Перейти до вмісту

Щастя

Повідомлень в темі: 262

Опитування: Про щастя (14 користувачів проголосувало)

ви щасливі?

1. так (8 голосів [57.14%])

Процент голосів: 57.14%

2. ні (4 голосів [28.57%])

Процент голосів: 28.57%

3. свій варіант? (2 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.02.2007 – 19:29

Я в щастя не вірю...
  • 0

#62 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 23.02.2007 – 20:05

Перегляд дописуKassandra (23.02.2007 19:26) писав:

Я в щастя не вірю...
А в що ти віриш ?
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 20:13

Dema V
Я вірю що є гарні моменти і не дуже вдалі...
  • 0

#64 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2007 – 20:37

Перегляд дописуKassandra (23.02.2007 20:10) писав:

Я вірю що є гарні моменти і не дуже вдалі...
Панна нещасна?
  • 0

#65 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 20:41

zav
Ні..прост оя дійсно так вважаю..щастя - ілюзорне...
  • 0

#66 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 21:10

А я відчував себе щасливим. Правда, це відчуття завжди коротке, десь на хвилинку, ну на дві. Воно приходить зненацька й без причини. Просто йдеш і відчуваєш себе щасливим. Просто сидиш один в кімнаті й відчуваєш себе щасливим. Якби передати відчуття щастя?.. Ну, це наче в грудях у тебе тепло, повно сил і енергії, голова пуста і вільна, відчуваєш, наче от зараз в небо здіймешся і всі навколо подивляться на тебе.
Буває, в метро їдеш, а тебе розпирає від щастя, й ти один, серед пригнічених, стомлених і злих пасажирів, один починаєш ні з того, ні з чого посміхатися. Тебе пре і ти не можеш стриматися. Без причини. Без думок.
Я помітив, що відчуття нещасливості вселяється точно так же. День був вдалим, усе встиг, навіть більше. Сідаєш за комп, відкриваєш теревені і... блін, така депресія. Без причини. Без думок.
А ще щастя буває коли є якась мета, ти довго до неї йдеш, місяцями, настає вирішальний момент, один ривок - і ти чемпіон. Оце щастя, правда воно своєрідне. І я не путаю щастя з веселим настроєм.
  • 0

#67 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.02.2007 – 22:39

Перегляд дописуEclipse (23.02.2007 21:07) писав:

коли є якась мета, ти довго до неї йдеш, місяцями, настає вирішальний момент, один ривок - і ти чемпіон.

да........а ше буває так шо ти до чогось ідеш багато років, а коли приходиш то ніякого відчуття нема, ні ейфорії,ні щастя взагалі нічо

Повідомлення відредагував ERIS: 23.02.2007 – 22:40

• 0

#68 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 24.02.2007 – 09:03

Буває, тоді таке відчуття, шо стільки ти себе віддав заради перемоги, що по іншому не могло й бути. Тому ні радості, ні сліз. Буває.
  • 0

#69 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 24.02.2007 – 10:56

Я вважаю,що щастя є,але просто його ніхто не помічяє.Якщо зараз спитати чи я щаслива,то я відповім ні або майже.А дивлячись на зараз(тоді вже минуле) через певний час,я скажу,от тоді я була щаслива.Надіюсь,що мене зрозуміли. :(
  • 0

#70 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 03.03.2007 – 21:05

Перегляд дописуKassandra (25.07.2006 00:26) писав:

А я в щастя не вірю! :blink: Я вважаю, що в житті людини просто є гарні та погані моменти.А щастя- то вигадка філософів, літераторів та політиків.

Гарні моменти можуть бути присутніми в твому житті так само, як і погані. Але щастя в іншому, щастя в тому, що ти можеж оцінити ті, гарні моменти, получити насолоду від них, і через деякий час, навіть в складній ситуації, згащавшиїх, посміхнутись!

Перегляд дописуNo_way (24.02.2007 10:53) писав:

Я вважаю,що щастя є,але просто його ніхто не помічяє.Якщо зараз спитати чи я щаслива,то я відповім ні або майже.А дивлячись на зараз(тоді вже минуле) через певний час,я скажу,от тоді я була щаслива.Надіюсь,що мене зрозуміли. <_<
більш ніж :cool2:
  • 0

#71 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 03.03.2007 – 22:41

Цитата

Але щастя в іншому, щастя в тому, що ти можеж оцінити ті, гарні моменти, получити насолоду від них, і через деякий час, навіть в складній ситуації, згащавшиїх, посміхнутись!
це не щастя..це гарні спогади! <_<
  • 0

#72 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.03.2007 – 23:03

Перегляд дописуEclipse (23.02.2007 21:07) писав:

А я відчував себе щасливим. Правда, це відчуття завжди коротке, десь на хвилинку, ну на дві. Воно приходить зненацька й без причини. Просто йдеш і відчуваєш себе щасливим. Просто сидиш один в кімнаті й відчуваєш себе щасливим. Якби передати відчуття щастя?.. Ну, це наче в грудях у тебе тепло, повно сил і енергії, голова пуста і вільна, відчуваєш, наче от зараз в небо здіймешся і всі навколо подивляться на тебе.
Буває, в метро їдеш, а тебе розпирає від щастя, й ти один, серед пригнічених, стомлених і злих пасажирів, один починаєш ні з того, ні з чого посміхатися. Тебе пре і ти не можеш стриматися. Без причини. Без думок.
Я тебе розумію і підтримую.....Буває йдеш по вулиці,подумаєш що в тебе є батьки,вірні друзі,ти молодий-здоровий,,яскраво світить сонце і тобі просто хочеться жити,жити та радіти своєму життю<_< :blink: :cool2: .....Ех!
  • 0

#73 GaMMi.

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 03.03.2007 – 23:35

я тільки два рази в житті себе відчувала самою щасливою:коли записала пісню на професійній студії, і ше коли <_< ........ну ви зрозуміли))
  • 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 01:10

От не бажають люди бути щасливими, не бажають і все. Проте скаржаться на відсутність щастя несамовито.
  • 0

#75 Jarlax

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 186 повідомлень
  • Місто:Львів, Мензоберранзан

Відправлено 04.03.2007 – 01:26

Щастя - суб'єктивна оцінка. Може бути нещасний здоровий мільярдер і щасливий хворий на всі відомі хвороби бомж, в якого за душею ніц нема. Воно залежить в основному від ставлення до життя.
Про себе можу сказати - я щасливий.
  • 0

#76 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 04.03.2007 – 07:03

Рецепт Щастя:
Хочеш бути щасливим? - Будь Ним!
Нещасний той, хто себе рахує нещасним.
  • 0

#77 Патлатий

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Коломия/Львів

Відправлено 04.03.2007 – 11:17

Щастя - це коли ти не можеш зрозуміти, що з тобою твориться, але тобі настільки добре, що хочеться заплакати від радості! :prapor3:
  • 0

#78 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 05.03.2007 – 18:12

Для мене було б щастям мати змогу допомогти всім потребуючим. Грошима, духовною підтримкою та іншими речами, що необхідні людям.
  • 0

#79 Gapochka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.03.2007 – 21:50

Мені здається, що щастя - це не те, що ти відчуваєш в даний момент, а щось інше. Якщо людина і в радості, і в горі має хоча б одну живу душу, яка її зрозуміє - це щастя. А якщо таких душ більше, то це велике щастя. Просто, коли ми чимось пригнічені, треба згадувати про цих людей, і відчуття нещастя відійде геть.
А все, про що згадувалось раніше: кохання, задоволення потреб тощо, - то добре. Але і закохані, і багаті бувають нещасними коли їх не розуміють...
  • 0

#80 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 06.03.2007 – 21:10

Перегляд дописуТітіК (5.03.2007 18:09) писав:

Для мене було б щастям мати змогу допомогти всім потребуючим. Грошима, духовною підтримкою та іншими речами, що необхідні людям.
Цілком з тобою згідна. Я,мабуть,була найщасливішою на цьогорічній акції "Миколай про тебе не забуде". То був мій перший раз.ті діти,яким ми несли свято в душі,раділи від звичайного канцелярського приладдя більше,ніж,наприклад,цілком забезпечена дитина від супер-пупер-модної-іграшки.Це було таке відчуття,ніби даруєш їм цілий світ!!!А той вогник в очах..Ніколи його не забуду!Оце дійсно віра!Віра в чудо!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних