :blink:
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.07.2008 – 22:57

Перегляд дописуNAU (28.07.2008 22:27) писав:

Виберіть шось одне, пане, а то і вашим і нашим. Польки чи росіянкивам довподоби? :blink:
лучче польки :P
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.07.2008 – 23:11

Перегляд дописуSergiy_K (28.07.2008 23:57) писав:

лучче польки :blink:
Краще українки, блін! Де ваш патріотизм?! Та й кращі українки від (особливо) польок
  • 0

#40 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 28.07.2008 – 23:13

Перегляд дописуОлеська (29.07.2008 00:11) писав:

Краще українки, блін! Де ваш патріотизм?! Та й кращі українки від (особливо) польок
ТАК, це дійсно правда, що українки кращі від польок, у них якісь такі незадоволені вирази лиця і дуже вони суворі :blink:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних