Перейти до вмісту

Як ви ставитесь до поляків ?

Повідомлень в темі: 104

#101 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.10.2008 – 10:12

поляки - це нормальні люди назагал.

пам'ятаю, якось у Лодзі я був здивований з добродушності пияка на вокзалі. Він ходив з пляшкою горілки, кривив посмішки, блазнював, такий весь масивний, зовнішньо схожий на Ідіота, описаного Достоєвським. Ота "европейська" зовнішня неагресивність імпонувала.
Там же у Лодзі зустрів свідків єгови з російськомовними навіть своїми "баштами" чи "вежами" та "пробудись", чим був подивований.

Хоча у Вроцлаві наткнувся на націоналіста, зі значком у вигляді прапора біло-червоного. То він казав, що Україна і Росія "вшистко єдно"- і врешті наслав на мене якийсь російськомовний (sic!) рекет, але я встиг вивернутися і вскочив в автобус до Зомбковіце-Шльонське, бо в тому повіті жили мої родичі.

Але на Україні мені жити краще. Звичка чи що. В Польщі, за великим рахунком, почуваєшся чужим.

Повідомлення відредагував Власюк: 24.10.2008 – 10:16

• 0

#102 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 28.06.2009 – 12:04

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 23:22) писав:

Чому одразу маскаль ? це уже неподоство з нашого боку.
Правильно, неподобство! Треба "кацап"!!! В нашому 100% чіста рускаязичнам рігіоні по селах люди (видно русофіли до людей їх не зараховують), кажуть саме "кацапи", ніяких "москалів" ніколи не чув.
Кацапів не люблять більше через те, що горя зробили більше за поляків. От і все. А ще тому шо нинішній кацапостан - ультрашовіністичне утворення, яке нарощує свої виродошні амбіції. Люди то бачать, роблять висновки - не люблять кацапів.
ПС. Кстаті, я на 25% - кацап :itshe: (Правда я з тим не згоден, вважаю ті 25% - білоруськими, але це деталі в цій темі)
ППС. А до поляків я ставлюсь гут. (ну питають же)

Повідомлення відредагував IA32: 28.06.2009 – 12:09

• 2

#103 Любимка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 29.06.2009 – 10:32

позитивно) чому до них ставитись якось інакше?
  • 0

#104 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.03.2013 – 21:13

Позитивно ставлюся до Поляків. Гарна нація. Історична! Не вдаватимуся у глибшу історію, але Валенса та Папа-поляк зламали хребет совєцкому комунізму.
  • 1

#105 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.04.2013 – 22:49

Що смішного?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних